Sada je: čet maj 16, 2024 11:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: ned sep 20, 2009 11:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned sep 20, 2009 11:22 am
Postovi: 1
Quantum Shamanic Transformation Practitioner Training Level 1

Level 1:

The Quantum Body, Shamanic Journeying, Power Animals, Spirit Guides
(kvantno tijelo, šamansko putovanje, životinje moći, duhovni vodiči)

3-4. listopada 2009, Zagreb
vodi: Dawn Dancing Otter (Canada)

Dvodnevni (14 sati) tečaj uključuje:

* uvod u šamansku kulturu, povijest, ulogu i značajnost
* razumijevanje Kvantnog tijela iz šamanske perspektive
* šamansko putovanje uz ekstatično bubnjanje i tehnike koje pomažu putovanje
* životinja moći (Power Animal) – razumijevanje svrhe, uloge, značajnosti, simbolizma
* Putovanje za ponovno povezivanje s našim životinjama moći
* Divinacija pomoću Prirodnih Elemenata – Kamena, Vatrena, Vodena divinacija
* polja Aure - razumijevanje naših polja aure (magnetskih polja) i kako postati senzibilniji na naše vlastite aure i aure ostalih
* Duhovni Vodiči – uspostavljanje veze s vođenjem koje svi imamo oko sebe
* Ekstatično Putovanje kroz pokret – aktivno iskustvo pokretanja tijela dok putujemo kako bismo povećali svijest o povezanosti tjelesne građe sa nemanifestiranim
* mogućnost putovanja u grupi i sudjelovanja u iskustvima putovanja drugih ljudi
* uvod u praksu putovanja kao pomoći pri ozdravljenju



Radionica je na engleskom; organiziran je simultani prijevod na hrvatski.

investicija:

180 €

(popust za studente, samohrane roditelje i umirovljenike)

Dawn Dancing Otter daruje 10% svih prihoda od radionice u dobrotvorne svrhe na području gdje se radionica održava.

maksimalni broj polaznika: 35

kontakt:
Davor Labaš

quantum.shamanic.hr@gmail.com

tel: +385 (0)91/6248-504

Više o radu Dawn Dancing Otter na: www.dancingotter.ca


Dawn Dancing Otter o sebi:

"Ja sam Dawn Dancing Otter, Plesačica Života, Ljubavnik, Putnik i Šamanski Alkemičar.

Plešem kroz sve etape svog putovanja... Često na nogama, ponekad na koljenima (povremeno i ležeći na podu!) Plesala sam u tuzi, u bijesu, na najdubljim mračnim mjestima i u potpunoj radosti najsjajnije svjetlosti. Uvijek sam plesala čitav bićem, bez zadrške, za bolje ili gore... uvijek potpuno u igri.

Volim sebe, i život, i upadam dublje svakim danom kroz istinu. Nisam se oduvijek tako osjećala, to je bio rad na ljubavi prema sebi da bih došla do istine. Istraživala sam pomutnju i emocionalnu povrijeđenost dugi niz godina prije uviđanja svoje prave osobnosti otkrivene kroz ples, Šamansku Transformaciju, Jogu, meditaciju, samopropitivanje; govoreći da sebi i životu... i vjerujući da će odgovori doći. Odgovori uvijek i dolaze, jer odgovor je uvijek ja. Nastavljam ovo slatko putovanje ka sebi iako nisam svjesna što me čeka... postaje sve uzbudljivije i radosnije svakim korakom.

Kada vidim druge, volim ih kakvi jesu. Sve snage, cjelovitost, slabosti, svu nježnost, svu radost, sav humor, i kako smo potpuno savršeni u bilo kojem trenutku. Učimo njegovati svoje strukture i otkrivamo slobodu i prisjećamo se jedinstva. Vidim Božansko posvuda, prikriveno u priče i ranjenost, ali blistajući kroz njih. Zahvalnost se otkriva u svim načinima kroz koje učim o ljubavi, iz svakog doživljaja svijeta oko mene. Ne plešem toliko, koliko se puštam u veliki neviđeni ples koji se neprekidno odvija.

U ovom životu, vjerna sam svom unutrašnjem Guruu. Moje učenje, kao disanje, događa se cijelo vrijeme. U ovom životu, moja odluka nije bila slijediti samo jednog učitelja. Umjesto toga, imala sam puno iskustva sa mnogo sjajnih ljudi (i životinja), i svatko je bio dovoljno ljubazan i strpljiv da mi pomogne da vidim sebe. Učitelji/ umjetnici koji su me najviše inspirirali su: Manfred Lukas, Natale Rao, Sarah Harper, Deanne Walsh, Kathryn McGregor, Dr. Alain Desaulniers, D.C, Dr. Monika Herwig, N.D, Sri K. Patthabi Jois, Youssouf Koumbassa, Abdoulaye Camara, Moustapha Bangoura, Bobby Bovenzi, Shiva Rea, Eva Vigran, Byron Katie, Michelle Parry, wildflower, Tomas, Gabriel and Raven Weber (i vidra, naravno).

Uključujem svako otkriće u odnosu kao dio rasporeda mog životnog učenja. Svaki trenutak proveden u vašoj prisutnosti otkrio je suosjećanje i ljubav u meni.

Moj opus uključuje Šamansku Transformaciju, Soul Alchemy i DanceAlchemy Ecstatic Dance. Veliko mi je zadovoljstvo podijeliti taj rad sa svijetom."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pon sep 21, 2009 5:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
jako lijepo. još da je besplatno... :-"

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: čet sep 24, 2009 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
http://www.youtube.com/watch?v=Qd4q0Xx-u1Y,jednom sam prisustvovala ovakvom dogadjaju kojeg je vodio navajo indijanac,bilo je to predivno i magično iskustvo,u sredini tipija je otvor gdje se stavlja užareno kamenje koje se polijeva sa vodom u kojoj je kuhana salvija,i to stvara efekt saune .indijanac pjeva indijanske svete pjesme i svira bubanj,maaaaaaaaa ludilo je bit unutra,svakakve emocije su me oprale,još smo i pušili lulu u kojoj je bila ta neka njihova salvia,eeee jedva čekam slijedeći put.... :love3:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: čet sep 24, 2009 2:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
nisi url dobro naprawila - http://www.youtube.com/watch?v=Qd4q0Xx-u1Y
:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
mao je napisao/la:
još smo i pušili lulu u kojoj je bila ta neka njihova salvia,eeee jedva čekam slijedeći put.... :love3:


Da li ste mozda pusili salviu divinorum? :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
nemam pojma koju salviu al je bilo dobro,efekt svega toga je bio takav da tijelo uopće nisam osjećala,bilo je lagano ko perce , mozak bistar i opušten ,a srčana čakra puna nekog neopisivo dobrog filinga,di ćeš bolje :love3:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 2:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Onda verovatno jeste salvia divinorum ili nesto slicno, s tim sto ste verovatno pusili "razblazeno", odnosno manju kolicinu. Jednom prilikom sam isto tako probao, ali manju kolicinu i imao slican efekat. Ali kazu da to nije pravo pusenje toga, jer mora da se povuce vise i mora biti jace. Tom istom prilikom je moj dobar drugar probao na taj "pravi" nacin, a kada sam video u kom stanju je bio i cuo sta je doziveo, resio sam da ne probam na isti nacin. :mrgreen:



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 2:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
:D mi smo to pušili u sklopu tog rituala iz origigi indijanske lule,prije no što bi povukli dim trebali smo nešto izmolit ili zahvaliti ,prije no što sam lulu dala dalje trebala sam je zaokrenut na neki čudan način,ma čovječe da mi je tako uvjek živjet nebi se bunila;priroda,vedro nebo....................aahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh............da mi neko sad kaže :ajd idemo živjet tam s tim indijancima u šumu.......ma bez beda bi se pokupila :love3:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 2:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
mao je napisao/la:
ajd idemo živjet tam s tim indijancima u šumu.......

idemo?
:love12:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 10, 2009 7:33 pm
Postovi: 71
Lokacija: Identificirani hodajuće stajaće ležeći objekt na 45n05 13e38
ajmo ćaaaaaaaaaaaaaa :love11:

_________________
"We are such stuff as dreams are made on and ouer little life is rounded with a sleep"W.S.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Bringing Dawn to Croatia - malo šamanizma za one koji vole/ž
PostPostano: pet sep 25, 2009 7:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto mar 24, 2009 12:19 pm
Postovi: 49
uh salvia divinorum
nesto najlepse sto sam probao
legalna je u vecini zemalja i mozes je doneti iz amsterdama iz bilo kog smart shopa
a moze se i preko neta naruciti
samo sto se ja bojim da ovi domaci panduri nesto ne stripuju pa me uhapse


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz