Sada je: sub apr 27, 2024 5:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tetovaže
PostPostano: sri jan 25, 2012 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Pozdrav svima,imao sam prije i donekle jos imam želju za tetovažom. Kako sam usao u ovaj "svijet znanja" pa sam htjeo cuti tuda misljenja,iskustva ili nesto slicno tome. Zanima me tetovaža takva kakva je da li utjece na poremecaj ljudske aure,olaksava i stvara podrucja za "nakačenja". Tolko od mene.. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: čet jan 26, 2012 11:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Stvarno mislim da sa nekim stvarima ne treba pretjerivati... stvarima kao što su npr priče o kačenju entitea i poremećajima aure zbog tetoviranja.
Opustimo se ljudi...
Jedino o čemu bi se dalo pričati je da je to vid egoizma...
Ako želiš i nije neki hir, tetoviraj se. Ako nisi potpuno siguran - nemoj.
Ja za sada imam 2 tetovaže i zadovoljan sam, i dalje je sve samo na meni!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: čet jan 26, 2012 11:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Jednostavno et želim čuti tuđa misljenja i razmisljanja jer duh-tijelo-um(povezanost) pa malo prodiskutirat i tak. Hvala na iznesenom. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: čet jan 26, 2012 12:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 8:30 pm
Postovi: 122
Razumijem :)
Najbolji savjet koji bi ti dao jest - ako će te veselit i ako ćeš se osjećati bolje, ako stvarno to želiš, go for it! :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: pet jan 27, 2012 12:51 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto sep 20, 2011 1:15 pm
Postovi: 19
Lokacija: ...u ogledalu...
Kol'ko ja znam, aboriđini su tetovirani od glave do pete... a malo tko je povezaniji s prirodnim/duhovnim od njih.... A, ako ćemo nastaviti s njihovim primjerom, onda će ti se zasigurno nešto nakačit... jer njima se nakačio bijeli čovjek i uništio kulturu/život.... tako da, watch out!

_________________
Novi model univerzuma omogućava metamorfoze duševnog života i sada i ovdje, gdje život je stvaran samo kada jesam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: čet maj 10, 2012 9:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2012 3:39 pm
Postovi: 22
Ja imam dvije tetovaže... Na nozi imam anđela koji umire na maču kojim je proboden... Dobri ljudi večinom su u takvoj situaciji da dobe nož ( u mom slučaju mač) zabijen u leđa... A druga se nalazi na leđima i prikazuje moju najvecu ljubav, glazbu. Mala gitara... Gitaru sviram skoro sedam godina... :)

_________________
Don`t let the world bring you down...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: čet maj 10, 2012 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 16, 2011 6:00 pm
Postovi: 317
Moje mišljenje je da se kače entiteti. Evo kako,,,tetovaže se rade da bi ukrasili telo i time se dičili,,,to je podupirač ljudske samorefleksije.
Slika na telu nam nešto znači a to opterećuje podsvest. Slično se dešava i sa prstenjem na ruci.
Tetovaža uvek mora da znači vlasniku nešto, čim mu je značajna u okviru aure se dešava preuveličavanje identiteta i podložnost netrezvenom ponašanju.
Tatoo obavlja svoju nameru kojom je naslikan a čovek osakaćen za ogromnu energiju samo da bi bio moderan sebi i u očima posmatrača. Neman sa 1000 glava to zna i drži tetoviranog u šaci za svoje potrebe.

I sam imam dve tetovaže ali sam popričao sa sobom kako su nastale u neznanju i želji da me neko vidi sa njima. Ovako mi je lakše, bar sam nepristrasan.

_________________
Ne ljuti se čoveče


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 73 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz