Sada je: sub apr 27, 2024 7:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: ned sep 12, 2010 12:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet nov 28, 2008 8:53 pm
Postovi: 20
Lokacija: TU SAM DI SAM
Jedan od največih repera ikada,čovjek koji je znao istinu o Iluminatima,ubijen od strane iluminata






_________________
"Ljudi koji pokušavaju napravit ovaj svijet gorim,ne uzimaju dan odmora,kako bih mogo ja"-Bob Marley


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: ned sep 12, 2010 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Slušam dosta Tupaca, jako svestan čovek koji je suviše razmišljao svojom glavom i ukazivao na trulež koja se nalazi svuda oko nas. Takvi nisu dobrodošli i poželjni za masovnu hipnozu čovečanstva, morao je da ode. Isto i Džekson.
ALI, Tupac na poslednjem studijskom albumu, pod alijasom Makaveli Don Killuminati, nije uopšte mislio na uklanjanje Iluminata. On NIJE verovao u njih, on je želeo da ukloni bilo kakvu misao o grupi toliko moćnoj da pojedinci kao što su on, i oni manje imućni čija reč ne može toliko daleko i jako da se čuje, izazove kompeks niže vrednosti.
Teoretičari zavere, koji po ceo dan lupaju o Iluminatima su mu sa lakoćom stavili etiketu borca protiv istih, što je on i radio, ali ne svesno. Namere su mu bile jako pozitivne, i njegova poruka je stigla do mnogih, naravno uvek ima onih koji su to sve površno obradili i sa polu-činjenicama i glupostima šire dezinformacije po internetu.

I za kraj, reči samog čoveka.



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: ned sep 12, 2010 9:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 8:01 pm
Postovi: 67
Onda se onaj Icke jos dobro drzi. On ih je provlaio skroz, a jos drzi predavanja po celom svetu.

:-k

_________________
Svako je kreator svoje realnosti.Ako si nezadovoljan, kreiraj drugu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: ned sep 12, 2010 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Tupaca verovatno nisu ubili zaverom, za Džeksona ne moramo da pričamo.
Imali su isti problem sa obojicom, i primenili isto rešenje. Razapeli su ih preko medija. Baš kao što je Shakur prikazao na poslednjem albumu.
Majkl je u više navrata odbijao da kaže konkretno zašto njegovi albumi jedino u SAD-u nisu bili na prvom mestu TOP prodaje, a svugde u svetu jesu, navodeći samo da je u pitanju zavera i da može dosta nauditi sebi ako više kaže o tome.

slika

"Will me, thrill me. You can never kill me." - MJ



I da sve ne bude tako crno



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: čet sep 23, 2010 12:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 23, 2010 12:02 pm
Postovi: 1
pozdrav svima.. vec dobre dvije godine citam i pratim teme na cijelokupnoj galaksiji ali sada kada sam vidio temu vezanu za Tupaca osjetio sam neodoljivu potrebu za priključit se :angel4:

Osobno sam veliki obožavatelj lika i djela Tupaca Shakura..(pri tome ne mislim da ga idoliziram kao nekakvo božanstvo..) Sada če biti već 13a ili 14a godina da na prođe ni dan a da ja ne odvrtim barem po jednu neku njegovu pjesmu. Također imam i podosta tupacove poezije nastale između 90-94 godine. Ugl. Tupac je bio barem po mojem poznavanju te osobe koliko ju se kroz radio,knjige i televiziju dalo upoznat, nekakav svojstveni revolucionar. Ideja da je poginuo radi nekakve zavjere drži vodu radi mnogih poznatih činjenica ali o tome ako se itko bude više zainteresirao za ovu temu.. Htio bih skrenut pozornost na njega samog ovim postom.. Pac je bio više nego očiti primjer nezrele duše.. Ta osoba je bila u konstantnom konfliktu sa samim sobom.Čas je bio na pravom putu, čas je znao zastranit a čas više nije bio ni siguran u svoju ličnost. Ali Pac je imao ogroman strah od nečega.. barem sam ja dobio takav dojam. Pac-ov ego nije htio bit zaboravljen.. I uspio je u tome.. Osobno - da sa 10 godina nisam imao Paca da mi svaki dan laprda u uho, onda kada nisam imao svo ovo znanje na kojemu sam uvelike zahvalan ovom forumu i ljudima koji dijele sve to sa nama, ja neznam kako bih se ja kao ličnost razvijao kroz svoje djetinjstvo.. Tupac je na mene djelovao kao apaurin kada sam bio nervozan, adrenalin kada sam bio mutav, izlaz kada sam mislio da ga nigdje nema, itd itd.. razumijete što mislim.. Onda kada bih znao razmišljati o svojoj budućnosti, kako je puno misli lutalo prema razmišljanjima o smrti, samo bih preslušao Life goes on i sve bi bilo u redu.. Kad bih pomislio da mi fali ljubav oko mene ili da je ja nedovoljno uzvračam nekome, Unconditional love je bila ljek..
Bio mi je fascinantan njegov pristup svim svojim radovima.. realno gledano taj čovjek nije bio reper nad reperima niti je koristio strukturno komplicirane tehnike rimovanja.. ali kako su se svakidasnje rijeci kod njega uspjele pratvarat u nesto sto te tjera na razmišljanje.. e to me je zadivilo!! otvorio mi je oči o mnogim stvarima koje su prije samo tekle oko mene..
Ako več niste čuli preporučio bih vam par njegovih pjesama.. ne želim preporučat albume jer nisam siguran da bi vas baš oduševili ukoliko ne znate što tražite..

Evo par :D mojih favorita

Untill the end of time
Hell razor
Dear mama
Staring Trough my rearview
I aint mad at cha
The good die young
baby dont cry
brenda's got a baby
can u get away
changes
death around a corner - odličan paranoik :angel4:
do for love
i wonder if heaven got a ghetto
keep ya head up - ova mi je definitivno najbolja.. škicnite spot ako možete
life goes on
unconditional love - ispuni čovjeka
krazy
letter to my unborn child
happy home
never call you bitch again
only god can judge me
R u still down (Remember me)
so many tears
they dont give a fuck about us
this aint living
thugs manzion
u can be touched
my block
when tugs cry
who do u believe in

ako iko ima volje neka se baci na youtube pa malo presluša..

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: uto sep 06, 2011 9:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 24, 2011 12:40 pm
Postovi: 16
Da li je pac stvarno mrtav? :?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: uto sep 13, 2011 7:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Rekao je da se ne boji smrti, boji se jedino da se ponovno ovdje ne vrati reinkarnacijom. Zanimljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: uto sep 13, 2011 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Sladoled je napisao/la:
Da li je pac stvarno mrtav? :?


Nije. Kazu da ga je prosle godine video Stiv Mekkvin na Sunset bulevaru kako pije Pepsi sa Titom i Elvisom Prislijem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: čet sep 15, 2011 1:53 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 24, 2011 12:40 pm
Postovi: 16
U svojim zadnjim pesmama se "sprdao" sa iluminatima i najavljivao svoju smrt


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: čet sep 15, 2011 2:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
:rofl



_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tupac Amaru Shakur
PostPostano: pon sep 26, 2011 9:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
Najbolji reper ikada,posle njega rep je propao.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 62 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz