Sada je: sub apr 27, 2024 10:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pet feb 24, 2012 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
У Турској пронађена прастара Библија


http://bit.ly/wbywp8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pon feb 27, 2012 1:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Novi (bezuspešni) napad na Bibliju


http://bit.ly/wkMEQV


http://bit.ly/yvEdqD


Osmislili software koji će pokazati tko je zaista napisao Bibliju!


http://bit.ly/AAUCeW


kumranski_spisi

Ovde mozete skinuti

http://bit.ly/zwvvYp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pet apr 13, 2012 9:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ovaj link bi spadao u mnoge teme, jer u biti u njemu je sažeta povijest čovječanstva i današnji svijet koji je iz te povijesti nastao.

(Btw. hvala za link na te stranice)

http://www.gasparic-pejzazi.com/anunaki%201.htm

Dakle ukratko Anunnaki su nas stvorili, nakon raznih događaja dopustili su nam da živimo UZ njih.
I živjeli smo lijepo i dobro.

Onda se pojavljuje kršćanski bog koji ih je potjerao nazvao ih Luciferima, i sad smo oFce u stadu tog kršćanskog boga u čije se ime ubijalo i još se uvijek ubija.

Znači da se predstavim, ja sam Anunnaki, potomak Enki-ja :angel4:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pet maj 04, 2012 4:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
mike, tebi je jasno da su Anunnaki reptili????

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: sub maj 05, 2012 7:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Pa pročitaj ovo iz linka, jer po toj verziji oni su greškom protumačeni ko reptili, možda je to dio taktike.

Jer ak u nas oni stvorili na sliku i priliku svoju kak veli Bibilija, onda smo im i više nego slični

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: sub maj 05, 2012 9:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ljudska bića su normalno nastajala evolucijom, tek je kasnije došlo do tog unaprijeđivanja gena i dna od strane naprednih gmazolikih vanzemaljaca.

A ovo "Onda se pojavljuje kršćanski bog koji ih je potjerao nazvao ih Luciferima" je ne točno. "Lucifer" tj. luciferijanci predstavljaju najvažniju grupu u cijeloj ovoj manipulaciji, reptili nisu toliko vezani za njih, došli su puno kasnije kada je več prva grupa napravila invaziju. Te dvoje grupe nisu baš previše vezane premda se svatko drži svojeg kolektiva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: ned maj 06, 2012 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Hm, ljudska bića su nastala NAKON hibridizacije, dotada su postojali više ili manje čovjekoliki majmuni.

Čak je i tradicionalna znanost priznala da su pronašli neobjašnjivo: paralelno postojanje tih majmuna i homo sapiensa.

I onda jeoš neobjašnjivije je-prestanak njihovog paralelnog postojanja

Kao što je i neobjašnjivo zašto danas nemamo paralelno čovjekolike majmune kao neandertalce i suvremenog čovjeka-ako postoji evolucija te životinjske grane

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: ned maj 06, 2012 1:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
Jer ak u nas oni stvorili na sliku i priliku svoju kak veli Bibilija, onda smo im i više nego slični


Polusvesne gomile mesa koje u glavnom zaseru sve čega se dotaknu usled hrkanja sve u šesnaJst? :) Ne bih rekao. Pre će biti da su prespojili par "žica" kod nas da bi većina ljudi odgovarala njihovom planu, radije nego slici i prilici ...

Al ok, šta je tu je.

Iako i informacije i dezinformacije majstorski spinuju svi tabori i "interesne strane", kako biblijske tako i nebiblijske - jedno zapažanje u vezi svega iz religijskih sfera se kod mene jasno izdvojilo. Uprkos sveopštem pičvajzu - deluje mi kao da hrišćanstvo trpi najviše napada, najviše pokušaja diskreditacije i sa razlogom i bez razloga. Čak i iz njihovih redova ... očigledno mi je da je Hrist imao više toga da kaže nego što je uopšte rekao, a kamoli ona iskrivljena verzija koja nam se servira putem modernog hrišćanstva. Pa bre, zar su učenja koja su došla kroz njega tolika pretnja da se mora diskreditovati čak i njihova distorzirana varijanta iznešena u bibliji?!

Mike20 je napisao/la:
Kao što je i neobjašnjivo zašto danas nemamo paralelno čovjekolike majmune kao neandertalce i suvremenog čovjeka-ako postoji evolucija te životinjske grane


Odlično zapažanje!!! :thumbup: :occasion5:


Sirius91 je napisao/la:
A ovo "Onda se pojavljuje kršćanski bog koji ih je potjerao nazvao ih Luciferima" je ne točno. "Lucifer" tj. luciferijanci predstavljaju najvažniju grupu u cijeloj ovoj manipulaciji, reptili nisu toliko vezani za njih, došli su puno kasnije kada je več prva grupa napravila invaziju. Te dvoje grupe nisu baš previše vezane premda se svatko drži svojeg kolektiva.


Odakle ti ova informacija za lucifera? Molim te - podeli izvor?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pon maj 07, 2012 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Valjda? je napisao/la:
Odakle ti ova informacija za lucifera? Molim te - podeli izvor?


Ne mogu. Jer izvor nije na internetu. Imao sam svakakvih iskustva i život me je jednostavno vodio kroz svašta, znanje je bilo prenjeto iz same svijest koja je u svemu putem intuicije. Ništa posebnog uglavnom.

Da, nisu reptili ovdje glavni. Još prije njih je došlo do okupacije entiteta koji su eto igrom slučaja u biblijskoj mitologiji bili prikazani kao Lucifer. Samo ime lucifer je sinonim za Veneru odakle i dolaze. tj. venerin niži astralni nivou. Ima ih na milijarde. Predpostavljam da su oni ti koji vi ovdje zovete demonima, premda su oni malo "drugačiji" od njih. Ne radi se o "zlim" entitetima, jednostavno su previše dugo bili odvojeni od sklada i jedinstva sa svime, rade uz svijest koja je ovdje na zemlji znana i kao Sotona. Uz koju su i ljude prikačili nakon masovnog opsjedanja u to vrijeme bitnih ljudi koji su time dobili moć sa kojom su natjerali ljude na razne robovske radnje, na taj način je uspostavljen hirerajhijski sistem koji se je uzdržao dan danas sa svim svojim "dodacima" nekojim novim nekojim starim, ljudi su se jednostavno našli u svemu tome i dalje vjerojatno več znate. Reptili su samo pogoršali stvari manipulirajući i neosobljavajući djelove cjeline dna u kojem se nalazi instinktivno/intuitivno znanje o nama i prirodi svega ovoga. Nakon što je velika večina njih otišla nekoji su odlučili ostati ovdje u svojim ne materijalnim formama u nižoj četvrtoj dimenziji od kuda opsjedaju ljude zajedno sa "luciferijancima". Reptilski kolektiv je sigurno zajednica za sebe sa svojom kolektivnom sviješću, dakle rade kao što rade mravi ili pčele, luciferijanci rade na sličan način, premda mislim da su puno više inteligentniji, to sigurno jesu kada pogledam šta su sve učinili kroz ljudsku povijest, šta reć, onaj koji ljudi zovu đavo je genije.

Ispričavam se ako ovo malo previše zvuči na bibliju, koja je btw u nekojim stvarima, po evanđeljima i novom/starom zavjetu njihovo djelo. Kao da sad mi idemo skupiti ove današnje new age kanalizirane materijale i spojit ih u neku juhu. Danas nije problem govoreću zmiju, razdvajanje mora itd pretvoriti u neki teleport, denzitete, razne izvanzemaljce itd. To im uopće nije problem. Danas to sve liči moderno, SF, kao što je i nekad, ali za par stotinu godina bit če zastarjelo, kao što se nama čini biblija več zastarjela i puna bajke za malu djecu. Isto važi i za sve monoteističke religije, kabbalu, i još dosta toga, ukljućujući nekoje duhovne pokrete. itd. E I da, ono što se naziva paklom je originalno bilo njihovo vjerovanje a i opis je same površine venere od kuda dolaze. Ima tu jako puno toga još ali mislim da sad več kužite poantu svega...

Ostavili su svoj potpis na mnogim stvarima, kao što i illuminati vole stavljati svoje simbole sve po suda, i razne druge organizacije/tajna društva, kao što i imate sublimantske poruke sve po suda tipa, sex, kill him, obey him itd. Sve vam to ustvari govori tko je šef, samo što su ih ljudi zamjenili za reptile, koje su opet totalno krivo shvatili.

Oni su ustvari na vrhu piramide illuminata, ono sve videće oko. Lucifer znači donositelj svijetla, svijetlo predstavlja prosvijetljenje, prosvijetljenje po engleskom(?) glasi illuminati, zato se i zovu tako. A samo sve-videće oko sija zrake svijetla, "donosi svijetlo" = svijetlonoša = lucem fere = lucifer. Koliko znam oni zajedno sa reptilima opsjedaju te glavne ljude i ti ljudi imaju pristup njihovom hive-mindu, samim time njihovim znanjem što je i razlog zašto to sve rade, jer imaju prostup moći koji drugi nemaju. Oni su bolesni, u psihičkom/duhovnom smislu. O ritualima koji se odvijaju svuda po planeti, i to od strane kako bi mi rekli "normalnih ljudi" jer nije samo elita u pitanju da sada niti ne govorim.

itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: uto maj 08, 2012 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 02, 2007 4:58 pm
Postovi: 352
Lokacija: Croatia,Zagreb
i tko je onda po tebi nasuprot njih? Isus Krist osobno? tvoje vidjenje je apsolutno biblijsko, samo na drukciji izrazaj...ali u sustini price to je to....vlastodrzci kontrolirani od strane Luciferijanaca, u religjskim krugovima se to kaze "opsjednuti demonom" ili "kontrolirani od sotone" ....svecenici kazu, "trenutno je svijet u rukama djavla" ti isto to kazes, samo na drukciji nacin...ne pljujem tvoje stajaliste, ne branim crkveno, samo primjecujem slicnost, cak stovise identicnost :)

_________________
NWO hejter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: uto maj 08, 2012 5:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
_Dario_ je napisao/la:
i tko je onda po tebi nasuprot njih? Isus Krist osobno? tvoje vidjenje je apsolutno biblijsko, samo na drukciji izrazaj...ali u sustini price to je to....vlastodrzci kontrolirani od strane Luciferijanaca, u religjskim krugovima se to kaze "opsjednuti demonom" ili "kontrolirani od sotone" ....svecenici kazu, "trenutno je svijet u rukama djavla" ti isto to kazes, samo na drukciji nacin...ne pljujem tvoje stajaliste, ne branim crkveno, samo primjecujem slicnost, cak stovise identicnost :)


Nebih rekao. Isus ako je postojao je bio jedan normalan čovjek a ne neki bog u kakvog su ga pretvorili. I nitko nije nasuprot njih, ovo nije sad neka borba između "dobra" i "zla", jednostavno se nalazimo u sistemu koji je van balansa. To je to. I kad se ljudima spomene demoni onda to odmah oni shvačaju u biblijskom smislu. S čim baš i nemaju previše veze. A sotona koju sam spomenuo je naziv za svijest u kojem se nalazi život odvojen od svoje biti, a ne neki tamo rogati crveni čovjek s repom. Život uništavaš tako što uništiš vezu sa onim od kuda potječe, na taj način stvoriš u njemu agoniju i taj život počinje uništavati sam sebe, to je Sotona - (stanje bića). I upravo su to i napravili. Rekao sam da su vođeni sotonom, ne u smislu da im je glavni taj rogati čovjek s repom, nego su jednostavno takva bića totalno izgubljene veze sa svojom suštinom. Postoji mogučnost da je Venera nekada bila lijepo mjesto, slična zemlji, no nešto se je dogodilo na njoj, neka kataklizma i pretvorila se je doslovno u pakao. Fizički život to naravno nebi mogao preživjeti. Ali energetski/astralni može vrlo lako, no nažalost bez poslijedica. Ovo je samo teorija koja može objasniti zašto su postali takvi, makar iskreno nisam siguran za to.
Natrag na sotonu, svuda kroz ljudsku povijest vidiš upravo to, kako život uništava sam sebe. Holokaust ti je dobar primjer. Makar se to uništavanje događa svakodnevno svuda okolo nas, samo treba malo fokusirati svjesnost i vidjeti. Svakodnevno ljudi gutaju te sakrivene poruke tipa 666, sex, kill him, obey, na taj način ti oblikuju mišljenje još od malena, što misliš zašto? I sigurno da oni sebe ne zovu luciferijancima, ili lucifer, iako je moguće ali sumnjam. Ako imaju neki oblik komunikacije/jezika onda imaju tamo neki svoj naziv koji možda niti ne može biti izrečen ljudskim jezikom. Samo su bili prikazani u biblijskoj mitologiji kao lucifer, to je sve. Koristim nazive koji se spomenuju u bibliji jer mislim da im dobro odgovaraju. To je sve što imam veze s biblijom. Ostatak knjige bih rado spalio i na vatri pekao hrenovke. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pet maj 11, 2012 10:18 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet maj 11, 2012 8:15 pm
Postovi: 4
Genesis:1-29 I još reče Bog: Evo, dao sam vam sve bilje što nosi sjeme po svoj zemlji, i sva drveta rodna koja nose sjeme; to će vam biti za hranu. Mnogi danas misle da je janjetina bilje koje nosi sjeme! Isus je došao da nas vrati u vrijeme prije Mojsija koji je ljudima puno popusta napravio iz straha da ne odbace religiju skroz, čak je čitavu knjigu Mojsije napisao o pripremi mesa i.t.d. Zar je to tako teško shvatiti i uštedjeti si suvišne riječi i vrijeme?! Nazad u Budučnost!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: pet maj 11, 2012 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
limoki9 je napisao/la:
Genesis:1-29 I još reče Bog: Evo, dao sam vam sve bilje što nosi sjeme po svoj zemlji, i sva drveta rodna koja nose sjeme; to će vam biti za hranu.


kad već spomenu biljke i hranu u kontekstu biblije. zanima me spominje li igdje biblija fazone tipa onaj poznati da su najšarenije , i gljive najupečatljivijih boja , time i najprivlačnije ljudskom oku, upravo one koje su i najotrovnije ako ih se jede, pa i smrtonosne . životinje možda imaju urođeno da su im te boje ili bijele pjege na crvenoj gljivinoj kupoli upozorenje zapravo , i upozorenje na šta ... ali obzirom da čovjek nema baš takav urođeni ''skener'' , kad već na mnogo mjesta spominju meso, biljke sjemenje i hranu, spominje li ''sveta knjiga'' recimo to oko gljiva , baš onih najljepšeg dizajna i boja ? ako spominje, možeš li izvući citat toga .

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: uto maj 15, 2012 10:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Sirius91 je napisao/la:
...


Takođe sam došao do sličnih saznanja, sa nekim manjim razlikama u tehničkom pogledu, ali je to skroz nebitno. U suštini je za sada isto. Na netu nisam naišao da neko (otvoreno) priča o tome u terminima povezanosti/nepovezanosti, i kako/zašto je uopšte došlo do ovog pičvajza na Zemlji (osim jednog lika sa pseudonimom Jonathan Adampants (youtube), koji iznosi veoma dobre i osvežavajuće ideje, a u samoj suštini odgovaraju mom stavu), pa me je ono što si rekao zainteresovalo. Ako imaš da kažeš još štagod na tu temu, samo napred, voleo bih da čujem. Iako manje - više kontam stanje stvari, dobra diskusija uvek pomogne oko sinteze znanja ;)

:occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: uto maj 15, 2012 11:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Catandy, ovo s gljivama je odlično =D>

Makar mislim da u tim prvim "Uputama za upotrebu" možda njih nije bilo, pa se ne spominju.
A možda ih je bilo, al je ipak taj "skener" za okolinu bio aktiviran.

Btw, kad malo slušaš i gledaš TV naš svagdašnji, NAJVIŠE s...........nja se događa oko katoličke sekte ovaj ......vjere, koja je dio kršćanstva isto ko i pravoslavlje kod kojih ja bar dosad nikad nisam čuo ništa oko pedofilije, cjenika usluga itd itd, kao ostale religije za koje isto ne čuješ niš loše

Tak da kod katolika, za razliku od ostalih vjera KONSTANTNO se provlače loše stvari, tako da počeš jako sumnjati u knjigu na kojoj se temelji ta sek.... ovaj vjera :glasses7:

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: čet jul 05, 2012 1:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Чува ли Бог Србина свог?


http://www.srbel.net/2012/07/03/cuva-li ... bina-svog/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: sub jul 07, 2012 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
I zvanicno krece progon pravovernika, kao nekada inkvizicija. Rusi, naravno moraju to da podrze jer im je tako naredjeno...


http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/pa ... 6539.phtml

Alberto Rivera je rekao u svojoj knjizi da sigurno zna da u budućnosti treba da otpočne nova inkivizicija. Izgleda nije pogriješio.

Ko nije čitao njegovu knjigu evo link:

http://www.youtube.com/watch?v=ckJstXLzi04

Ali znajte da su sve crkve djavolske i da je Bog prokleo sve crkve i sve njihove blagoslove!

Kliknite na SHOW MORE pa skinite koju hocete knjigu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: uto jul 10, 2012 6:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
14 ZNAKOVA ZA PREPOZNAVANJE SKORAŠNJEG KRAJA SVETA KOJEG POZNAJEMO

http://www.vestinet.rs/pogledi/14-znako ... -poznajemo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: sri jul 11, 2012 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Identitet broja 666 u Knjizi Otkrivenja


http://bit.ly/S6A8xu


Saznacete kad je promenjena Subota i kad je izmisljen bozic i krst


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Biblija
PostPostano: sub jul 21, 2012 6:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
SAD: Papstvo bez maske
Saturday, 21 July 2012

Biskupska konferencija SAD finansira organizacije koje se bave širenjem kontraceptivnih sredstava i podržavaju uvođenje pravne regulative za nesmetano vršenje abortusa, saopštava CWN.

Humanitarna organizacija „Katolička pomoć“ (Catholic Relief Services - CRS), koja pripada Biskupskoj konferenciji SAD, utrošila je milione dolara za finasiranje organizacija koje se bave širenjem kontraceptiva.

„Katolička pomoć“ je 2010. godine dala 5,3 miliona dolara međunarodnoj grupi CARE, koja obezbeđuje širenje kontraceptiva među ženama Trećeg sveta i podržava uvođenje pravne regulative za nesmetano vršenje abortusa. Ovim se ruši mit o nekakvim „zajedničkim moralnim vrednostima“ rimokatolika i pravoslavnih, koji usiljeno podgrevaju pravoslavni i rimokatolički ekumenisti.

Po materijalu sa „Inform-religija“ priredilo

Uredništvo „Borbe za veru“

Da podsetim, abortus je po Bibliji GREH


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 174 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 82 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz