Sada je: sub apr 27, 2024 7:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: London 2012-reklama
PostPostano: sri mar 14, 2012 9:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Nisam znao gde da postavim,pa rek'o ajd' ovde na neutralan teren.

Poslednjih dana mi je privukla reklama u marketu IDEA.
Reklama je stavljena pored svake kase,i onako kad prolazite tuda,vidite naslaganih bar 10-15 u jednoj liniji.Meni je to odmah privuklo paznju...i naravno ovo oko.
Inace,ima dole pojasnjenje ko je tacno na slici,Zorana Arunovic...


Molim vas za komentar,da li je vam je chudna slika itd....


slika

_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: čet mar 15, 2012 1:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Meni je prvo "upalo u oko" - dva sunca! Ili nešto drugo što svijetli komada dva.....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: čet mar 15, 2012 3:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
ako se ne varam, ovo je standardna oprema sportiste koji se takmiči u streljaštvu vazdušnom puškom.
ne vidim ništa neobično na slici.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: čet mar 15, 2012 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
he, he je standardna oprema ali
da pobrojimo;
jedno prekriveno oko
sunce, točnije dva
meta aka Bullseye (bik + oko)

dakle spominju se sunca i oči a što kaže wikipedija;
Citat:
The Eye of Providence (or the all-seeing eye of God) is a symbol showing an eye often surrounded by rays of light or a glory and usually enclosed by a triangle. It is sometimes interpreted as representing the eye of God watching over humankind (or divine providence)


Valjda je do sad svakom notrono da je illuminati pozdrav rukom "bull's horns" ili bikovi rogovi...

uz pustinjsku boju i pomalo ratničku opremu da ne kažemo terminatorsko androidnu ostavlja zloslutno ratni dojam ali to je samo dojam illuminati simbolika je ono što bode u oči a slučajnosti nema pa zato i sunčev bljesak u zoru aka "new dawn" kao još jedan simbol.

pa ako njima svane nama raji je ziher smrknulo.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: čet mar 15, 2012 11:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
pa sad, ako ti u svakoj gluposti vidiš ono što bi želio da vidiš, ja se ne bih mješao.
tvoj izbor! :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: pet mar 16, 2012 12:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Iskreno,mene malo plasi ova slika kad je vidim u supermarketu,tacnije njih 20 poredjanih jednu iza druge.Prosto nisam mogao a da ne primetim tako nesto.

E sad,mene zanima zasto bas Dva Sunca...Guglao sam malo,i negde se dovode u vezu sa masonerijom.
Da li mozemo da kazemo i to da ce OI u Londonu 2012 biti savrsena prilika za "reptile" koji se hrane negativnom/pzoitivnom energijom ? Toliko ljudi na jednom mestu..hmm :roll:

_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: pet mar 16, 2012 1:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
Prije 3-4 dana sam imao sljedeći san.
Izašao sam na balkon i usred čistog plavog neba vidio crnu točku koja je zračila zelenkastu svijetlost.Kao nekakav meteor ili planet na putanji prema zemlji.Tada sam se zapitao da li ja to sanjam,i po prvi put sam prošao taj test bez da sam se probudio ili osvijestio da sanjam.
Navrli su osjećaji straha,uzbuđenosti i svijest da je to što dolazi neizbježno.Dalje sam krenuo da planiram šta sad radit jer je panika već uzela maha u svijetu.Smislio sam da pođem s obitelji u supermarket i nakupujemo se hrane da imamo za preživit...
Onda ima par 'mutnih' dijelova,kako idemo gradom a ljudi paničare,voze se autima,bježe itd.
I na kraju pogledam još jedan put u nebo crni objekt koji zrači zeleno je i dalje na sjeveroistočnom dijelu neba,ali na nebu sam ovaj put vidio još i dva sunca..tada se budim
Idući dan prvi put vidim reklamu za londonske igre na ovom threadu ali evo tek sad sam se javio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: pet mar 16, 2012 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
InvisibleReality je napisao/la:
Iskreno,mene malo plasi ova slika kad je vidim u supermarketu,tacnije njih 20 poredjanih jednu iza druge.Prosto nisam mogao a da ne primetim tako nesto.

E sad,mene zanima zasto bas Dva Sunca...Guglao sam malo,i negde se dovode u vezu sa masonerijom.
Da li mozemo da kazemo i to da ce OI u Londonu 2012 biti savrsena prilika za "reptile" koji se hrane negativnom/pzoitivnom energijom ? Toliko ljudi na jednom mestu..hmm :roll:



Imaš nešto o toj temi ovdje:

http://www.galaksija.com/znakovi/znakovi.htm

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: sub mar 17, 2012 1:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
alf je napisao/la:
Imaš nešto o toj temi ovdje:

http://www.galaksija.com/znakovi/znakovi.htm


alf da , tu je fino sabrano nekoliko stvari vezanih za ''iluminatsku simboliku'' koja se kako se eto primijecuje, pakuje i lijepi bas i za olimpijske igre , ne samo ove koje slijede u Londonu , nego i odranije, tj otkad su krenule ''moderne olimpijske igre'' , ozivljene krajem 19 vijeka (Atena 1896) , koje nemaju puno veze sa ''starim OI' anticke grcke , i istinskim tim nekim duhom i univerzalnim porukama o ''zdravom duhu - zdravom tijelu'' (koja ironija od parole kad se to sagleda upravo u okviru danasnjeg potrosacko-konzumeristickog doba) , o prekidu svih ratova tokom trajanja OI (jos veca smijurija) , o počasti ''bogovima'' koju su stari grci odavali i kroz te sportske igre , slaveci mogucnosti i kapacitete svog fizickog ''vozila'' .

zapravo i kod ''modernih olimpijskih igara'' je sve slicno oko te popratne simbilike , ukrasa i ''poruka'' , ali samo u drugoj varijanti , prozeto simbolima necijih drugih ''poruka'' , simbola , i odavanja dodatne pocasti svojim danasnjim autoritetima/bogovima. a drustveno , nista vise i bitnije nego i sva ostala masovna drustvena desavanja ,i sporstka i ne-sportska (tipa glavna religijska hodocasca i sl) , gdje je prije svega bitno koliko ce se tih McDonalds hamburgera i Coca Cole tu prodati za vrijeme ''olimpijade'' , koliko ce jos sistem pukupiti para na ''autorskim pravima'' koja mediji imaju za prenose i reklame, i naravno , svakako atraktivno desavanje po pitanju publiciteta , jer ipak u periodu odrzavanja zaista ''mnogo ociju i kamera je upereno u olimpijadu'' . iako realno, bilo koje svjetsko prventsvo u fudbalu danas je mnogo i popracenije , i popularnije , i masovnije gledano , ali zanimljivo , tu nisu toliko plasirani ni prisutni ti razni znakovi , koji se upravo kod olimpijskih ceremonija prepoznaju kao ''iluminatski'' . a vjerovatno su OI odabrane kao platforma za plasiranje raznih nadarenih ''iluminati dizajnera'' , radi te globalno ozbiljnije ''istorije'' , obuhvatanja svih sportova a ne samo jednog , i kvazi univerzalnih poruka mira, jedinstva , zdravog duha, maslinove grančice na Olimpu , vječne vatre/svjetla i sl . Još samo fali to da baš neki ''Zeus'' sam se pojavi na njima ,ili barem javi tokom trajanja nekih OI , i pohvali ih za odano ocuvanje tradicije , i to da danasnji stavljaci tih prikrivenih znakova svoje ''bogove'' nikad ne zaborave , i uvijek na ceremonije i reklame oko olimpijskih igara stave svoje ukrase, znakove i potpise .

Tako je i sa OI London 2012 , a i sa tim plakatom kojeg je primijetio i uslikao IR. I upravo kako kaze , ovaj kiberbeticki android ga je instiktivno i intuitivno cak prepao i unio nelagodu ?!
zasto , tek obicni plakat za jedno lijepo drustveno desavanje sa univerzalnim porukama mira , zdravog duha i cistih pluća koja ce ti obezbjediti bavjenje nekim od tih sportova .

jel da Invisible Reality , da ta slika i nema puno neke veze sa ambijentom ''maslinovih grančica'' koje je bijela golubica ubrala direktno na mediteranskim otocima stare grčke , od njih napravila vijenac i njime okitila pobjednike u pojedinim sportovima. No jeste , to je ta standardna oprema koju imaju oni iz discipline streljaštvo , a da ne bude zabune oko toga , fino je na plakatu stavljena i njihova meta koja se koristi u toj disciplini . Sto se tice slike IR ,osim dva sunca i toga sto je od svih sportova tu odabran bas taj koji ide uz tu metalnu vjestacku skalameriju nasađenu ljudima na glavu , koja im zatvara vid na jedno oko , primijeti i kosu prezentiranog ''covjeka'' , sto također ne izleda prirodno, ćelava i od kose ogoljena glava sve gore negdje do vrha tjemena , gdje tek onda izrastaju ta prije bi se reklo vlakna , nego da je ovo ''kosa'' . Naravno , zoka ce pojasniti da je i to zapravo dio opreme , tj neka vjerovatno gumena traka koja se i navuce na glavu i koja i drzi cijeli taj metalni kibernetički ''aditiv'' za ljudsku glavu i zatvaranje jednog oka , ali upravo zato je kako je metuzalem rekao sve urađeno jednobojno , u toj žućkasto-pustinjskoj boji , i ako to i jeste ''kapa'' koja tu skalameriju drži , jasno je narctano da je to stopljeno sa samom kožom lica i glave , i slika kad ju se gleda upravo jasno ne daje dojam da bi to također bio ''dio opreme'' , već je to zapravo koža glave/čela . Ali u ovom obliku , također jako čudno i svakako neprirodno izgleda .

a sto se tice ukupnog popratnog sadrzaja oko London OI , osim recimo tog upakovanog ''zion'' ,u logu londonskih igara , vidis bila je i ta neka (uklonjena) reklama koja je bas i imala nlo-e i aliene u sebi . ali nebitno toliko , jer svakako su tu oficijelne maskote , jednooki neki likovi , koji u svakom slučaju asociraju na neke neobične aliene. I uz njih jedan od najbitnijih i očitijih ''znakova'' glede tog pitanja ima li šta neobično u tom plakatu , i ima li kakvih ''iluminati'' potpisa oko dešavanja zvanih ''moderne olimpijske igre'' .

Njihovo ime/imena su Wenlock i Mandeville.
Naravno stilizirano je,ali cak se vise i ne trude previse sakriti i nevidljivo ''upakovati'' svoje potpise.

oni ti se zovu : when locked man is devil. mali simpatični Wenlock i Mandeville.

slika


obrati paznju na jedan detalj u ovom simpaticnom opisu i ovoj njihovoj ''ličnoj karti'' .
To jedno , veeeeliko ( i valjda svevideće time) oko, se ne naziva oko koje vidi, već kamera koja snima, uz opis :

Camera : lets Wenlock record everything
Camera : lets Mandeville record everything

uz sve sto to zapravo porucuje , svakako je i to u tom ''android-kibernetičkom'' fazonu , kao i taj plakat. ništa barem ni da je prirodno ''oko'' više (kao što i prirodnu hranu mijenja GMO hrana), nego da se bude u elementu , sad je tu već svevideća/svesnimajuća kamera , a i ljudima i još pojačani ''aditivi'' za glavu koji se ako ih se zeli prikazati u kontekstu OI , upravo najbliže liče toj ''standardnoj streljačkoj opremi'' kao sa postera.

Pošto je u svemu neizbježna i ''piramida'' , ni ''Wenlock & Mandeville'' nisu prošli bez nje , eto ti je na Wenlock-ovoj glavi , opis je da je to mali ''svijetleći znak'' na vrhu njegove glave inspirisan znakovima londonskih taxija . Wenliocku fino na prsima stoji i taj logo , za kojeg se navodi (a s druge strane opovrgava) da tu zapravo piše ''zion'' , i tako , ima te ''čudne simbolike'' u svemu oko OI-ja , a što se tiče plakata , ako te je baš kako kažeš ''ubo u oko'' , i nekako ''prepao'' i malo ti je čudan i jezovit , baš onako prirodno i intuitivno , bez da si do sada primijetio ostale te kerefeke oko London OI-ja , koje su naglašene u tom što ti je linkala alf , onda neka ti je to još jedan prirodni osjećaj i svakako znak i potvrda tvog pitanja ''ima li u tom plakatu nešto čudno'' . također , kako si primijetio IR, neobično je da ih je 15-ak istih postrojeno baš uz svaku kasu tog supermarketa , ono baš da upadnu u oči.
s tim da figura matrixa zvana ''poslovođa tog supermarketa'' nema ništa s time, njemu je tek stigao ''reklamni materijal'' i nek ih postavi , isto tako će ih poslije zamijeniti posterom sniženja za novi Ariel i sl , ali eto , u ozračju OI-ja , stoji baš taj koji te je ''uznemirio i prepao'' .

a ostatak priče vezane za London OI 2012 , i hoće li se upravo ona iskoristiti za taj neki eventualni ''dodatni show'' , kad već ''oči i kamere cijelog svijeta'' budu uperene u London tih dana , to će vrijeme pokazati kad igre počnu , i hoće li se kakav dodatni ''show program'' uz njih vezati ili ne.
ali da su ovaj put baš ''označili'' sve bez da se više puno i trude da to prikriju, to svakako jesu.

evo ti ih još jednom, when-locked-man-is-devil .

slika

a ova ''kruna'' u kakvom obliku glavu ima Mandeville , možda vezano za naravno englesku ''krunu'' , danas aktuelnu Kraljicu , za čijeg unuka princa opet se nagađa to da bi baš on bio jedna od bitnijih figura u tom nekom ''scenariju'' koji je eventualno pripremljen. S tim da upravo ta ''engleska kruna'' baš na man-devil (Mandeville) maskoti, i ima svakako pristup većini svega što spada pod to ''oko'' ili ''kameru koja sve snima i vidi'' .

slika slika slika slika

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: sub mar 17, 2012 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
ps : Invisible Reality ,a čisto tako prvim pogledom kako si ga ti vidio , bez unaprijed znanja da je plakat vezan za olimpijske igre , on zaista nema nikakve veze sa njima , već izgleda upravo bliže nekom od brojnih sličnih plakata za sf filmove tipa terminator , planet tame , tako ta pustinjska polu tamna atmosfera gdje dva sunca dočaravaju da se i ne radi o Zemlji , polu-robotizirani ''čovjek-ratnik'' , svakako time se asocira da nije samostalan već je dio neke grupe , iz nekog centra mehanički upravljanih i kontrolisanih robotiziranih ''sondi'' , koje sad ili dolaze u taj neki novi svijet , ili su upravo oni i vezani za ''dolazak novog/drugog'' sunca i sl. to je klasični plakat za film tipa starship troopers-e , planet tame ili ridickove hronike , nikako za dešavanje ''olimpijada'' koja kao prati doktrinu i način života neke antičke grčke kulture . da nema tog znaka od pet olimpijskih krugova , i teksta u donjem uglu koji opisuje da je to sportaš (sportašica) iz discipline streljaštvo, asocira te upravo na taj dojam i osjećaj kojim si ti i primijetio i registrovao taj plakat . tu je još i meta , target neki na koji oni ciljaju ... ili čija je planeta na meti i sl.. a i odabrani lik , debeljuškasti zaobljeni čovjek sa ravnim sitnim usnicama drskog izraza , još okovan i nakačen tom streljačkom aparaturom , također nema ništa blisko sa pojmom ''atleta'' , a jasno je kakvi likovi i face se uzmu za primjer kad se hoće dočarati skladnost , ta neka ljepota ,vezanost za sport , jednostavno taj olimpijski i uopćeni pojam ''atleta'' , onako apolonski. a odabrani lik sa androidnim dodacima je upravo u debelo suprotnom tonu od ''atleta'' .

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: sub mar 17, 2012 4:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
Naravno,i taj malo cudan izgled za zensko mi je odmah privukao paznju,i zasto su bas takav lik izabrali za poster.
Kazem,jednostavno je nemoguce ne primetiti takav plakat,i to bas u redu pored kase gde se ljude zadrzavaju.
A par ljudi kojima sam preneo svoja razmisljanja,jednostavno misle da tu nema niceg chudnog...

_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: sub mar 17, 2012 4:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
I dok misle da nema ničega čudnog, nakon 15 plakata sugestija dok kupuju - poruka s plakata je duboko pospremljena unutar njih, pa ih vjerojatno bilo kakvo "čudno" događanje vezano uz OI neće iznenaditi - bit će im tako obično jer su eto - na podsvijesnoj razini na njega pripremljeni!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: sub mar 17, 2012 4:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon feb 22, 2010 10:06 am
Postovi: 36
Lokacija: Beograd
http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanim ... -u-Londonu




_________________
All Reality Is Virtual


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: pon apr 09, 2012 10:44 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 09, 2012 10:04 pm
Postovi: 1
InvisibleReality je napisao/la:
Iskreno,mene malo plasi ova slika kad je vidim u supermarketu,tacnije njih 20 poredjanih jednu iza druge.Prosto nisam mogao a da ne primetim tako nesto.

E sad,mene zanima zasto bas Dva Sunca...Guglao sam malo,i negde se dovode u vezu sa masonerijom.
Da li mozemo da kazemo i to da ce OI u Londonu 2012 biti savrsena prilika za "reptile" koji se hrane negativnom/pzoitivnom energijom ? Toliko ljudi na jednom mestu..hmm :roll:


Ja! postoje proracuni da je isplaniran 9/11 opet. Logo olimpijade je Zion mnogo statua oko stadion su broj 666 itd, ako se gleda simbolika.

PS. mozda je ovo vec stara vest


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: sub maj 05, 2012 11:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Worcob je napisao/la:
postoje proracuni da je isplaniran 9/11 opet.


primijetio sam da se u sad unazad kratkom vremenskom razdoblju već nekoliko puta na mnogo mjesta spominje i naglašava priča o onoj protuzračnoj odbrani koju su postavili u blizini glavnog stadiona i ostalih objekata. mislim logično i jeste da za masovna okupljanja i dešavanja tog ranga kao olimpijada je svakako uvijek angažovana i vojska i pojačana ''sigurnost'' i sve ,bilo je to i u Pekingu , ali ovo baš nešto naglašavaju i baš su ispratili i daju kao sapunicu u svim nastavcima. te prvo posebno spominjanje da postavljaju , pa onda da jedna raketa ide i na krov jedne stambene zgrade , i objasnjavali da je bila kao ni manje ni više peticija građana te zgrade da nisu bili obavješteni i da im je vojska tek došla i rekla da će im to biti na krovu za vrijeme olimpijade , pa je bila vijest o kojem se zemlja-zrak sistemu radi, i koliko je nov i je li do sada gdje upotrebljavan , da bi neki dan bilo čak i da je na nekoj livadi/parku gdje već , bila i izložbeno postavljena stanica/rampa te rakete , uz prezentaciju i sve, da bi se novinari i građani detaljno upoznali o čemu se radi i sl . iz nekog razloga može biti da to naravno namjerno potenciraju , napominju i predstavljaju. jer mislim , inače to je svakako vojna stvar , što ne ide tek tako u ''big brother'' , i to kao još i govore svugdje i svima tačno koji je to sistem , koliki mu je domet i sve . prozirno dosta , zbog kojeg god razloga su i tu mini-sapunicu provukli po manje više svim medijima .

lično mi je najjače bilo to oko peticije stanara te zgrade , i objašnjenje nekog iz vojnog osoblja da je baš na toj zgradi najbolje mjesto , jer se odatle vidi cijelo nebo okoline. kao razlika valjda da je i na livadi negdje ili u parku , iaonako se to daljinski navodi sa inim laserima i radarima, postoje danas i one da se ispaljuju i ispod vode iz podmornica, ali baš je ta neka zgrada dobra jer se sa nje vidi ''cijelo nebo'' iznad glavnog stadiona. nekakva stambena sa nekoliko spratova , nije čak ni nikakav mega-neboder. koja priča , pravi hit. :)

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: ned maj 06, 2012 1:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
Možda je taj dizajner slike radio uglavnom omote za video igre po dosadašnjem iskustvu u radu, i onda u žurbi da završi još par neodložnih poslova, pozajmio ideje od gde je pre stigo da se maši - i gotova slika.

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: London 2012-reklama
PostPostano: ned maj 06, 2012 7:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
još malo uz Wenlock & Mandeville ili kako god
svaki na glavi ima oznaku i to; W te M aka "Woman" te "Man"
onaj s M oznakom ima na preponama zakeljeno obrnuto srce
onaj s M oznakom ima šiljate rukavice dok onaj s W oznakom ima zaobljene
onaj s M stoji u krugu br1 a onaj s W u krugu br2
iza njih je duga poredana u bojama LGBT aka pederluk&lezbe

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: London 2012 scenario po Rockefeller fondaciji
PostPostano: pet jun 22, 2012 11:15 am 
Evo u kojem kontekstu Rockefeller fondacija u svojoj brošuri iz 2010. pod nazivom "Scenariji budućnosti tehnologije i međunarodnog razvitka" (Scenarios for the Future of Technology and International Development) spominje OI 2012 u Londonu:
Citat:
Ali nitko nije bio pripremljen za svijet u kojem bi se katastrofe širokih razmjera mogle dogoditi s tako iznenađujućom frekvencijom. Godine 2010 do 2020 prozvane su "doom dekadom" s dobrim razlogom: u 2012 olimpijsko bombardiranje koje je ubilo 13.000, ...

Izvor (.PDF, str. 34)

Pažnju privlači i okrugli broj od 13.000, a ne recimo 1.000, 10.000 ili 20.000.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: London 2012 scenario po Rockefeller fondaciji
PostPostano: sri jul 11, 2012 7:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Citat:

Pažnju privlači i okrugli broj od 13.000, a ne recimo 1.000, 10.000 ili 20.000.


Paznju privlaci pre svega to sto su napisali da ce uopste nesto da se desi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz