Sada je: sub apr 27, 2024 6:52 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet apr 28, 2011 10:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Treci feljton - http://www.mediafire.com/?bxu0gkj325lc8jk

Ugodno citanje! slika

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet apr 28, 2011 1:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Ne znam tko je bio on, ima mnogo teorija, no sve su na klimavim nogama. Moguće je bio mason, vjerojatno je bio povezan sa centrima moći jer kako bi uopće mogao biti tako jak, bitan i velik. Znajući sve činjenice (nesvrstani, odnos sa Staljinom, posebnost Jugoslavije kao ne režimske u usporedbi sa SSSR i ostalim komunističkim zemljama) postoje neke mogućnosti za objasniti Tita:
-prvo je da je on u svemu radio prema napucima iz vrha piramide, no kako je Jugoslavija bila pozitivna u mnogočemu (prema ljudima, prema svijetu, za mir...) ovo mi se čini malo vjerojatno mada nije za isključiti
-drugo da se on otrgnuo određenim potezima od vrha (osnivanje nesvrstanih, Staljinu NE), ovo je isto malo vjerojatno jer ne mislim da se do sada rodio netko tko je u stanju učiniti takvo što, mada nije za odbaciti
-treće da je spoj prvog i drugog, morao je raditi po napucima no imao je i svoj skriveni plan i mislim da je pomalo zamrsio konce vrhu
Mislim da je bio vrlo inteligentan, da je manipulirao i Staljinom i SAD-om, mada Staljinom manje jer je po meni sa njim sklopio ultra tajni pakt (vjerojatno mu je stvarno rekao NE ali Staljin-nikako glup, vrhunske slavenske inteligencije mu je omogućio osnivanje Nesvrstanih jer istini za volju da je htio mogao je tada poluditi i smrviti u prah i Tita i Jugoslaviju
:king:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: čet apr 28, 2011 4:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 07, 2009 2:56 am
Postovi: 32
Titomanija

http://www.titomanija.com.ba/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: pet apr 29, 2011 1:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Cetvrti feljton - http://www.mediafire.com/?zonx2f5z2f5ozf3

LP slika

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 12:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Druže Tito, nešto bih te pito
Gdje je moje
sa tavana žito?



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Peti feljton - http://www.mediafire.com/?hf6yuhvuhvnb1ot

Sutra je prvi maj, pa novina nece biti.

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 12:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Teorija zavjere koju ja znam je slijedeća: Tito je navodno bio gruzijski čovjek. To je kao bilo ocito po njegovom akcentu, jer je imao cudan akcenat, bas kao pravi stranac.
Navodno, familija BROZ je izmišljena. Takodjer je izmišljeno i mjesto njegovog rodjenja selo Kumrovec. Ako sumnjamo u sve to, evo jedno logično pitanje: da li je necija baka ili djed (ili prabaka ili pradjed) poznavao Tita iz djetinjstva? Tito je ipak bio velika ličnost i svi bi se rado hvalili da su ga znali iz djetinjstva! Koju Osnovnu skolu je pohadjao Tito? Ima li to negdje zavedeno? Gdje su bili njegovi skolski drugari, niko se nije javio/hvalio da ga zna iz skolskih dana (steta sto tad nije postojao fejsbuk)? Ja se samo sjecam članaka iz novina da su se ljudi hvalili “Kako su vidjeli Tita ili sjedili s njim…ili kako su ga dotakli” ;- )….a niko se nije hvalio da ga je ranije znao, kao da nam je poslan sa Marsa…
No, pored svih njegovih greski, ja mu skidam kapu. Ipak je uspio spojiti (kako mi se sad cini) nespojivo…mozda i manipulirati masom (ili je iza njega stojao neko mnogo mudar)…a bilo je i dobro u njegovo doba (mozda to mnogi nece priznat), jer je skoro svako mogao kupit krov nad glavom, novo auto i ic na more svake godine….

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 3:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Teorija zavjere koju ja znam je slijedeća: Tito je navodno bio gruzijski čovjek. To je kao bilo ocito po njegovom akcentu, jer je imao cudan akcenat, bas kao pravi stranac.

Odakle podatak da je tzv. Tito navodno bio Gruzijac?
Na osnovu njegovog akcenta, mnogi su zaključili da je to bio poljski naglasak mada ne mora da znači, i da je navodno bio rođen negde u Poljskoj, a majka mu bila Jevrejka (Aškenatskog porekla) i da je bio vojnik Austrougarske u prvom svetskom ratu.

Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ako sumnjamo u sve to, evo jedno logično pitanje: da li je necija baka ili djed (ili prabaka ili pradjed) poznavao Tita iz djetinjstva? Tito je ipak bio velika ličnost i svi bi se rado hvalili da su ga znali iz djetinjstva! Koju Osnovnu skolu je pohadjao Tito? Ima li to negdje zavedeno? Gdje su bili njegovi skolski drugari, niko se nije javio/hvalio da ga zna iz skolskih dana .….a niko se nije hvalio da ga je ranije znao, kao da nam je poslan sa Marsa…

I u vreme Tita su se mnogi zapitali kako to da Tito nije imao drugare iz njegovog detinjstva?
Ako se ne varam, pretpostavka je da su svi njegovi školski drugari 100% namerno likvidirani kako se ne bi otkrio pravi identitet tzv. Josipa Broza.
Da je običan mašinbravar, zar bi znao perfektno engleski jezik, a možda i nemački, poljski,......?

Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
No, pored svih njegovih greski, ja mu skidam kapu. Ipak je uspio spojiti (kako mi se sad cini) nespojivo…mozda i manipulirati masom (ili je iza njega stojao neko mnogo mudar)…a bilo je i dobro u njegovo doba (mozda to mnogi nece priznat), jer je skoro svako mogao kupit krov nad glavom, novo auto i ic na more svake godine….

Jeste, ali nismo pošteno zaradili na osnovu rezultata rada u tadašnjoj SFRJ. Zadužila se toliko SFRJ da bi nama bilo navodno lepo. Da li se neko seća da je tadašnja SFRJ pre raspada dugovala oko 20 milijardi dolara inostranstvu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 4:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Ne bi da ga hvalim ili napadam, ali samo sporedite koliko je to nadvoresni dug od 20 milijardi. Koliko ima sad Hrvatska nadvoresni dug, koliko Srbija, koliko Slovenija, koliko Makedonija i sve druge. 10 puta vise, najmanje. To znaci da ova rukovodstva na balkanu trose puno puno vise.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 5:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
@halo pa gledaj nešto…To sto ti mene pitas odakle mi podatak da je Tito bio Gruzijac, mogu i ja tebe isto da pitam odakle tebi podatak da je bio Poljak, jos i to da mu je majka bila Jevrejka pa jos i to da je bio vojnik Austrougarske u I svj. ratu? To sto je vecina ljudi zaključila da je on po akcentu bio Poljak, ne mora i da znaci da je zaista bio Poljak. Neko je mogao zaključiti da je bio Čeh ili Slovak….pretpostavke drugih ljudi ne znače da je sve to tačno, uostalom i moja teorija zavjere koju sam čula jedne prilike u Beogradu je možebit neistinita. Ko bi ga znao…ali da je Tito mistican lik, (pogotovo danas kad smo svjesni kakve su nam se price servirale), jeste mistican je i ma koliko istraživali o njemu mislim da nikad necemo dosegnuti do istine koju neko vjesto cuva.
No, nikad se ne zna- sto rekao Mali Princ. Mozda jednog dana i doznamo ko je bio Tito…
Možda je Tito bio mason i možebit da su ga oni tu i postavili…..mogu ovako nagadjat do sutra…

Kažes i u vrijeme Tita su se isto ljudi pitali gdje su mu skolski drugari? Znam da je u vrijeme Tita bio onaj Goli otok , i da su tamo odlazili ljudi zbog sitnica,(tako kazu ovi stariji-ako oni lazu lazem i ja), pa ne znam bas dal’ se iko javno smio pitat za Titov identitet?

Sjecam se da sam u skoli u I ili II razredu Osnovne skole u bukvaru i citanci, citala price o Titu. U pricama su ga od milja zvali Jožek. Te Jožek je bio siromašan ( a u Kumrovcu koliko se sjecam bijah tamo na ekskurziji, najveća kuca od porodice Broz) a bio je najbolji u skoli, …kad otvoris prvu stranicu udžbenika njegova slika ispod koje pise. “DJECO, TITO VAS GLEDA”…u razredu iznad table je isto morala biti njegova slika i nisi smio stavit kapu na glavu jer se smatralo da nepostujes Tita…Ja sam bila odlican djak i morala sam uciti “Titovim stazama revolucije” jer me bilo sramota da kao odlicna ne zauzmem jedno od prva 3 mjesta….Ucila sam uglavnom gluposti tipa kako je Rex spasao Tita, bacio se na njega da ovaj ne pogine od granate…mislim kakav je to bio inteligentan pas jebote? No..ja odoh predaleko,izvinjavam se ponijelo me…sta sam ono htjela jos da ti kazem…ah da…i ovo sto kazes da je bio obican masinobravar ne bi govorio perfektno engleski, a možda i njemački i poljski? Pa…ja ga nikad nisam cula da je govorio drugi jezik osim tadasnjeg srpskohrvatskog jezika…

Za ovaj dug, znam da je Jugoslaviju posteno uvalio u govna, ali bas me briga, meni je bilo dobro, nije mi nista falilo, a sad mi sve fali. Ne znam kako da kupim stan, auto i jos uz sve to da putujem…pa sam se morala opredjeliti za jedno….Titu jeste u to vrijeme bilo dobro, imao je prvorazredan život, putovao, uzivao na Brionima, družio se, zabavljao se, poklanjao vile ljubavnicama…al je i nama bilo dobro! Sad je drugačije….foteljaši imaju prvorazredne zivote, a oni koji bi u Titovo doba bili srednji stalez (npr.ja …ma bome i većina sa ovakvim platama) sad sastavljaju jedva kraj s krajem….a opet se tješim jer znam da ima puno gorih slucajeva od mog,…

@susuru, upravo tako! To je i meni palo na pamet kad je ovaj pomenuo dug!

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
I jos da dodam: ovo sto kažes da su Titovi skolski drugari 100% likvidirani namjerno…hm… pomalo mi zvuci kao naučna fantastika.
Gledaj nesto…
Nisam jos napunila 40 godina, imam 34. Umalo nedodah TEK :D Do sada sam upoznala more ljudi…a mogu samo da zamislim koliko cu ih znati sa 40. (Evo stavljam se u poziciju Tita,jer koliko se sjecam Tito je imao bas toliko godina kad je postao komadant partizanima...).Kad bi kojim slučajem ja bila na mjestu Tita onda bi morali da likvidiraju oko 70 % Bosne i Hercegovine….Prvo moju rodbinu da mi ne otkrije identitet, drugo moje skolske drugare i njihovu roditelje i bracu, zatim moje komsije i njihovu rodbinu i prijatelje, zatim moje kolege sa faxa i njihove porodice (za svaki slucaj možda su me pominjali u porodici) i njihove prijatelje (možda su me i prijateljima pominjali za svaki slucaj i njih bi trebalo pokokat), zatim moje radne kolege i njihove porodice, rodbinu i prijatelje….a onda bi trebalo pokokat sve moje prijatelje i njihove prijatelje jer su me možda tračali svojim prijateljima + njihove porodice, komsije….itd…
Bilo bi tu puno posla,…

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: sub apr 30, 2011 6:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
susuru je napisao/la:
Ne bi da ga hvalim ili napadam, ali samo sporedite koliko je to nadvoresni dug od 20 milijardi. Koliko ima sad Hrvatska nadvoresni dug, koliko Srbija, koliko Slovenija, koliko Makedonija i sve druge. 10 puta vise, najmanje. To znaci da ova rukovodstva na balkanu trose puno puno vise.

Nije baš TOLIKO, ali sigurno je da svaka zemlja duguje najmanje od po 20 - 40 milijardi eura.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 7:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 9:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Moze li mi neko prepricati sta je rekao Milan Vidovic za Tita? Ne mogu da gledam youtube...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 9:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
…i ovo sto kazes da je bio obican masinobravar ne bi govorio perfektno engleski, a možda i njemački i poljski? Pa…ja ga nikad nisam cula da je govorio drugi jezik osim tadasnjeg srpskohrvatskog jezika…


Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Nisam jos napunila 40 godina, imam 34. Umalo nedodah TEK ......

Zaista ne znam šta da ti kažem, imala si SAMO 3 godine kad je umro Tito, pa mi stvarno nije jasno kako si mogla kao jednogodišnja ili dvogodišnja bebica da ga gledaš i slušaš, a kamo li da zaključiš neke stvari? To što si učila u školi uglavnom nije bazirana na istorijskim činjenicama......

Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Moze li mi neko prepricati sta je rekao Milan Vidovic za Tita? Ne mogu da gledam youtube...

Možeš da gledaš Tita preko youtube, a ne možeš "Milana Vidovica" e onda se nema šta diskutirati...
Hteo sam reći da je i meni Milan Vidojević sumnjiv, i da si odgledala ceo klip, verovatno bi primetila da je na trenutak koristio neuobičajen gest ...... no, da se vratimo temi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 10:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
@halo ,nisam ni rekla da se sjecam Tita kad sam imala 3 godine. Naravno da se ne sjecam…ni sahrane se ne sjecam, ali hvala bogu pa su ostali snimci. Tita se sjecam samo sa snimki koje su mi i danas dostupne i nikad nisam vidjela da je imenovani pricao neki drugi jezik sem srpskohrvatskog.

Ok. Izvinjavam se Milanu Vidojevicu sto sam mu pogresno napisala prezime mislim da mi on ne bi zamjerao zbog toga. Sad trenutno ne mogu da gledam ni Tita na youtube jer sam na mobilnom internetu , youtube nece nesto da fercera, a mnogo me zanima sta je Milan otkrio o Titu ;- )

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 10:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
@halo ,nisam ni rekla da se sjecam Tita kad sam imala 3 godine. Naravno da se ne sjecam…ni sahrane se ne sjecam, ali hvala bogu pa su ostali snimci. Tita se sjecam samo sa snimki koje su mi i danas dostupne i nikad nisam vidjela da je imenovani pricao neki drugi jezik sem srpskohrvatskog.

Treba da shvatiš da je MNOGO ŠTOŠTA od onih snimaka odstranjeno od onih što je dostupno javnosti.

Vrlo dobro se sećam kako je Tito perfektno vodio razgovore na engleskom jeziku sa Ričardom Niksonom, tadašnjim predsednikom SAD, prilikom njegove posete SFRJ ne znam koje godine, a takođe se sećam da je prilikom konferencije za štampu da je Vili Brant, prilikom posete tadašnjeg kancelara SR Nemačke SFRJ u vezi ratne odštete SR Nemačke prema Jugoslaviji, neoprezno zanesen svojim emocijama - smehom prilikom konfuzije oko prevođenja na konferenciji za štampu, nešto došapnuo na nemačkom jeziku Titu na levo uvo pred kamerama za TV, a Tito se pravio lukav tj. kao da ga nije razumeo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
halo je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
@halo ,nisam ni rekla da se sjecam Tita kad sam imala 3 godine. Naravno da se ne sjecam…ni sahrane se ne sjecam, ali hvala bogu pa su ostali snimci. Tita se sjecam samo sa snimki koje su mi i danas dostupne i nikad nisam vidjela da je imenovani pricao neki drugi jezik sem srpskohrvatskog.

Treba da shvatiš da je MNOGO ŠTOŠTA od onih snimaka odstranjeno od onih što je dostupno javnosti.

Vrlo dobro se sećam kako je Tito perfektno vodio razgovore na engleskom jeziku sa Ričardom Niksonom, tadašnjim predsednikom SAD, prilikom njegove posete SFRJ ne znam koje godine, a takođe se sećam da je prilikom konferencije za štampu da je Vili Brant, prilikom posete tadašnjeg kancelara SR Nemačke SFRJ u vezi ratne odštete SR Nemačke prema Jugoslaviji, neoprezno zanesen svojim emocijama - smehom prilikom konfuzije oko prevođenja na konferenciji za štampu, nešto došapnuo na nemačkom jeziku Titu na levo uvo pred kamerama za TV, a Tito se pravio lukav tj. kao da ga nije razumeo


Cekaj malo: a zasto bi bili javnosti odstranjeni snimci na kojima Tito govori engleski jezik? Posto vidim da razumijes, pojasni zbog cega je to bilo tako strasno da javnost cuje kako Tito zbori neki drugi jezik sem srpskohrvatskog? Zasto bi bilo cudno da neki masinobravar zna vise jezika?
Ujak moje stare je u II. svjetskom ratu naucio 5 stranih jezika: njemački, poljski, tadasnji čehoslovački, ruski i engleski jezik. Pričao ih je perfektno, a imao je samo 8 razreda Osnovne skole.

Imas li neki snimak Tita kako govori engleski (ili neki drugi jezik) na youtube da postiras ovdje na forumu pa cu ja pogledati sutra na kompu.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 11:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Cekaj malo: a zasto bi bili javnosti odstranjeni snimci na kojima Tito govori engleski jezik? Posto vidim da razumijes, pojasni zbog cega je to bilo tako strasno da javnost cuje kako Tito zbori neki drugi jezik sem srpskohrvatskog? Zasto bi bilo cudno da neki masinobravar zna vise jezika?
Ujak moje stare je u II. svjetskom ratu naucio 5 stranih jezika: njemački, poljski, tadasnji čehoslovački, ruski i engleski jezik. Pričao ih je perfektno, a imao je samo 8 razreda Osnovne skole.

Imas li neki snimak Tita kako govori engleski (ili neki drugi jezik) na youtube da postiras ovdje na forumu pa cu ja pogledati sutra na kompu.

Snimci su bili oko sedamdesetih godina prošlog veka na crno-belim tehnikama, a toliko stari snimci nisu se mogli održati do današnjih dana, pa ne samo o Titu mnogi STARI snimci verovatno zbog neodgovarajućeg skladištenja u arhivi RTV postali neupotrebljivi tj. izbledeli i zbog toga su bačeni u smeće.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Tko je zapravo TITO
PostPostano: ned maj 01, 2011 11:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
History channel ima jedan snimak sa njim dok drži govor na engleskom, predpostavljam u Britaniji. Nalazi se na 5.30 min. na ovom videu.


_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 235 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 59 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz