Sada je: sub apr 27, 2024 9:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: sub dec 17, 2011 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
Evo ja sam citao topic zvani biblija, i tako mi je i dosla ova ideja da postavim ovu temu...
Posteno me je nasmejao clan foruma "NAT" ima opasne provale ali u pravo vreme, bas me je oraspolozio....

EVO STA ME JE TO "PODIGLO"

nat je napisao/la:
Dragan M je napisao/la:
... kao sto je Bog bice, sa svim karakteristikama licnosti.
Bog razmislja, on oseca, on voli, place, on kreira svetove svojom Bozanskom rukom...

... i od ove godine se brije iskljuchivo sa Wilkinson ziletima
jer one seronje iz Gilette-a nisu imali dovoljan budzet da mu isplate sve bonuse za reklamu
ustvari to je bio zadnji put kad je plakao
jer tako voli bonuse,
i oseca da su ga zajebali oko %
a shta cesh, lichnost ko lichnost ,shta bi drugo ...
nego razmishljala.
:rofl :rotfl: :rofl :rotfl: :rofl :rotfl: :notworthy:
:mrgreen: :angel4: :toothy2:

P.S.
i ti sebe tepash da si pravi vernik ](*,)
"o bruke i sramote" -rekao bi svaki pravi vernik,bar oni koje ja poznajem i koji veruju srcem, za ovakve fenomene koji veruju aparatom za govor jer samo to i imaju,pa shta bi drugo nego da laprdaju :blob:
vreme je
da upoznash sebe:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=23
pa-paaa :hello2:

:love3:



SVAKO KO IMA NESTO STO GA JE ISTO TAKO DOBRO NASMEJALO ILI MU BILO JAKO SIMPATICNO, NEKA ZALEPI U OVAJ POST... PA DA IMAMO NA JEDNOM MESTU SVE KOMIKE :)

POZDRAV ZA SVE...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: sub dec 17, 2011 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 01, 2011 12:43 am
Postovi: 33
DALJE :)

nat je napisao/la:
slika i prilika,bash 8)

Borg je napisao/la:
Posebno mi je zanimljiva druga božja zapovjest koja glasi u cjelosti:

"Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom. Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca - onih koji me mrze - na djeci do trećeg i četvrtog koljena, a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovjedi.

izvor:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C ... zapovijedi

Dakle "bog" kažnjava "grijeh otaca" - "na djeci do trečeg i četvrtog koljena" ??? :shock:

Ovo mi nekako liči kao da "bog" koristi metodologiju taljanskih mafijaša prema pokajnicima - ako nisi u ekipi, kazničemo ne samo tebe nego i tvoju djecu, rođake, prijatelje pa čak i tvog psa. Zamislite samo koji je to pritisak na pokajnika, ne samo od mafije, nego i od rodbine i prijatelja koji su u strahu za sebe.
Koja psihopatija.
Da ne spominjemo pritom da "bog" kojeg religije definiraju kao "savršeno biče" iskazuje jedan toliko nesavršen i prizeman osječaj kao što je - ljubomora ???!!!

Bogami,i meni lichi :mrgreen:
Kum 1, 2, pa i 3(mada je trica toliko ochajan film[mozda upravo zbog toga shto je pola filma o Vatikanu] da se chudim shta ce Pacino u njemu uopshte) su prepuni Biblijskih motiva :mrgreen: ,
mada po bodi-kauntu i krvavim scenama sva tri filma mogu da stanu jedva na par strana Biblije
O Skarfejs-u da ne prichamo,to je instant Novi Zavet sveta u kome zivimo-po bozjim pravilima :twisted: ;znate onu chuvenu repliku koju Pacino kaze prijatelju,...ma onu,pare ,pa moc ,pa zene :mrgreen:

mada mi je ova tema nekako kao deja vu jer mi se chini da su u okviru jedne druge teme isto ovako diskutovane i analizirane zapovest po zapovest,
pa, villy, ne bi bilo loshe i da te postove prochitash,vrlo su informativni :wink:
chisto da se podsetish
da svi ti grmovi koji govore(tachnije-diktiraju) i slichni performansi blage veze nemaju sa Bogom,ali imaju itekako sa bogovima :wink: :mrgreen:

* bog diktira :mrgreen: :
- novi red
- dvaput spejs
- vel'ko slovo { khmm,khm.... }
Voda je mokra
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: ned dec 18, 2011 11:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Mene nasmijavaju pokrenuti topici gdje se religije predstavljaju kao nešto super. To su topici o Bibliji, o islamu/krscanstvu, zatim bezvezan topic o Srbima i Hrvatima...

Ima toga još... ali jednostavno me ne zanima nečija pripadnost nekom klubu ili udruženju.

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: sub jan 07, 2012 6:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
BlueMan, odlična ideja!
Reci mi što te nasmijava - reći ću ti tko si... :wink:

Mene od početka sudjelovanja na Galaksiji najviše nasmijavaju najozbiljniji i "najmrtvo-ladniji" tipovi, kao što su: Om, Galaksija, Pantelija.... Ujedno su mi to i favorite members, baš zbog te svečane ozbiljnosti koja meni samoj nedostaje i koju ne razumijem 8)

Om mi je smišan jer stvarno piše drugačije od svih ostalih pa mi je komično promatrati tu razliku: kako se neki članovi njemu obraćaju s ljutnjom, gnjevom, skoro ih vidim kako skakuću i pocupkuju dok mu protestiraju, a onda njegov odgovor koji dolazi s visine, s nekog oblaka ili sa Mount-a Preobraženja, skroz cool, leden ko iz zamrzivača (to je znak da je objektivan :mrgreen: ) - nažalost nemam vremena sada tražiti primjere, ali pronađi njegove postove pa ćeš vidjeti na što mislim ...

Ili Galaksija, isto tu negdje kao Om ali s više blagosti, i s finom ironijom koja sama po sebi nekad zasmijava - a najkomičnije mi je bilo kad je na nekoj temi (damn, zaboravila sam na kojoj!!!) sve lijepo objasnio i podijelio u pluseve i minuseve, a onda mu se onaj Rudar-Cezar, isto komičan lik što ga stalno banuju a on se uvijek vraća, obratio s pitanjem na koje je on upravo bio napisao dugački odgovor :rofl
Ono najsmješnije u svemu tome je bilo kada sam pokušala zamisliti Galaksiju kako to čita i uzdiše i koluta očima, i vjerojatno misli "A za koga ja sve ovo uopće pišem, za majku božju .... "

A Pantelija me nasmijava sa svojim oštrim rezovima - netko se razmaše i raspiše, pun inspiracije, shvatio je nešto i hoće to podijeliti ili provjeriti ili samo dobiti potvrdu, a onda dođe Pantelija i u dvije riječi sve to sreže i pokopa da ne može ladnije :angel4:
Najnoviji je primjer na ovoj temi ŠTA SMO NAUČILI gdje član spominje da je pogođeno da će Olimpijada biti u Beijingu:
".... u filmu 2010: The Year We Make Contact koji je shit nastavak kubrikovog filma 2001: A Space Odyssey se pojavljuje poster olimpijskih igara koje bi trebalo da se odrze 2008. godine i tacno su pogodili da ce da se odrze u beijingu. film je sniman 1983. godine.... "
a Pantelija će njemu:
Pantelija je napisao/la:
Na tom posteru u filmu piše Beijing 06.
Pokušaj ponovo sa učenjem.



:toothy2:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: pon jan 09, 2012 1:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Soulwax je napisao/la:
prijatelju jel mozes ukratko da nam kazes koje su najvaznije poruke sa one strane? Toliko se namnozili ovi sa raznim porukama da ne moze covek sve detaljno da isprati.


:rofl :rofl :rofl

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:rotfl:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: pon jan 09, 2012 4:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Citat:
Evo, možda sam ja među prvim konkretnim primjerima: Prije tjedan dana saznala sam da je roditeljska kuća prodana i da sam sada beskućnica. Navalu panike pred bljeskovima u kojima umirem kao bolesna starica u dronjcima kraj nekog kontejnera, odmah sam suzbila "znanjem" o tome da "nije svako zlo za zlo", pa onda da je "sve to lekcija", zatim da je to "pojačano čišćenje karme" a kod mene je Saturn jako loš a istaknut (u jyotishu, naravno, zapadnjačka je fake) i na kraju me najviše smirila ona stara purgerska: "nigdar ni bilo da nekak ne bu" (ili tako nešto)...
Dakle, to se sada moram stopiti s nekim mojim JA iz druge dimenzije pa mi se dogodilo ono što nikad nisam sanjala da će se dogoditi iako sam se potajno toga uvijek pribojavala, a to znam po tome što kada se strah koji osjećam umori i malo stiša (tj ode na počinak, da bi se vratio obnovljene snage) ja osjećam čudan osjećaj SLOBODE...
Osjećam da sada mogu sve što hoću, jer sve su se veze pokidale....
Više nikome nisam ništa dužna...
Više nema nikakve obitelji koja me drži bilo gdje, prema kojoj osjećam bilo kakvu obavezu (moja posljednja uloga Kćerke upravo je dovršena) .....
Da!
To mora da je to stapanje s drugima JA, s drugim dijelovima sebe dosad nedostižnima zbog upletenosti u aktualnu priču-okosnicu trenutne inkarnacije ...
Tom stapanju prethodi bolno kidanje svih zemaljskih veza i prekid sa svime što nas drži na planeti i što nas je ovamo dovelo.
A onda ćemo ili konačno poletjeti (probudiće se DNA u desnoj polovici mozga i aktivirati zaspali centri- latentne psihičke moći) ili će naš organizam biti preslab za promjenu pa ćemo se razboljeti i otići direkt u 5D


:rofl :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: pon jan 09, 2012 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Obzirom na sadrzaj citiranog posta, tvoja reakcija 25256, lici na ismevanje.

:?: ne razumem. Zena se nasla na zivotnoj prekretnici i odlucila da podeli svoja razmisljanja. Izvukao si taj post iz konteksta, kao da dalje nista nisi citao na temi na kojoj je postavljen i mlatis njime ovde, jer te je razvedrio na neki uvrnut nacin...



Cega sve nema na ovom forumu... daleko ti lepa kuca:

http://vukajlija.com/daleko-ti-lepa-kuca/391616

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: pon jan 09, 2012 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
sigma je napisao/la:
Obzirom na sadrzaj citiranog posta, tvoja reakcija 25256, lici na ismevanje.

:?: ne razumem. Zena se nasla na zivotnoj prekretnici i odlucila da podeli svoja razmisljanja. Izvukao si taj post iz konteksta, kao da dalje nista nisi citao na temi na kojoj je postavljen i mlatis njime ovde, jer te je razvedrio na neki uvrnut nacin...



Cega sve nema na ovom forumu... daleko ti lepa kuca:

http://vukajlija.com/daleko-ti-lepa-kuca/391616
Naravno da se sprda...jbg, dosadio mu i ovaj nick na forumu, pa ce izgleda u autoreinkarnaciju :D

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 11:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
'sitna dusha' - govorilo se nekad
ne bih da favorizujem :wink: i generalizujem :mrgreen: da je velichina uvek i svudje bitna
al' kad je neshto sitno onda je sitno,kako cesh ga drugachije zvat
pitanje je dal' ga uopshte i ima il' je shuplje

kad smo vec kod tog pitanja, jedan od orijentira dal' je neko portalchina bi mogao biti i taj potpuni nedostatak smisla za humor i uopshte razumevanja za bilo kakav oblik duhovitosti

valjda se zbog tog nedostatka sitne dushe najvishe smeju i site tudjoj muci i nesreci,da ne bi svoju gledali,teshko je jbga,al' neko i to mora
" hvataju seir " - govorilo se nekad i sad


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 5:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
:rofl :rofl :rofl

Cini se da je onaj kome je bilo upuceno shvatio, a ko nije neka me proglasava portalom ili neka me tera u .........

Takve stvari se rade u stanju duboke samosvesti.

:love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 7:04 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Nisam Rudar, samo ga poznajem. :wink: je napisao/la:
I samo da pojasnim. Nisam Rudar, samo ga poznajem. :wink:


:rofl :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 8:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
vjetar je napisao/la:
Nisam Rudar, samo ga poznajem. :wink: je napisao/la:
I samo da pojasnim. Nisam Rudar, samo ga poznajem. :wink:

:rofl :rofl :rofl

:thumbup:

Prepoznao se ovdje:
charleston je napisao/la:
.... onaj Rudar-Cezar, isto komičan lik što ga stalno banuju a on se uvijek vraća.... :rofl


pa mi je odlučio "pokazati šta me ide":
25256 je napisao/la:
Cini se da je onaj kome je bilo upuceno shvatio....


... jer nije on neki tamo balavac pa da ga se može tek tako izbacivati sa foruma, a ne, ne - on će se VRATITI USPRKOS TOME ŠTO GA SE OVDE NE ŽELI i SVIMA NAM POKAZATI ŠTO NAS IDE - on je Zorro Osvetnik!!! :rotfl: :mrgreen: :mrgreen: :rotfl:
(A ako budemo dobri i iskazivali mu Dužno Poštovanje, možda će nas nešto naučiti o Životu i Nama Samima 8) )

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 9:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
vjetar je napisao/la:
Nisam Rudar, samo ga poznajem. :wink: je napisao/la:
I samo da pojasnim. Nisam Rudar, samo ga poznajem. :wink:


:rofl :rofl :rofl


Poznajem ga jako dobro.

Nemas pojma cemu se smejes.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 10:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
i jope' :blob:
(longlastingbateriinkludid)
* klik * :toothy2:



:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 10, 2012 10:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
nat je napisao/la:
i jope' :blob:
(longlastingbateriinkludid)
* klik * :toothy2:



:love3:


Opet nisi shvatio.

Ovaj put je drugi klik.

Iskljucujem se.

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: uto jan 31, 2012 7:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
vjetar je napisao/la:
Catandy,
mislim da je vrijeme da uzmeš zraka i pročitaš samokritički sve što si dosad napisao na forumu.
Evo jedna mala smjernica što tražiti.

Kako bi ti doživio nekoga tko napiše ovako nešto;

Taman sam krenuo pojasniti Lampi vezano za taj pogled na postojanje i tih ''opd napadačkih'' bića, ali to ću sutra ako stignem, kasno mi sad kuckati,...

I onda nakuca još pet-šest puta toliko?!


:mrgreen:

:angel4:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: sri feb 01, 2012 1:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
OPD... :-k ... Opleti Po Drugima ?

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: pet feb 03, 2012 11:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
glock je napisao/la:
OPD... :-k ... Opleti Po Drugima ?

:D

:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: čet feb 09, 2012 7:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
viewtopic.php?p=36236#p36236


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ko Vas Je Na Forumu Nasmejao POŠTENO???
PostPostano: sri feb 22, 2012 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
kartikeya je napisao/la:
polo je napisao/la:
Nebi bilo u redu prema Salu. Lik je skroz ok i zivi od toga. 20 dolara + shipment nije puno za takvu knjigu.
Pozdrav
polo

Ako je knjiga zbilja tako dobra i poučna kao što tvrdiš i ako je dobro za svakog čovjeka na ovoj napaćenoj planeti onda bi svakako trebala biti dostupna svima a ne samo onima koji imaju 20 dolara, nekima je i deset dolara previše a upravo su takvi i najveći poklonici spiritualizma. Oni koji imaju novca u izobilju stvari poput duhovnosti ih ne zanimaju, paradoks ali je tako.
Zahvaljuješ se na knjizi po kojoj nosi naziv ovog topica i koja je izazvala uglavnom pozitivne reakcije, šta misliš tko ju je pronašao, skenirao a potom zamolio administratora da je stavi na downloadi, upravo moja malenkost.
Molim sve koji ovo čitaju da ne shvate krivo moju prethodnu rečenicu jer nije mi niti na kraj pameti da se eksponiram i hvalim, zadovoljstvo mi je sudjelovati i pomagati u informiranju javnosti sa svrhom buđenja i osvještavanja.
Zajebi patente i autorska prava, kako je ta osoba do sada živjela živjet će i dalje, uvijek će biti onih koji će željeti kupiti knjigu jer naprosto vole imati nešto opipljivo u rukama tako da će i autor biti namiren.
A ako te strah od povrede autorskih prava i da ćeš zbog toga biti sankcijoniran onda radije priznaj vlastit kukavičluk, pokupi čahure i vrati se u rupu iz koje si provirio .



Ahahahah :rofl :rofl

Onako, iz duše rečeno :D :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz