Sada je: čet mar 28, 2024 7:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon nov 02, 2009 10:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Pročitao sam skorom sve knjige od Davida Ickea.
Vrlo zanimljivo, mnoštvo literature,dokaza, svjedočanstva, intervjue navodi.

Također evidentno je u svakoj njgovoj knjizi da 90 posto knjige zauzima otkrivanje gadnih planove elite, te u tom smislu spominje britansku kraljevsku obitelj, predsjednike, vodeće biznismene itd..... u veoma lošem kontekstu zanjih, sakačenje, mučenje dijece, silovanja, sotonizam, rituali, ubijanja, namještanja...

zanima me slijedeće, kako to da nitko od tih močnika nije ozbiljnije reagirao, npr. tužio ga za klevetu? iliti ga bilo kako sudski gonio za što ima pravne itekako temelje, več svi šute a on nastavlja izdavati knjige.


meni osobno je drago što je živ i što ga ne progone, ali čisto sam se zapitao zašto od njih nitko ne reagira kad im to sve pripisuje, u što večinom vjerujem=??????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon nov 02, 2009 10:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
frajeru, imaš temu david icke pa to tam pitaj.

možda zato kaj mu je teorija netočna, možda zato što je u pravu ali bi ga ubojstvom samo podigli u nebesa i dali mu kredibilitet (ovak je više luđak), možda zato što sunce sja, možda, možda.....mi ti to ne znamo, možemo samo nagađati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon nov 02, 2009 10:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
ok, frajeru kako ti kažeš.

da te podsjetim ovo je forum, a možda i sunce sja, ali više ga gledaj i širi ljubav i mir :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon nov 02, 2009 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
ja sunce ne gledam, ja ga osjećam, da ga gledam oslijepio bih :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon nov 02, 2009 11:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
meni osobno je drago što je živ i što ga ne progone, ali čisto sam se zapitao zašto od njih nitko ne reagira kad im to sve pripisuje, u što večinom vjerujem=??????


Pa tu ti nema puno razmišljanja o toj situaciji.
Ako Icke govori barem malo istinu o stanju,većina ljudi mu neće ništa vjerovati jel jedni ljudi su skeptični logično-racionalno nastrojeni,a s druge strane religije igraju veliku ulogu što se tiče druge vrste ljudi onih vjernika,a Icke i ono što govori o reptilima ili kontroli nitko niti ne prihvaća kao moguću istinu o toj situaciji bilo to skeptična ili religiozna osoba,tako da u tom pitanju što se elite tiče neće ga smaknuti jel mu većina neće vjerovati.
Osobno smatram da Icke neide u dubinu,pogotovo o kontroli,jel to je komplicirana tematika.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto nov 03, 2009 2:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Meni recimo nije jasno kako je Icke dostigao toliko popularnost i još uvek je među nama. Ako sam dobro shvatio, tema vezana za reptile je vrlo rizična za pričanje, a Icke kao jedan od najpopularnijih teoretičara zavere podosta priče o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto nov 03, 2009 3:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Ovu temu sam postavio kako bi raspravljali opčenito reakcije ljudi na Davida Ickea...
Ako se gleda nadalje u sunce u sigurne sate nečeš oslijepiti :wink:

Kakogod o tom čovjeku više mislim pozitivno nego mu pripisujem negativne konotacije.
Današnji svijet potpuno je utonuo u formalnosti koje spriječavaju iskaljivanje ljudskog potencijala to je činjenica. Sd zašto? ima teorija i teorija, no svakako boljei te "teorije" nego laži.

Icke u svojim knjigama daje pregršt informacija, linkova, svjedočanstva, slika, statistike razrađene tematike koje zapravo daju potencijal određene vjerodostojnosti, naspram drugih kojima se isključivo javljaju astralne projekcije.
Želim naglasiti da ne negiram istinitost ili autentičnost nikoga!

Upravo radi Davidove složenosti, dosljednosti i organizacije izloženog materijala smatram da bi reakcije ljudi trebale biti vrlo bitne.
Stoga me također zanima kakve su reakcije "manipulatora" jer vrlo je zanimljivo što mu se dopušta da tako piše, jer ljudi moji on iznosi hrpetinu imena poznatih osoba i to u drastično lošoj konotaciji. Novinar koji je gađao Busha cipelom završio je u zatvoru, mučili su ga i što ja znam šta još. Ickea bi po tom trebali ubijati 100 puta dnevno! sva sreća to ne rade!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto nov 03, 2009 5:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
A meni opet, nije jasno - kako on može vladarima naškodit?
Tako što nudi materijal za pričanje po nekakvim forumima.
Mislim, kojim mehanizmom D.I. može ugroziti npr. Kraljicu.
On kaže da je kraljica reptil. I šta onda?
Hoćel neko kraljicu na sud što je reptil, pa da ona po sudskoj presudi... šta zapravo?
Napusti planetu? Ode u unutrašnjost zemlje da živi?
Vrati Ameriku , ma cijeli svijet... nekome?
Hilari da silovava male djevojčice!
D.I.ima svjedoka!
Dakle, nekako klintonovcu na sud!
Pa tamo svjedok da ispriča šta je vidio.
Pa porota donese presudu...
Mislim normalan čovjek dobije histeričan napad, kad mu kažeš da NIJE Slobodan Milošević smislio ono naše posljednje sranje, a D.I. mu priča o reptilima.
Upozoriš normalnog čovjeka na to da je ono oko 9/11, u najmanju ruku malo neobično, on će ti odmah - jel ti to o teoriji zavjere? Reptili?Iluminati?
i gleda te sažaljivo - podsmješljivo.
Ništa vladarima D.I. ne smeta.
Ni u čemu ih ne ometa.
Ništa im ne može.
A nudi gomilu materijala, za normalnog čovjeka apsolutno nesvarljivog.
Ja, osobno, Ajka na neki način poštujem. Ma šta bila njegova uloga, njemu je štono neko reče "srce na pravom mjestu".
Pozdrav
F.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto nov 03, 2009 7:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Ako im ne smeta D.I. onda im nisu smetali ni svi ostali koji su bili ubijani zbog onoga što su rekli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto nov 03, 2009 9:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
hall 9000 e upravo to što si reko!

pa naravno da bi icke trebao smetati osobi koju proziva da siluje, ubija, i jede genitalije maloj djeci.
i da je to laž, ta osoba ima pravnu osnovnu podnjeti tužbu protiv takvog iskaza, dapače i za mnogo manje stvari....

david icke ima svoju internet stranicu na koju konstaantno piše , stavlja materijale, isto to radi na youtubeu, na svim torentima ga se može skinuti, na faceu ima grupe, knjige piše več 20 godina, gostuje po svijetu, u emisijama i sve priča, al SVE!

Mnogo ljudi je pročitalo navedeno, kmnogi su fanov, članovi, i naravno je za očekivati da če ih sa vremenom biti sve više...

kako pobogu on nebi nekom smetao???
nije stvar presude , ntii kakva je optužnica, nego je stvar da te osobe spominje ne samo u kontekstu reptila več i da ubijaju i muče malu djecu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto nov 03, 2009 10:25 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
A mozda ga bas ta elita placa da siri informacije koje mu oni daju, na kasicicu. Uz to mi se cini da je dosta novca zaradio i prodajom knjiga i na seminarima.

Icke je napisao knjigu o tome sta ljubav nije, ali ne zna sta jeste. Nije ni vazno. Prodao je knjigu.

:thumbup:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri nov 04, 2009 10:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Rudar također dobro razmišljanje.

I sam sam često razmišljao koliko možemo znati i kako vjerovati određenoj informaciji, na kraju sam zaključio da moramo vjerovati sebi, ali opet tu se postavlja pitanja, kako sebi- ako je pak stvarnost iluzija. I tako se vračamo stalno i iznova u propitkivanje stvarnosti, a previše smo zbunjeni za shvatiti takvu enormnost...

Kako god više stvari ukazuje da Icke ipak govori večim dijelom točne informacije.

Pijući ayahuaschu David i ljudi imaju vrlo slična, ako ne i ista iskustva, sam sam probao gljive Golden Teacher- psilocibinkse gljive. Psilocobin je sastojak koji miče određene "filtere" u mozgu i pokazuje supstilniju dimenzionalnost. Ayahuascha pak ima spoj DMT koji vrlo slično djeluje samo je jači....
Ono što je zanimljivo ljudi diljem svijeta koji su probali uči u izmjenjena stanja svijesti, bilo putem meditacije, lucidnog sanjanja, božanskog modula, ayahuasche, gljiva, čak neki i LSD imali su vrlo slična iskustva, i spominju gmazove.
Ti ljudi diljem svijeta neki niti ne znaju tko je David Icke, tako da kada gledamo iz šireg konteksta svi imaju vrlo slična iskustva u različitim društveno-povijesno- kulturološkim domenama.

Stoga ipak vjerujem da je David na dobrom putu... ali sigurno jest da se svih informacija ne treba držati kao pijan plota, kakogod gledanje iz šireg konteksta, proučavajući dihotomnosti, dolazimo do potencijalnog žarišta koje se naziva istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: čet jul 22, 2010 12:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri jul 21, 2010 9:02 am
Postovi: 19
nedavno sam pročitala knjigu od Ickea Beskrajna ljubav je jedina istina...i naprosto sam oduševljena njome! :read: :read: :read:
Za svaku preporuku, i prčkajući po netu nađoh o iluziji stvarnosti....svakako je vrijedno pogledati. :thumbup:

http://www.youtube.com/watch?v=aVWWiUHQRWw
http://www.youtube.com/watch?v=8W74KZ2- ... re=related

_________________
"Smijete mi se što sam drugačiji; a ja se smijem vama što ste svi isti."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: ned okt 10, 2010 8:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 11:27 am
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
integrirani je napisao/la:
...
meni osobno je drago što je živ i što ga ne progone, ali čisto sam se zapitao zašto od njih nitko ne reagira kad im to sve pripisuje, u što večinom vjerujem=??????


tužile su ga mnoge moćne obitelji kao rockfeller, bush, englesku kraljevska obitelj itd...

i da bolje pratiš što icke piše znao bi da je živ zato što reptili nesmiju riskirati posljedicu njegove smrti, te konstantno bombardiraju nešto možda i vrijednije od njegovog samog života - njegov imiđ.

_________________
jhva elohim meth
Egoism is the very essence of a noble soul


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon okt 11, 2010 8:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
A možda Davida štite anđeli, više sile, ili kako ih već nazvali?? Možda je i bilo pokušaja ubistava i svega i svačega, ali jednostavno nije trebalo da se dogodi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 12, 2010 9:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
njegovo ubojstvo bi mu dalo legimitet, postao bi mučenik
a Mučenika ne možeš diskreditirati

ovako je bezopasniji
samo još jedan ekscentrik koji laprda o gušterima, NLO-ima, minimojcima itd...

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 19, 2010 8:36 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 2:08 pm
Postovi: 17
teh_zoh je napisao/la:

tužile su ga mnoge moćne obitelji kao rockfeller, bush, englesku kraljevska obitelj itd...



Tužili su ga? Može neki link ili informacija više? Koliko ja znam njega samo ignoriraju...

Po meni je Icke istinit. Mnogo toga što je rekao je potkrijepio i dokazao. U nekim detaljima je možda i pogriješio (vjerovatno je,ubiti 100% je) ali on je istraživač kao i svi mi (ajmo se sad tako etiketirat :-" )

Onaj ko misli da je on "dezinformator koji surađuje sa Illuminatima..." i sl. mislim da je paranoičan...ili krščanin ("on je antikrist antikrist je on je on on neeee moj-Bog-mora-biti-personificiran-i-diktator-u-višim-dimenzijama ne možemo mi imat slobodnu volju i ne može Beskrajna Ljubav biti Bog sve je Božja volja joj sotona je on on je sotona on")

:mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/user/IvanSpirit7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon okt 25, 2010 9:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
David Icke je totalna legenda, iako je većinu (ili bolje sve) teorije pokupio od drugih.

Uzeo je od svakoga po nešto i napravio jedan veliki čuspajz.
I šta je je, karizmatičan je i vrlo dobar govornik =D>

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Pitam se na ciju cemo stranu stati kada doje pravi trenutak?
ili samo pljesak pa kao i onaj student slucj iz USA?

S moje tocke gledista D. Icke zbori istinu a i naravno daje nam sansu da nesto poduzmemo kada moramo biti u 3D da nesto i odradimo.
Dosta je manipulacija i tiranije.

Pod obavezno odgledajte ovaj dokumentarac http://www.vimeo.com/15690439

Prije od 200g rekao je Dositej Obradović, a vazno je ( otresati od sebe sujeverje i bogomrsku vraždu) to je nas primarni task..

"Srbija, Bosna i Hercegovina izbaviće se s vremenom od Turaka i osloboditi; ali ako narod u ovim zemljama ne počne otresati od sebe sujeverje i bogomrsku vraždu, mrzost za zakon, oni će sami sebi biti Turci i mučitelji.”

Postacemo konacno covjekom ili samo nesto vise od jednostanicnih organizama..

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 7:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
E sad tu na pozitivi postoji više strana i više putova:

Imaju oni koji bi poduzimali nešto, borili se u matriksu a imaju oni produhovljeni koji nebi ništa poduzimali pa čak nebi ni druge budili već bi samo čekali i sebe upoznavali. :mrgreen:

Ima još strana ali ne pada mi na pamet, sad koja je prava to neznam.

Icke kaže da on ne meditira dok neki drugi se kletu da je meditacija jedini izlaz, komu vjerovati.
No malo mi je i smiješno kad produhovljeni pokušavaju da saznaju kako je to u 4D a ne mogu to postići u Matrici.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz