Sada je: sri maj 22, 2024 6:41 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Shta te ISPUNJAVA???
PostPostano: pon maj 25, 2009 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Zhelio bih da znam shta vas ispunjava, u potpunosti ili bar donekle,bar mrvicu.

Poshto sam shvatio da ako nismo do odredjenog intenziteta zadovoljni nemozhemo ici dalje, tj. na bolje ni u jednom smislu, pa me zanima kako vi uzhivate, odmarate, opushtate ili telasno ili mentalno, shta vas chini sretnim, shta budi u vama neke chudne ali iskrene osecaje, zbog chega zazhelite da grlite druge ljude, shta vam konkretno iz svakodnevnog zhivota olakshava put budjenja, shta budi u vama pozitivne emocije, zbog chega ste iskreni, zbog chega budete puni ljubavi,zbog chega je ispoljavate kad je ispoljavate,tj. shta inicira to u vama, itd,itd,......

Sinoc sam razmishljao shta mene to ispunjava u potpunosti i shvatio da me nishta ne ispunjava u potpunosti.Ali me donekle razne sitnice ispunjavaju, pa sam odluchio da kad budem imao vishe vremena i kad se budem bolje osecao da napravim spisak stvari koje me donekle ispunajvaju,mrvicu ali opet je lepo i prijatno.
Evo naveshcu neke: dok shetam sam pogotovo kad nema u blizini drugih ljudi, kad nekad neshto nacrtam, ponekad kad sviram, muzika, kad budem nasamo sa voljenom osobom, kad razmishljam u mraku ili prirodi, priroda uopshteno, ponekad kad budem sam u shumi, kad mi neka slatka zhivotinjica pridje i hoce da se mazi ili da je nahranim, kad mi neko iznenada pokazhe svoje razumevanje u mene ili iskrenu ljubav, kad gledam u vatru kako gori dok oko mene se chuju razni zvukovi letne vecheri, ponekad kad gledam u zvezde, ponekad kad chujem iz daljine kamion ili neko drugo vozilo kako ide, volim putovati nocu ako vozilo nije neudobno i ako je duzhi put, itd ,itd,.....

Volio bih da i vi svi odgovorite na ovu temu. :)

et' 8)

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzP svima :wink:

_________________
Da bi bio chovek, nije dovoljno imati samo ljudsko telo.


Zadnja izmjena: mrtav umoran; pet jun 26, 2009 7:37 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 25, 2009 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
pa me zanima kako vi uzhivate, odmarate, opushtate ili telasno ili mentalno,

Opuštam se na različite načine kako kad,nekad slušam Metlicu,nekad Guns&Roses,nekad Enyu.......većinom su mi knjige najbolje opuštajuće sredstvo.
Citat:
shta vas chini sretnim, shta budi u vama neke chudne ali iskrene osecaje, zbog chega zazhelite da grlite druge ljude, shta vam konkretno iz svakodnevnog zhivota olakshava put budjenja,shta budi u vama pozitivne emocije, zbog chega ste iskreni, zbog chega budete puni ljubavi,zbog chega je ispoljavate kad je ispoljavate,tj. shta inicira to u vama, itd,itd,......

Shvaćanje i razumjevanje koncepta djelovanja sveopćeg "mehanizma".S tim ne mislim na to da sve razumijem,nego kad shvatim neki dio,npr. ljubav.

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 12:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 06, 2008 3:13 pm
Postovi: 46
Lokacija: Outside the Box
weed :D

_________________
"Poznavati druge je inteligencija; poznavati sebe je prava mudrost.Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog je prava moć."
-Lao Tse-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 12:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
forum na www.galaksija.com :blob: :D :blob: :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 29, 2009 2:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
jel' to pocheo raspust? :mrgreen:

ispunjava me raspust,bez kraja i pochetka
raaaaaaassspuuuuuuuuuuuuuuuuuuusttt :blob: :love6: :blob: \:D/


P.S. kao i Java,ne mogu te osloviti sa "mrtav od umora" ili "umoran do mrtvila", pa cu to skratiti na u.m.
dakle,u.m. :D ,slika na avataru ti je dezinformacija :mrgreen:
zna se da usisivachi,vesh -mashine,mikrovalne i ostalo nisu nikad bile pokretachi religija i ostalih oblika prosvecivanja populacije,bar u ovom ciklusu ove civilizacije
to su bili neki sasvim drugi momci,a i cure :wink:
a mozda ti to sve vec znash,pa se samo zezash sa onima koji su ikonu na zidu zamenili posterom nekog "sivog" ,pa se i dalje klanjaju i pale kandilo,ali ovaj put aparatu za domacinstvo :mrgreen:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 30, 2009 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
shoping me ispunjava, kad odem u avenue mall i kupim si cipele nove i cd od colonije onaj super!
šalim se!

fotografiranje... to mi je hobi, fotkam oko 3 godine, intenzivnije oko godinu dana
jako sam sretan i ispunjen kad napravim neku dobru fotku
iako sad vec koji tjedan-dva nisam
evo neke starije

sljeme1
slika

sljeme 2
slika

OBEY!
slika



donedavno me ispunjavala i zaljubljenost jedne žene... sad je bolno istrgnuta iz mene... bar ce bit dobrih fotki :lol: :|

trava...ne znam dal me ispunjava, ali mi paše...

glazba uvijek, bez nje ništa!

priroda, otić na Medvednicu na neki vrh za koji nitko ne zna ili jednostavno otići u neki dom na kavu i malo pustiti da me šuma filtrira

i tak... moram čak reć i da me posao ispunjuje i zadovoljava jer puno vidim i puno učim. makar ne djelujem tako na poslu :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 31, 2009 2:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
ovo je prekrasno. baš krasne slike!
kako si naučio sa Photoshopom te fore? meni je ps pretežak. čak i uz vodič se izgubim. inače napravimo dosta lijepih fotki, kupili smo novi fotoaparat. imaju kut, svjetlost i sve, ali uvijek fali ta neka crta koja se jednostavno treba ispraviti ili naglasiti na kompjuteru...i koji fotoaparat koristiš? :P

ispunjava me...trenutno - dobro jelo. i kolači, DA, kolači. stvari koje me inače ispunjavaju su odlasci u prirodu, glazba, knjige. a, klasika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 31, 2009 1:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
hvala
photoshop sam naucio sam nekako, a kasnije sam završio grafički dizajn
nisam pročitao niti jedan pruručnik :mrgreen:
na ovim prvima je jednostavna obrada - micanje slidera u shadow/highlights, levels, brightnes/contrast i curves :)
to ti je dosta za svaku fotku, za ono osnovno
zadnja je HDR
imam canon 450d


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 9:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
Daklem,ispunjava me život,običan,svakodnevni,a i sve neobičnosti koje se dese usput.Ispunjavaju me ljudi,stvari,bića i pojave.Ispoljavam ljubav jer za tim osjećam neodoljivu potrebu.Ponekad mi sve ide na živce...ali i to me ispunjava - npr. kad pobjesnim,onda se kvalitetno i maštovito ispsujem.Poslje se osjećam ispunjena glupošću :roll:

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 6:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
[/quote]P.S. kao i Java,ne mogu te osloviti sa "mrtav od umora" ili "umoran do mrtvila", pa cu to skratiti na u.m.
Citat:
E Nat mozhesh me zvati U.M. , a mzohezh i bez tachkica :D , a i mozhesh ovako ,, Umoran OD mrtvila''! :wink:

dakle,u.m. Very Happy ,slika na avataru ti je dezinformacija Mr. Green
Citat:
Ja sam tu sliku stavio da iz zjb.(premsihlajo sam se izmedju ove slike i slike neke iz crtanog HTF) ali i iz malo muckanja glavom shta je istina ,shta lazh, ko veruje istoriji koju uchimo, isto takodje onome ko je lakoveran, ali dvosmisleno, da li istoriji, da li ovoj slici, ili ce je shvatii kako jednu opaku shalu prema vernicima. I ja sam vernik alu Boga,ne u crkvu, i ne bash onako kako nam ga ona predstavlja.

zna se da usisivachi,vesh -mashine,mikrovalne i ostalo nisu nikad bile pokretachi religija i ostalih oblika prosvecivanja populacije,bar u ovom ciklusu ove civilizacije
to su bili neki sasvim drugi momci,a i cure Wink
Citat:
Pa neznam koji su to momci i cure, niti iko od nas mozhe znati, ali predpostavlajm da su to oni isti na koje se Isus iskalio rechima nakon shto je jednog slepca izlechio,tj. oni sveshtenici od Rimske mnogobozhachke religije koja je tada obmanjivala ljude. Isus ih je izbedario pred narodom shta im je sve rekao :lol: : da ni sami NE poznaju Boga tj Stvoritelja, DA su oni sami nevernici, i da kad bi osetili tj. spoznali Boga da bi umrli od straha, da su zli,itd... Takodje smatram da da je Isus propovedao CHistu istinu o nama i o Bogu, i da je hrishcanstvo trebala biti religija takva da nas ,, oslobodi'', ali sad je neko, da li ti sveshtenici i oni koji stoje iza njih ili neko drugi neznam,- su izopachili i Isusa i hrishcanstvo. Necu da dalje pricham i razjashjavam , odosmo s teme. :mrgreen:


sljeme1
Citat:
Svidjaju mi se slike, a pogotovo ova sa Nekim rozim cveticem i omotom od orbit zhvake. :) Jbg neznam kako se cvetic zove ! #-o :oops: :roll:

Pishite josh ljudi!!! :cry:

zzzzzzzzzzzzzzzzzP :wink:


Zadnja izmjena: mrtav umoran; pon jun 01, 2009 6:51 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 01, 2009 6:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
ala shit shta je ovo! #-o
Obrnuo sam citat i ono shto sam ja pisao! :?

Ne da mi se ispravljati. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 02, 2009 6:04 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Hehehe :mrgreen: u.m. kakva evolucija nick-a, a?. Moj odgovor bi bio spoj onog što je napisala Klejbezabla, naročito dio o ljubavi, i metuzalem...I Još...Duge šetnje obalom Dunava i Save...Kafica na jednom pank-rokerskom splavu poslije šetnje...juče otkrivanje antikvarnica knjiga ... danas posao i kiša...eto..

Mrktrb, fotke su ti super :thumbup: . Da li si razmišljao da kreneš da ih prodaješ preko 'neta? Možda imaš dobaru arhivu tri godine fotkaš nije mala stvar. Ukoliko nisi evo ti par linkova pa baci pogled...
mađarski sajt, dosta jeftine cijene fotki,
http://www.sxc.hu/
ovo je jedan od najjačih svjetskih i on je jeftin sa cijenama fotki.
http://www.istockphoto.com/index.php
ovaj je profi sa najskupljim fotkama a i najvećim imenima ...
http://www.gettyimages.com/
Jedan moj drugar zarađuje sasvim solidnu cifru svaki mjesec.Kad fotografiše za posao radi namjenski i za prodaju na netu, dobra strategija.(inače radi na televiziji kao fotograf).
Pozdav.
eh, da, tagovanje fotki je presudno isto kao i količina....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 03, 2009 12:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Matematika, elektronika, meditacija, mjuza, sex, mushrooms, zrak, voda, ... toplina. Ne znam zapravo. Sve to po malo kako kad, kako gdje.

Ali dugi noćni sati bez distorzije misli ponajviše. :-)

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 04, 2009 8:33 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Blues. Tako se dobro udubim u slusanje, da osetim svaku notu na sebi. Pocnem da treperim kao one zice na gitari. Vec na kraju imam osecaj da mi govore te zice nesto i osetim koja ce nota biti sledeca. Sad mi je jasno zasto neko moze biti gluv, a dobro poznavati muziku.
Vibracije koje osetim kad sam u blizini osobe sa kojom imam iste vibracije-treperenje.
Zeleo sam devojcicu i rodice se krajem avgusta ili pocetkom septembra.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 05, 2009 12:46 am 
Mene opusta slusanje recimo enigme, enye, deep foresta pa recimo sviranje gitare ili programiranje nekakvih abstrakcija. Trcanje ili treninzi ili/i cura i tako to... U zadnje vrijeme palica po zidu mi daje dosta opustanja jerbo me sefovi razvlace ko kuhar/ica tijesto za picu lol.


Vrh
  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sub jun 13, 2009 2:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 27, 2009 4:35 am
Postovi: 193
Lokacija: tampa bay
Yami_Raziel je napisao/la:
weed :D


:glasses7:

a mislio sam da cu biti prvi s odgovorom :(

ma to ispunjava sve vazne stvari u zivotu prema tome vazna je stvar zbog stvari ustvari

hahaha

_________________
Fed with the tongues of Apocalypse
That galloped down,disordered worlds behind


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shta te ISPUNJAVA???
PostPostano: sub jun 13, 2009 11:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jun 13, 2009 12:13 pm
Postovi: 31
jazz ... definitivno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shta te ISPUNJAVA???
PostPostano: pon jun 22, 2009 10:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 20, 2009 1:33 pm
Postovi: 30
Lokacija: where eagles dare
mislio sam napisat muzika,al sad kad malo promislim mozda jos vise od toga zapravo drustvo,prijatelji,kad se nademo,sale,konstruktivne rasprave...
kad nesto novo naucim,otkrijem,shvatim...
priroda,nekad i kuhanje,igra s mackama,voznja motorom,sviranje gitre,imitiranje nekog heavy metal pjevaca kad mi dode ona zuta minuta kad slusas neku stvar pa moras odvinut do kraja...
ima dosta toga...ovaj forum trenutno!
zapravo me dosta toga ispunjava,ali brijem da je to cisto stvar toga kako izaberes gledati na sve,
jel ti casa poluprazna ili polupuna...
uzivam u trenucima!moglo bi se reci da me-ISPUNJAVAJU TRENUCI!hahahaha
(evo i sad sam ispunjen kad vidim kak sam to ljepo srocio) :D

_________________
znam ono sto treba da znam,moja snaga je u tome sto sam to sto jesam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shta te ISPUNJAVA???
PostPostano: pon jun 22, 2009 11:46 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Utisci, misli, emocije, kretanje, dah...jednom rječju ŽIVOT!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Q: Shta te ISPUNJAVA??? A: No idea...
PostPostano: uto jun 23, 2009 12:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Moram reći da me recimo fax ne ispunjava. Svejedno mi je da li recimo prođem ispit ili ne. Neki me pitaju da li se brinem za svoju budućnost, ali me naprosto nije briga. Onako da, pitam se što će biti sutra. Ali vidim da bez obzira stupanj obrazovanja svi bivaju jebani ko mladi majmuni (oprostite na izrazu). Tako da me to dovodi do osjećaja indiferentnosti naspram stjecanju znanja kroz institucije koje su dizajnirane za to. Well blah.

Možda iz ovog se da vidjet da sam se malo zagubio na putu po kojem idem. Ili naprosto nemam cilj u životu. Ali što je cilj? Imat puno para i obitelj? Biti produhovljen?
Što je vaš cilj? Da li ga uopće imate? Ili naprosto živite život od dana do dana? :-k

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz