Sada je: sub apr 27, 2024 8:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Snovi
PostPostano: pon okt 18, 2010 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
U zadnje vrijeme imam snove s kojima mogu tako reci pretpostaviti sta ce mi se desiti u toku dana.
Do prije pola godina nisam se usudjivao ponasati iskreno u ekstrmnim situacijama koje mi se desavaju snu.
Ali od kad sam pronasao nacin da radim ono sto osjecam pa kud puklo da puklo, pocelo mi se desavati da te scene imaju veze sa mnom u budnom stanju.
Npr posvadajm se sa ocem, i pocne da me bije kao neka zvijer bez razloga, i ja bez premisljanja uzmem noz i koljem ga, taj isti dan on je bio nerspolozen i svadjao se sa kim je god komunicirao , pa i sa mnom, zatim sanjam curu i sexam se sa njom, taj dan ta ista cura mi se javlja, sanjam da sam u nekoj pustolovini sa drugom kojeg nisam vidio 100 godina, taj isti dan se sretnem iznenada sa njim i odemo u grad i bude nam super, i dosta jos primjera i da ne pisem detaljno.
Ulgavnom na osnovu toga zakljucujem da se ljudi privlace i odbijaju na podsvjesnom nivou.
I ako imam lose iskustvo tokom sna i ako ne uspijem da se suzdrzim znam da ce dolaziti do konflikta, a ako uspijem fino u snu da se odnesem prema situaciji bez paranoje, straha, bijesa, itd ...sve bude super u budnom stanju.
Desava mi se to, a i dosta prijatelja mi kaze da se i njima to desava, da tokom sna budu sa ljduiam koje poznaju citav zivot tako reci i budem i super i zanimljivo, ali zatim budis se i postajes svjestan toga da te ljude uospte ne poznajes!!
Da li ti ljudi zaista postoje u ovoj realnosti, ili....???

I zamolio bih vas da napisete nesto vise o ovome ako znate!
Hvala!!! :)

_________________
Da bi bio chovek, nije dovoljno imati samo ljudsko telo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: uto okt 19, 2010 7:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Pozdrav. :hello2:

Teme o snovima imaš ovdje odnosno ovdje u Kastenada stilu pa pogledaj ako ima šta za tebe.
:occasion5:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 75 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz