Sada je: sub apr 27, 2024 7:24 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Hoce li biti prelaska za 18 dana?
DA 17%  17%  [ 6 ]
NE 49%  49%  [ 17 ]
NE ZNAM 34%  34%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 35
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 03, 2012 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
I narode, teoretisemo vec godinama....Pa da malo pred "kraj" ili kraj raspravimo... 8)

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 03, 2012 10:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 03, 2012 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Hoces reci, ako kazem sada, "da biti ce sigurno", pa ako slucajno ne bude bas na taj datum, da imaju neki forumasi materijala za ismijavanje. Jednostavno mislim da bi se sto vise ljudi trebalo upoznati sa materijalom a ima ga dosta, pa ako bas eto slucajno se desi, da ne panicare, ako se ne desi-nikom nista, ali mislim da se sve to polako vec desava, a o onome fotonskom pojasu o 3-5-6 dana mraka zivi bili pa vidjeli.




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 03, 2012 11:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Osobno ne vjerujem u nikakav mrak i nikakvo novo preporadjanje u edenskom vrtu. Vjerujem da ce novi habitat biti mnogo "ekoloskiji" od ovog postojeceg. Imao sam neke uvide u nekakvu vrstu pojacane tehnoloske stvarnosti...nekog prelaznog kolosjeka kao ogromnog terminala (cesto mi zna dolaziti u snovima) iz kojeg vlakovi odlaze u raznim smjerovima sa ogromnim hotelom (od 500 katova) + ogromnim naprednim gradom (kao neka paralelna stvarnost jer gradjevine i jesu i nisu slicne postojecima). Kao da je nasa stvarnost mozaik i jednoj mnogo vecoj stvarnosti, koja je jos uvije 3D, ali ekspandirani 3D sa percepcijom cetvrtog denziteta (tesko je objasnit). Kao: svaki grad ovdje je siromasna verzija grada u toj ogromnoj (hiper?) stvarnosti, koji uz postojece asrtefakte ima i 1000 puta vise svojih artefakata...Jebi ga...blok gdje percepcija tesko prelazi u rijeci.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 03, 2012 11:04 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Heh, habitat takvog opisa sam vidio u suncu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 12:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
na ovu temu vrlo interesantno:


http://alpenparlament.tv/playlist/688-harmonische-zeitenwende

http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Falpenparlament.tv%2Fplaylist%2F688-harmonische-zeitenwende

On kaze da 21.12.2012 ce se nasoj majci Zemlji frekvencija dignuti na 21 Herz sto je ustvari i frekvencija 5. dimenzije, frekvencija ljubavi, ali to mi tako reci ni necemo primjetiti jer ce to biti ferkvencija Zemlje u eteru, a trajace jos oko 20 godina da se iz etera materijalizira, isto kao npr. bolest koja se u energetskom tijelu auri vidi par godina prije pojave bolesti u materijalnom tijelu.


Zadnja izmjena: HO_OPONOPONO; uto dec 04, 2012 12:55 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 12:50 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 03, 2012 2:18 am
Postovi: 13
e ljudi moji ja se iskreno nadam da hoce:))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 2:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
Hoće, tog dana u jednom trenutku ću preći iz hodnika u wc. Vjerojatno i u više trenutaka.

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 3:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pa fino, samo pazi da se u tom jednom trenutku ne ußeres jos u hodniku :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 9:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Najjaci je bio neki Amer koji je prije par tjedana izjavio (ne mogu se sjetiti sitea): "ako se nista ne desi, zahvalite meni, jer ulozio sam sve energetske napore da sprijecim da se bilo sta desi; tako da ako se ne desi, znate ko je zato zasluzan...a sada, ispricajte me, jer imam jos posla po tom pitanju...."


:mrgreen:

Zna covjek sta radi :angel4: :toothy2: :thumbup:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 1:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
FORMICA je napisao/la:
Ljudi jadni nebili, ne zamlaćujte se glupostima. Ko pominje datume leže. Niko ne moće reči dana toga i toga će se desiti to i to. to je mtrica koja nam treba odvlaćiti pažnju. Važno je biti svjestan sebe i svega oko sebe. Ne praviti gluposti. Uživati u ovim trenutcima to čekamo zadnjih nekoliko stotina života, i greota bi bilo sve to đavolisati. Ne bavite se glupostima nego se okrenite sebi, a promjena će biti kada bude.



Čovek je objasnio. Meni se čak čini da je to jedini način na koji do promena i može da dođe.

Uzmimo za momenat u obzir da je cela priča oko 2012 bila podvala. Jednostavno, nekome je dojadilo da gleda patetično stanje na planeti, količinu gluposti, blokirajuće disharmonije i tako dalje.
Recimo da je tom čoveku od starta bilo jasno da nikakvi magijski rituali, nikakve subliminalne poruke, nikakva zastrašivanja ne bi mogla ni da dodirnu energetski i psihološki zdrave, balansirane ljude - i različite sile koje se bore za prevlast nad čovečanstvom ne bi više mogle da sa ovolikom lakoćom vuku ljude svaka na svoju stranu.

Ali ljudi su zbog očajnog stanja ovde postepeno lomljeni i hranjeni govnima, glupostima. Um ko um, ličnost ko ličnost, kompjuter ko kompjuter. Input = output, u zavisnosti od individualnih programa, negde bude malo bolji, negde gori, i tako to.

Čovek (recimo da je u pitanju čovek - nije ni bitno, zar ne?) ne vidi način da se to promeni, osim da nekako pokrene ljude. U stvari i ljudi, svi žele promenu - ali im jedino njihovi programi, na prvom mestu oni, ne dozvoljavaju da oni to i sami shvate. Jednostavno, onako u RAW stilu počinje da menja mentalitet, fokusirajući kolektivnu pažnju podložnih osoba na pozitivnu promenu, govoreći da je rad na sebi preduslov za prelaz. Dolazi do priče o polarizaciji, 51% opd - gde je računica veoma prosta, ako imamo velik broj individua koji su "polarizovani" na takav način, sa ili bez kosmičkih događaja između tih ljudi dolazi do umnožavanja energije, radije nego do proste razmene ili "trgovine" - ili "otimačine".

Fokusira se pažnja na jedan dan, datum. U međuvremenu, ljudi koji su shvatili poruku - da jedino rad na sebi može doneti promenu, bez obzira na kosmičke (ne)prilike pokreću stvari, stvarajući neku vrstu ripple efekta. Uzmimo u obzir čisto psihološki aspekat sada, ako se mentalitet kod ljudi promeni zar to neće stvoriti mnogo zdraviju atmosferu na planeti, kako za te ljude, tako i za one koji su u kontaktu sa njima - i za buduće generacije?

Šta koči promenu na bolje nego mi sami, ovde i sada, našim akcijama, našim mentalitetom i našim energijama? Zato je neophodan rad na sebi.

Ljudi često zamišljaju budućnost kao distopiju, ili kao neku vrstu poluraja. Ali kako ljudi zamišljaju da će do toga doći? Ovo je 3D, u potpunosti podložan kauzalnosti. Bez promene u akcijama individua koje danas čine čovečanstvo ne može doći do ničega drugačijeg sutra. Input=output. Kako seješ - tako i žanješ.

Jedan intervju new age prirode me je oduševio. Ima tu negde na forumu - u glavnom reč je o nekom dečaku iz bugarske, indigovcu navodno. Rečenica koja mi je zapala za oko je bila:

"Ako sve na svetu pripada tebi, zbog čega bi uzimao više nego što ti je trenutno potrebno?"

Briljantno, zbog toga je vredelo sve čitati. Ali kako doći do toga, do takvog ili nekog drugog mentaliteta? Nešto mora pokrenuti stvari ... Eto, to je po meni tranzicija. Koji sve događaji moraju da se dogode, do čega sve mora doći, koliko ljudi mora da se "složi" nesvesno u određenom pravcu i na prvom mestu, iz sebe iskoreni kretenizam - bivanjem iskrenijim prema samom sebi i drugima, za početak? A zatim radom na sebi. Postepenim smanjivanjem broja "zakona" koji deluju na tu individuu i posledično, njenim uticajem na druge smanjivanjem broja zakona koji na svakoga deluju.

Caka je u tome što percepcija "4D" ili čega god već, po mom mišljenju, dolazi kao posledica promene mentalnog/duhovnog/duševnog/nebitno stanja prvo individue, i da je "tranzicija" posledica toga, a ne obrnuto! Međutim, "čišćenjem" energija na zemlji se verovatno postiže da se i to stanje jednako približava nama kao i mi njemu, nešto slično našem odrazu u ogledalu - kad se približavamo ogledalu približava se i naš odraz. Prvo se moramo povezati sa sobom, sopstvenom suštinom. Tek onda može biti nešto što je zaista dobro ...

Što se tiče samog datuma, mislim da je po sredi greška u načinu merenja vremena. FORMICA je lepo rekao, potrebni su "događaji" i tek onda će se nešto "spektakularno" dogoditi.

Dakle, ono što treba meriti su "događaji" određene vrste, a ne datumi. Kakav datumi mogu imati značaj kada vreme onakvo kakvo ga ljudi razumeju čak ni ne postoji?

Ono postoji kao razdaljina između dva različita događaja. Događaji su ono što donosi promenu, a ne datumi. Čovek radom na sebi može izazvati, dozvoliti događaje unutra, koji posledično približavaju događaje spolja - stvaraju uslove za njih, i kvalitet unutrašnjih događaja se, neporecivo, odražava na događaje spolja. Opet, dolazimo do umnožavanja energije.

To je to čisto sa aspekta čoveka, o kosmičkim događajima, entitetima upletenima u to ne znam ništa. Znam samo da se nad zemljom odigrava kosmički tug-of-war i da sve prisutne grupe rade iznutra na čovečanstvu pokušavajući ga odvesti u njihov "realitet" - za šta su opet neophodni događaji i postepeno "kuvanje žabe" - a ne datum. Ako datum i ima neki značaj, to je zato što je neko odlučio da bude tako, a ne zato što je to neki "difult" "ciklusa" i tako dalje. Sad, koliko je taj neko il nešto moćan i šta u stvari može da uradi može biti samo predmet spekulacija.

Tu se naravno najviše bore oni koji nemaju sopstvenu vezu sa izvorom i zavise od energije nas samih, prvo za opstanak, a zatim za sve ostalo. Rat za duše, jednostavno. Zato smo im potrebni.

Ono što mi je zapalo za oko jeste da niko nije pitao čovečanstvo u kom pravcu ono hoće da se razvija? Tačnije, pravac razvoja je nešto što treba da dođe prirodno, da sama rasa odredi pravac sama za sebe. Zar ne? I to kao posledica razvoja, a ne nametanja nečega. A nameću nam, i spolja i iznutra.

Ako neka od tih nametljivijih grupa i reši da se pojavi u skorije vreme, da bi nam "pripomogli oko evolucije" - posle sleda događaja koji će dozvoliti njihovo direktno pojavljivanje - meni je bar jasno da to nije zato što oni trebaju nama, nego mi njima. Smatram da bi nam najbolje pomogli tako što bi nas lepo ostavili na miru. Oni koji nam zaista pomažu bi trebali samo da se staraju o tome da "negativni" ne prekardaše, a ne da reklamiraju svoje programe prosvetljenja i svoje verzije budnosti, da bi smo svojom energijom jačali njihove realitete.

Ne kažem da bi čoveku u nekoj od tih paradigmi bilo loše, daleko od toga, u odnosu na stanje na Zemlji kakvo jeste većina tih "ponuda" bi bila pronalazak izgubljenog raja - međutim, moramo imati na umu da stanje na zemlji i jeste proizvod prvobitne infiltracije i pravljenja sranja iznutra od strane izvesnih grupacija.

Jednostavno rečeno, problem - reakcija - solucija, na duhovnom nivou. Kada se stvari toliko zaseru da svako normalno stvorenjce propišti - ponuditi rešenje koje izgleda kao spas spasenog spasenja. Normalno da će biti "bolje" i da će u odnosu na ovo sada delovati sjajno - ali da li je to zaista naše? Optimalno za čoveka, ili optimalno za grupaciju koja nudi paradigmu?

Da li je to zaista "kuća" ? Ili nova kafana? Znate kako je, u nekim kafanama nam bude super provod, u nekim nam razbiju njušku... sve je to život, ali treba se vratiti kući posle provoda, bio on dobar ili loš. Al dobro, valjda će se ljudi vrteti po tavernama i kafanskim tučama ko i svaki drugi pubertetlija, dok se u ovom slučaju duhovni hormoni malo ne smire :angel4:

Eto odgovora na Prelaz - iz kafane u kafanu, kafana je moja sudbinaaAAaaaAAaAAAAaaaa ... :rofl
:ontopic:

Elem, imam od detinjstva seriju snova, lokacija je na "drugoj zemlji" - tako sam je krstio. To bi istovremeno mogla da bude i zemlja posle prelaza, jer jednostavno - po mom mišljenju, za punu "tranziciju" su potrebni događaji, a kada će doći do "događaja" zavisi od svih svesnih i mehaničkih faktora itd ... Iz nekog razloga mislim da će za punu tranziciju biti potrebno 1200 godina. Zašto - pojma nemam.

Bilo kako bilo, u tim snovima je tehnologija bila veoma čista. I dalje bi se koristile kuće, busevi, automobili, međutim sve sa naglašenijom estetikom - daleko lepše urađeno, mentalna atmosfera totalno drugačija. Telepatija, ne u smislu direktnog čitanja misli nego kao ono - kad znaš da će te neko nazvati na telefon i taj neko te nazove, ili kad znaš da neko misli na tebe - i to se ispostavi tačno - je jako izražena. Takođe je velik deo negativnih emocija i destruktivnosti uklonjen iz društva. I dalje postoje poslovi, rad, postoji i novac, ali nije kontaminiran energetski kao ovaj naš. Osnovne potrebe su svima stalno pokrivene, novac služi više kao pogodnost za razmenu, i na njega nije stavljen ni blizu toliki naglasak koliki je u današnjem društvu.

Što se tiče poslova, ljudi koji su "poveli" priču usled rada na sebi su prvi došli do toga da treba da radi svako ono što hoće. Ali ono što on hoće, neka vrsta života iz srca - a stvari automatski ležu na mesto. Jednostavno, svakom polju rada, zanata, svega je dat status neke vrste umetnosti, i svako svoj posao tako i shvata, iako je slobodan da ga zameni kad god poželi (birokratija ne postoji). Društvena odgovornost i ekološka odgovornost su na potpuno drugom nivou - industrija iako postoji više nije zagađivač. Vlasništvo i dalje postoji, ali ne eksploatorsko kao ovo danas, i svako ima mogućnost da radi ono što hoće - svi su jednakog društvenog statusa bez obzira na materijalno koje poseduju, dok čak i onaj koji nema apsolutno ništa može imati ono što odluči, sve je pitanje lične inicijative, ali bez pritiska, bez kazne ako se nešto ne uradi. Vanlinearna kauzalnost, sve postoji, mi biramo šta za nas postoji. Jednostavno smo slobodni. Ono što ne radimo ne radimo našom sopstvenom voljom - ali smo slobodni. Policija i dalje postoji doduše, viđao sam ih, ali nemaju previše posla. Jednostavno su ljudi odgovorni i prema sebi i drugima, nemaju potrebe bilo kakve, ni za iskustvom ni za nečim materijalnim, duhovnim, energetskim - da bi radili bilo šta što zahteva intervenciju. Društveni status nije vezan za materijalnost, ali ipak postoji neka vrsta reputacije koja je više vezana za duhovno i mudrost čoveka, iako na to nije stavljen baš nikakav naglasak. Ti ljudi su neka vrsta "starešina", žive sasvim normalnim životom ali pomažu uvidima koji se od njih retko kad traže. Niko ih nije "postavio" na poziciju, jednostavno je spontano ispalo tako.

Razumevanjem su transformisani negativni aspekti postojanja kao i njihovi nusproizvodi, tako da je jako retko da neko izborom pravi probleme, jednostavno više nema potrebe, ne može se naučiti bilo šta iz tog ponašanja, i čoveku je jasno da postoji bezbroj drugih načina da se nešto uradi. "Ispadi" u nečijem ponašanju, ako postoje - jednostavno nemaju nikakvog efekta na okolinu, šta god taj neko radio. Noseća frekvencija tog "realiteta" nema energetsku podršku za određene tipove ponašanja, iako znanje o tim tipovima i svim njihovim aspektima postoji - ne postoji potreba za njima. Odnosi između ljudi su čistiji, jasniji, ako i postoji neki problem rešava se jednostavnim direktnim rešavanjem konflikta, razumevanjem situacije sa obe tačke gledišta koja je dostupna i jednom i drugom učesniku. Odnos među parovima je ljubav bez vezivanja, koja ostaje čak i posle prekida.

Sela i gradovi su daleko veći, ogromni. Zgrade isto. Ali nema megalopolisa, svaki je kao gusto naseljeno ostrvo okruženo čistom, nezagađenom prirodom - iako ima kuća i u prirodi, ali su drugačije. Boje u prirodi su daleko jačeg intenziteta, čistije, lepše - gotovo pa idilične. Ako je još neko sanjao nešto slično, znaće o čemu pričam. Kod stanovnika postoji svest o "aspektu iznad" koji je dostupan kada se na njega usmeri pažnja. Tada je sve nekako manje, i moguće je "zumirati" objekt koji je jako udaljen, videti stvari izbliza, sve do molekularnog nivoa, recimo naći lokaciju neke osobe koju tražimo, dati nekome neki signal, i tako dalje.

Energetski sistemi su dosta drugačiji, klasičnih bandera i žica još uvek ima kojekuda, ali su u glavnom po poljima van naseljenih mesta montirani tornjevi, povezani u mrežu, koji za naš pojam izgledaju apstraktno i futuristički, a čija je svrha snabdevanje slobodnom energijom koja je skroz čista. Takođe su prisutni i neki novi materijali od kojih se nove zgrade i nove tehnologije u glavnom grade, tako da dok su naseljena mesta prilično staromodnog izgleda uz neke tehnološke modifikacije za olakšanje fizikalnog života, izvan naseljenih mesta niču građevine po "novoj arhitekturi" - pravljene po nekim drugačijim standardima, prijatnog ali drugačijeg izgleda, sa dodatnim funkcijama koje stare klasične zgrade (koje nisu modifikovane) nemaju.

Iako mi je u toj seriji snova uvek bilo super - imao sam svoj život - uvek sam ga nekako doživljavao samo kao usputnu stanicu. Valjda sloboda podrazumeva i mogućnost da "krenemo dalje" ... :love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 4:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Moja mala opaska u vezi 21.12.2012.

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... e/2012.htm

Srećan mi rođendan 22.12.2012


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 5:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
to to samo naprijed zajedno :thumbup: http://www.zoster.ba/ :love11:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 10:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 29, 2008 11:50 am
Postovi: 21
Pantelija je napisao/la:
Moja mala opaska u vezi 21.12.2012.

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... e/2012.htm

Srećan mi rođendan 22.12.2012


Hvala ti Pantelija il ti Ivane, na svemu, vec odavno pratim samo tvoje postove (ne zelim da uvrjedim druge forumase ) poceo sam da čitam tvoju knjigu Sankhyju al sam pomalo guzica lenja :) nadam se da cu je dovršiti, mislim da je genijalno djelo a inače tvoji me postovi brate mnogo podjećaju na don Huana strog te istinu zbori i možda je vrjeme da se latiš posla duhovnog učitelja :) što već ustvari i jesi...
nadam se da ćeš još dugo biti na ovom forumu
i sretan ti rođendan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 10:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
suncasin je napisao/la:
i sretan ti rođendan

ja sam razumio da mu je to duhovni rođendan, mada mi nije jasno što čeka taj datum da se inkarnira...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 10:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
suncasin je napisao/la:
...i možda je vrjeme da se latiš posla duhovnog učitelja :) što već ustvari i jesi...


Jedino mogu da budem "učitelj" Četvrtog puta, a tu nema propovedaonice i pričam-ti-priču odnosa. Tu te sve (Celina) uči na sve moguće načine, svakog trenutka, tu gde jesi. I to najčešće one lekcije koje ne želiš da učiš. Tu se neposredno uči od same egzistencije.

Posao "učitelja" je tu samo da nacrta osnovnu šemu rada na tabli (a to je šema kategorija prakrti u Sankhyi) i da lupi čvrgu "učeniku", da mu skrene pažnju da je čas počeo i da ne zeva u prazno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: uto dec 04, 2012 11:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
zoka je napisao/la:
suncasin je napisao/la:
i sretan ti rođendan

ja sam razumio da mu je to duhovni rođendan, mada mi nije jasno što čeka taj datum da se inkarnira...


Meni je svaki trenutak duhovni rođendan, a ovo je ipak fizički.
Mada nije svejedno, jer taj zimski solsticij kroz koji sam došao ovde ume da nabije kompleks više vrednosti ako se pravilno ne shvati:
http://hramezoterije.com/zimski-solstic ... e-zirkoff/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: sri dec 05, 2012 8:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Pantelija je napisao/la:
Moja mala opaska u vezi 21.12.2012.

http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... e/2012.htm

Srećan mi rođendan 22.12.2012


Vrlo zanimljivo. Ako se ne varam i Buda je najavio povratak upravo negdje u ovo vrijeme.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 17, 2012 3:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
LIVE 21.12.12 MAYA Prophezeiungen - Wake News Radio/TV.wmv



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Hoce li biti prelaska za 18 dana, i kakvog?
PostPostano: pon dec 17, 2012 7:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Krajnje je vreme da neko primeti da ako su Maje najavile da će ovaj ciklus da predstavlja prelazak u višu dimenziju svesti i egzistencije, a taj ciklus će da traje par hiljada i kusur godina, onda će i taj prelazak da traje najmanje toliko. Sigurno neće to da se dogodi u trenutku niti prvog dana. To Maje nigde ne spominju. Oni koji su pustili tu buvu jesu oni koji vas programiraju. Bar to možete da naučite iz svega ovoga.
Ako sa takvim glupim očekivanjem novi ciklus započinje, sumnjam da će uopšte da se ispuni.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 80 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz