Sada je: sub apr 27, 2024 10:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: sri nov 17, 2010 11:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:32 pm
Postovi: 36
Lokacija: pula
eto addajte mene ako vam se prohtje, sve sam stavio na javno, nista skriveno, i ne ne pisem o tome kada rucam i kad mi se se*e :)) i kad sam sa psom u setnji!

urka hordeari i na na cia/nsa-book-u!!

sve znaju sve prate, imaju zvjerske tehnologije, fcb je ki** marjanova naprema onome sto 'tptb' posjeduju i sa cime barataju... ali da jos jedan nacin da ljudi dobrovoljno predaje apsolutno sve informacije o sebi, lukavu i besplatno, isto ko i fora sa shitipedijom, pustish folku da radi, sve za djabe naravno, a i dalje se kontroliraju informacije...

pozz svima

_________________
http://www.the-gardeners-calendar.co.uk ... anting.asp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: pet dec 17, 2010 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Facebook uskoro uvodi opciju prepoznavanja lica na fotografijama (Tag Suggestions) koju će prvotno - već sljedećeg tjedna, moći upotrebljavati korisnici u SAD-u.
Ova opcija omogućit će automatsko predlaganje imena ljudi na fotografijama tako da će sam sustav ispuniti ime pojedinaca na fotografijama te će korisnik samo morati stisnuti "Save Tags" tipku.
U Facebooku kažu da će se prijedlozi imena pojavljivati samo na onim fotografijama na kojima su algoritmi "sigurni" da je ime koje predlažu točno.

Naravno, korisnici koji ne žele koristiti ovu opciju mogu je jednostavno isključiti u postavkama privatnosti.

U Facebooku se nadaju da će ova opcija potaknuti još veći broj korisnika na označavanje svojih fotografija što će dovesti do "još većeg broja društvenih kontakata".

http://hrsvijet.net/index.php?option=co ... &Itemid=48


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: pon jan 03, 2011 11:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 08, 2007 1:18 am
Postovi: 303
Lokacija: Unimatrix One
Facebook subliminal - SEX

slika

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: uto jan 04, 2011 3:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 10:45 am
Postovi: 45
HA Pogledajte samo kako Facebook mijenja izgled i traži ponovno da unosimo/potvrđujemo informacije, tako da ako si se preselio u neki drugi grad/državu, "da ih ne zaboraviš obavijestiti"

I Gmail sada kada otvaraš račun moraš im dati broj mobitela da aktiviraš istoimeni račun...tako da ako se baviš nekim revolucionarnim poslom aktivizam itd... i koristiš taj račun mogu vrlo lako saznati "tko je problematićan"

:blob:

_________________
Download (VIDEO materijala) ili Dodavanje na svoj 4shared profil.
SVE JE PREVEDENO (integrirani titlovi)

viewtopic.php?f=9&t=3354&p=104115#p104115

http://www.4shared.com/account/dir/s3tB ... tml?rnd=81

http://www.youtube.com/watch?v=BMv9Jmf3 ... re=related


Zadnja izmjena: mwmarkow4; pet jan 21, 2011 5:53 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: pon jan 10, 2011 9:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 10:45 am
Postovi: 45
Gasi se Facebook? 15.2.2011 ?



Ovih dana kruži vijest da će se facebook ugasiti nakon 15.3.2011 godine! No da li je to samo jedna od lažnih glasina koja kuži internetom ili je ovaj puta to ne znamo. Uglavnom i sami čisto sumnjamo da će se ovaj gigant tek tako ugasiti.

Jer u posljednje vrijeme vrijednost facebooka raste sve više i više. Predpostavljamo da je sve jedan marketinški trik ili samo jedna provala medija.

Palo Alto, CA-Mark Zuckerberg je najavio da će se Facebook zatvoriti u trećem mjesecu. Upravljanje sajta je postao previše stresan posao.



"Facebook je izvan kontrole", rekao je Zuckerberg na konferenciji za novinare, "a stres je nastao upravljanjem firme i unistio mi život. Trebam stati na kraj tom ludilu".



Zuckerberg je objasnio da će se Facebook ukinuti 15. 3 i da od tada korisnici više neće biti u mogućnosti pristupiti svojim Facebook nalozima.

"Nakon 15. 3 cijeli sajt će biti ugašen", rekao je Avrat Humarthi, potpredsjednik tehničkih poslova za Facebook.

"Dakle, ako biste ikada željeli opet vidjeti svoje slike, preporučujem ti ih skinete sa Interneta".

Zuckerberg je rekao da je ovo bila teška odluka, ali on ne misli da će ljudi biti uznemireni.



"Ja osobno ne mislim da je to velika stvar.", rekao je u privatnom telefonskom intervju, "I da budem iskren, mislim da je to bolje za sve nas. Bez Facebook-a, ljudi će morati ići van i tražiti prave prijatelje. To je uvijek dobra stvar".

Neki Facebook korisnici su bili žestoki čuvši šokantnu vijest.

"Šta da radim bez Facebook-a?", izjavio je Denise Bradshaw, srednjoškolac iz Indiane, "Moj se život vrti oko njega. Ja sam na Facebook-u najmanje 10 sati dnevno. Šta ću sada raditi u slobodno vrijeme?".

Međutim, roditelji širom svijeta su se suočili sa dugo očekivanim osjećajem olakšanja.



"Drago mi je da je Facebook noćna mora je gotova", rekao je Jon Guttari, samohranih roditelja iz Detroita, "Sada lice moje kćerke neće biti upereno u monitor cijeli dan. Možda čak mogu razgovorati sa njom".

Financijskim krugovi kritikuju Zuckerberg-a za uništavanje kompanije vrijedne nekoliko milijardi dolara. Facebook je trenutno rangiran kao jedan od najbogatijih kompanija u svijetu, čija vrijednost iznosi oko 7,9 milijardi dolara.

"Ja se ne brinem o novcu", rekao je Zuckerberg, "ja sam sretan što će se moj život vratiti u normalu".

Facebook predlaže da svi korisnici uklone sve njihove privatne podatke sa sajta prije 15. 3. Nakon tog datuma, sve fotografije, bilješke, linkovi i video klipovi će biti trajno obrisani.



IZVOR: http://weeklyworldnews.com/headlines/27 ... arch-15th/




Ja mislim da bih se odmah netko drugi angažirao i napravio istu stvar "druge boje".

_________________
Download (VIDEO materijala) ili Dodavanje na svoj 4shared profil.
SVE JE PREVEDENO (integrirani titlovi)

viewtopic.php?f=9&t=3354&p=104115#p104115

http://www.4shared.com/account/dir/s3tB ... tml?rnd=81

http://www.youtube.com/watch?v=BMv9Jmf3 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: uto jan 25, 2011 8:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
http://www.index.hr/xmag/clanak/papa-bl ... 34728.aspx

:angel4:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: ned jan 30, 2011 5:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
ako je vec okecen ovja vide ovdje nije na odmet ponoviti :)


_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: pon feb 07, 2011 5:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 07, 2011 1:30 am
Postovi: 13
Trebalo bi svako malo na fejsu napisati nešto protiv, države, sistema, amerike, i tak zajebavati špijune ako tko to zaista prati. :glasses7:
Bio sam kratko vrijeme na fejsu, da se upoznam sa time, više nisam. Imam još otvorono nekoliko profila ali slabo ih koristim i to su profili sa nadimcima i gdje nisam nikakve osobne podatke upisao, pa ni sliku stavio. Inače, fejs, forumi, i internet uopće, mediji, televizor...sve je to negativno sa jako puno strana, ali i sa nekoliko strana pozitivno. Što se tiče interneta, tek prije dvije godine sam se priključio, i taj dan smatram jednom izgubljenom bitkom u očuvanju identiteta. Ipak, bilo je nužno napraviti tu žrtvu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: sub feb 26, 2011 6:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
Jedva cekam 15.03.2011!!! :thumbup: =D> \:D/

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: sub feb 26, 2011 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Pa jel' ovo istina? :?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: pet mar 18, 2011 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
ja sam svoj face ugasio jer je dosadan.
kao i sav internet.
od kad nemam tv ni interneta i čitam knjige postao samo novi čovjek


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Facebook
PostPostano: čet maj 26, 2011 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Da li neko zna nesto vise o ovom novom opakom kompj. virusu sto hara fejsbukom?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz