Sada je: sub apr 27, 2024 10:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 7:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Nedavno je procurila vijest da Bear Grylls dolazi snimati emisije u Bosnu i Hercegovinu.
Bear Grylls je poznat po seriji koja se emituje na Discovery Channel u kojoj na jedan avanturisticki i divlji nacin prolazi kroz razne situacije prezivljavanja, tako da pomenuti u divljinama jede od škorpiona, tarantula, gustera, zmija,leseva zebri, deva…spusta se lijanom (ono ko Tarzan) niz strme litice, vodopade i slicno. Serije su mu vrlo uzbudljive i zabavne.

Bear Grylls je prema novinama “Oslobođenje” za koje je dao intervju Edin Durmo (glavni čovjek društva “Skorpion” iz Zenice- koji se bavi ekstremnim sportovima) trebao doci u februaru 2011.godine da za 15-ak dana snimi par epizoda (ili epizodu) u Bosni. Navodno kuca Discovery je izrazila zelju da im “Skorpio” bude ekspertni vodic i da im organizuje kompletan , kako logisticki, tako i tehnicki i vodicki sadržaj i da je se vec dosta toga uradilo u posljednjih pola godine koliko inace traje prepiska sa ljudima iz Discoveryija koji su vrhunski profesionalci pa zele da im bude sve na nivou pa eto kontaktirali su Škorpion iz Zenice…

Danas sam procitala novu vijest: Da Bear Grylls ipak ne dolazi u BiH. Cuj, pa odkud ova dezinformacija? Ko ju je proturio u javnost?
Novinari Bhportala su iznijeli na svojim stranicama da Bear Grylls ipak ne dolazi u BiH. Ekipa portala Source.ba je navodno kontaktirala Discovery Channel kako bi dolsa do konkretnih informacija i….dosli su do saznanja iz prve ruke da Grylls ne planira nikakvo snimanje za tu TV mrezu u nasoj zemlji. Eh sad se postavlja pitanje : pa za koga onda snima ako ne snima za Discovery? Za Dzanku ne snima garant, za BHTV isto tako, pa za koga snima???!!!

I jos jedno pitanje da postavim: ko ovdje laže?

Izvor:

http://depo.ba/vijest/21124

http://bhportal.net/vijesti/vijesti-iz- ... u-bih.html

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
pravednički je tvoj gnev


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
atekut je napisao/la:
pravednički je tvoj gnev


Zasto mislis da imam gnev?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
stvarno sokantna vijest, netko se ovdje sprda sa BIH.
a mogao je lijepo slistit janjecu koljenicu, i pokazati svijetu sto je sve sposoban uciniti gladan covijek!
necuveno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
jer je pravednički


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ma vi se ovdje obojica sprdate sa temom.
Ovaj zelenizub nikako ne moze odolit a da mene ne zajebava.

Sta je sve sposoban ucinit gladan covjek, to vrlo dobro znaju neki u BiH. Prema tome...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 10:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
prema tome sta?
kakva ti je ovo tema?
jucer sam procitao da ce robert prosinecki biti treber c.zvezde, a danas da ipak nece.
i sta sad, neko me zajebo, sve sam procitao bezveze.

i uopce ne odoljevam nicemu, zasto bi?
jednostavno mi se svidja tvoj nos :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Lijepa tema. Temu sam postavila onako jer me zanimaju misljenja u vezi Bear-a (koji doduse nema veze sa metafizickim forumom ali zato i jeste u rubrici "Sve ostalo".)

Ja sam fan imenovanog i pratim njegov rad. Ocekivala sam da ce doci u BiH i bilo mi je em drago, em milo. No, medjutim...haman da nece. E sad obzirom da smo svjedoci zadnjih mjeseci i godina da nas mediji lazu, zanima me istina(hoce li ili nece doci u BiH), a mozda je neko na ovom forumu i iznese...sta znas. Ja i dalje zelim da on dodje ovamo.

Pusti se ti mog nosa i idi guzi navigatora.

Mah-mah.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 47
Tema je odlična :D
Također sam veliki fan Beara, sjajan mi je lik i bas bi voljela da dođe u BIH, isto tako da neko snimi intervju pritom da ne postavlja glupa pitanja tipa: Kako ste uspijeli preživjeti do sad? :roll:
Bila bi prava šteta da ne dodje, mislim da nije još bio na Balkanu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
imas pravo, ovo je pod sve ostalo, mozda i ja otvorim temu o prosineckom.
inace, taj tip koji jede medvjedja govna i spava u crkotini deve kao luk skajvolker je i meni zanimljiv, a najvise u trenucima kada mu je tesko, pa izvadi sliku svog trogodisnjeg djeteta koje bi sigurno voljelo da je tata uz njega, pa ju umilno gleda i to mu onda daje snagu. to su jedini trenuci u emisiji kada mi se povraca.

ovo sto si u stanju povezati ogromnu kljuku, koju simpatiziram iz sklonosti ka bizarnom, sa guzenjem je tvoj, moglo bi se reci, problem. i nije od jucer :D
mozes mahat kolko hoces, s tim na glavi nikada neces poletit :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Vau zelenozubi uvalio si mi...predajem se...ipak pametniji popusta...

Da ne budes off topic zamolicu te da mi se u iducem postu obratis na temi "Međusobno chatanje clanova". Ko zna, mozda ti i odgovorim.

Mah,mah!

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ne, nisam ti nista uvalio, nego sam vezano uz temu dao svoju primjedbu da je tip jedan spretan seronja. povede sa sobom ekipu naoruzanu kamerama i svim ostalim, pojede govno od medvjeda, i zima mu je. ok, zabavna emisija. onda izvadi sliku sina kojeg bi upravo trebao odgajati, i prepusti se osjecajima.
pa radje gledam seherezadu.

a za chatanje, hvala nemam vrmena, a i stalno bi mislila da ti se nesto uvaljuje. mahala bi ko luda kokos, na svakom postu, aj zivila :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: pon dec 06, 2010 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Razumjela sam sta si rekao vezano za temu, nema potrebe da mi objasnjavas. Razumjela sam i ostalo sto nije vezano za temu.

Mah,mah!

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 2:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
:ontopic:

slika

Kakav penzionisani SAS-ovac molim vas lijepo.

Da ga vidim da preživi 4 rata, 10g sankcija, bombardovanje osiromašenim uranijumom, hipermegagigainflaciju, Slobu, Aliju i Tuđmana, heroin na svakom ćošku za 10 evra, chemtrailse, fluor u vodi, gmo hranu, pomahnitale nacionaliste i crkvu punu homosa i pedofila, turbo folk, rafal iz AK po kafiću gdje mirno ispijaš jutarnju kafu (tokom 90 popularan sport u BG), reptile i ostala 4D OPS govna, cionističko-iluminatsku bagru, itd.

Ma neće on ništa ovdje snimiti jer nije dovoljno tvrd da preživi ovu balkansku imitaciju života. Za to se treba roditi ovdje.

Eeeeee da je meni bilo ove zebre 93-će u zimu, lako bi ja. :rofl

slika

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
I ja ga obožavm, stvarno je cool tip. Ali, našao sam na YouTube jednu dobru zezalicu na njegov račun:


_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 11:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Dajte ljudi, čovjek snima emisije po scenariju, u sigurnim uvjetima, ovo je samo dobro odrađen show.


Ali koliko ga ljudi obožavaju, pa ima sve više fanova, ne bi me iznenadilo da se kandidira na nekim izborima, a bome ni da nekome padne na pamet kako je Mesija!

Više me ništa ne iznenađuje!

Ptičice - obično je do sada lagao Pinokio!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 11:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Bilo kako bilo, u tim emisijama se mogu vidjeti stvari koje mogu pomoći u određenim situacijama i spasiti život. :thumbup:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 12:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
bajs je napisao/la:
Bilo kako bilo, u tim emisijama se mogu vidjeti stvari koje mogu pomoći u određenim situacijama i spasiti život. :thumbup:


Slazem se :thumbup:

Ja sam veliki avanturista i planinar koji voli obilazit netaknutu prirodu i obavezno zapisem neku caku koju vidim kod Beara, jer nikad se ne zna...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 8:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 04, 2010 1:50 am
Postovi: 21
zelenozubi je napisao/la:
imas pravo, ovo je pod sve ostalo, mozda i ja otvorim temu o prosineckom.
inace, taj tip koji jede medvjedja govna i spava u crkotini deve kao luk skajvolker je i meni zanimljiv, a najvise u trenucima kada mu je tesko, pa izvadi sliku svog trogodisnjeg djeteta koje bi sigurno voljelo da je tata uz njega, pa ju umilno gleda i to mu onda daje snagu. to su jedini trenuci u emisiji kada mi se povraca.

ovo sto si u stanju povezati ogromnu kljuku, koju simpatiziram iz sklonosti ka bizarnom, sa guzenjem je tvoj, moglo bi se reci, problem. i nije od jucer :D
mozes mahat kolko hoces, s tim na glavi nikada neces poletit :P


Kao prvo pretjeruješ, to je samo jedanput napravio od ne znam koliko emisija.

Kao drugo, pa naravno da će imati kraj sebe snimatelje, pa što si ti mislio kako to ide.

Kao treće, čovjek riskira svaki put svoj život kada skače iz helikoptera u divlju rijeku, kada surfa i baca se niz planinu, kad skače u ledenu vodu, mulj i još puno toga. Pa kad jede svakakve gadarije. Možemo se mi njemu smijati, ali čovjeku svaka čast i zbog zoga sam isto fan njega.

Kako zna sve biljke, koje treba izbjegavati, s kojima se treba lječiti. Pa rekli su mu sigurno stručnjaci, a on to nama pokazuje i ne vidim ništa loše. Pa samo glup čovjek može zaključiti da sve što radi da nema pomoć, ali usprkos tome, on većinu sve sam odradi. Inače, on je bivši vojnik britanske vojske te je bio na Mount Everestu. Radi svoj posao, zna svoj posao.

Čovjek zbilja riskira svoj život i zna dosta toga, samo naprijed Bear =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bear Grylls
PostPostano: uto dec 07, 2010 9:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
Mistik je napisao/la:
Kao prvo pretjeruješ, to je samo jedanput napravio od ne znam koliko emisija.

možebit si u pravu, nisam nikada gledao čitavu emisiju, ovo sa slikom sam vidio jednom dok sam bio kod brata na ručku. nemam televizor pa jebiga nisam baš upućen, al rekao je da si tako daje snage. šta ja mogu, i sam imam malog klinca, pa mi je to bilo totalno smiješno.
valda mu je lakše skakati u rijeke i ne bit doma, nego mjenjat pelene.
inače da je odskočan i spretan, je, svaka čast. a i zna pojest govno ko kindersuprise :)
o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz