Sada je: ned apr 28, 2024 12:52 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Molba
PostPostano: sri sep 05, 2012 6:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Molio bih odredjene posetioce foruma ``da shvate`` da ovaj forum nije za njih otvoren i da zaista ali zaista nije potrebno da na svakoj temi budu mirodjija i dezurni odgovaraci i komentatori jer tako nama koji posecujemo forum i tu i tamo ostavimo po neki komentar samo otezavaju put ,sta god da rec ``put`` znaci, a boga mi i iritiraju do besvesti.
Sami neka se prepoznaju i HVALA IM OD SRCA NA RAZUMEVANJU :love3: :occasion5:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: čet sep 06, 2012 12:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Molba se odbija.
Nije prloženo 3 rukom potpisana primjerka i 25 kn biljega.


:evil3:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: sub sep 08, 2012 10:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
poporitopopone je napisao/la:
Molio bih odredjene posetioce foruma ``da shvate`` da ovaj forum nije za njih otvoren i da zaista ali zaista nije potrebno da na svakoj temi budu mirodjija i dezurni odgovaraci i komentatori jer tako nama koji posecujemo forum i tu i tamo ostavimo po neki komentar samo otezavaju put ,sta god da rec ``put`` znaci, a boga mi i iritiraju do besvesti.
Sami neka se prepoznaju i HVALA IM OD SRCA NA RAZUMEVANJU :love3: :occasion5:





Mozda neki jos nisu razumjeli :-k , pa cu ja malo da korigiram, biti ce puno jasnije :occasion5:


Molio bih odredjene posetioce foruma ``da shvate``ako imalo mozga u glavi jos imaju, da ovaj forum nije za njih otvoren (vrata raja su samo za nas pametne otvorena) i da zaista ali zaista nije potrebno da na svakoj temi budu mirodjija (kravlja balega) i dezurni odgovaraci i komentatori nas pametnih jer tako nama (sa linije za pametne) koji posecujemo forum i tu i tamo ostavimo po neki pametan komentar :read: :-k samo otezavaju put ka prosvjetljenju, a i sta god da rec ``put`` znaci, a boga mi i iritiraju do besvesti, pa bi mi pametni mogli ovu veliku pamet da izgubimo :rofl .
Sami neka se prepoznaju ako jos mogu sa toliko malo mozga i HVALA IM OD SRCA NA RAZUMEVANJU

Pozdrav Vas
Igistil :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: sub sep 08, 2012 1:41 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
@poporitopopone, šapni mi. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: ned sep 09, 2012 9:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
HO_OPONOPONO je napisao/la:
poporitopopone je napisao/la:
Molio bih odredjene posetioce foruma ``da shvate`` da ovaj forum nije za njih otvoren i da zaista ali zaista nije potrebno da na svakoj temi budu mirodjija i dezurni odgovaraci i komentatori jer tako nama koji posecujemo forum i tu i tamo ostavimo po neki komentar samo otezavaju put ,sta god da rec ``put`` znaci, a boga mi i iritiraju do besvesti.
Sami neka se prepoznaju i HVALA IM OD SRCA NA RAZUMEVANJU :love3: :occasion5:





Mozda neki jos nisu razumjeli :-k , pa cu ja malo da korigiram, biti ce puno jasnije :occasion5:


Molio bih odredjene posetioce foruma ``da shvate``ako imalo mozga u glavi jos imaju, da ovaj forum nije za njih otvoren (vrata raja su samo za nas pametne otvorena) i da zaista ali zaista nije potrebno da na svakoj temi budu mirodjija (kravlja balega) i dezurni odgovaraci i komentatori nas pametnih jer tako nama (sa linije za pametne) koji posecujemo forum i tu i tamo ostavimo po neki pametan komentar :read: :-k samo otezavaju put ka prosvjetljenju, a i sta god da rec ``put`` znaci, a boga mi i iritiraju do besvesti, pa bi mi pametni mogli ovu veliku pamet da izgubimo :rofl .
Sami neka se prepoznaju ako jos mogu sa toliko malo mozga i HVALA IM OD SRCA NA RAZUMEVANJU

Pozdrav Vas
Igistil :rofl


:thumbup:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: ned sep 09, 2012 10:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
Stvarno zna bit frustrirajuće suočit na jednom mjestu svoje nedostatno znanje s tolikim iskustvom i znanjem koje posjeduju ovi likovi s po par tisuća postova.I možda zato ja, koja svaki dan dolazim na ovaj forum, tako malo pišem. No s druge strane, ne treba li osjetiti respekt i zahvalnost prema ljudima koji žrtvuju svoje vrijeme i trude se pomoći mnogima naći put, spoznati istinu u sebi i oko sebe. Ovaj forum je nepregledna enciklopedija i riznica znanja, najvećim dijelom upravo radi aktivnosti jednog dijela članova. I zato nas hrpa dolazi na ovaj forum; ne da bismo veličali sami sebe već da bismo učili. I ako netko ima poriv da zauzme odgovornu ulogu učitelja i da sve od sebe da ju čim bolje odradi, čemu kritika? Osobno, kada bi ti "nametljivi" članovi prestali pisati, ne znam niti da li bih više i dolazila na ovaj forum, jer za zezanciju i brbljanje imam neke druge forume. Ovdje sam u potrazi za znanjem. I ovdje pronalazim puno materijala i za učenje i za razmišljanje. Ne procjenjujem ego pojedinaca, ne tiče me se, ali procjenjujem znanje radi kojeg sam tu. I sve dok je ono i dalje na ovako visokoj razini, ovaj forum će me neodoljivo privlačit.

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: pon sep 10, 2012 9:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
``Naucicu da cutim kad nemam sta da kazem,
to ce biti jedna vrhunska vestina,``

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: pon sep 10, 2012 9:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
poporitopopone je napisao/la:
``Naucicu da cutim kad nemam sta da kazem,
to ce biti jedna vrhunska vestina,``

:thumbup:
pa josh kad se veshtina redovnim apliciranjem pretvori u vrlinu :angel4:
blago onom ko docheka :toothy2:

jedino, ima jedan malecki zajeb, koji se desi kada se 'uchi' da se cuti kada se nema shta reci, a to je da se od onih hiljada/tisuca malih 'ja' iz bagaza, uvek nadje poneki smartes koji 'misli' da ima shta da kaze,i tako u krug :blob: , ako se na to dodaju gosti koji jashu nakacheni na domacine usput im naturajuci svakakve misli kao vlastite eto ringishpil :blob:
obrni okreni opet se sve svodi na 'rad na Sebi' i utishavanje do OFF-a tih hiljada 'ja' da bi se doprlo do tishine koja je iz/u Ja a ne negde tamo vani pa ajmo se lepo svi dogovorit na tishinu
stizanjem do te tishine u Sebi, cutanje kada se nema shta reci je difoltno stanje, nema se tu shta uciti veshtini

PoZdrav


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: pon sep 10, 2012 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Razumijem i @lunu ali i @poporitopopone: zaista ima onih koji se na svakoj temi nađu da pametuju i dijele savjete no eto meni osobno i oni pomažu .... težinu rečenoga mi ima nekolicina no ni oni mnogo puta ne bi nešto rekli da nema druge strane koja pametuje. Hvala svakom, ja nisam osoba od riječi i teško mi je pretočiti što mislim i proživljavam pogotovo što se tiče tih sticky tema pa se prepoznam često u mnogima..... pa me se poruši u tome...... pa iznova..... tako da eto, svi služe da se nešto nauči. Ima i onih koji dođu samo da zamute vodu i unesu nemir i razdor..... a valjda i to nečemu služi, samo nije ugodno naći se u tome. Valjda je to taj Put. a hebi ga....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: pon sep 10, 2012 4:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Artemida je napisao/la:
Valjda je to taj Put.


Valjda je legenda, on nije s ove planete :queen: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Molba
PostPostano: pon sep 10, 2012 5:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 11, 2011 1:06 pm
Postovi: 557
legolas47 je napisao/la:
Artemida je napisao/la:
Valjda je to taj Put.


Valjda je legenda, on nije s ove planete :queen: :thumbup:


Nije sigurno,to sam mu i ja govorio :D
:thumbup:

_________________
"...nebo je bilo u meni.Ne spoznah to dok ne padoh među zvijezde..."
natpis sa stećka.

http://putnikova-pjesma.webnode.com/
http://balada-o-bezimenom.webnode.hr/
https://pleromabl.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz