Sada je: čet mar 28, 2024 9:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dezorijentacija
PostPostano: pet dec 09, 2011 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
Ahoj muchacos! Andale andale! Rivala rivala!

Dakle, :angel4: (fali :kenjam: smajl :rotfl: )

Vidim da nema bas teme pod nazivom dezorijentacija. Ne znam kako vi vidite al ja sam jebacki dezorijentiran a kao sto vidim da je masa, masa drugih ljudi takodjer dezorijentirana do bola pa sam otvorio temu tu pod sve ostalo. Nisam se htjeo pravit pametnim pa to stavit u Metafiziku ili gdjegod vec :)

Ima ko od vas simptome? Kako ste ih rijesili? Sta vas muci? Se bojite? Kako ste nadjacali strahove?

Love and peace :) :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dezorijentacija
PostPostano: pet dec 09, 2011 8:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Počeo od srca da se smejem samom sebi :angel4: Tad su stvari definitivno krenule nabolje. Upravo zahvaljujući totalnoj razbijenosti sopstvene slike stvarnosti, promenama dimenzija percepcije.

Samom sebi sam počeo da menjam čitav Monthy Python's Flying Circus. Ne po snazi, već stepenu smešnoće. A onda sam video da ni ostatak sveta nije drugačiji. Sve je leglo na svoje mesto kad sam video da niko ne zna ni gde je levo, a svi glume interdimenzionalne navigatore. Uključujući i mene. Totalno sam poblesavio, sve mi je smešno.

Realnost je postala samo iluzija sa kojom se identifikujem. Al' samo ako sam baš rešio, inače ne. Samo tako, mislim o nečemu i onda uhvatim sebe u besmislu misli,gledišta,stavova - i sledi smeh, ništa drugo. I kada me boli Ego - smejem mu se. Šta drugo? I drugi se smeju meni, verovatno. Njihov problem :angel4:

Strahu sam počeo da se smejem, osim kad ga se uplašim :toothy2:

Jesam, osim kad nisam, a i tada - jesam.

A kako je do toga došlo ...kuku lele. :rofl

Simptoma svih vrsta i fela. U glavnom, sve u skladu sa nedavnom diskusijom na "čudna dešavanja"

Naravno, to je sve praćeno totalnom dezorijentacijom. Biraj tip i vrstu, u glavnom - slika realnosti je polomljena u paramparčad. Neka (ne)kontrolisana ludost. Ali i neka neobjašnjiva radost ... Kao da sam đavolji advokat, svaku tačku gledišta mogu da zastupam i shvatim bez većih problema - bez da ijednu smatram kompletnom istinom. Neke doduše ne želim, niti ću.

Iluzija ko iluzija, igra ko igra.

Jedina stvarnost su Bog i sloboda.


Let there be light :love3:

Il' ne. I to je lepo, možemo da biramo svetlu, ili "tamnu" stranu. Još jedan dokaz da mi nismo ni jedno ni drugo, iako možemo da se identifikujemo sa jednim il' drugim.

A sad je vreme da pustim vodu ahahahahah :rofl :-#

Chirz. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz