Sada je: čet maj 09, 2024 9:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Neobicno iskustvo slicno snu, pomoc molim :)
PostPostano: ned maj 16, 2010 11:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
Prije koju noc po drugi puta u zivotu desilo mi se da sam odjednom upao kao u neki trans i zapravo se osjecao kao da sanjam, kao da sam u snu i da cu se probuditi.
Tesko je rijecima opisat osjecaj, a pogotovo docarati njegov intenzitet!
Ali kao da sam osjetio da je sve plod mojeg uma, kao da sam negdje drugdje, da gledam tudim ocima i kao da cu se probuditi. Osjetio sam da je sve iluzija. Kao da film neki gledam.
Prvi puta mi se to isto desilo prije negdje 8-9 godina, ali je puno krace trajalo.
Ovoga puta trajalo je dosta dugo. Bio sam potpuno svijestan da mi se to dogada jer sam vec prosao kroz to, i bilo je zanimljivo, ali bilo me strah da se ne "probudim" jer sam se bojao da bi onda umro na neki nacin.
Nevjerojatno iskustvo, ali malo ipak zastrasujuce.

Zna li itko sto bi to moglo biti, kako to protumaciti?

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Zadnja izmjena: mrktrb; ned maj 16, 2010 11:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Neobicno iskustvo slicno snu, pomoc molim :)
PostPostano: pon maj 17, 2010 12:51 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 11, 2009 2:12 am
Postovi: 8
Mislim da si imao ono sto se zove lucidni san,ali nisam siguran preporucujem ti da izguglaš "lucid dreams".
Gdje ti imas potpunu kontrolu nad radnjom sna koja se desava.
Cak i kad se desi neka radnja ili pojava u snu za koju ti samo na trenutak mislis da je ti nisi stvorio,ipak ona ti uvijek po pravilu odgovara.

Suprotna pojava takvoj vrsti sna je "sleep paralysis".
To je kad u snu ne mozes da se pomjeris,kazes nesto,a zapravo si u stanju polu sna,i sanjas a i budan si u isto vrijeme.

Tada osjecas izuzetan strah i teror i prisustvo nekog velikog zla u tvojoj neposrednoj blizini,u sobi npr.
Ne mozes se probuditi,svim petnim zilama i naporima,tvoje bice prozivljava pakao i tada dobijas neke poruke koje zvuce slicno kao neki digitalni govori vanzemaljaca sa filmova.

Posto ja nikada nisam vjerovao u postojanje demona,ali istrazivanjem sam shvatio da itekako postoje i da vecinu tih aktivnosti prouztokuju upravo ti "demoni".E sad nije to bas 100 % tako kako ih crkva opisuje,moraces sam malo da istrazis.

Pretpostavljam da slusas metal ili tehno muziku,nezdravo se hranis i spavas,vjerovatno pijes i pusis i hiper-aktivan si.Olako prepustas svoju energiju drugim ljudima jer mislis da je vecina ljudi dobronamjerna kao i ti.
Interesujes se za misticne stvari i vanzemaljce i to ti previse okupira um.

Sve je to stanje opsjednusti sa demonima.
I u takvom stanju kad je demon siguran da je ovladao stobom,do tada ucestale sleep paralysis pocinju da se gube a nadolaze lucidni snovi.
To je znak da taj entitet iz drugih dimenzija koje religija naziva "demoni" ili "dzini" uveliko provalio kakva si osoba i sve tvoje navike,pa se uspjesno zakacio za tebe kao parazit koji hoce da isisa tvoju energiju i natjera te da radis za njega.
Kako se najbolje istjeruju demoni,rekao nam je sam Isus,pasvakodnevnim postom i molitvom.
Isus je rekao da ne vjerujemo onima koji isteruju demone i da ne vjerujemo ljudima koji ce ubijati u njegovo ime zarad dobra.
ISUS JE ZAPRAVO REKAO DA MI MOZEMO SAMI DA POBIJEDIMO TE ENTITETE IZ DRUGIH DIMENZIJA!Ne treba nam nikakvi egzorcizam itd.
Naravno da bi trebao da procitas mnostvo knjiga o postu ili podjes kod svestenika da ti objasni kako da postis.
I prestanes da jedes meso i masturbiras po citav dan.
Zasto,pa evo dokaza iz slicnog iskustva.
Probaj da ostavis cigare,alkohol,i neku losu naviku koju dugo imas.Samo na par dana npr 6 dana,da provjeris pricam li istinu.Ostavi meso i nemoj da masturbiras i moli se Bogu da ti oprosti grijehe a ti na to gledaj kako ces sam da popravis svoje greske.
Znas li kako ce svi ljudi koje ti mislis da te vole da te napadaju,pokusace da te rastrgnu i dovedu do ludila.ZASTO????????
ZATO STO NJIHOVI DEMONI HOCE DA TE ISPORVOCIRAJU KAKO BI SE TI IZNERVIRAO I OSLOBODIO ENERGIJU KOJA JE POTREBNA TVOJEM DEMONU DA SE NAHRANI SNJOME I OSTANE KRAJ TEBE KAKO SE STO VISE HRANIO.
Demoni(crkva ih tako zove) ili ti entiteti koje dejvid ajk naziva "reptili" su dumovani u nize slojeve realnosti koja nije prikladna za andjeosku sustinu njihovog bica koje su nekada posjedovali.Oni su zapravo na nekom pustom bez energijskom prostoru i potrebno im je da dolaze u ovaj pun energije i osjecanja,prostor.ZATO ONI MORAJU DA SE HRANE ENERGIJOM LJUDI IZ OVE DIMENZIJE!
Zato imas ceste ratove i konflikte na globalnom nivou.
Nemoj da padas u vatru u raspravu sa drugim ljidima.Moras da se opustis i iskuliras ih ma koliko god zadrti i tvrdoglavi bili.Vazan si samo ti dok test traje.
Uradi kako sam ti rekao 5-6 dana ostavi sve to radi experimenta da shvatis sam o cemu ti pricam.
Nemoj da slusas muziku uopste,jedes bilo kakvo meso,pijes sokove,pusis,pijes alkohol,igras igrice na kompjuter,gledas bilo kakve blejacke filmove ili dokumentarce a posebno ne one sa sadrzajima vanzemaljaca religije demona i teorije zavjere.Probaj da citas knjigu laganu neku bez misticizma,religije,budizma,vanzelmaljaca muzike itd.Nemoj ni da dolazis na ovaj forum i citas njegov sadrzaj.Igraj neki sport gdje nema puno agresivnosti prema drugim ljudima.Probaj da ne sviras metal ili rok muziku na svojem instrumentu.Sve ovo samo tih 6-7 dana da provjeris sam o cemu ti pricam.
Napisi sve svoje promasaje u zivotu koje si imao moli se i pokusaj da ih ispravis.
Svi ce te napasti i pokusace da te rastrgnu i dovedu do ludila da puknes i lose odreagujes.Ako se budes drzao izrazito svega ovoga.
I ne samo to vec ce taj entitet iz drugih dimenzija pokusati da ti nadje novu zanimaciju koja ce da trosi energiju iz tebe,a skojom ce on da se hrani.Po pravilu ta navika ce biti losa za tebe a ti neces ni shvatati to,a on ce se hraniti tom energijom.
Sad ces odma da kazes da pa ako budem igrao basket on ce se nahraniti.
NECE,jer stvari koje su dobre za tvoje zdravlje i mentalni razvoj smetaju demonu,on ne moze da se nahrani sa njome ako je ta energija pozitivna i cista.
Taj entitet zapravo profitira na tvojoj patnji i energiji koju isisiava iz tebe.
Eto igraj basket ili jos bolje trci tih dana ili plivaj.
Ako zaista hoces ti snovi da nestanu moraces da ozbiljno da shvatis ovo sto sam ti napisao,do tad samo napravi svoj mali test.
Sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Neobicno iskustvo slicno snu, pomoc molim :)
PostPostano: pon maj 17, 2010 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
Hvala ti na odgovoru!
Dosta toga sto si naveo sam vec i sam bio svijestan, ali ocito je lakse kada ti netko drugi to kaze... i za dosta pretpostavki si u pravu!

No ne znam jesi li me shvatio, ja sam bio budan kad se sve to desilo i odjednom kao da sam sanjao, kao da sam upao u san. A nisam zaspao jer su bile jos 2 osobe sa mnom (u autu), onace bi se i ja zapitao :) Neki san ludicne realnosti :D

A sto se tice spavaja opcenito, jako lose u zadnje vrijeme spavam i budim se u grcu i preokupiran nekim mislima...
Stao sam sa meditacijom vec neko vrijeme, no dok sam meditirao u zadnje vrijeme bas sam osjecao "nesto" ili "nekoga" iza mene u sobi. I nije bilo ugodno :/

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz