Sada je: sub apr 27, 2024 4:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: ned sep 26, 2010 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Evo nešto sam razmišljao danas kad se prijavio jubilarni 2000-ti član ovog foruma da naš broj u zadnje vrijeme ubrzano raste.
Po ovoj računici od začetka ovog foruma negdje u 2005-oj godini ili možda ranije a to znaju moderatori forum postoji nekih 70 mjeseci.
Ako izračunamo dobijemo prosjek od 28 korisnika po mjesecu.
2000/70=28,5.
Ali u prvim mjesecima bili su vjerojatno rijetki slučajevi koji su sudjelovali na forumu i broj od 28 korisnika mislim da nije bio ni blizu ostvaren.
Pratio sam nešto da je 06.09.2010 bilo 1947 korisnika a to znači da je prošlo 20 dana i imamo 53 nova korisnika u 20 dana što već dobro premašuje brojku 28.
Ovom brzinom kad bi zaokružili na 30 dana tako bi dobili negdje oko 80 korisnika na mjesec ili možda i više.

Prosjek je znači 28 a sad imamo novi prosjek od 80 što je za skoro tri puta više.

Što možda znači da se ljudi sve brže bude i da nas je sve više.
Po toj računici možda bi nas do kraja godine moglo biti oko 2200-2300.
Sigurno ima dosta forumaša koji već dugo nisu aktivni ali bitno je da znaju kako stvari stoje i sigurno nisu samo tako nabasali na ovaj forum a da nemaju pojma o čemu se radi.
Pozdrav jubilarnom 2000-tom članu ayla a evo sad i 2001-om banushe kao i svim ostalim forumašima.
Ipak naš samotni put postaje ugodniji i manje trnovit jer nas je sve više svaki dan.
:blob: :blob: :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: ned sep 26, 2010 1:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
legolas47 je napisao/la:
Evo nešto sam razmišljao danas kad se prijavio jubilarni 2000-ti član ovog foruma da naš broj u zadnje vrijeme ubrzano raste.
Po ovoj računici od začetka ovog foruma negdje u 2005-oj godini ili možda ranije a to znaju moderatori forum postoji nekih 70 mjeseci.
Ako izračunamo dobijemo prosjek od 28 korisnika po mjesecu.
2000/70=28,5.
Ali u prvim mjesecima bili su vjerojatno rijetki slučajevi koji su sudjelovali na forumu i broj od 28 korisnika mislim da nije bio ni blizu ostvaren.
Pratio sam nešto da je 06.09.2010 bilo 1947 korisnika a to znači da je prošlo 20 dana i imamo 53 nova korisnika u 20 dana što već dobro premašuje brojku 28.
Ovom brzinom kad bi zaokružili na 30 dana tako bi dobili negdje oko 80 korisnika na mjesec ili možda i više.

Prosjek je znači 28 a sad imamo novi prosjek od 80 što je za skoro tri puta više.

Što možda znači da se ljudi sve brže bude i da nas je sve više.
Po toj računici možda bi nas do kraja godine moglo biti oko 2200-2300.
Sigurno ima dosta forumaša koji već dugo nisu aktivni ali bitno je da znaju kako stvari stoje i sigurno nisu samo tako nabasali na ovaj forum a da nemaju pojma o čemu se radi.
Pozdrav jubilarnom 2000-tom članu ayla a evo sad i 2001-om banushe kao i svim ostalim forumašima.
Ipak naš samotni put postaje ugodniji i manje trnovit jer nas je sve više svaki dan.
:blob: :blob: :blob:

:rofl :rotfl: :love6: :mrgreen: :angel4: :toothy2:
:blob: :blob: :blob:
dobro je shto je josh u naslovu teme,po dobrim starim holivudskim pravilima,dato do znanja da se radi o SF komediji,
da chitaoci ne razbijaju glavu du'ovnom matematikom koja sledi posle naslova
:love6: :love6: :love6: :love6: :love6: :love6: :love6:

:love3:

P.S.
viewtopic.php?f=7&t=740&start=0
:glasses7:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: ned sep 26, 2010 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
A štaš neko to shvaća kao new age ili taka sranja a ja to shvaćam drugačije i gledam sa onoga stajališta realnosti u kojoj živimo.
To za mene nije neka sekta ili neš sl već da ljudi trebaju dobiti te informacije na znanje je svi znamo da debelo nešto nije u redu a to vidimo iz svih ovih zavjera od kojih je neke apsurdno nazivati zavjerama jer to su činjenice.
Svijet kakav nas okružuje je jedno veliko zlo i to ljudi po meni trebaju da znaju a ne svrstavati sve u neki koš new age nego treba pogledti realnost a ona je da nas lažu jer da nas ne lažu lijepo bi neka bilo koja institucija javno izašla i rekla istinu da npr možemo liječiti sve bolesti.
Meni je to dovoljno kao dokaz da se radi o velikom aparatu zla kojeg ne zaobilaze niti jedna institucija koja danas javno djeluje. Ako je crkva ta prava po meni bi ona trebala izaći sa tim informacijama da su ljudi manipulirani i da su vrijedniji i moćniji nego što misle. Ali ona nije ta jer je i ona dio aparata.
Evo recimo jeli bolje da ljudi znaju da se mogu liječiti besplatno srebrom, mms-om, solarnom jogom, urinom, i ostalim alternativnim načinima ili po tebi to i dalje treba sakrivati.

Ja pod tim smatram teoriju buđenja a ne neki new age pokret ili kako ga već nazivaju i zaboli me neka stvar za new age jer meni je bitno to znanje koje će mi pomoći kao i ostalima.

Ovo su realne brojke i tako ih i treba doživljavati. A sad što se neko oslanja na neka duhovna buđenja i vođenja to je svakom privatna stvar.
Problem je u tome što se masa stvari stavlja u isti koš a to je npr: ne možeš kasiopejce staviti u isti koš sa današnjom realnosti da se mogu liječiti sve bolesti ili da smo manipulirani putem medija.
I naravno usporedbe su beskonačne.

Treba znati razlikovati jedno od drugog a ne sve trpati pod new age ](*,)
Postoje dokazane stvari koje drastično mogu promjenuti život čovjeku ale se sakrivaju vrlo dobro i što to predstavlja new age. :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: ned sep 26, 2010 2:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
Broj zbunjenih ubrzano raste. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: pon sep 27, 2010 10:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
legolas47 je napisao/la:
Evo recimo jeli bolje da ljudi znaju da se mogu liječiti besplatno srebrom, mms-om, solarnom jogom, urinom, i ostalim alternativnim načinima ili po tebi to i dalje treba sakrivati.

jel' me ovo pitash za ozbiljno,
ili se ipak radi o neumesno sklepanom retorichkom pitanju :?:


Citat:
Ja pod tim smatram teoriju buđenja

o toj teoriji o 'probudjenima koji se kote ko mishevi' , :angel4: :toothy2:
evo sta je chicha josh davno rekao:
"Većina ljudi cijeli svoj život provede u jednom snu, neki se u tom snu bave i naukom, a neki čak pišu i knjige."

ah da,chicha je rekao josh i ono o 200 svesnih,probudjenih, ljudi,ali to je tek preozbiljno za brojanje :blob: :blob: :blob:

Citat:
. :dontknow:

ma 'ja :angel4: :toothy2:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: pon sep 27, 2010 3:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Ma sve u redu, upravu si, i čiča je u pravu neki pišu knjige. :toothy2:

Nikad nećemo moć da isto mislimo jer smo rasli pod različitim utjecajima.

Tako da mi se ne da raspravljati.

Neko se bavi realnošću a neko filozofijom nepotrebnih riječi radi revolucionarnog utiska i još citiranje nekih mislioca :rofl

Ja vidim neke činjenice koje su dokazane i mnogo ih je i mogu se upotrebiti u dobrobit čovječanstva a te su naravno većinom besplatne i svakom dostupne pa se zataškavaju a o laganju ljudima ne treba ni pričati.

Nisam ti ja neki revolucionista da spadam pod neki new age ili da žarko težim ka nekom duhovnom prosvjetljenju o kojemu se puno priča malo zna i malo se postiže rezultata a knjige vrve i govore da to svi mogu.

Ako bude duhovnog buđenja bit će i na to vjerojatno ne možemo utjecati tako da se ne zamaram s tim i new age. :angel4:

Za sad je buđenje u smislu otkrivanja istine na nama razuman način a ako poslije bude što više neka bude.

Samo treba znati razlučiti između realnosti i neobjašnjivog a ne da se to stavlja pod istu kapu pa tako sve ispada new age.

Treba se pozabaviti realnošću i nju upražnjavati a neobjašnjivo i urote i dalje preispitivati i sve će doć na svoje mjesto jednog dana.

A realnost nama tu na forumu poznata se skriva vješto a može mnogo dobra da donese.

Tako pusti filozofiju pogledaj realnost. :toothy2:

Uostalom zašto si tu ako ne radi istine.............


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: pon sep 27, 2010 4:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Pa raste broj probudjenih . . . bas kao i svako jutro oko 6,7 . . . :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: pon sep 27, 2010 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Vražju mater
a šta naveče?
Probuđeni opadaju.
Nevalja, nevalja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: uto sep 28, 2010 2:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
:rofl :rotfl: :love6:
ja mislio da je raspust zavrshio
kad ono neko/neshto kliknuo shaf'l
i malo-malo pa raspust :blob: :blob: :blob:
:angel4: :toothy2: :mrgreen:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: sri okt 06, 2010 6:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
06.09.2010 broj forumaša na galaksiji je bio 1947.
26.09.2010 smo dobili 2000-tog člana.
06.10.2010 u ovom trenutku 2041 što je 96 članova za mjesec dana i 41 za deset zadnjih

Prosjek je 90-100 na mjesec što je preko očekivanog.

Pratim to jer tako gledam kako raste kritična masa koja bi uskoro trebala da se odražava i djeluje kroz sve institucije i polako da dolazi do medijskog prostora (mislim da će morati puknuti nešto i da će ljudi polako sa sve višom količinom kritične mase da se probiju polako u glavne medijske struje)

Jedino ako nas odluče istrijebiti ubrzo a mislim da im je to plan s obzirom kako stvari stoje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: čet okt 07, 2010 9:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
i jope'
:blob: :love6: :blob:
:mrgreen:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: čet okt 07, 2010 12:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:00 am
Postovi: 22
Realno, sve vishe ljudi u mom okruzenju pochinje da Razgovara o temama koje se dotichu duhovnosti, energije, mogucnosti uma da kontrolishe materiju. Dovoljno je da provucem nekoliko rechenica da bi ljudi pocheli da iznose svoja mishljenja. Ne tako davno, komentar vecine bi bio.." ma .. opet chitash one tvoje knjige" .. Tako da, u nashem realnom svetu..u kome zivimo..radimo..deshava se neka promena..da li se zove budjenje..osveshcivanje..ne znam..niti mogu da znam chemu vodi. Znam samo da je drugachije.
Ne moze sluchajno da se nabasa na forum ovog tipa. Ljudi tragaju..sve vishe..i vishe..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: čet okt 07, 2010 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Individualni rad na sebi i buđenje ne znači da treba da brinemo samo o sebi. Empatija i potreba da se pomogne drugima da se probude su odraz nesebične i ne-egocentrične Ljubavi.

Samo mali deo onih koji su se probudili u jednom djelu realnosti koja nam je zajednička. Oni nisu stali na tome već svojim radom pomažu u buđenju drugih.


Citat:

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: čet okt 07, 2010 2:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:00 am
Postovi: 22
Naravno da se ne zaustavljash na sebi. Ako chovek dodje do nekih spoznaja..radom na sebi i tu stane, nije se probudio. Empatija, pozitivne misli, podstrekivanje na promenu.. su nastavak razvoja..globalnog..a samim tim i lichog.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: čet okt 07, 2010 6:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
LightCaster, Doravec Hvala.

Konačno netko normalan tko razumi o čemu govorim.

Broj raste pa mogu oni biti probuđeni ili ne.
Nitko nije slučajno na ovom forumu da pita kako će završiti Šeherzada :mrgreen: :mrgreen:

Nešto nije u redu i to smo se svi složili a stvar je u tome da sve više ljudi dolazi do te informacije.

Pobuna će biti vrlo uskoro pa sad mirnim putem ili paljenjem svega što je u vlasništvu elite i nasilne provale u tajnovite ustanove ili baze pod zemljom a sve u svrhu otkrivanja istine i dali drži vodu ovo što se priča.

Jedno me zanima a to je kad bi se uskoro pojavile neke grupe pjevači ili sl pa da na koncertima pođu pričati i pjevati ovakve stvari, tada bi utjecaj mogao biti daleko veći.

Možete se vi neslagati i nerazumiti o čemu je riječ ali revolucija je u tijeku i svakim danom je sve vidljivija.
Jedini problem je ako nas pokušaju uskoro istrjebiti a ne sumnjam u to.

Masa će pobjesniti ako to ne učine i počet će da zalazi tamo gdje nikad nije imala pristup i nije znala da to postoji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: čet okt 07, 2010 11:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
legolas47 je napisao/la:
06.09.2010 broj forumaša na galaksiji je bio 1947.
26.09.2010 smo dobili 2000-tog člana.
06.10.2010 u ovom trenutku 2041 što je 96 članova za mjesec dana i 41 za deset zadnjih

Prosjek je 90-100 na mjesec što je preko očekivanog.

Pratim to jer tako gledam kako raste kritična masa koja bi uskoro trebala da se odražava i djeluje kroz sve institucije i polako da dolazi do medijskog prostora (mislim da će morati puknuti nešto i da će ljudi polako sa sve višom količinom kritične mase da se probiju polako u glavne medijske struje)

Jedino ako nas odluče istrijebiti ubrzo a mislim da im je to plan s obzirom kako stvari stoje.

Otkad pratim ovaj forum, nekoliko sam puta sanjao nešto što je vezano za njega, pa se tako sjećam sna gdje sam vidio kako će krajem 2012. godine, oko onog slavnog datuma, na forumu biti registrirano oko 10000 članova. :mrgreen: Pitam se zašto. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: pet okt 08, 2010 8:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 29, 2010 11:55 pm
Postovi: 36
Lokacija: City of broken dreams..
legolas47 je napisao/la:


Nešto nije u redu i to smo se svi složili a stvar je u tome da sve više ljudi dolazi do te informacije.

Pobuna će biti vrlo uskoro pa sad mirnim putem ili paljenjem svega što je u vlasništvu elite i nasilne provale u tajnovite ustanove ili baze pod zemljom a sve u svrhu otkrivanja istine i dali drži vodu ovo što se priča.

Jedno me zanima a to je kad bi se uskoro pojavile neke grupe pjevači ili sl pa da na koncertima pođu pričati i pjevati ovakve stvari, tada bi utjecaj mogao biti daleko veći.


Thievery corporation? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: sub okt 09, 2010 11:11 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
legolas47 je napisao/la:
Konačno netko normalan tko razumi o čemu govorim.


Evo ja sam nenormalan i gle čuda ( woow :shock: ) kontam šta pričaš.
Potpuno mi je jasno 8) .
Al' takođe kontam da to što pričaš jeste jedino normalno za tebe i tvoj pogled na svijet u ovom trenutku.
Za nekog drugog ( nenormalno normalnog na primjer.. ( jedna druga kategorija podjele )) je potpuno nenormalno to što tvrdiš iako taj nenormalno normalni uviđa da je to za tebe sasvim normalno.
Ne zbog toga što si normalan nego zbog jednog drugog stanja u onoj gornjoj rečenici od čiče :mrgreen:

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: ned okt 10, 2010 1:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
MOONLIGHT je napisao/la:
Otkad pratim ovaj forum, nekoliko sam puta sanjao nešto što je vezano za njega, pa se tako sjećam sna gdje sam vidio kako će krajem 2012. godine, oko onog slavnog datuma, na forumu biti registrirano oko 10000 članova. :mrgreen: Pitam se zašto. :mrgreen:


Jeste, čeka nas sve matični brod sa 10000 rezervisanih mjesta, samo za članove foruma.

Za to vrjeme dok mi sanjamo patokrate rade svoj posao i super im je što mi sami sebe uspavljujemo navodnom duhovnošću. Mnogi su kroz prizmu svoje visoke duhovne posebnosti postali potpuno nesvjesni da još uvjek postoji materijalni svijet i događanja u njemu.


_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Broj probuđenih ubrzano raste.
PostPostano: ned okt 10, 2010 8:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Java je napisao/la:
legolas47 je napisao/la:
Konačno netko normalan tko razumi o čemu govorim.


Evo ja sam nenormalan i gle čuda ( woow :shock: ) kontam šta pričaš.
Potpuno mi je jasno 8) .
Al' takođe kontam da to što pričaš jeste jedino normalno za tebe i tvoj pogled na svijet u ovom trenutku.
Za nekog drugog ( nenormalno normalnog na primjer.. ( jedna druga kategorija podjele )) je potpuno nenormalno to što tvrdiš iako taj nenormalno normalni uviđa da je to za tebe sasvim normalno.
Ne zbog toga što si normalan nego zbog jednog drugog stanja u onoj gornjoj rečenici od čiče :mrgreen:

:hello2:


Ma sve 5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja samo pratim statistiku kako raste kritična masa i to je sve ako sam se krivo izrazio i rekao da se ljudi bude onda se isprčavam...

To je čista realnost brojki i ja neznam što tu smrdi čak što više smiješno je to opovrgavati.....

Izraz normalan nenormalan sam koristio zbog vidljive cinične, filozofske, provokacije i stavljanja istog u kontekst kao prosvjetljenijeg...


Jer najlakše je samo trolati kao na forumu HR a ništa ne pridonositi temi, ismijavanje i uzdizanje sebe na neku višu razinu svijesti :rofl

Ova statistika se otprilike provodi i u svijetu, negdje više negdje manje........


Realnost je ta na koju mislim.......saznavanje istine da smo robovi vlastitog neznanja....


Na ovako nešto sam mislio

Bravo Light

LightCaster je napisao/la:
MOONLIGHT je napisao/la:
Otkad pratim ovaj forum, nekoliko sam puta sanjao nešto što je vezano za njega, pa se tako sjećam sna gdje sam vidio kako će krajem 2012. godine, oko onog slavnog datuma, na forumu biti registrirano oko 10000 članova. :mrgreen: Pitam se zašto. :mrgreen:


Jeste, čeka nas sve matični brod sa 10000 rezervisanih mjesta, samo za članove foruma.

Za to vrjeme dok mi sanjamo patokrate rade svoj posao i super im je što mi sami sebe uspavljujemo navodnom duhovnošću. Mnogi su kroz prizmu svoje visoke duhovne posebnosti postali potpuno nesvjesni da još uvjek postoji materijalni svijet i događanja u njemu.




I dok se neki oslanjaju na citate velikih mislioca realnost nam se sakriva ispred očiju, žalosno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 57 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz