Sada je: sub jun 15, 2024 11:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Cudno zujanje?
PostPostano: uto apr 04, 2006 12:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
U zadnje vrijeme sam primjetio neko cudno zujanje u mojoj blizini, slicno visokonaponskim uredjajima, nesto kao kad ugasite one starinske televizore pa ucinu bzzzzzz.
Prvo sam mislio da je to ulicna rasvjeta, jer blizu stana mi je ulicna lampa, medjutim onda sam jednu vecer setao u prirodi gdje nije bilo nikakvih lampi i slicno i opet sam cuo to zujanje.
Isto kao i sada, a 2 su sata popodne usred bijelog dana, ni ulicna rasvjeta niti jedan drugi visokonaponski uredjaj sada sigurno ne rade.
Zujanje kao da ima nepravilni amplitudalni oblik, cas pojacava, cas smanjuje, pa malo prestane, pa se opet vrati...

Zanima me da li jos netko ima iskustva s tim ili mozda netko zna sta je to?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 2:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Hm, da.

Ja primjecujem nesto slicno, vec mjesecima i to upravo pred spavanje. Svejedeno u koje doba noci, prije nego sto zaspim cujem jasno zujanje oko sebe, do par minuta koje mene podsjeca na zujanje komaraca ljeti. Ono znas, kad sve utihne i ti hoces spavat i onda ti ne oni ili daju ili te probude u sred najljepseg sna.
Buduci da zivim na podrucju gdje komaraca nema niti ljeti, najprije sam se pitala: WTF is this?
Onda sam se pomirila s tim.
Da pojasnim, zvuk ne dolazi iz moje glave, nego iz moje okoline, ali ga ne mogu locirat, znaci kao da je “svugdje odjednom” i nema izvor.
I nemam nikakav los/negativan osjecaj u vezi s tim.

Onda sam naisla na jedan odjeljak iz Bringersa 9. poglavlje koje kaze:

Citat:
“Mnogi od vas imaju implantate u sebi da odgovore na ovu komunikaciju i da izbjegnu psihičko vodjenje rata i smetnje iz okoline koje bi mogle vašu frekvenciju držati blokiranu – koje bi mogle da vas spriječe da primite ove informacije.

Ovi implantati nisu negativni.

Vi niste bili oteti i prisiljeni da ih nosite protiv svoje volje. To su eterični implantati koje ste vi pozvali k sebi, kao sredstvo - da bi primili izvanplanetarnu energiju. Ovi implantati se aktiviraju sada.
Mnogi od vas se osjećaju kao da su "promjenjeni". U različito doba dana, posebno prije spavanja, vi čujete tonove, ili osjećajte jednu vrstu električnih vibracija u vašem tijelu.

Kada se te informacije vama šalju, vaše tijelo mora biti u stanju da ih prihvati. Da bi ih vaše tijelo primilo, ono mora biti u odredjenom stanju. Informacija je kao struja i ako vaše tijelo ne može izaći na kraj sa strujom, vi se nećete osjećati dobro.

Ljudi na Zemlji su programirani za ovo vrijeme i ne postoji NITKO tko je ovjde INKARNIRAN tko može reći da se zabunio, da se prevario i da nije imao pojma o čemu se ovdje radi.
NITKO na planeti nije rodjen bez jednog odredjenog mehanizma u sebi koji se može aktivirati, da bi se uskladio sa ovom frekvencijom.“



“Moj osjecaj” mi kaze da se za vrijeme spavanja sa mojim tijelom i sa mojom svijesti desavaju neke stvari koje mojoj “budnoj svijesti” jos ne moraju biti skroz jasne, tako da “budnoj svijesti” ne odvlacim paznju sa stvari na koje se ona sada mora koncentrirat, ali jednog dana, kad za to dodje pravo vrijeme, bit ce mi i to jasno. Kada - ovisi o meni, tj. u kojoj se mjeri posvecujem prioritetima i savladavam one korake koji su preda mnom.
Meni to djeluje kao neki nevidljivi timer koji signalizira: “Ok, ona sad ide spavat, vrijeme je za posao.”


Usput sam trazila u googl-u “mosquito-like buzzing”, “strange mosquito buzzing” – ne mogu naci nista suvislo.

Ne znam, da li Kasiopejci negdje nesto kazu o takvim/ slicnim stvarima mozda?

Ili netko drugi, ali suvislo?


DISCLAIMER: ovo je moje iskustvo i ako netko cuje komarce, nek se ne oslanja na moje objasnjenje, nego nek u krajnjoj liniji ode kod otorinolaringologa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Iskreno, postoji mogućnost da je u pitanju aktivacija implanta i to po vas negativnog, ali nemogu biti siguran, možda vam se širu percepcije, a možda je pitanje implanta ili programiranja, osobno nemogu govorit šta je jer ja to zujanje još ne čujem.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 2:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Haha!

Ono što ja sve čujem - neću vam ni opisivati. I ovo zujanje također. Ali kad se ponekad zvukovi poklope s bljeskovima... e to je onda zanimljivo. I istovremno pucanje plastika i drvata po kući... i istovremeno paljenje alarma na automobilima na parkingu... hehe! Cool!

Da, Tina... dobro si rekla: nema tu slučajnosti.

Ionako su sve samo lekcije... baš mi je zanimljivo ovdje u ovo vrijeme... heheheeee!

Ljudi definitivno otkrivaju mnoge neobične stvari, a kako iz mnogih intuitivnih pogleda mogu reći - ovo je TEK POČETAK!

Sve u svemu, JG, hvala na podijeljenom ( sheranom ) iskustvu sa drugima! Vidite kako to dobro radi kad se svi umrežimo i međusobno razdjeljujemo svoja iskustva! Brže se uči i ide dalje!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 2:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Kod pucketanja drva i plastike i aktivacije alarma je korištena tehnologija, ovo ostalo možda nije, ali koristi se nešto šta recimo tehnološki ometa rad alarma i onda se aktivira a po meni to baš i ne može bit ništa drugo nego elektromagnetski impuls, ali hm..., treba još istraživat to.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 3:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Game, mislim da je skalarni val. Ali još ne mogu tvrditi sa sigurnošću da znam što je, jer je to najvjerovatnije tehnologija 4. denziteta, pa kako bih sa ovim svojim 3 D mozgom to još mogao shvatiti?! Niti riba nikad neće shvatiti ( dok je na 2 D ) kako funkcionira žarulja, koja je 3 D tehnologija.

Ali - otkrit ćemo mi to stari! Samo malo strpljenja...

Hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Game, mislim da je skalarni val. Ali još ne mogu tvrditi sa sigurnošću da znam što je, jer je to najvjerovatnije tehnologija 4. denziteta, pa kako bih sa ovim svojim 3 D mozgom to još mogao shvatiti?! Niti riba nikad neće shvatiti ( dok je na 2 D ) kako funkcionira žarulja, koja je 3 D tehnologija.

Ali - otkrit ćemo mi to stari! Samo malo strpljenja...

Hehe!

:wink:


Pazi, znaš li što je 4d tehnologija, to je tehnologija koja radi na astralnoj ravni, čim se koristi kao fizičko oružje odmah je 3d.
štoviše, ljudi su s mountaulk projekta govorili da su takva "oružja" dolazila od fizičkih rasa, reptila i Sirius A, stoga nevjerujem da je 4D oružje već samo ga još nismo upoznali.
Pogledaj dokumentarce o tim projektima pa vidi o kojem oružju i tehnologiji govore, to je sve fizička tehnologija, čak je i tesla radio na nekim takvim uređajima.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 4:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
to je sve fizička tehnologija,


Da. Ali u 4. denzitetu fizičko isto postoji. Da se ne zbuniš... hehe! I fizičko je vrlo VARIJABILNO. Ali, i eteričko također - naravno. I tu u 3. denzitetu isto imamo eteričkih postojanja. Bar u ovom realitetu. Jedino ih teže uočavamo radi materijalno-orijentiranih percepcija realiteta. Astral je samo jedan realitet ( ili skupina ) u 4. denzitetu.

Dakle, nije sad stvar jel to ovakvo ili onakvo - stvar je u tome da to još ne možemo shvatiti sa toliko znanja kojeg trenutno znamo. TO je BIT.

Ali, opet - saznat ćemo!

To te ja pitam! Hehehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 5:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Ovo zujanje sam čuo negdje početkom zime, odnosno krajem prošle godine i, eto, sve do ovog trenutka mu nisam pridavao neki naročit značaj, iako, moram priznati da je osjećaj bio jako čudan jer nisam nikako mogao odrediti izvor tog zvuka. Dešavalo se to isto kad i vama, dakle najčešće prije spavanja, izađem naveče na balkon da zapalim cigaru (tad sam još pušio :( ) i čujem to zujanje, meni se činilo kao da je u pitanju neki električni izvor ali opet ništa nalik bilo čemu što sam do tada čuo.
Da, definitivno je bilo nešto izvana a trajalo je to nekoliko narednih dana da bi onda prestalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 6:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Tina je napisao/la:
Da pojasnim, zvuk ne dolazi iz moje glave, nego iz moje okoline, ali ga ne mogu locirat, znaci kao da je “svugdje odjednom” i nema izvor.
I nemam nikakav los/negativan osjecaj u vezi s tim.

Usput sam trazila u googl-u “mosquito-like buzzing”, “strange mosquito buzzing” – ne mogu naci nista suvislo.

Ne znam, da li Kasiopejci negdje nesto kazu o takvim/ slicnim stvarima mozda?

Ili netko drugi, ali suvislo?


DISCLAIMER: ovo je moje iskustvo i ako netko cuje komarce, nek se ne oslanja na moje objasnjenje, nego nek u krajnjoj liniji ode kod otorinolaringologa.


Upravo tako, i ja cujem zvuk kao da je svugdje oko mene, ne mogu ga locirat...
Isto tako, nemam neki negativa predosjecaj...
Ali npr. sada su kod mene doma 2 prijatelja i trenutno nema tog zvuka...
A mozda i one moje rane imaju veze s tim?

tko ce znat...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 6:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Jaoooo J.G. - tebe treba palicom istuc :lol: Prije par dana si se sprdao na chatu iz toga a sad ? Sta je sad ??? :lol:

Meni namjestaj krcka svaki dan a zujanje dodje u predvecernjim satima i nekad mi se zna lagano zavrtiti u glavi. Izgleda da gospoda Sivi provjeravaju implante ili direktno ubacuju neke programcice.

Uopce ne zelim pricati o tome sto vidjam kad se u noci znam probudit 8)

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 7:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Meni se cini da namjestaj zna krcnut kada mi se intenzitet misli izjaca i kada imam par misli vec u skupu ili sukobu i od kojih cinim nekakvu cjelinu... No, nikako da to faking provjerim. Morat cu uzet nekakav listic i stavljat x-ice i plusice... ;)

Mislim, najcesce je navecer jer se navecer dogadja promjena temperature i kod mene u stanu i vani, ali mislim bas u takvim trenutcima... No, ne znam, recimo nekad mi zna i ekran na monitoru se malo cut... Jedan dan mi se dogodilo kao da je nekakva cestica proletjela pored mene (koju sam i osjetio pored sebe i vidio) i pogodila dio ekrana na monitoru i nakon toga uslijedio zvuk?!

Cini mi se da stvari mogu pocet postajat sve cudnije i cudnije...

Hehe, bit ce zabavno ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Crystal Dream je napisao/la:
Jaoooo J.G. - tebe treba palicom istuc :lol: Prije par dana si se sprdao na chatu iz toga a sad ? Sta je sad ??? :lol:

Meni namjestaj krcka svaki dan a zujanje dodje u predvecernjim satima i nekad mi se zna lagano zavrtiti u glavi. Izgleda da gospoda Sivi provjeravaju implante ili direktno ubacuju neke programcice.

Uopce ne zelim pricati o tome sto vidjam kad se u noci znam probudit 8)


ja sam se sprdao na prijateljski nacin, nikad nisam rekao da ne vjerujem u to i da su to gluposti...
ajde reci sta vidjas kad se probudis?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 8:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Mislim da je ovo vise tema za SZ forum, ali dobro...Tko shvati, shvati.

Znam se buditi u gluho doba noci sa osjecajem da nesto nije u redu. Soba je potpuno drugacija. Mislim, namjestaj i sve je tu, ali sama percepcija je kao da ju gledam na filmskom platnu. Ponekad vidim i kako se zidovi jednostavno - tope ( kao da ih gledam kroz plamen..ili vodu ). Obicno kad natrag legnem u trecem oku mi se pocinje otvarati vortex i u budnom stanju pocinjem putovati kroz nekakav film. Vidim fragmente nekih dogadjaja koji sa mnom nemaju nikakve veze.

Ima jos toga, ali je tesko za opisat...

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Kod mene namestaj ama bas nikada ne krcka, jedino sto mi se stalno odvrcu sijalice u lusterima a verujem da je to zbog vibracija usled saobracaja. Zivim u centru grada i imam tisine samo izmedju 3 i 4 izjutra i samo u to doba povremeno cujem zujanje, i nikada tome nisam pridavao znacaja jer moze biti mnogo toga, sto ne mogu ni da proverim.

Mozda ne treba previse obracati paznje na te stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 8:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Kod mene je navecer apsulutan mir i znam prepoznat sve zvukove u okolini.
Krckanje namjestaja dogadja se pri stalnoj temperaturi i to dok radim neke vjezbe ili dok meditiram. Komp samo u to vrijeme zna proizvodit jako cudne zvukove. Pocinje sustati vrecica za koju nisam ni znao da postoji, posto se nalazi ispod debele knjige i to godinama. O zujanju da ne govorim. Ili mi se pocinje nakon toga vrtit u glavi ili se pocinjem osjecat naprosto - cudno. Jednom sam cak nakon zujanja osjetio laganu resku bol u desnoj lopatici.
Zujanje se ( meni ) cuje pored lijevog uha, kao kad ti pored uha zuju komara c, samo sto je ovo zvuk poput elektromotora i kontinuiran je - traje od par sekundi do minute ( meni ). Sve vise ljudi to cuje i ima slicna iskustva a ako se nekome to pripisuje opcoj paranoji ili kolektivnom zabriju - neka.

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 9:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
moram priznat, da i ja u zadnje vrijeme čujem to neko zujanje...samo opet nisam siguran jeli mi to dvd.... :D iako je isključen....

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Crystal Dream je napisao/la:
Zujanje se ( meni ) cuje pored lijevog uha, kao kad ti pored uha zuju komara c, samo sto je ovo zvuk poput elektromotora i kontinuiran je - traje od par sekundi do minute ( meni ). Sve vise ljudi to cuje i ima slicna iskustva a ako se nekome to pripisuje opcoj paranoji ili kolektivnom zabriju - neka.


meni je zujanje bas neko visoke frekvencije, ne znam sta u prirodi moze tako zujat. Kao zice od dalekovoda, pa ih onda dignes nekoliko oktavi gore, i onda varira amplitudalno, pojacava se, pa smanjuje, ali nepravilno i u razmacima od 5 sekundi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 10:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
J.G. je napisao/la:
Crystal Dream je napisao/la:
Zujanje se ( meni ) cuje pored lijevog uha, kao kad ti pored uha zuju komara c, samo sto je ovo zvuk poput elektromotora i kontinuiran je - traje od par sekundi do minute ( meni ). Sve vise ljudi to cuje i ima slicna iskustva a ako se nekome to pripisuje opcoj paranoji ili kolektivnom zabriju - neka.


meni je zujanje bas neko visoke frekvencije, ne znam sta u prirodi moze tako zujat. Kao zice od dalekovoda, pa ih onda dignes nekoliko oktavi gore, i onda varira amplitudalno, pojacava se, pa smanjuje, ali nepravilno i u razmacima od 5 sekundi.


A moras ti bit extra :roll: :lol:

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 12:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Meni na svu sreci ne zuji , Mozda koji put ali rijetko (za razliku od one grozne skripe koja je sve gora i gora) ali decko ima problema s tim zujanjem vec par godina. Isto tako opisuje kao i vi samo sta njemu neprestano zuji. Napominjem da je bio na pustim pretragama i da nemaju pojma sta mu je.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz