Sada je: sub apr 27, 2024 1:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zener karte
PostPostano: pon aug 29, 2011 9:31 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 02, 2011 12:48 am
Postovi: 5
Zener karte su karte osmišljene za provjeru razine vidovitosti kod osobe ali su također odličan način za razvijanje gotovo svih psihičkih sposobnosti bilo da se radi bacanju čarolija, gledanja na daljinu, astralne projekcije, čitanja misli i sl.
Metoda daje izvanredne rezultate za relativno kratko vrijeme.

Špil se sastoji od 25 karata sa 5 različitih simbola i vježba ima 7 stupnjeva te se izvodi u parovima, jedna osoba koja vježba i asistent koji miješa i raspoređuje karte.

Vježba se izvodi tako da osoba sjedne na stolac sa povezom preko očiju te asistent postavi karte na stol ili neku površinu 2 metra iza njega. Učenik mora biti u stanju meditacije cijelo vrijeme.

U 1.fazi asistent postavlja samo 1 kartu na stol te učenik mora vidjeti 3. okom tu kartu. Kada učenik ima točnost veću od 70% na 5 uzastopnih špilova smatra se da je položio 1. stupanj i spreman je da napreduje na sljedeći stupanj.

Ostatak pročitajte na http://forum.davidicke.com/showthrea...t=44268&page=4 od pola stranice na dalje čitajte post od Astralwalkera

Ova metoda je univerzalna i svatko može tako vježbati, ali traži jako puno vremena i predanosti.
U 1. fazi vježba se izvodi od 3-4h, a u zadnjim fazama i preko 5h

Znam da mnogi od vas žele razviti neku od tih sposobnosti i zato sam otvorio ovu temu, kako bi pronašli partnera u vašoj blizini s kojim možete vježbati. Ali to bi značilo da bi ste trebali izdvojiti jako puno vremena svaki dad, znači po 6 sati kako bi ste vi i vaš partner odradili vježbu, i po 6 -7 dana svaki tjedan.

Dakako možete vježbati kraće/rijeđe ali će vrije potrebno za vaš napredak biti dulje.

Same karte možete naručiti preko amazona ili isprintati ih doma i staviti u zaštitne folijice (koje možete kupiti u Land of Magicu ili drugoj trgovini sa kartaškim igrama) ili možete otići u studio gdje će vam isprintati karte ali to će vas vjerojatno puno koštati

Pa ako ste zainteresirani napišite gdje živite i koliko vremena ste spremni izdvojiti te dali imate prostor u kojem možete na miru vježbati

Ja osobno tražim partnera u Zagrebu, imam vremena za vježbanje koliko god treba, samo nemam prostor.

Slobodno postavite pitanja u slučaju da vam nešto nije jasno

Ovu metodu mi je predložio Astralwalker (tako se zove na ovom forumu) te kaže da je ovo najbolji način za razvoj takvih sposobnosti, a gledajući da je on obavio tisuće astralnih projekcija možete biti uvjereni da radi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zener karte
PostPostano: uto aug 30, 2011 11:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2011 11:53 am
Postovi: 147
Lokacija: Rujan
Jos saveta za otvaranje spila, ups oka :mrgreen:

viewtopic.php?f=7&t=2724

Pozdrav \:D/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz