Sada je: sub apr 27, 2024 2:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Problem sa spavanjem
PostPostano: sub aug 03, 2013 1:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 05, 2013 10:43 pm
Postovi: 15
Pa ovako , ponekad , nocu mi se desava nesto sto ne mogu bas najbolje da opisem.
Dogadjalo se da imam osecaj kao da je u meni sve izokrenuto , nesto kao strah ili kako god to da opisem , nebi bilo dobro.Nesto kao 'paraliza' e sad , se desava nesto novo.
Pre se to nalazilo u grudima , kao da nesto gori.Ali sigurno se razlikuje od ovog sad.

Legao sam , sve normalno kao i do sada.Trepcem , probudim se (nakon kratkog vremena mislim) i opet trepnem i opet tako zaspim i probudim se nakon par sekundi.Mislim da nisam imao bas puno kontrole nad sobom ili nekako sam bio zanasen...
Onda odjednom otvaram oci , i onda nesto kao vatreni bic niz kicmu da mi je prilepljen.Dozivljaj je bio neverovatan , iako sam pre bio uplasen , ovu bi sigurno ponovio.
Nisam mogao da se okrecem , niti sta , samo sam oci pomerao i kruzio pogledom.Inace tog dana me je puno bolela glava i nisam mogao bas najbolje da se koncentrisem.

Zanima me , sta je to ako neko moze da mi objasni ? :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem sa spavanjem
PostPostano: sub aug 03, 2013 5:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
ja bi ti rekao da je to bio svesni san ali mozda ti nisi skontao da je svesni san pa si mislio da si se probudio i imao te senzacije.
verovatno nisi mogao da se pomeras jer komande za pokretanje tela naucene ne funkcionisu bas isto u snovima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem sa spavanjem
PostPostano: sub aug 03, 2013 5:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 05, 2013 10:43 pm
Postovi: 15
Ne , proverio sam.Bio sam svestan , nakon 3-4 sekundi sam poceo da se pomeram ali bilo je kao osecaj da sam u kutiji , kao nesto slicno struji sam osecao kao da su noge bile opijene necim.Nisam brojao ali negde za 8 ili 9s je prestalo , a ja sam bio budan svo vreme.
Znam razliku izmedju stvarnosti i sna , snovi nemaju ostrinu niti bilo kakvu ivicu nego su oci jednostavno fiksirane i pomeraju se sa glavom.
Imao sam i lucidne snove tako da imam malo iskustva...
Obicno , vrlo dobro pamtim snove i znao bih da li sam sanjao nesto.

I zaboravio sam da napisem da mi oci nisu bile puno otvorene vec napola kapci i nisam ih zatvarao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem sa spavanjem
PostPostano: sub aug 03, 2013 6:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
okej, onda ne znam bas
Mozda si osetio onaj cudni osecaj vracanja u telo opisao bih to kao neki energetski udar u samom telu...
Kapiram da svako ima neku svoju senzaciju kako to izgleda eto mozda je to


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Problem sa spavanjem
PostPostano: sub aug 03, 2013 6:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 05, 2013 10:43 pm
Postovi: 15
I po meni je to nekako neodredjeno.
Inace , ponasam se 'otvoreno' prema svetu i uzivam u njemu , tako da sumnjam da bi bilo do nekih blokada u osecanjima/emocijama ili neceg slicnog.

Vec par dana osecam knedlu u grlu ili nesto kao ispod jezika , to bi trebao da bude neki strah ili nesto izazvano stresom , ali opet nista od toga.Zato sam u stvari i hteo da spavam jer skoro kao i da me je bolelo , mislio sam da je neki umor ili vec nesto i ako nesto znaci , to se dogodilo oko 20:30 , 15 minuta nakon sto sam legao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 53 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz