Sada je: čet mar 28, 2024 3:26 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Illuminati-Masoni
PostPostano: pon okt 22, 2012 9:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Ovako mozda ste saznali iz proslih tema da imam 15 godina i da sam jos mali da raspravljam o ovim temama, ali bih volio da znam nesto o kako biste rekli illuminatima-masonima ....
Ovako mnogo ih znam koji su ti illuminati-masoni a drze pravoslavne slike(ikone) ...
Moze te li malo da mi pojasnite malo vise o njima ...
Dosta sam tema,klipova,materijla gledao i citao i koliko sam shvatio oni "idu" prema sotonizmu ...


Unaprijed zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Illuminati-Masoni
PostPostano: pon okt 22, 2012 11:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo nešto: viewtopic.php?f=5&t=2956


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Illuminati-Masoni
PostPostano: pon okt 22, 2012 11:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 05, 2011 10:19 pm
Postovi: 119
fr33d0m je napisao/la:
Ovako mozda ste saznali iz proslih tema da imam 15 godina i da sam jos mali da raspravljam o ovim temama, ali bih volio da znam nesto o kako biste rekli illuminatima-masonima ....
Ovako mnogo ih znam koji su ti illuminati-masoni a drze pravoslavne slike(ikone) ...
Moze te li malo da mi pojasnite malo vise o njima ...
Dosta sam tema,klipova,materijla gledao i citao i koliko sam shvatio oni "idu" prema sotonizmu ...


Unaprijed zahvalan.



Ovak, ja sam tek nedavno došao do slijedeće rečenice (pročitao negdje na netu):

"Sotona je jako moćan, a borba protiv njega je užasno skupa."

Razmisli o toj rečenici. Baš me zanima tvoje mišljenje o tome, ako si ga voljan izreći.



Što se tiče iluminati-masona, čitao sam i pogledao svašta o njima, a pošto te to zanima vjerojatno ćeš doći do raznih informacija o njima, bile one istinite ili lažne. Što te to bude više zanimalo, više ćeš vremena potrošiti na istraživanje i možda ćeš znati jako dobro baratati sa imenima pojedinih osoba, njihovim potezima i njihovim željama i planovima. To će ti s jedne strane biti korisno za razne rasprave u društvu s kojim ćeš pričati o tome i zajebavat ćete se s time. S druge strane spoznat ćeš da ti nisi kao iluminat-mason zato što nisi u njihovom društvu, ali što bi bilo da jesi, kako bi se onda ponašao i šta bi radio?!

Isto tako, probaj se staviti u poziciju čovjeka kojem je prvom palo na pamet osnovati slobodne zidare ili bilo koje tajno društvo. To je uvijek posljedica želje za boljim životom, a uglavnom se svodi na veću slobodu i privatno vlasništvo kako ne bi više bio samo još jedna ovca u stadu, odnosno u društvu koje vode kojekakvi sumnjivi ljudi, tj političari i "božji" ljudi.

Proučavajući tajna društva sigurno ćeš doći i do pojmova NWO, UFO te pojmova vječnog života i života poslije smrti.

Načelno, NWO uopće ne mora biti loš. Nema više nacionalnih država, protok robe je olakšan po čitavoj planeti, umreženost po cijeloj planeti, ne bi više trebalo biti velikih ratova jer nema više ni potrebe za velikim narodnim herojima i kojekakvim kultovima ličnosti, nego će sukobi biti dovoljno mali da ih rješava samo policija i mnogo dobrih stvari može donijeti i to da postoji samo jedna valuta na cijeloj planeti... I tako, svašta dobroga to može donijeti, ali preduvjet za to je znanje svakoga pojedinca, a eto, živimo u doba interneta (barem je više od pola čovječanstva danas u doticaju sa netom), pa je razmjena znanja mnogo lakša.

No, osim ekonomije kao uzrok ratova, treba se smanjiti utjecaj i drugog uzroka ratova, a to je religija. Kao što si možda primjetio, u nekim dijelovima planete više ne može doći do religijskih sukoba, uglavnom unutar onoga što zovemo Zapadni svijet, jbga taj svijet je slobodniji po tom pitanju. No, da bi se riješile te misterije na kojima se temelje religije, svaki pojedinac treba težiti prema tome da bude otvoren za razna učenja i mišljenja, ali sve se te religije svode na UFO-e i vanzemaljce. Eventualno, ako dođe do službenog susreta sa vanzemaljskim rasama, tek onda će biti donekle moguće razgovarati o jednoj svjetskoj religiji, ukoliko se ispostavi da ni vanzemaljci nisu u pronašli tog Jednog.

Na kraju krajeva, pitanje religije je u svojoj suštini samo pitanje etičnosti u ljudskom društvu. Jbga, pravila moraju postojati da bi društvo opstalo. Jednako tako i tajna društva imaju svoja pravila, jer inače ne bi opstali.

Što se tiče vječnog života, odnosno besmrtnosti duše, to je jedan od grčkih filozofa već davno dokazao, zaboravio sam točno tko, Sokrat, Platon ili Aristotel i to čisto putem uma.

Eh, kad bi čovjek mogao živjeti vječno u svom fizičkom tijelu ne bi bilo ni potrebe za razno raznim lošim stvarima koje se događaju. No, opet, možeš primjetiti da se prosječni ljudski životni vijek dosta produžio, a to možemo zahvaliti znanju i vještim baratanjem novca. Tko zna, možda postanemo besmrtni, a tada će nam trebati samo još nenadjebivi svemirski brodovi s kojima ćemo moći putovati gdje god po Svemiru.

Pokušaj se staviti u poziciju uopće prvog svemirskog bića koje je došlo u prvi doticaj sa drugim svemirskim bićem.

Bi li volio razmjeniti iskustva i zašto?

Isto tako se pokušaj staviti u poziciju vanzemaljaca koji su došli u prvi doticaj sa čovječanstvom.

Bi li volio razmjeniti iskustva i zašto?




(Možda sam malecko izletio iz teme, možda je ovo više za temu - moj pogled na svijet, ali eto, ponijelo me)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Illuminati-Masoni
PostPostano: uto okt 23, 2012 10:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Veliko hvala promatrač-u i vama(Novi) ...
Ovako ja u te vanzemaljce ne vjerujem...
Evo zasto ne znam da li znate za deep web(dark net, ove slike mozda najbolje pojasnjavaju):
slika

slika

Tu sam nasao klip o kome covjek jos 1950-1960-1970 i neke nisam siguran u tom opsegu godina govori o njegovog prisustvu onoj "Oblasti 51" ... I kao tamo se proizvode ti UFO-i i NLO-i koji su se zasnovali na Teslinoj teoriji...I snima je kamerem sve se lijepo vidi .... Ako nadjem taj klip uplodovacu ga i postaviti link ovdje ...

A vama hvala jos jednom na odgovorima .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Illuminati-Masoni
PostPostano: sri apr 19, 2017 1:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 19, 2017 1:46 pm
Postovi: 7
Jesi li nasao klip?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Illuminati-Masoni
PostPostano: sri sep 13, 2017 12:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
http://www.srpskacafe.com/2016/06/mason ... rsku-lozu/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Illuminati-Masoni
PostPostano: pet jul 24, 2020 5:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 28, 2011 2:36 pm
Postovi: 162
Danas su to većina političara, doktora, umjetnika, novinara, pisaca, svećenika...... Ima ih i nepoznatih. Služe se vrlo naprednim tehnologijama da bi utjecali na sve i svašta. Često teški kriminalci. Sotonisti. Povezani su sa vanzemaljcima koji postoje ovdje na Zemlji. Bez njih nebi mogli ništa postići. Povezani su često i sa plavom, kraljevskom krvi koja nije prirodno nastala. Opasni ljudi, brutalni i ludi.

_________________
Politika koja se vodi nije za one na zemlji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz