Sada je: sub apr 27, 2024 11:00 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 9:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Ja sam čitao par njegovih knjiga i mislim da on ipak meditira, samo on je to nazvao sjedenje u mraku ili tako nekako...

Neznam ljudi, sve je to Ok , al mislim da se ne smijemo skoz "priljepiti" za jednu osobu.
Moramo sami neke stvari proživjeti i probati da bi stvorili svoje mišljenje (osnova pravog i kvalitetnog filozofiranja) tako da mi je glupo reći on je 100% u pravu.

Recimo mi možemo pričati o tajnim društvima i njihovim ritualima, ali što oni rade znat ćemo tek kad uđemo unutra...

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 10:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Nakon odgledanog http://www.vimeo.com/15690439 mislim da je meditacija jedn od krivih puteva
Genetski sto nosimo u sebi karakterne crte koje su ujedno i nase mane (nasa iskusenja nas djavo) u materijalnom svijetu treba savladati - Ovladati sto je i moguce.
To je kljuc da postanemo covjekom puk k spasenju. promljenje (pokajanje prosvjetljenje)

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Nemam vremena odgledati video, možeš li mi reći kakve veze isti ima s meditacijom i zašto misliš da meditacija nije dobra za nas?

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Pogledaj video to se tice svakog od nas. Pozorno odslusaj.
u prijevodu prevladavaju zenski hormoni koji te pretvore u mlakonju ljencinu itd... picku :)

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: uto okt 26, 2010 7:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Buahahahahha...ma ti si zakon čovječe :notworthy: (samo malo poradi na pravopisu). :love1:

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: čet okt 28, 2010 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://www.youtube.com/watch?v=UyyjU8fzEYU
david icke
holografski svemir

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri dec 29, 2010 10:27 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 29, 2010 12:39 am
Postovi: 2
Zašto je meditacija opasna? Iz više razloga. Ona ne uklanja uzrok čpvekovog problema, već samo njegove neprijatne simptome. Svakom čoveku smetaju posledica greha (napetost, nervoza, neprijatna osećanja, iracionalno ponašanje, ...) a ne i sam greh (unutrašnje nezadovoljstvo koje nastaje zbog čovekove nezavisnosti od Boga). Dokaz da meditacija ne pomaže čoveku da otkloni suštinu svog problema vidi se u reklami za meditaciju u kojoj se obećava da čovek neće imati potrebu da promeni svoj život (to nije religija), već da će biti uspešnoiji i staloženiji u onome što radi. Tako se priznaje da meditacija ne donosi suštinske promene, jer da zaista donosi, onda bi se promenio i žiivot čoveka, jer on ne bi imao pitrebe da i dalje traži sreću u onome u čemu je inače tražio, jer bi postao isitnski zadovljen, već bi živeo za druge ljude, postao altruista, i na neki način moralni puritanac. No, oni koji zastupaju meditaciju upravo idu na to da takve promene neće biti. Sam akt matranja je akt protiv zdravog razuma, jer se od čoveka zahteva akt volje koji nema razumno objašnjenje (iako ima izgovor). Odgovoran čovek nikada neće pristati na neki bezuman aktv volje ili eksperimentisanje sa svojom voljom. Pre upotrebe volje sledi razumna analiza (objašnjenje kako tehnika deluje) a ona ovde ne postoji, jer je i besmisleno i nepravedno da bi na osnovu nekog mantranja nekog postao bolji. Pravedno je da blagoslov dobije onaj ko svesno izabira dobrotu i pravdu u vreme iskušenja, a ne onaj koji izabira mačku u džaku. Sam pokušaj čoveka da ukloni posledice greha, a da ostane u grehu putem magijske akcije (mantranja...) predstavlja zapravo pristajanje na to da čovek svoju dušun preda đavolu na upravu, zauzvrat obećanog mira, moći i uspeha. No, kada čovek preda svoju dušu đavolu, onda đavo ima prava da ga zbog toga uništi, a da to uništenje ne bi bilo tako očigledno da dolazi od sotone, onome ko meditira se da neki zahtev (na primer, da ne sme nikome soju mantru da kaže, da mora da ima kontuniutet mantranja...) inače će stanje da mu bude još gore. I sam đavo nadahne čoveka da "pogreši" pa da ne ispoštuje ceo protokol kako je propisano. Zatim đavo uništi čoveka sa teškim psihofizičkim posledicama, a čovek sebe optužuje na pogrešnom planu, što nije ospoštovao protokol mantranja "kako je trebalo". Ovom vam pišem iz ličnog iskustva jer sam sam bio "guru" koji je isceljivao "bioenergijom" a zapravo medijum sotonin preko koga su demoni činili natprirodna iskustva, pa znam kako đavo radi, iako sam postao svestan da imam posla sa đavolskom silom, tek kada sam pokušao da se oduprem snazi koja mi je sve te sposobnosti i moći davala. Iste prevare postoje i pod formom religije, pa sam sotona kroz lažnog Hrista takođe čini svašta. Evo ovde sam gostovao kod jedne grupe takozvanih evandjeoskih hrišćana koji takodje imaju posla sa sotonom, misleći da u njima živi Isus:http://vimeo.com/11737666 A ovde imate iste evandjeoske hrišćane kako ih ospeda demonski duh, a oni misle da je saa njima Bog:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri dec 29, 2010 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Mishab je napisao/la:
Zašto je meditacija opasna? Iz više razloga. Ona ne uklanja uzrok čpvekovog problema, već samo njegove neprijatne simptome. Svakom čoveku smetaju posledica greha (napetost, nervoza, neprijatna osećanja, iracionalno ponašanje, ...) a ne i sam greh (unutrašnje nezadovoljstvo koje nastaje zbog čovekove nezavisnosti od Boga). Dokaz da meditacija ne pomaže čoveku da otkloni suštinu svog problema vidi se u reklami za meditaciju u kojoj se obećava da čovek neće imati potrebu da promeni svoj život (to nije religija), već da će biti uspešnoiji i staloženiji u onome što radi. Tako se priznaje da meditacija ne donosi suštinske promene, jer da zaista donosi, onda bi se promenio i žiivot čoveka, jer on ne bi imao pitrebe da i dalje traži sreću u onome u čemu je inače tražio, jer bi postao isitnski zadovljen, već bi živeo za druge ljude, postao altruista, i na neki način moralni puritanac. No, oni koji zastupaju meditaciju upravo idu na to da takve promene neće biti. Sam akt matranja je akt protiv zdravog razuma, jer se od čoveka zahteva akt volje koji nema razumno objašnjenje (iako ima izgovor). Odgovoran čovek nikada neće pristati na neki bezuman aktv volje ili eksperimentisanje sa svojom voljom. Pre upotrebe volje sledi razumna analiza (objašnjenje kako tehnika deluje) a ona ovde ne postoji, jer je i besmisleno i nepravedno da bi na osnovu nekog mantranja nekog postao bolji. Pravedno je da blagoslov dobije onaj ko svesno izabira dobrotu i pravdu u vreme iskušenja, a ne onaj koji izabira mačku u džaku. Sam pokušaj čoveka da ukloni posledice greha, a da ostane u grehu putem magijske akcije (mantranja...) predstavlja zapravo pristajanje na to da čovek svoju dušun preda đavolu na upravu, zauzvrat obećanog mira, moći i uspeha. No, kada čovek preda svoju dušu đavolu, onda đavo ima prava da ga zbog toga uništi, a da to uništenje ne bi bilo tako očigledno da dolazi od sotone, onome ko meditira se da neki zahtev (na primer, da ne sme nikome soju mantru da kaže, da mora da ima kontuniutet mantranja...) inače će stanje da mu bude još gore. I sam đavo nadahne čoveka da "pogreši" pa da ne ispoštuje ceo protokol kako je propisano. Zatim đavo uništi čoveka sa teškim psihofizičkim posledicama, a čovek sebe optužuje na pogrešnom planu, što nije ospoštovao protokol mantranja "kako je trebalo". Ovom vam pišem iz ličnog iskustva jer sam sam bio "guru" koji je isceljivao "bioenergijom" a zapravo medijum sotonin preko koga su demoni činili natprirodna iskustva, pa znam kako đavo radi, iako sam postao svestan da imam posla sa đavolskom silom, tek kada sam pokušao da se oduprem snazi koja mi je sve te sposobnosti i moći davala. Iste prevare postoje i pod formom religije, pa sam sotona kroz lažnog Hrista takođe čini svašta. Evo ovde sam gostovao kod jedne grupe takozvanih evandjeoskih hrišćana koji takodje imaju posla sa sotonom, misleći da u njima živi Isus:http://vimeo.com/11737666 A ovde imate iste evandjeoske hrišćane kako ih ospeda demonski duh, a oni misle da je saa njima Bog


Prvo ovaj post ne pripada ovoj temi ni pod razno, a drugo, blago rečeno nemaš pojma o čemu zboriš.
Da si iole upoznat sa radom Davida Ickea mogao bi shvatiti način funkcionisanja i zamke uma koji nije kao prvo tvoj i da je ono što nazivaš đavo u suštini nametnuti mentalni programi. Prouči malo i šta Don Huan veli na to pa onda probaj izvesti neki zaključak.
Meditacija je ono što te odvaja od mentalnih programa i daje predah te povezuje sa tišinom koje si dio, iz koje si potekao.
Nije to nikakakva instant solucija već prirodno stanje duha, odvaja te od "niskobudžetne" :lol: želje i daje ti mir.
Kakve ti reklame o meditaciji spominješ?
Ti nisi praktikovao meditaciju uopšte?
Dakle govoriš o slanosti mora u kojem nisi zaplivao?!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri dec 29, 2010 12:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Mishab je napisao/la:
Zašto je meditacija opasna?


Lepo si sve ovo opisao, samo si preskočio par suština.

Prvo, o kakvoj "meditaciji" govoriš?
Očigledno misliš na Transcendentalnu meditaciju.
Da išta znaš o pravoj meditaciji znao bi da TM uopšte nije meditacija. To je sekta koju su pokrenuli Iluminati sa ciljem da unište svaki pravi pojam o meditaciji. Očigledno u su tome uspeli i kod tebe.

Drugo, u svom izlaganju se pozivaš na pseudo-hrišćanske programe kontrole uma koje su takođe Iluminati stvorili, tako da tvoj recept za spas je kao skok iz tiganja u vatru.

Na kraju, pogrešo si raspravu jer ovo pitanje ne spada u Ajkove teme. Mada je dobro da se upoznamo sa činjenicom da li Ajk ima neku praksu meditacije ili nema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri dec 29, 2010 1:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 29, 2010 12:39 am
Postovi: 2
Izvinjavam se. Molim Vas uputite me na neki Ajkov sajt ili tekst gde se sve jasno i sažeto objašnjava šta on zastupa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri dec 29, 2010 1:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Mishab je napisao/la:
Izvinjavam se. Molim Vas uputite me na neki Ajkov sajt ili tekst gde se sve jasno i sažeto objašnjava šta on zastupa.



Druže jasno sažeto neće baš ići ali najsažetije je npr predavanje koje trajalo 9 sati a obuhvatilo samo jedan dio.

Evo ti njegov sajt http://www.davidicke.com/ no predlažem ti da pogledaš to predavanje koje možeš skinuti tu:

Kod:
http://rapidshare.com/files/339225127/DI-MSZ2009-1.part1.rar
http://rapidshare.com/files/339262037/DI-MSZ2009-1.part2.rar
http://rapidshare.com/files/339297915/DI-MSZ2009-1.part3.rar
http://rapidshare.com/files/339332308/DI-MSZ2009-1.part4.rar
http://rapidshare.com/files/339370792/DI-MSZ2009-1.part5.rar
http://rapidshare.com/files/339433329/DI-MSZ2009-1.part6.rar
http://rapidshare.com/files/339465264/DI-MSZ2009-1.part7.rar
http://rapidshare.com/files/339190847/DI-MSZ2009-1.part8.rar


ili pogledaj tu u djelovima



A najbolje da pročitaš neku knjigu, npr Najveća Tajna ili Priče iz vremenske omče.

http://www.4shared.com/get/PxahmbVs/Naj ... _Icke.html

http://www.4shared.com/document/u6KdN46 ... mensk.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri dec 29, 2010 7:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Mishab, mislim da mogu razumijeti tvoj kut gledanja na ovu stvar (jer sam uostalom i sam nekada bio zatočen tamnicom zvanom religija), ali mislim da stvarno nemaš pojma o meditaciji.

I ispričavam se što je ovaj post ovako off topic.

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pet jan 07, 2011 8:59 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 07, 2011 7:59 am
Postovi: 1
Ja sam imao malo drugačije iskustvo sa pričom Davida Icke-a.
Pre nekih sedam-osam godina sam došao do određenih uvida koji su mi se činili nemogućim i teško prihvatljivim, a koji se potpuno uklapaju u priču koju priča David Icke. Uvidi se odnose na sam sistem shvatanja naše stvarnosti ( socijalno-kulturno-religijski ).
Još tada mi se činilo da se to samo meni dešava a o David Icke-u ništa nisam ni znao.
Sa njegovim radom sam se upoznao pre nekih dve-tri godine i dok sam ga čitao imao sam utisak da mi potvrđuje ono što već znam. To je bilo neverovatno iskustvo za mene... :shock:
Naravno, njegov rad mi je dopunio mnoge teme koje sam započeo a nisam razumeo.
Odmah nakon toga upoznao sam ljude koji imaju slična mišljenja i iskustva.

Mislim da treba imati u vidu da je moguće biti pod utiskom nakon čitanja njegovih knjiga ( bilo pozitivnim ili negativnim )...Ali, sa druge strane, mislim da to nije David-ov cilj.
Na žalost, sistem u kome živimo nam nameće opcije da li da verujemo ili ne verujemo Davidu..???

Ja znam da je on u pravu...

_________________
Ništa nije večno samo je promena večita...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: ned feb 13, 2011 1:08 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 13, 2011 12:40 am
Postovi: 16
integrirani je napisao/la:
Pročitao sam skorom sve knjige od Davida Ickea.
Vrlo zanimljivo, mnoštvo literature,dokaza, svjedočanstva, intervjue navodi.

Također evidentno je u svakoj njgovoj knjizi da 90 posto knjige zauzima otkrivanje gadnih planove elite, te u tom smislu spominje britansku kraljevsku obitelj, predsjednike, vodeće biznismene itd..... u veoma lošem kontekstu zanjih, sakačenje, mučenje dijece, silovanja, sotonizam, rituali, ubijanja, namještanja...

zanima me slijedeće, kako to da nitko od tih močnika nije ozbiljnije reagirao, npr. tužio ga za klevetu? iliti ga bilo kako sudski gonio za što ima pravne itekako temelje, več svi šute a on nastavlja izdavati knjige.


meni osobno je drago što je živ i što ga ne progone, ali čisto sam se zapitao zašto od njih nitko ne reagira kad im to sve pripisuje, u što večinom vjerujem=??????




Ako si pročitao sve knjige od Icke-a onda si trebao zaključiti da su sve manje više copy/paste. Jedno te isto se ponavlja u svim knjigama uz neke "nove" informacije. Međutim ni te "nove informacije nisu nove, jer se o njima i ranije pisalo, a piše se i danas.

Moraš biti svjestan prije svega da u početku sve informacije djeluju fascinantno, ali nakon kratkog vremena se i zaborave. Ono što sa zapamti djeluje konfuzno i nedokazivo. Na čitatelju je hoće li vjerovati ili neće. Zato ne znam zbog čega bi se oni o kojima Icke piše uopće trebali njega bojati. Zar misliš da će prosječni građanin koji jedva spaja kraj s krajem povjerovati kako je britanska kraljica reptoid? Oni koji povjeruju što će učiniti s tom informacijom? Pozvati egzorciste? Dakle, oni koji ne vjeruju njega će proglasiti paranoidnin shizofrenikom, a oni koji vjeruju će šutjeti kako njih ne bi etiketirali tom dijagnozom.

Eto ti odgovora zbog čega se oni o kojima se piše ne zamaraju s njim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: ned feb 13, 2011 3:11 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned feb 13, 2011 2:53 am
Postovi: 2
Pozdrav i svako dobro. Vec duze vreme sam posmatrao vas forum i odlucio da se registrujem u nadi da doprinesem diskusiji kao i da cujem vasa misljenja na pitanja koja mene interesuju.

Za pocetak imam link preko koga mozete skinuti Icke-ove knjige

http://www.baneprevoz.com/trazi.php?q=david+icke

http://www.baneprevoz.com/ je inace dobar izvor besplatnih elektronskih knjiga.

Uz to bih voleo da vam skrenem paznju na jednu jako interesantnu reportazu David Icka sa Zulu samanom zvanim Credo Mutwa.



Ovo je prvi deo jako dugog video snimka, ostale je lako naci. Ukoliko ovi linkovi vec postoje na nekoj od ranijih tema primite moje izvinjenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sub apr 23, 2011 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
meni je Icke zanimljiv ali nikad ne razmisljam da je u pravu u svemu...naucis od njega ,ima sposobnost da potakne ljude da istrazuju sami mnoge teme koje nemaju veze s njegovim pricama vec budu uvod u nesto vece i vidljivije i opipljivije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pon apr 25, 2011 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Mislim da je Icke dobronamjeran čovjek.Naravno,ima njegova teorija nekih nelogičnosti i rupa,ali svi mi smo nesavršeni.Posebno mi je interesantno gledati njega u kontekstu svojevrsnog vizionara ili "proroka",događaji na svjetskoj sceni koje on predvidi se skoro redovito i ostvare.Problem,-reakcija-rješenje :king: Pročitao sam samo knjigu "Najveća tajna",namjeravam pročitati i druge.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: sri jun 01, 2011 9:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 31, 2011 12:03 pm
Postovi: 94
Na Ickea sam imala pozitivnu reakciju s prvim video kad sam ga pogledala. Sasvim slucajno sam proucavala nesto o vjerama i izbacilo mi njegov video na youtube-u. Znam da mi je prva reakcija bila podizanje obrve, nisam znala o cem prica jer je bio kratki klip. Nakon toga sam upisala njegovo ime u search i pogledala sve zivo. Na nacin na koji prica je dobar, nije dosadan, dobro objasnjava i ima dosta logike. Vecinu stvari mozemo sami zakljucit a dosta toga i iztrazit.

Vjerujem da ima puno njih koji nece vjerovat mozda u reptile i slicne teme kojima se on bavi ali vjerujem da nakon citanja knjiga ili slusanja njegovih govora covjek barem malo otvara svoje oci. A to je vec veliki korak.

Ja sam se isto puno puta pitala kako to da ga ne "smaknu". Puno puta su to ucinili s drugima. I to su mogli ucinit odmah u pocetku njegovog otkrivanja. No u zadnjem broju Nexusa sam bas citala clanak u kojemu je pisalo nesto vezano za takve poput Ickea i Alexa Jonesa. Pisalo je da oni ("vladari") djelomicno zele da se otkriju i da se zna tko vlada. Sto je opet ocito jer kad pogledamo otkrivaju se putem novina, filmova, glazbe, i ljudi koji prakticki slobodno govore o njima.

_________________
“What a great thing for leaders that men do not think.”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pet aug 05, 2011 1:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet aug 05, 2011 8:56 am
Postovi: 26
Prvi put kad sam cuo za Ickea bilo je na Rubu Znanosti, bila je prica o reptilima, mislim da sam u prvom trenutku kada sam cuo za teoriju reptila prasnuo u smijeh...

Ono sto sam procitao jednom prilikom glasilo je:"...preispitujte sve sto vam se kaze, i nista ne uzimajte zdravo za gotovo. To je jedini nacin da razvijete svoj um. Stavise izazivam vas da preispitate i ovo sto citate..."

Mislim da bi se to moglo iskoristiti i za Ickea i za sve drugo...
Toliko ima teorija i teoreticara i poveci broj mislim da zaradjuje posten novac na dokumentarcima, knigama, predavanjima i sl...

Vrlo je lako moguce da svi ti mocnici iliti Iluminati ustvari i ne postoje vec da je to podvala nekih trecih ne bi li se zaradila koja para na osnovu knjiga i sl. materijala, stavise vrlo je moguce da je kompletna prica fikcija (od denziteta, kastanede, reptila, iluminata, kasiopeje...) sve u svrhu komercijale. Ako se ne varam svi se ti materijali pisu/prepisuju pa prodaju, i tako sve ispocetka...

Medjutim ko zna, mozda je i tako... sve su ovo samo jedne od mogucnosti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke, reakcije??
PostPostano: pet aug 05, 2011 2:04 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To što se nešto prodaje nije nikakav pokazatelj lažnosti ili istinitosti, realnost je da svaki živ čovjek mora imati prihode u nekom obliku, većinom je to jednostavno neka valuta.

Isto tako ako netko napiše materijal za knjigu, pojavi se cijeli lanac spletkara koji tu vide priliku za preprodaju i svoj dio kolača, tu je već problem što ih je previše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz