Sada je: sub apr 27, 2024 4:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 525 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: uto apr 23, 2013 11:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nešto mi pade na pamet kako je jedno od glavnih pitanja u jednom Testu za vanzemaljske otmice – da li se čovjek bavi borilačkim vještinama? (Navodno je otkriveno da se dobar dio žrtava otmica bavi time). Onda mi padoše na pamet neki slučajevi koje lično poznajem i koji to potvrđuju.

Čini se da je slična stvar i sa kojekvim iscjeliteljima, energetskim terapeutima itd?!

Izgleda je fol u tome da će čovjekova ličnost zasovana na komponentama Uma i Duha radije mlatiti rukama i nogama po zraku u pravcu zamišljenog neprijatelja, nego se uhvatiti u koštac s onim stvarnim neprijateljem koji je handri otpozada.

Slično je i sa iscjeliteljima, lakše je tretirati druge uz istovremeno ostavljanje dojma nekog humanitarnog rada, nego tretirati same sebe.

A kod jednih i drugih valjda te vrste dejstvovanja na neki način kompenziraju nedostatak muda (u figurativnom smislu) kao i utišavanju one tihe, podsvjesne, griže savijesti jer rade kao nešto „pozitivno“!?

He, he, u nekim slučajevima, čini mi se da kad bih ja bio duša neke od tih osoba, dobro bih se uplašio njene ličnosti i odbio bih svaku saradnju s njom, bar u ovom njenom životu. To bi vjerovatno bilo dobrodošlo za njenu ličnost jer bi ova tada mogla da vozi potpuno neometano, bez obzira na to što bez mene ne bi bila u stanju da vidi realnost ili suštinu. I bila bi stalno u pravu. Doduše, šta zna ličnost šta je suština, kad stvari može uzimati – intelektualno što je za nju sasvim dovoljno a biti u pravu joj je ionako najvažnije?! Tako ne može znati ni da je nešto propustila.

**************************************

Koliko sam pratio dinamiku baratanja svjetlošću na nekim new-age forumima i rezultate tih aktivnosti tokom nekih desetak godina a isto tako i sadržaje nekih regresivnih seansi, stekao sam utisak da postoji velika mogućnost da se cijela paradigma odvija pod okriljem arhona ili vanzemaljskog parazita kojeg Malanga naziva Lux (što mu dođe kao umjetničko ime Lucifera, entiteta koji je specijalizirao baratanje „svjetlošću“).

Tako bi kojekakvi „ratnici-svjetlosti“ bile individue inficirane ovim entitetom, odnosno, njegova vojska u ovoj realnosti. Njihovo dejstvovanje bi naravno bilo bazirano na Duh-ovnosti (jer Lux parazitira na čovjekovom duhu) a kamuflirano kao neka – „borba protiv sila mraka“, gdje bi naravno Lux bio taj koji određuje šta je crno a šta bijelo, šta je mrak a šta svjetlost.

Uostalom, ako jedan obični parazit kao što je Toxoplasma može promijeniti čovjekovu svijest i percepciju, odnosno, manipulisati njome, zašto to ne bi mogli neki drugi, napredniji, - paraziti?!

*****************************************

Kako gore, tako i dole (ili - lopovi su lopovi, bez obzira na to odakle su)


Postoje bića sa dušom i bića bez duše.

Bića bez duše pokušavaju da ukradu dušu od onih koji ju imaju.

Dakle, oni su - kradljivci duša.

Kako lopovi kradu?

Odvuku pažnju žrtve na drugu stranu dok joj kradu nešto iz džepa!

Današnja Duh-ovnost podrazumijeva jednu strategiju odvlačenje naše pažnje na drugu stranu... dok nam kradu dušu.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sri apr 24, 2013 12:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
galaksija je napisao/la:
Postoje bića sa dušom i bića bez duše.
Bića bez duše pokušavaju da ukradu dušu od onih koji ju imaju.
Dakle, oni su - kradljivci duša.
Kako lopovi kradu?
Odvuku pažnju žrtve na drugu stranu dok joj kradu nešto iz džepa!
Današnja Duh-ovnost podrazumijeva jednu strategiju odvlačenje naše pažnje na drugu stranu... dok nam kradu dušu.
...


Duša ne može da se ukrade. Može samo da se potisne iz tela da bi se njime ovladalo umesto duše. Duša u telu prebiva na slobodnoj volji i samosvesti, nikada na agresivnosti, a to je vlo promenljiva osnova koja se lako gubi od sile koja je specijalizovana da agresivno opseda tela i krade tuđu energiju. Duša ne može biti opsednuta, samo telo. U tom slučaju prisustvo duše je potisnuto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: pet apr 26, 2013 4:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
:grin:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: pet apr 26, 2013 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
galakѕіјa je napisao/la:
Nešto mі pade na pamet kako јe јedno od glavnіh pіtanјa u јednom
Teѕtu za vanzemalјѕke otmіce – da lі ѕe čovјek bavі borіlačkіm vјeštіnama? (Navodno јe otkrіveno da ѕe dobar dіo žrtava otmіca bavі tіme). Onda mі padoše na pamet nekі ѕlučaјevі koјe lіčno poznaјem і koјі to potvrđuјu. 
.

U Tao­іzmu "kažu" da ѕe čovјek ѕaѕtoјі od vіše bogova/duša  /lіčnoѕtі  і da јe cіlј ѕve te bogove /lіčnoѕtі ѕpoјіtі, a to uzrokuјe naѕtanak "duše" /Јa.  Moram prіznatі da ѕam іznenađen ѕlіčnoѕtіma іzmeđu gnoѕtіke, onog što prіča Caѕtenada (šamanіzam) і Tao­іzma. To mі јe zanіmlјіvo ѕtoga, јer dovodі u pіtanјe
sve "pokuse" koje radi Malanga. Zbog toga jer osnova u navedenim "teorijama" jest
da ѕe јa nakon ovog žіvota, koјeg žіvіm kao koloѕ, ako ne uѕpіјem ѕve lіčnoѕtі uјedіnіtі, raѕpadam u fragmente koјe јe nemoguće vіše ѕpoјіtі na načіn na koјі ѕad poѕtoјіm. Što ѕe događa  fuzіјom ѕamіh lіčnoѕtі tј. јeѕam lі ѕpokoјnіјі іlі vіdіm ѕvoјeg "dvoјnіka"іlі ga nemogu kontrolіratі ako ѕve lіčnoѕtі /duše /bogovі nіѕu ѕpoјenі u
jedno?
Јelі moguće da јedan dіo naѕ koјі nіјe u fuzіјі ѕ oѕtalіm lіčnoѕtіma, nama dјeluјe kao
neko drugi?
Što ako Malanga gleda na јedan načіn gdјe јe ѕmјeѕa za kolače Јoš u ѕvoјіm
namirnicama a ne u jednom komadu?
Јelі moguće vadіtі uopće bіlo kakve ozbіlјne  obјektіvne pretpoѕtavke?  Dјelіćі koјі ѕačіnјavaјu ovog koloѕa ѕe reіnkarnіraјu alі koloѕ kao takav vіše ne .  Uopće ne dvoјіm o tome dalі "parazіtі " poѕtoјe іlі ne, alі ѕe pіtam dal јe korіѕnіјe pažnјu uѕmјerіtі na te "parazіte " іlі na unutarnјі  "oganј " pa će ovі otpaѕtі ѕamі od
sebe.
Pіtanјem "dal ѕe čovјek bavі borіlačkom vјeštіnom " і konѕtatacіјa da ѕe "dobar dіo (većіna? ) otetіh bavі tіme" mі baš і nіјe јaѕna. 
Tradicije koje sam naveo koriste pokret kojim povezuju "tijelo i duh "tj. ne odbacuju
tіјelo kao kod većіne "pokreta"  , već ga korіѕte kao temelј іlі oѕnovu od čega početі. 
Sent from my LT26i using Tapatalk 2

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: o ognjenom ratniku
PostPostano: pet apr 26, 2013 10:15 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Unutarnji oganj bukti
svježinom gorskog potoka
za užegla dana slanih usta
To je praksa ratnika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sub apr 27, 2013 7:24 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
kolos je napisao/la:
galakѕіјa je napisao/la:
Nešto mі pade na pamet kako јe јedno od glavnіh pіtanјa u јednom
Teѕtu za vanzemalјѕke otmіce – da lі ѕe čovјek bavі borіlačkіm vјeštіnama? (Navodno јe otkrіveno da ѕe dobar dіo žrtava otmіca bavі tіme). Onda mі padoše na pamet nekі ѕlučaјevі koјe lіčno poznaјem і koјі to potvrđuјu. 
.

U Tao­іzmu "kažu" da ѕe čovјek ѕaѕtoјі od vіše bogova/duša  /lіčnoѕtі  і da јe cіlј ѕve te bogove /lіčnoѕtі ѕpoјіtі, a to uzrokuјe naѕtanak "duše" /Јa.  Moram prіznatі da ѕam іznenađen ѕlіčnoѕtіma іzmeđu gnoѕtіke, onog što prіča Caѕtenada (šamanіzam) і Tao­іzma. To mі јe zanіmlјіvo ѕtoga, јer dovodі u pіtanјe
sve "pokuse" koje radi Malanga. Zbog toga jer osnova u navedenim "teorijama" jest
da ѕe јa nakon ovog žіvota, koјeg žіvіm kao koloѕ, ako ne uѕpіјem ѕve lіčnoѕtі uјedіnіtі, raѕpadam u fragmente koјe јe nemoguće vіše ѕpoјіtі na načіn na koјі ѕad poѕtoјіm. Što ѕe događa  fuzіјom ѕamіh lіčnoѕtі tј. јeѕam lі ѕpokoјnіјі іlі vіdіm ѕvoјeg "dvoјnіka"іlі ga nemogu kontrolіratі ako ѕve lіčnoѕtі /duše /bogovі nіѕu ѕpoјenі u
jedno?
Јelі moguće da јedan dіo naѕ koјі nіјe u fuzіјі ѕ oѕtalіm lіčnoѕtіma, nama dјeluјe kao
neko drugi?
Što ako Malanga gleda na јedan načіn gdјe јe ѕmјeѕa za kolače Јoš u ѕvoјіm
namirnicama a ne u jednom komadu?
Јelі moguće vadіtі uopće bіlo kakve ozbіlјne  obјektіvne pretpoѕtavke?  Dјelіćі koјі ѕačіnјavaјu ovog koloѕa ѕe reіnkarnіraјu alі koloѕ kao takav vіše ne .  Uopće ne dvoјіm o tome dalі "parazіtі " poѕtoјe іlі ne, alі ѕe pіtam dal јe korіѕnіјe pažnјu uѕmјerіtі na te "parazіte " іlі na unutarnјі  "oganј " pa će ovі otpaѕtі ѕamі od
sebe.
Pіtanјem "dal ѕe čovјek bavі borіlačkom vјeštіnom " і konѕtatacіјa da ѕe "dobar dіo (većіna? ) otetіh bavі tіme" mі baš і nіјe јaѕna. 
Tradicije koje sam naveo koriste pokret kojim povezuju "tijelo i duh "tj. ne odbacuju
tіјelo kao kod većіne "pokreta"  , već ga korіѕte kao temelј іlі oѕnovu od čega početі. 
Sent from my LT26i using Tapatalk 2

Slična "misao trenutka" se je i meni ukazala. :)
viewtopic.php?p=57464#p57464


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sub apr 27, 2013 12:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
@Galaksio,
Kažeš da si tamo neka duša koja nije ista kao tvoja, da bi se DOBRO UPLAŠIO...
Znam da si u pravu. Ali takođe znam da time ODOBRAVAŠ strahopoštovanje.
Strah ima dva lica medalje:
1. Strah je pozitivan, jer ga telo treba da bi se probudilo. Buđenje zovemo svesnost.
2. Strah je negativan jer ojađuje svetlost/energiju, ograničava pažnju, priziva entitete na gozbu.

Strah je ipak neprijatelj čoveka. Nebi ga trebalo preporučivati drugome ako se za tog drugog ne preduzme odgovorost tj da ga se vodi putem znanja.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: ned apr 28, 2013 8:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Duša je kako mnogi kažu besmrtna, a Ličnost unutar koje se Duša ovdje manifestira, po onome što neki kažu je smrtna.

Ličnost je, bar nam tako kažu «određena» rođenjem ovdje - u ovome što zovemo našim životom, čak ima i vrijeme (astrološko) dolaska koje je prilično određuje (karakterno) - dakle - na neki je način «ukalupljena» po nekim "pravilima" ili smjernicama.
Ovo je i pitanje da li je ona sama birala kalup/Ličnost ili su je u njega stavili!
Ako je sama birala – ovo će podržati one koji reinkarancijski ciklus smatraju našom obaeznom školom koja u sebi sadrži razne alate, poput karme, ponovljenih lekcija, evolucije itd....Ako pak nije sama birala – otvara se pitanje tko je taj i na koji način manipulira s njome.
Pa bi ta mogućnost otvorila opciju da kada umremo – Duša odmah biva od strane manipulatora – takva kakva je – cjelovita – zarobljena i onda prema planu i programu vraćena u Ličnost koja joj odgovara.
Naravno da ovdje možemo imati i pitanje – hoće li joj u toj Ličnosti društvo praviti isti Duh i Um – ili ne – ako su isti – onda to otvara nova pitanja – ona u kojima se i sastav Ličnosti očito na neki način mora slagati s sastavima Duše, Duha i Uma.

Uglavnom – ako se Duša koja je besmrtna vraća, ona se veže s nekom Ličnošću.

Ličnost – koja pak ovisi o Duši, Duhu i Umu – jer tek zajedno, kao Jedan daju život - može iz raznih razloga "blokirati" unutarnje ragovore s Dušom, pa neki ljudi ni ne znaju da imaju Dušu, jer je u tišini zagubljena.
Razloga za ovo je mnogo – to je ono vječno pitanje kako to da se neki ljudi imaju potrebe dopisivati ovdje, a neki drugi ne samo da nemaju za to interesa, nego radije čitaju izvještaje i stanje dionica ili planiraju ratove. Pa, je moguće da Ličnost u nekom određenom trenu ipak prima signale koje joj Duša, Duh i Um šalju, ali ih ne može objasniti niti razumijeti, ali je «tjerana» da istražuje dalje ili čni određene radnje. Konačno, sve navedeno – a što može spadati u «blokiranost» je i razlog onoga što zovemo implantiranja, paraziti – nakačenja.

Što se borilačkih vještina tiče - moguće je da Ličnost radi određenog PTSP-a njezine Duše (ali i Duha i Uma), kao odraz nemoći dobiva signale koji je potiču na strah i borbu (za ovo su ključne emocije), pa se u ovom nama znanom svijesnom stanju - dobiva potreba za takvim djelovanjem ili takvim poduzmanjem radnji koje Duši daju osjećaj da nešto čini - jer nešto nije kako treba "unutra".
Signal koji šalje je poziv u pomoć ili alarm koji odzvanja Čovjekom, ali radi neprepoznavanja međusobnih interakcija tih djelova nas – Ličnost čini ono što misli da zna – pa iako zajedno – svi u končanom izričaju kao Čovjek - djeluju poprilično kaotično i razjedinjeno.

To bi bio primjer neravnoteže ili nepoznavanja sebe - na žalost, ne vodi nekom rješenju - ali to i je smisao parazitiranja – da stvari ostanu "razdvojene" u shvaćanju što se događa. To bi moguće bila i priprema za onu soluciju da netko s našim Dušama nešto radi nakon što navodno umiremo tijelom. Zbuniti ej toliko da ne vidi kuda ide.

Postoje razna "učenja" koja objašnjavaju da je rješenje u nama - a ne izvan nas i da "borba" ne donosi rješenje - ona je samo odraz straha. Glavno je učenje pak u nama – u našem sjećanju! Do koge bi i došli da ne robujemo.

Neću ni reći kako je u ovoj priči o borilačkim vještinama i mogućem boljem razumijevanju važno i pitanje kopija Ličnosti – naravno ako dozvolimo mogućnost da se nešto takvo prilikom onoga što nazivamo «vanzemaljskim otmicama» događa – pa te kopije možda i vode stalno negdje neke borbe, a obzirom da se Duše otimaju kako bi energizirale održavanje kopije - one zadržavaju sjećanje na ono što kopija čini! Tada to vraćanjem u Ličnost i njezino tijelo donose kao poticaj - koji onda LIčnost vodi i do toga da se bavi poslovima vojnika, policajaca, majstora kung fua, karatea itd...jer i sama zna da nešto nije akko treba.

Ono što u ovoj priči postaje najjasnije je da borba ne daje rezultate - rezultate može dati samo ulazak u sebe i upoznavanje s Dušom, Duhom i Umom.

Što se opsjedanja Duše tiče - ona može biti opsjednuta na razne načine (bar tako izgleda u radu u promijenjenim stanjima svijesti) - problem je naša – ovdje manifestirana percecpija o tome - te uopće naša postavka o tome što je Duša – te može li biti zbunjena, uplašena ili svemoćna.

No, ona kako izgleda u radu u promijenjenom stanju svijsti - ne može biti rascjepkana – može biti zbunjena i traumatizirana – a dodatno - rascjepkano je onda i naše poimanje nje, naše vjerovanje u laž koje često izgleda tako da pomislimo da je ukradena. Ovdje su važni i Um i Duh jer su kokretaori ovog stanja. To u daljnjem radu prepoznajemo kao neravnotežu kako nje - tako i Ličnosti, ali i Duha i Uma.

No, ta «ukradenost» je istovremeno u biti zaista ukradenost – jer ako je ona opcija da nam netko drugi bira tijela Ličnosti moguća – onda bi se to događanje moglo zvati i ukradenost i zarobljenost, pa naše Duše – ali i Duh, Um i Ličnosti postaju robovi.
I da se to ne bi saznalo, dobro je odvraćati nam pažnju.

Pa bi krađa Duše – ali i zbrka koja time nastaje, a rezultira našim zaboravom o sebi – kao dublji i u biti konačni razlog imala samo jedno – krađu Svijesti. Da bi se to odvijalo – jako je dobro da Sviješću spavamo, a ako otvaramo oči, na način da imamo neke poticaje koje pak ne prepoznajemo - onda nas treba zapošljavati, ponekad će izbor posla kojim će nas držati na uzici biti i borba – iskazana kao borba kroz borilčaku vještinu ili kao borba u želji da spasimo svijet!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: ned maj 05, 2013 7:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Mi učimo stvarajući, preuzimajući rizik, putem neuspjeha,i tek nakon toga,uspjehom. Mi rastemo iz naših grešaka, i iz naših neuspjeha.Ako ne možemo vidjeti da je neuspjeh esencijalna druga polovica uspjeha,onda ćemo pokušati izbjeći neuspjeh i na taj način, izbjeći ćemo uspjeh. "

izvadak iz knjige Autora Thea Alexander 2150 AD Publicirano June 1976


najkrace sto bih opisao materijal je da glavni lik putem astralnog tijela polaze ispit za 4d, u knjizi su prisutni elementi zakona jednog
Branman baci oko na ovo ako već nisi

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: ned maj 05, 2013 7:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Dok teče, rijeka je rijeka.
Bez toka ona je bara.
Iz istog su izvora, različita ušća.
Ustajala i smrdljiva neće postati okean.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: čet maj 09, 2013 7:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
Ima nečeg elastičnog u onome kakav si. Što dalje to odbaciš, brže se vraća. A najgore je kada te pogodi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sub maj 11, 2013 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Tyrants have been defeated many times in this galaxy and others, Whenever one tyrant of one group or species is banished or defeated forever, another suppressive group or species arrives to take their place. What one resists one becomes .

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: čet maj 16, 2013 8:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Iluzija je bazen zadovoljstava u kojem se većina ljudi voli utapati.

Moje svjesno "ja"

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sub jun 15, 2013 7:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Samo svjestan čovjek može shvatiti da je veća moć iza očiju, nego ona koju oči vide.

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sub jun 15, 2013 3:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Mislim - dakle nisam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: pon jul 01, 2013 11:49 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Sarkazam – posljednje utočište skromnih i čestitih ljudi u situacijama kada se privatnost njihovih duša nasilno napadne.

Fjodor Dostojevski


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: pon jul 01, 2013 4:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Najjaci nagon, s kojim se radjamo je nagon za prezivljavanjem. Traje ceo zivot.
Odatle direktno, najjaci strah, koji traje ceo zivot, je strah od smrti.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: pon jul 01, 2013 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 10, 2010 7:57 am
Postovi: 141
Dodje zeka na vr planine :help:

_________________
moja parola za bolju svjes: ni tacke ni zareza to sam sad smislio samo da mi se odrzat :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: uto jul 02, 2013 8:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Nikad ne zalite sto ste upoznali neku osobu u svom zivotu... Jer, dobre osobe ti daruju srecu... Lose ti daju iskustvo, a zle ti daju lekciju... U svakom slucaju dobijes nesto, i ne mozes nikako biti gubitnik, jer u zivotu koliko si naucio toliko si pobedio.

Mesa Selimovic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Misao trenutka
PostPostano: sub jul 06, 2013 7:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Those who know Not that they are One, Act not as One.
Those who act not as One,
Create not Love, but suffering and disharmony. What you create, you receive.
The Fruits of Your acts will follow your days.

Oni koji ne znaju da su Jedno, ne djeluju kao Jedno.
Oni koji ne djeluju kao Jedno,
Ne stvaraju ljubav, nego patnju i nesklad. Što stvaraš to i primaš.
Plodovi tvojih djela,pratit će te kroz život.

izvor:
The Children of The Law of One &
The Lost Teachings of Atlantis

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 525 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 79 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz