Sada je: sub apr 27, 2024 11:07 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
ewo smislio sam sada da bi trebali nocas i u toku sutrasnjeg dana da damo neke zavrsne rijeci u vezi sa prelaskom i swime uopsteno.neznam sto bih mogao reci na sve owo da nevalja kako je sada nevalja zasto vjerovatno smo sami krivi al ipak u svemu ovome ipak ja milslim da postoji neki zakon do kojega mi jos nismo dosli i pored swih objasnjenja koje smo procitali na putu kroz galaksiju,da smo vodici nismo ali bi swi zeljeli da objasnimo nesto sto ni sami nemozemo da dokucimo pa se bawimo raznoraznim mislima i prepredanjima onoga sto smo vec culi a nismo ni blizu necega sto ni sami nerazumijemo koliko moze biti jednostavno sve a i mozda je u nasoj prirodi da sve nekako zakoplikujemo inace nebi bilo zanimljivo.eto tako nisam bas nesto ucestvovao u svim temama zato sto nevolim bas da puno zapitkujem i obratno ali u svakom slucaju ponosan sam sto sam clan ovoga foruma i hvala na svemu sto sam procitao ovdje i saznao.

volio da mogu sve da volim iskreno i bez predrasuda u sustini je to bijo moj cilj koji nikada nisam ostvario u owoj verziji svega. to bi bilo to od mene a sutra nije toliko ni bitno koliko ja mislim o tome :love3:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 7:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
ovo sve pada u vodu jel je Novi Zeland vec odavno u 21.12.2012. :D :D :rofl :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 7:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
glibonja je napisao/la:
ewo smislio sam sada da bi trebali nocas i u toku sutrasnjeg dana da damo neke zavrsne rijeci u vezi sa prelaskom i swime uopsteno.neznam sto bih mogao reci na sve owo da nevalja kako je sada nevalja zasto vjerovatno smo sami krivi al ipak u svemu ovome ipak ja milslim da postoji neki zakon do kojega mi jos nismo dosli i pored swih objasnjenja koje smo procitali na putu kroz galaksiju,da smo vodici nismo ali bi swi zeljeli da objasnimo nesto sto ni sami nemozemo da dokucimo pa se bawimo raznoraznim mislima i prepredanjima onoga sto smo vec culi a nismo ni blizu necega sto ni sami nerazumijemo koliko moze biti jednostavno sve a i mozda je u nasoj prirodi da sve nekako zakoplikujemo inace nebi bilo zanimljivo.eto tako nisam bas nesto ucestvovao u svim temama zato sto nevolim bas da puno zapitkujem i obratno ali u svakom slucaju ponosan sam sto sam clan ovoga foruma i hvala na svemu sto sam procitao ovdje i saznao.

volio da mogu sve da volim iskreno i bez predrasuda u sustini je to bijo moj cilj koji nikada nisam ostvario u owoj verziji svega. to bi bilo to od mene a sutra nije toliko ni bitno koliko ja mislim o tome :love3:


Pao si
na globalni sociološki eksperiment kojim se netko poigrava i prati ponašanje lakovjernih. Istraživanje kojim će se dokazati da i obični ljudi mogu postati psihopati ako ih se dobro kondicionira strahovima. Strah od smaka svijeta će na labilne osobe utjecati da se ektremno dobro ili loše ponašaju. Sigurna sam da ćemo sutra vidjeti koječega.

U tom smislu se može reći da će neki pustiti zvjer iz sebe.smak kulture i pojava ekstremnog divljaštva i psihopatologije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
meni owaj tvoj samouvjereni odgovor i napad izgleda najvise zvjerski od svega al nema veze hvala ti i na tome ali to nisam milslio uopste sa tim da postignem nema veze nemoras odmah napadati bas kao i owi sto ih navodis samo se opusti i enjoy the ride BA :OOOO

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
glibonja je napisao/la:
meni owaj tvoj samouvjereni odgovor i napad izgleda najvise zvjerski od svega al nema veze hvala ti i na tome ali to nisam milslio uopste sa tim da postignem nema veze nemoras odmah napadati bas kao i owi sto ih navodis samo se opusti i enjoy the ride BA :OOOO


nemaš ti pojam što je napad


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
a nego samo ti to znas sve aj otkaci se molim te izfuro si se masu :love11:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Ja predlazem da oni koji sutra predju na drugu stranu tj. u 4. ili 5. dimenziju, da nam se nekako ovdje na forum jave, tako da oni sto ostanu onda znaju sto im se desilo, a po mogucnosti da nam opisu kako je tamo.
Ja se super kuzim sa Lazarevim, ali nisam bas nista nasla da on pise o dimenzionalnom prelasku, mora da je bio u podmornici kada su djelili programe. :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 10:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Aj oce mi neko objasnit sto je ovo?
http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=11520


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 10:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
evoMedoma je napisao/la:
ovo sve pada u vodu jel je Novi Zeland vec odavno u 21.12.2012. :D :D :rofl :rofl :rofl
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 10:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
fr33d0m je napisao/la:
Aj oce mi neko objasnit sto je ovo?
http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=11520


Nema se sta puno opisivati,ako je vec govor da ulazimo u doba kada se bi se ljudska svijest o nama samima trebala jos vise pojacavati i "razvijati". Dok jednom ne smrkne , drugom ne svane(kaze stara narodna ). :angel4: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 11:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
fr33d0m je napisao/la:
Aj oce mi neko objasnit sto je ovo?
http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=11520
Pošto je Rtanj u pitanju: slijedeće godine globalisti će još više napadati prirodne ljepote Centralne Srbije i tu neće pomoći nikakvo proročanstvo, nego samo združeni napori lokalnih stanovnika, koji su ove godine već poduzeli dobre korake, da se to u potpunosti spriječi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: čet dec 20, 2012 11:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2011 3:36 pm
Postovi: 248
Lokacija: skopje
pa zavrsimo sa


srbia do tokija :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 12:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 13, 2012 12:36 am
Postovi: 22


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 12:16 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 13, 2012 12:36 am
Postovi: 22
Ja nepijem bas cesto al eto sad sam malo popio, i bas mi neki prijatelji odose kuci da docekaju svjeta smak :rofl sta ja mogu i imam da kazem na to "za dnevnik" :rofl :rofl jooooj jesam smjesan ... ja mislim da bi neko sutra trebao otvorit temu zajednicke molitve ili meditacije ili fikcije npr kao experoment da se molimo ili sta vec grupno da ovaj sajt npr obori dosadaasnju posjecenost ili npr da dobije jos hiljadu clanova za nekoliko dana da pokusamo da sebi dokazemo da stvari funkcioniisu na taj nacin ... jer mogu ja reci da su me elijeni otimali , da sam ja vidio svece , da sam otvorio tece oko , da sam imao astralana putovanja kao sto neki tvrde "nznm mozda i jesu ja to neosporavam al ja nisam al jedno jesam fiksirajuci neke zelje duboko i emotivno one su mi se ispunile vjerujte mi nisu to bile nikakve meditacije nikakvo sjedenje opustanje i nznm ti ja sta to su bile cisto jasne iskrene i emotivne zelje i neke stvari oko upozorenja u snovima to su moja iskustva al OK .. evo ja imam zelju zaista da neko pokrene nesto u vezi termina i zajednicke molitve ili fikcije na nesto sto mi mozemo ovdje zajedno da uradimo da bi se uvjerili da stvari funkcionisu na taj nacin . da budemo SVI JEDNO .. et i nemojte sad mijenjat dimenziju nemogu a sve sam :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 12:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 13, 2012 12:36 am
Postovi: 22
Br0thers je napisao/la:
Ja nepijem bas cesto al eto sad sam malo popio, i bas mi neki prijatelji odose kuci da docekaju svjeta smak :rofl sta ja mogu i imam da kazem na to "za dnevnik" :rofl :rofl jooooj jesam smjesan ... ja mislim da bi neko sutra trebao otvorit temu zajednicke molitve ili meditacije ili fikcije npr kao experoment da se molimo ili sta vec grupno da ovaj sajt npr obori dosadaasnju posjecenost ili npr da dobije jos hiljadu clanova za nekoliko dana da pokusamo da sebi dokazemo da stvari funkcioniisu na taj nacin ... jer mogu ja reci da su me elijeni otimali , da sam ja vidio svece , da sam otvorio tece oko , da sam imao astralana putovanja kao sto neki tvrde "nznm mozda i jesu ja to neosporavam al ja nisam al jedno jesam fiksirajuci neke zelje duboko i emotivno one su mi se ispunile vjerujte mi nisu to bile nikakve meditacije nikakvo sjedenje opustanje i nznm ti ja sta to su bile cisto jasne iskrene i emotivne zelje i neke stvari oko upozorenja u snovima to su moja iskustva al OK .. evo ja imam zelju zaista da neko pokrene nesto u vezi termina i zajednicke molitve ili fikcije na nesto sto mi mozemo ovdje zajedno da uradimo da bi se uvjerili da stvari funkcionisu na taj nacin . da budemo SVI JEDNO .. et i nemojte sad mijenjat dimenziju nemogu a sve sam :rofl :rofl
izvinjavam se zbog pravopisnih gresaka nije do mene , to je vino :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 12:20 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 13, 2012 12:36 am
Postovi: 22
jel se idje istaq desava evo prosla ponoc 20 minuta ???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 2:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
sve je kao i obicno. :help:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 3:07 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet dec 13, 2012 12:36 am
Postovi: 22
sve sto mogu da kazem da odoh u dimenziju snova... laka noc svima :notworthy:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 9:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Završna riječ?????
Đizs, pa to zvuči ko da netko planira samoubojstvo???

Nema kraja, pa mislim da je je već dosad jasno da je sve u ciklusima, nema zida
Ak to dosad netko nije skužio, onda ovaj forum nema smisla...............

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: zavrsna rijec :)
PostPostano: pet dec 21, 2012 10:30 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Br0thers je napisao/la:
izvinjavam se zbog pravopisnih gresaka nije do mene , to je vino :rofl :rofl



Isključen si s foruma zbog vožnje pod dejstvom alkohola.



...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 83 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz