Sada je: sub apr 27, 2024 11:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 11:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Nalyada je napisao/la:
Ja sam osoba koja neposredno ili posredno je vezana za tri rata, dva doživjela. Prestara sam za vašu poduku a manipulaciju znam prepoznati.

widim, bio sam u prawu. wrijeme je proswjete - swi u klupe! :mrgreen:

Nalyada je napisao/la:
Ako misliš da sve znaš zato što si pročitao Ickea i Kasiopejske skripte, ništa ne znaš. Ima jedna poznata osoba koja je rekla :"Znam samo da ništa ne znam"
taraaaaaa! danas smo wec nesto naucili - ja nista neznam. tko zna, mozda s tim znanjem preziwis i treci (swjetski) rat.

Nalyada je napisao/la:
Života, u vrijeme Tita, dobro se sjećam i znam da je bio mnogo dostojanstveniji nego danas većini a da mi balavci koji konzumiraju coca-colu mute po inteligenciji, nema šanse.

nema druge nego da se protegnes u prawcu mnogobrojnih hedonisticko-jugoslawenskih foruma/sfera. tamo ces sigurno pronaci srecu, blagostanje i socijalnu sigurnost koju owdje coca-cola boysi ne nude...

i samo za twoju dusu:



:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon jan 25, 2010 6:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
[quote="bad.ass"]

Ne pitam balavce (koji su iz pelena uskočili na internetske stranice a preskočili obavezno učenje kulture i odgoja) za mišljenje kamo i na koji web ću ići. Ovdje sam jer me zanima budućnost a ne prošlost. Vaše opterećenje proščšću, naslijeđeno i kreirano tuđim razmišljanjima i odaje nezrelost i nerazboritost. To je samo nedostatak odgovora i argumenata vezano za ovaj topic, tipično za nezrele umove! Dakle, nije dovoljno složiti video i kmečati poput bebe koja se usrala u pelenu i ne zna pričati!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon jan 25, 2010 6:50 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 24, 2009 6:58 pm
Postovi: 3
Citat:
Prije svega, kad već učiš surfanjem trebao si naučiti da se" ne znam" piše odvojeno.
Ja sam osoba koja neposredno ili posredno je vezana za tri rata, dva doživjela.


Pise se: ja sam osoba koja je neposredno ili posredno, vezana za tri rata...

kad vec ispravljas druge onda ne smijes praviti nikakve greske


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon jan 25, 2010 6:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Imate dva brata od istog oca i majke, na kraju potpuno razliciti.
Vas stav i obrana u najmanju ruku kao da ste bili pupcanom vrpcom vezni, a kamoli da ste sijamski bliznaci. Osim nije li nesto drugo u igri.

Postavljam pitanje
Tko je bio Mladen Stojanovic, nije li on trebao biti na celu. Sto i gdje je on sada mozda vi znate te pute tanane.
Treba li postaviti i pitanje sto ucini s Djemalom Bjelicem?
Koicidnecija avion se srusio

prljavi poslovi druga tita.

http://bs.wikipedia.org/wiki/D%C5%BEemal_Bijedi%C4%87
http://www.evijesti.info/5722/mostarski ... je-ubijen/
http://www.leksikon-yu-mitologije.net/read.php?id=5634
http://forum.net.hr/forums/t/264860.aspx?PageIndex=7
doktor maladen stojanovic
je bio ranjen u glavu od granate tako da je u nesvesnom stanju donesen u kucu mog dede
cetnik dragica antonic je poslan da ga razoruza ali nije bilo sta razoruzati posto mladen nije vise bio u svesnom stanju mozak mu se video kroz glavu
premesti je pusu u drugi cosak sobe i otisao
posle nekoliko dana su dosli partizani i izneli mladena na cebetu u dnu basce i ubili ga
kad se rat zavrsio
osudili su dragicu na robiju od dvadeset pet godina za ubistvo koje nije nikada pocinio
posle dvadeset pet godina je izasao iz zenice poluslep i vratio se kuci gde ga niko nije prepoznao pa ni deca njegova
to je vrlo tuzna prica
i mnogo lazi iz komunistickog sistema partizana
ti isti partizani se danas krste
pa razmislite gde je pravda

by marija @ 2006-12-05

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon jan 25, 2010 8:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
villy je napisao/la:
Imate dva brata od istog oca i majke, na kraju potpuno razliciti.
Vas stav i obrana u najmanju ruku kao da ste bili pupcanom vrpcom vezni, a kamoli da ste sijamski bliznaci. Osim nije li nesto drugo u igri.

Postavljam pitanje
Tko je bio Mladen Stojanovic, nije li on trebao biti na celu. Sto i gdje je on sada mozda vi znate te pute tanane.
Treba li postaviti i pitanje sto ucini s Djemalom Bjelicem?
Koicidnecija avion se srusio

prljavi poslovi druga tita.

http://bs.wikipedia.org/wiki/D%C5%BEemal_Bijedi%C4%87
http://www.evijesti.info/5722/mostarski ... je-ubijen/
http://www.leksikon-yu-mitologije.net/read.php?id=5634
http://forum.net.hr/forums/t/264860.aspx?PageIndex=7
doktor maladen stojanovic
je bio ranjen u glavu od granate tako da je u nesvesnom stanju donesen u kucu mog dede
cetnik dragica antonic je poslan da ga razoruza ali nije bilo sta razoruzati posto mladen nije vise bio u svesnom stanju mozak mu se video kroz glavu
premesti je pusu u drugi cosak sobe i otisao
posle nekoliko dana su dosli partizani i izneli mladena na cebetu u dnu basce i ubili ga
kad se rat zavrsio
osudili su dragicu na robiju od dvadeset pet godina za ubistvo koje nije nikada pocinio
posle dvadeset pet godina je izasao iz zenice poluslep i vratio se kuci gde ga niko nije prepoznao pa ni deca njegova
to je vrlo tuzna prica
i mnogo lazi iz komunistickog sistema partizana
ti isti partizani se danas krste
pa razmislite gde je pravda

by marija @ 2006-12-05



Hajde pročitaj i nešto pametnije kao npr. Mirko Kovač: Elita gora od rulje! Nekadašnji komunisti- danas nacionalisti. Zapadna elita je postigla cilj svoje manipulacije: Uzurpirati ustaško-četničke porive primitivnog Balkana i duboko zagrabiti. Sad je potrebno eliminirati muslimane iz Europe, dakako ustaško-četničkim duhovaima i primitivcima iz pašaluka.

Gdje je u toj priči MOTIV ako je Tito bio mason? Koju korist je imala masonska loža od njegove vlasti u to vrijeme? Nema odgovora, samo copy-paste i google škola i spamovi bubuljičavih klinaca koji David Icke pišu Dejvid Ajke (valjda je to jedini pisac kojeg znaju).
Pa onda kad vam Tito nije bio dobar, imate još vremena sa kolcem krenuti do njega, to je jako moderno u ovaca s digitalnom pučkom školom!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon jan 25, 2010 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Nalyada je napisao/la:
Hajde pročitaj i nešto pametnije kao npr. Mirko Kovač: Elita gora od rulje! Nekadašnji komunisti- danas nacionalisti. Zapadna elita je postigla cilj svoje manipulacije: Uzurpirati ustaško-četničke porive primitivnog Balkana i duboko zagrabiti. Sad je potrebno eliminirati muslimane iz Europe, dakako ustaško-četničkim duhovaima i primitivcima iz pašaluka.

Gdje je u toj priči MOTIV ako je Tito bio mason? Koju korist je imala masonska loža od njegove vlasti u to vrijeme? Nema odgovora, samo copy-paste i google škola i spamovi bubuljičavih klinaca koji David Icke pišu Dejvid Ajke (valjda je to jedini pisac kojeg znaju).
Pa onda kad vam Tito nije bio dobar, imate još vremena sa kolcem krenuti do njega, to je jako moderno u ovaca s digitalnom pučkom školom!

zamolio bih te da prekines sa mentalnom mastrubacijom. shwatili smo da swe znas, no ja ne mogu a da ne primjetim (empirijski!) kako dwa preziwljena rata itekako ostawljaju posljedice na ljudskoj psihi. nedaj se! :thumbup:

:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon jan 25, 2010 11:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
@Nalyada

Tvoj način pisanja je previše oštar,donekle razumijem zašto tako pišeš,problem je u tome što netko nekoga "naljuti",druga osoba ili bolje rečeno "jedan od mnogih malih ja" to prepozna pa napiše post sebi u obranu i komunicira sa nekim članovima na ovakav način

Citat:
samo copy-paste i google škola i spamovi bubuljičavih klinaca koji David Icke pišu Dejvid Ajke (valjda je to jedini pisac kojeg znaju).
Pa onda kad vam Tito nije bio dobar, imate još vremena sa kolcem krenuti do njega, to je jako moderno u ovaca s digitalnom pučkom školom!



Citat:
Ne pitam balavce (koji su iz pelena uskočili na internetske stranice a preskočili obavezno učenje kulture i odgoja) za mišljenje kamo i na koji web ću ići. Ovdje sam jer me zanima budućnost a ne prošlost. Vaše opterećenje proščšću, naslijeđeno i kreirano tuđim razmišljanjima i odaje nezrelost i nerazboritost. To je samo nedostatak odgovora i argumenata vezano za ovaj topic, tipično za nezrele umove! Dakle, nije dovoljno složiti video i kmečati poput bebe koja se usrala u pelenu i ne zna pričati!


Ako tako komuniciraš sa ljudima u svom životu čim te netko razljuti,onda bi se bar trebala zapitati odakle potiču takve reakcije i ako odeš malo dalje sigurno ćeš vidjeti da u tebi postoje "mnogo malih ja" i svako od tih ja ima vlastiti ukus,želje,poglede itd.

TO što si starija neznači da znaš šta radiš,u tvom načinu komunikacije se vidi da na neki način braniš vlastiti ego,pokušavaš dati do znanja na neki način "gdje si" naspram ostalih,pisati ovdje da su neki članovi "retardirani",neznaju pisati,balavci koji rade samo copy-paste,nemaju obrazovanja, samo govori da moraš ispasti superiorna ovdje zbog toga što si starija i prošla si dosta toga kao što i navodiš,pa ne voliš to da ti netko "soli pamet",a način komunikacije i branjenje sebe vrijeđanjem drugih na stvarno žalostan način samo govori "gdje si".

Ovo je način pisanja "nižih centara" u samoj osobi i kao takav stvara samo buku na forumu reagirala si na svojstven način kao što reagiraju skoro pa svi ljudi,identificiraju se sa određenim tekstom i čim se nađu u "nepovoljnoj situaciji" onda se brane na bilo koji način,ispala bi mudrije da si ignorirala tkz. "prozivke" koje je tvoja ličnost morala obraniti jel se našla u "nezgodnoj" situaciji.

Čak bi bilo i mudrije da si uspijela zaustaviti takav način pisanja u samom startu onda bi barem sama za sebe vidjela da si pretjerala i ako si dovoljno pametna i bistra pokušala bi doznati koji je to dio u tebi to napravio,tko je koga tu isprovocirao.

@bad.ass

Ne razumijem sa tvoje strane zašto si onako pisao,jel ako uzmemo u obzir da Nalyada nije upoznata sa određenim stvarima koje se govore na forumu nije ni čudno što je reagirala na onakav način.



Samo ljudi smirite tenzije.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 12:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Masonska loza P2
http://dj-dule.blogspot.com/2007/07/moja-omiljena-teorija-zavere.html
slika

4. Je li Tito bio mason od 1920. dodine? Neki Titovi suradnici potvrdili su da je Tito posjetio jenu masonsku ložu prilikom jednog od svojih posjeta Afrci. Kako objasniti Titovo vjenčanje s Hertom Hass prije Drugoga svjetskoga rata, kćeri jednog njemačkog nacističkog bankara, ako nije imao veze s framasonima?
http://www.posavski-vremeplov.com/ljudi-kroz-vrijeme/tito-mit-ili-mistifikacija/

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 6:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
villy je napisao/la:
Masonska loza P2
http://dj-dule.blogspot.com/2007/07/moja-omiljena-teorija-zavere.html
slika

4. Je li Tito bio mason od 1920. dodine? Neki Titovi suradnici potvrdili su da je Tito posjetio jenu masonsku ložu prilikom jednog od svojih posjeta Afrci. Kako objasniti Titovo vjenčanje s Hertom Hass prije Drugoga svjetskoga rata, kćeri jednog njemačkog nacističkog bankara, ako nije imao veze s framasonima?
http://www.posavski-vremeplov.com/ljudi-kroz-vrijeme/tito-mit-ili-mistifikacija/


Mislila sam da ovaj forum skuplja intelektualno napredne ljude a ovdje sve sami kvaziintelektualci sa blogovima kao jedinim izvorom učenja, u obračunu sa vremenom prije svog postojanja. Ova mi je zatupljenost poznata kad se maltretiraju i optužuju ljude za terorizam samo zato jer su tamnoputi i imaju u prezimenu riječ Al. Koji je to ego zbog straha.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Al dozvoli, nemoj da pomisljamo kao u "underground" je tvoj zivot i tako prezivjeti tri rata?!

Poprilicno vjerujem da je on kriv za sve sto je nastalo na tim teritorijima tjekom devedesith godina. Teren je pripremljen za odcjepelnje jos za nejgovog zivota a krajni apsurd je SAP pokrajine strateski pozez.
Racuni nisu razrijeseni i bice jos inkasiranja. Jos traje.
Poznato je koliko je dugo jos radio Jas da se nije islo u oslobadjanje...

Ako imas tvrdo nesto samo opali po glavama i blatnim jezicima itelektulanih internet sarlatana, copy paste.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
[quote="villy"]
daco je u pravu, u meni je mnogo malih ja koji govore u isti glas. Moj tata kad je imao 3 godine i otjeran u Jasenovac, moj djeda kojeg su domaći izdajnici vodili na strijeljanje a partizani spasili, moja sugrađanka kojoj su domaći izdajnici iskopali oči, učenici iz Kragujevca strijeljani u istome danu, siročad sa Kozare, moj drugi djeda vrhovni komesar bataljona (s kim se ponosim) i moja baka predsjednica AFŽ-a koja je poznavala i Tita i V. Nazora. Eto svi oni govore kao i duh kraja u kojem živim i gdje su okupatori i domaći izdajnici najviše zla nanijeli narodu i zato se ovi ljudi najviše ponose svojim antifašizmom. Da nije toga antifašizna mnogi sa ovog foruma ne bi smjeli posjećivati plavi Jadran nego bi ga gledali na TV-u u svom pašaluku.
Tito sasvim sigurno nije bio svetac i griješio je kao svaki čovjek. On je bio vođa jednog rata za oslobođenje, revolucionar i vođa antifašističkog pokreta. Nije on bio političar i sasvim sigurno imao je svojih grešaka ali znao je držati zemlju dalje i od istoka i od zapada. Zato je imao velikog neprijatelja- Staljina (i sad bih trebala vjerovati radio Moskvi).
A sad vidim da je znao držati i ovce u toru jer kad je on umro stvorila se nova Balkanska new age rasa mentaliteta pacova koja se savija pred zapadom i devastira domaće gospodarstvo. Sad je zapad dobio sve ono što za vrijeme Tita nije mogao, zahvaljujući domaćim izdajnicima-leminzima koji gutaju sve što im se servira sa zapada!
Zašto ja ne bih vjerovala da ste vi, svi koji me napadate, da ste vi masoni????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
moja malenkost bi ti uputila sljedece: s obzirom da si prosla swa ta desawanja, ne bi bilo na odmet (mislim da se mogu tako izraziti) da se DOBRO upoznas sa tematikom owog foruma. kopirat cu par linkowa (od aragorna) koji bi ti mogli pomoci u raswjetljiwanju nekih stwari koje se desawaju oko tebe. predlazem da stwarno poswetis wremena owom citanju jer su, po mom misljenju, tekstowi jako dobri i informatiwni te, narawno, daju jednu (at last!) drugaciju (realniju) sliku swijeta oko nas:

http://www.galaksija.com/gurdjijev.htm
http://www.galaksija.com/gnostika.htm
http://www.galaksija.com/metafizika/pra ... ostika.htm
http://www.galaksija.com/metafizika/predatorov_um.htm
viewtopic.php?f=7&t=815
viewtopic.php?f=5&t=4
viewtopic.php?f=5&t=419


LP :love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
bad.ass je napisao/la:
moja malenkost bi ti uputila sljedece: s obzirom da si prosla swa ta desawanja, ne bi bilo na odmet (mislim da se mogu tako izraziti) da se DOBRO upoznas sa tematikom owog foruma. kopirat cu par linkowa (od aragorna) koji bi ti mogli pomoci u raswjetljiwanju nekih stwari koje se desawaju oko tebe. predlazem da stwarno poswetis wremena owom citanju jer su, po mom misljenju, tekstowi jako dobri i informatiwni te, narawno, daju jednu (at last!) drugaciju (realniju) sliku swijeta oko nas:

http://www.galaksija.com/gurdjijev.htm
http://www.galaksija.com/gnostika.htm
http://www.galaksija.com/metafizika/pra ... ostika.htm
http://www.galaksija.com/metafizika/predatorov_um.htm
viewtopic.php?f=7&t=815
viewtopic.php?f=5&t=4
viewtopic.php?f=5&t=419


LP :love3:

imam printane sve kasipejske skripte, koje sam pročitala al kakve veze ima Tito i antifašistički pokret sa metafizikom, ezoterijom, gnostikom, Kasiopejcima, Ra materijalom, Laurom Night, kanaliziranjem, reptilima, Nefilima i td..???? I u kojoj sesiji Kasiopejci kažu da ti nisi mason???
Misliš da sam ja opsesivna? Ja uopće ne razmišljam o povijesti i nisam ja prva masonizirala mrtvu osobu. Ne razmišljam o mrtvacima al mrzim kad centri moći dođu do svoga cilja zahvaljujući mentalitetu pacova u nas. Rotshildovi se zadovoljno smiješe jer im je upravo taj mentalitet, mentalitet prodane duše, omogućio moć preko prodanih banaka koje su masno zaradile na kreditiranju uvoza i potrošnje, što znači da su Rotshildovi zaradili dok glupom narodu bacaju opsesiju poviješću.
I kad si ti poznavalac ovog materijala sigurno si čitao u jednoj sesiji kasiopejci kažu da je Isus imao dvije žene i da je imao potomke. Kasiopejac je naveo Cherchila i Arafata kao dva poznata Isusova potomka. Za Isusa kaže da je bio jedan od njih (Kasiopejaca). Možda je to bilo prije tvog života i youtuba, no ja se dobro sjećam kako je Arafat (Isusov potomak) plakao na Titovom sprovodu! Za kim je to Isusov potomak plakao???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto jan 26, 2010 11:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
molio bih te da stanes na tren, udahnes duboko te se preupitas sljedece:

a.) sto tocno zelis od ziwota (to samoj sebi odgowori, ne trebas meni/nama)?

b.) sto zelis od korisnika owog foruma?

c.) na kraju odskrolaj do nekoliko swojih postowa na owoj temi pa se zapitaj zasto imas ogromnu potrebu da omalowazawas korisnike foruma i informacije koje ti nude?

sta je najgore, siguran sam da nisi ni procitala kontejnersku swijest, predatorow um, mentalne programe, psihopatiju, gnostiku i ostale wrijedne informacije, no primjecujem da te to ne sprecawa u konstantnom napadanju swega sto nije po twojoj mjeri i sto se ne uklapa unutar twojih mentalnih programa.

i na kraju, posto widim da bi se owo moglo otegniti do beskrajnosti jer nemas wolje ni energije da odwojis par sati nawedenim linkowima, mozda bi bilo pozeljno da administratori zakljucaju owu temu dok se stwari ne stisaju.

:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sri jan 27, 2010 12:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
bad.ass je napisao/la:
molio bih te da stanes na tren, udahnes duboko te se preupitas sljedece:

a.) sto tocno zelis od ziwota (to samoj sebi odgowori, ne trebas meni/nama)?

b.) sto zelis od korisnika owog foruma?

c.) na kraju odskrolaj do nekoliko swojih postowa na owoj temi pa se zapitaj zasto imas ogromnu potrebu da omalowazawas korisnike foruma i informacije koje ti nude?

sta je najgore, siguran sam da nisi ni procitala kontejnersku swijest, predatorow um, mentalne programe, psihopatiju, gnostiku i ostale wrijedne informacije, no primjecujem da te to ne sprecawa u konstantnom napadanju swega sto nije po twojoj mjeri i sto se ne uklapa unutar twojih mentalnih programa.

i na kraju, posto widim da bi se owo moglo otegniti do beskrajnosti jer nemas wolje ni energije da odwojis par sati nawedenim linkowima, mozda bi bilo pozeljno da administratori zakljucaju owu temu dok se stwari ne stisaju.

:love3:


Kad već drugima znaš dijeliti uputstva što da čitaju, molim te pročitaj od početka ovaj forum da vidiš tko je prvi počeo vrijeđati! Zašto misliš da sam trebala okrenuti i drugi obraz?
Tko je prvi počeo upirati prstom i govoriti "ti ne znaš, ti nemaš pojma..." Evo sad kažeš siguran i da nisam pročitala..... To ti je pogodak ko prstom u guzicu i vrijeđanje nečije inteligencije. Idi od početka.. Ja sam sigurno trebala pokoriti se ovdje new age Balkancima koji me uče što je topla voda! Moš mislit.... a sigurna sam da ne znaš ni što piše Ivona živković jer te zanima samo sf kao i svakog pjetlića koji umišlja da je lav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sri jan 27, 2010 12:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Pozelim staviti crvenu petokraku (opet simbol znamo cega) na kraju ovog posta kao sto je ima i nas najveci utopitelj - spasitelj.
Trenutak mozda za zakljucavnje s razlogom sto nije bio cilj postici pristase sve do trenutka dok novo svjetlo ne obasja slavnu licnost na granici imaginarnog.
Do tada lufta malo.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sri jan 27, 2010 1:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Nalyada,
niko te ovde nije vređao, samo smo ti ukazali da malo upoznaš i drugu stranu medalje, a ne samo tu jednu koju si kao rođena partizanka gledala do sada.

Ta strana jeste takva kakvu je opisuješ, ali nisi valjda toliki egocentrik da svako ukazivanje da nešto ne znaš smatraš uvredom i odbijaš da vidiš išta novo!

Kasiopejske transkripte ti nisu baš neki izvor informacija, bar ne u ovoj temi. Čitaj Ajka malo požljivije, ima kod njega puno istorije.

Što se tiče Tita, mogu ti samo ponoviti ono što sam stavio na strani
http://www.ivantic.net/ostale_knjiige.htm
da je Deretić (iako kontraverzan u nekim stvarima) imao uvid u originalna dokumenta Office of Strategic Services (OSS), prethodnice CIA, i tamo je saznao da je Tito zapravo bio Valter Vajs, poljski jevrejin rođen u Bruklinu, operativac NKVD-a po nalogu Rotšilda.

U vezi s tim, ne mogu odoleti tvojoj partizanskoj prošlosti a da ne dodam i da je Hitler umro od starosti u Argentini, u mestu Mendoza, 1985 godine, kao suvlasnik jedne fabrike čokolade. Bio je unuk barona Solomon Mejer Rotšilda iz Beča. Zato su ga Rotšildi finansirali preko Engleske Banke i preko Rokfelera od dolaska na vlast pa do kraja rata. Ostavio je više potomaka od kojih neki danas završavaju posao oko Evropske unije.

Daklem, i oni koji su tvog taticu i dedicu hteli da zakolju i oni koji su ih spasavali, i Tito i Hitler, radili su za iste Rotšilde.

Dobrodošla na Galaksiju, ovde si da proširiš vidike, a ne da ih drugima sužavaš. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sri jan 27, 2010 6:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
[quote="Pantelija"]
Nema apsolutno nikakve potrebe ikoga ikada uvjeravati u bilo sta;
Uvjeravati ikada ikoga u bilo sta je CISTI OPS, bolje receno; ono cime se mi tu bavimo je podizanje frekvencije, OPDa, pokusaji i sama ideja "uvjeravanja" nekoga je cisti OPS i skida frekvenciju.
Pa idi malo od početka, tko je počeo sa uvjeravanjima.
Pokušaj ismijavanja moga partizanskog porijekla ima veze samo sa nezrelošču osobe i lemongizmom ustaško-četničkih fanova. Ali ako nisi antifašista, onda si fašista! Nemam namjeru nikome se ispričavati što sam antifašista i neoliberalna kučka. Te besmislne optužbe da sam opsesivna ne drže vodu jer mi ne pada napamet kopati po prošlosti i slušati gluposti nekih četnika, ustaša i propalih komunista. Ja nisam nikada bila komunista ali antifašizam mi je u krvi a vama preporučujem da pročitate malo i Barbaru De Angelis, možda vam pomogne da shvatite neke stvari o sebi. (Sad brže bolje - google, tko je Barbara) Jeste vi zaboravili da postoji gradska knjižnica?? Inače, ovvdje sam došla zbog toga jer me zanima tema o 2012. a ne znatiželjom skrenula da vidim opet neke nove kvazi-dokaze o Titu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sri jan 27, 2010 3:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Nesto najbolje sto se dogodilo u ovoj temi je post ipred moga a odmah iz njega je Pantelijin.
To je najvriejdnije a nisam ocekivao.

Sazrijavamo svi, nisam nicije pristasa nego na jednom mjestu iznosim, objavljujem sto bi mogo potaknuti druge na sudjelovanje i otvranje novih obzora.

Kada se malo bolje razmislis pa oni su uspjeli napraviti sve te ornatacija.. fasiste antifasite itr.
Najveci je uspjeh nebiti ni u jednom od tih pokreta. Oni su uspjeli mi cesto padamo i posrcemo.

Kada se malo kalkulira jedina istina koja ponajvise drzi vodu, objasnjava ono prije i sada je DAVID ICKE.

Plitiku iskljucujem.
Evo najnovijeg poteza iluminatija... dakle u bosni su se naselilo pozamasni broj islamista mudjehadina, Iluminatiji su se malo presli pa da to suzbiju - ekspanciju odobili su da se realizira RS.
Sada se oni previru... bacili kosti neka psi glodju.... a to se vec dogadja od 45g.. paln a ba c d... svi idi prema jednom cilju.

Dokumentarac roman empire today intrigantno razmotava klupko.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sri jan 27, 2010 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
[quote="villy"]

Kada se malo kalkulira jedina istina koja ponajvise drzi vodu, objasnjava ono prije i sada je DAVID ICKE.

Jel to kult Davida Ickea???
David Icke je zasigurno genijalac i sa zadovoljstvom sam čitala njegove knige ali on je i pisac. A pisci govore u metaforama. (Osim toga, nigdje nisam vidjela da slavi fašizam nego upravo suprotno). A kad je riječ o književnim hitovima i Davidu, možda znaš koliko je zaradio na prodaji knjiga prištavim klincima željnim znanstvene senzacije i susreta sa vanzemaljcima!???

Mojoj logici su bliži Kasiopejci kao i rad dr. Michela Newtona i dr. Moodya.
Prema njihovj teoriji čovjek se sastoji od uma, duše i ega. Um bi trebala voditi duša jer je ona dio kreatora, božanstveni dio. Ego je posljedica straha, to je onaj vražji dio u čovjeka. Kada čovjek nekoga mrzi, to je zbog straha i ego raste uništavajući dušu. Ponekad taj ego potpuno ubije dušu pa su to psihopate. Zato te psihopate trebaju žrtvovanje - ubijanjem ljudi. Duhovnost i rad na sebi shvaćam tako da treba razvijati dušu i ne dopustiti egu da potiskuje dušu, znači biti humanista. Ne možeš reći da politiku isključuješ jer kako ćeš se boriti za pravdu i ljudska prava!?? Jesi li donirao jedan euro za Haiti, zbog malo humanosti?
Ima li u tvom kvartu siročadi koja lutaju jer nemaju doma? Kako ćeš pokazati da imaš dušu? Što uopće činiš da pomogneš bilo kome? Svaka borba je politika a bez borbe nema pravde.
Ili si tu samo da otkriješ recept kako ćeš 2012. godine transformirati se u 4 denzitet??


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 83 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz