Sada je: sub apr 27, 2024 9:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto aug 18, 2009 8:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 15, 2009 6:28 pm
Postovi: 133
Pantelija je napisao/la:
Sve je to bilo tada lepo samo zato što je Tito bio iluminisani mason i Hazar.


Pantelija je napisao/la:
Radio je za druge, za masone (Iluminate). Bio je njihov čovek.


Postoji li neka literatura ili neki drugi izvor koji govori o tome? A da nije neka knjiga koju je piso neki povjesnicar il covjek slicnog kova koji je baratao ˝novim saznanjima˝ na ˝najobjektivniji nacin˝ unutar strukture koja diktira sta ce se pisatii? tipa ko ona sranja od izdanja; tito - heroj ili zlocinac i slicne ljige.

Inace, po meni je on bio genetski modificirani klon ko i hitler. Pateticna bezlicna marioneta stvorena bas za tu masu ovaca bas za taj trenutak. Tako intenzivan da ljudi i dan danas vjeruju u njega.
Neko si je dao truda u labosu ;D :glasses7:

_________________
˝Ne vjeruj zato što tako kažu stari rukopisi,ne vjeruj zato što je općeprihvačeno,ne vjeruj zato što te tjeraju da vjeruješ,već prosudi istinu i ako uvidiš da će svima činiti dobro,vjeruj u nju, živi u skladu s njom i pomozi i drugima da čine isto.˝
-Buda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: uto aug 18, 2009 10:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
još dan-danas slušam bljezgarije o titu od svojih baki i djedova ](*,) koji blesavi kult ličnosti :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pon aug 24, 2009 8:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 06, 2009 10:02 am
Postovi: 16
Lokacija: Hrvatska
Moj djed je bio najsretniji kad je Tito umro


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet aug 27, 2009 3:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
demiurge je napisao/la:
još dan-danas slušam bljezgarije o titu od svojih baki i djedova

zato što je Tito postao simbol jednog prošlog vremena...za koje mnogi tvrde da je bilo bolje od sadašnjeg, da je tada bilo ljepše živjeti...ne znam jel tako, ali ne pričaju ljudi (uvijek) bez veze.
ili je stvar u tome da stari ljudi uvijek hvale svoja (prošla) vremena i pljuju po mladima. tako funkcionira um, ne trpi novo.

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet aug 27, 2009 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Ja pamtim.
Tvrdim da niti jedan južnoslovenski narod u svojoj istoriji nije imao boljeg vladara.
Ili - niti jednom narodu nije nikad bio dodijeljen - bolji.(Kulina, doduše, ne pamtim)
Bilo je tako dobro da se mi nismo nikad ni pitali - kako to da taj čovjek tako loše govori svoj "maternji jezik"?
Glavno, da se ne koljemo!
I da možemo ić gdje hoćemo.
I da gdje god dodjemo , znaju za Tita i tapšu nas po ramenu.
A oni koji su pamtili godine poslije WW2, su malo stiskali usne, i ponekad gledali u stranu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet nov 19, 2009 3:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 17, 2007 10:45 pm
Postovi: 62
Lokacija: Svajcarska
sve u svemu ispalo je kao u vicu

kako se osecate posle 50 god mraka komunizma??

da j....m ja mater onome ko je upalio svetlo


-------------------------------

da se zivelo zivelo se ta drzava je imala sve ali bukvalno sve , i narode na balkanu uvek mora da vodi jedan covek ma koji oni bili jer kod nas pali samo cvrsta ruka


necu dalje da ne bude off topic

_________________
Night Watch


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet nov 19, 2009 7:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Tema je Ko je bio Tito, a ne koliko je pod njim bilo dobro ili loše.
Suština je da je on bio lažna ličnost i da je njegova vlast bila laž, blagostanje u kome smo živeli bilo je samo paravan i način da se ne bunimo mnogo i ne čačkamo oko njega, izgleda da je bilo u planu da ovo bude miran kraj, i zasnivalo se na ekonomskim lažima, kreditima i tuđim parama, sa Zapada, i sirovinama sa Istoka.

Kada je on otišao morali smo da se probudimo i suočimo sa stvarnošću: oni na Istoku su pukli, a oni sa Zapada su došli po svoje, a mi smo postali ono što jesmo - budale koje nisu naučile da žive od svoga rada (nego da lenjčare na tuđim kreditima) i da se poštujemo kakvi jesmo nego smo se drogirali iluzijama i mitovima o "bratstvu i jedinstvu".

Te iluzije su se najviše odrazile kod Srba jer su poznati po naivnosti i sporosti za promene.
Zato su se kao maloumna deca zalepili za mrtvog Tita i mrtvome mu nosili štafetu deset godina, i što je još gore - za njegov lažni, neradnički socijalizam. Zato su se zaludeli sa Miloševićem koji je izigravao malog Tita - zato ga je na vlast i dovela vojna kontraobaveštajna služba koja je držala JNA i sastojala se od svih najvećih masovnih ubica iz partizanskih vremena, uglavnom Srba iz Krajine, Bosne i Hercegovine, koji su ovde streljali stotine hiljada ljudi, domaćina, posle rata. Oni nisu imali nameru da se predaju jer su znali šta ih čeka nakon pada Berlinskiog zida. Miloševića su oni napravili od blata samo da ih zaštiti i produži njihov opstanak.
Ostali narodi nisu bili tako zatucani i hteli su promene, i kad je pao Berlinski zid palo je i njihovo strpljenje sa Srpskim komunizmom i pokrenuli su rat za nezavisnost.
Tako su Srbi doveli do rata, iako ga nisu sami pokrenuli.
I oni su se 2000-te zadnji probudili od Titovih laži.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet nov 19, 2009 7:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 08, 2009 10:03 pm
Postovi: 21
masoni ovako se i on rukovao s nekim ljudimaslika

evo filmić o takvom rukovanju :)
http://www.youtube.com/watch?v=u-s3zSBRevA

_________________
Ne jedem one koje volim!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 03, 2010 12:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
http://www.yurope.com/yuqwest/arhiva/yu ... /0006.html

EDIT: ima li tko owu knjigu pa da je skenira - Aleksandar Matunović - Enigma Broz : Ko ste vi druze predsednice? - http://www.freemasonry.bcy.ca/biography ... _broz.html

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub jan 23, 2010 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
Ova mi teorija baš i nije logična jer jeTito držao svo vlasništvo unutar Jugoslavije dalje od imperijalističkih šapa. Da je bio mason dozvolio bi okupaciju, no nije. Niti jedna firma nije tada postala strano vlasništvo. Njemu se uvijek svaki čovjek mogao obratiti za pomoć. Danas svim zemljama ex Yu upravljaju stranci i za to su čekali Titovu smrt.

by the way: moj muž je radio u Njemačkoj i družio se sa Nijemcima koju su mu rekli da će Njemačka osvojiti ex Yu novcima kad već nije mogla vojskom!!! Pa se vi sad razmislite....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub jan 23, 2010 5:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Krivo intrepetiras, smatram da je bio mason koji se je odmetnuo shvativsi koji potencijal ima ovaj prosotr, mozgovi koji se radjaju u ovim krajevima!

Cinjnica je da je u jajcu zasnovana FDNRJ koje je trbaal biti bolja neko kasnije SFRJ.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub jan 23, 2010 6:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
mislim da sada, nakon što su imperijalisti osvojili gotovo sve resurse bivše države, sad se boje narodnog osvješćenja (jer ipak - ostala je voda pa još nisu dovoljno učvrstili svoju vlast). zato izmišljaju priče o Titu jer on je jedini znao biti vođa nama ovakvima kakvi jesmo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub jan 23, 2010 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
asocijacija, bin ladenov razvoj i status sada?! get a point?

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 11:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
On je samo igrao ulogu nezavisnog i nesvrstanog.
Ista sila Iluminatska je podelila Istok i Zapad, komunizam i kapitalizam, i kontrolisala obe strane, u ratu i miru, sve su to njihovi glumci i Tito i Staljin i Čerčil.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
To je samo jedna optužba na osnovu indicija! Nedostaje navažniji element kriminalističke tehnike, a to je motiv!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 4:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Nedostaje tebi.
Ako ti nešto ne znaš, ne znači da to ne postoji.
Kad si već na ovom sajtu, nauči nešto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 7:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
iza kulisa, sve ove godine brozica je bila u kucnom protvoru... tko je to sve financirao...

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
Pantelija je napisao/la:
Nedostaje tebi.
Ako ti nešto ne znaš, ne znači da to ne postoji.
Kad si već na ovom sajtu, nauči nešto.



Moj posao je kriminalistika i samo govorim iz te percepcije, a svoj posao odlično znam. Duhovnost nije dovoljna za kriminalistiku a vrlo često niti nema veze s kriminalistikom.
Ako ti znaš motiv ove tvrdnje koja je u naslovu, podastri je i iznesi dokaze i motiv a vrijeđanjem dokazuješ samo suprotno od onoga što misliš da jesi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Nalyada je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Nedostaje tebi.
Ako ti nešto ne znaš, ne znači da to ne postoji.
Kad si već na ovom sajtu, nauči nešto.

Moj posao je kriminalistika i samo govorim iz te percepcije, a svoj posao odlično znam. Duhovnost nije dovoljna za kriminalistiku a vrlo često niti nema veze s kriminalistikom.
Ako ti znaš motiv ove tvrdnje koja je u naslovu, podastri je i iznesi dokaze i motiv a vrijeđanjem dokazuješ samo suprotno od onoga što misliš da jesi!

posto kategoricki twrdis da odlicno znas swoj posao, ja cu s obzirom na sadrzaj twog zadnjeg posta gdje (unaprijed) imas donesen ("kriminalisticki") zakljucak o drugu titu, reci da mi se bas to ne cini. mislim da bi trebala biti otworena za nowa podrucja/razmisljanja ma koliko ona kontradiktorna i nekompatibilna bila sa dogmatskim "kriminalistickim" nacinom rada. ili si mozda imala namjeru da nas proswjetlis? neznam, na tebi je red ali prosurfaj malo po forumu i upoznaj se O CEMU se owdje radi prije nego pocnes bez ikakwe prowjere i iskustwa da odbijas swaku twrdnju koja se ne uklapa u pozitiwisticki nacin razmisljanja.

sajt je pun (ma citaw internet!) informacija, linkowa i inih materijala spremnih na pomno proucawanje i analiziranje sto ti kao kriminalistkinja (jel' se tako pise?) si trebala poodawno uraditi. dakle, na posao! :mrgreen:

LP
:love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned jan 24, 2010 11:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 22, 2010 6:51 am
Postovi: 35
bad.ass je napisao/la:
Nalyada je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Nedostaje tebi.
Ako ti nešto ne znaš, ne znači da to ne postoji.
Kad si već na ovom sajtu, nauči nešto.

Moj posao je kriminalistika i samo govorim iz te percepcije, a svoj posao odlično znam. Duhovnost nije dovoljna za kriminalistiku a vrlo često niti nema veze s kriminalistikom.
Ako ti znaš motiv ove tvrdnje koja je u naslovu, podastri je i iznesi dokaze i motiv a vrijeđanjem dokazuješ samo suprotno od onoga što misliš da jesi!

posto kategoricki twrdis da odlicno znas swoj posao, ja cu s obzirom na sadrzaj twog zadnjeg posta gdje (unaprijed) imas donesen ("kriminalisticki") zakljucak o drugu titu, reci da mi se bas to ne cini. mislim da bi trebala biti otworena za nowa podrucja/razmisljanja ma koliko ona kontradiktorna i nekompatibilna bila sa dogmatskim "kriminalistickim" nacinom rada. ili si mozda imala namjeru da nas proswjetlis? neznam, na tebi je red ali prosurfaj malo po forumu i upoznaj se O CEMU se owdje radi prije nego pocnes bez ikakwe prowjere i iskustwa da odbijas swaku twrdnju koja se ne uklapa u pozitiwisticki nacin razmisljanja.

sajt je pun (ma citaw internet!) informacija, linkowa i inih materijala spremnih na pomno proucawanje i analiziranje sto ti kao kriminalistkinja (jel' se tako pise?) si trebala poodawno uraditi. dakle, na posao! :mrgreen:

LP
:love3:


Prije svega, kad već učiš surfanjem trebao si naučiti da se" ne znam" piše odvojeno. Ja sam osoba koja neposredno ili posredno je vezana za tri rata, dva doživjela. Prestara sam za vašu poduku a manipulaciju znam prepoznati. Ako misliš da sve znaš zato što si pročitao Ickea i Kasiopejske skripte, ništa ne znaš. Ima jedna poznata osoba koja je rekla :"Znam samo da ništa ne znam". Dakle, ja samo iznosim svoje mišljenje na osnovu ovih indicija koje nemaju veze s vezom. Života, u vrijeme Tita, dobro se sjećam i znam da je bio mnogo dostojanstveniji nego danas većini a da mi balavci koji konzumiraju coca-colu mute po inteligenciji, nema šanse.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 71 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz