Sada je: čet mar 28, 2024 9:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2260 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 109, 110, 111, 112, 113
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto okt 31, 2017 1:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 31, 2017 1:07 am
Postovi: 52
Na kraju mjeseca listopada bismo se mogli i nasmijat..

Od djetinjstva imam noću strah da je neko ispod mog kreveta.
Otišao sam kod psihoterapeuta i rekao mu:
- " Imam problem.
Svaki put kad liježem u krevet mislim da je netko ispod njega.
Strah me je ...
Mislim da ću poludjeti ... "

- " Mogu Vas izliječiti !
Dolazit ćete na razgovor tri puta tjedno i za godinu dana oslobodit ću
Vas tog straha.
- " Koliko će to koštati ?
- " Petsto kuna po posjeti . "
- " Moram razmisliti pa ću Vam javiti ."
Šest mjeseci kasnije prepoznao me na ulici.
- " Zašto niste došli na terapiju ? "
- " Pa, petsto kuna tri puta tjedno i tako cijelu godinu je puno novaca.
Jedan konobar me izliječio za 100 kuna.
Bio sam tako sretan što sam uštedio sav taj novac da sam si kupio novi
auto ! "
- " Kako je to uspio ?
Koji savjet Vam je dao ? "
- " Rekao mi je da odrežem noge na krevetu !

_________________
Hoë spelers bron vasgevang in Perpetuum Mobile...of jy nou is uitgepluis hoe dit werk?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ...Ovo Cago, je Go ca. Goca, Gogi...
PostPostano: uto okt 31, 2017 1:34 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
...a ovo Cago nešto potpuno drugačije



...jer kad se popikne na pragove
suština pošalje poruku ličnosti...
izabere joj "ime"...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sub dec 23, 2017 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Perspektiva brojki

Da svaki dan života trošiš po milijun dolara (nekih novčanih jedinica), u jednoj godini potrošio bi 365 milijuna.

Ugrubo, vrlo ugrubo rečeno, trebale bi ti OKO zaokruženo 3 godine da potrošiš 1 milijardu dolara (recimo da neke malko prešišaš).

Istim tim tempom trošenja, potrošio bi 100 milijardi dolara u 300 godina.

Da živiš 3000 godina, da ti je to životni vijek, trošeći dnevno, svakoga dana po 1 milijun dolara, potrošio bi za života (3000 godina) oko 1 trilijun dolara. Ne moraš to biti ti sam, može i 37 vas sa životnim vijekom od 81 godine, jedan za drugim. Čak bi i vaše "proširene familije", a možda i pola grada moglo sasvim pristojno živjeti od vašeg (milijun dnevno na tri tisuće godina ili drukčije rečeno, jedan trilijun ukupnog) zgoditka.

U pitanju je samo jedan jedini trilijunčić.
2010 je npr. Pentagon pronevjerio (ne zna se di su) 1,7 trilijuna.
Neke druge DOD 2,3 trilijuna.
Jedna druga ustanova je neke godine pronevjerila tako preko 9 trilijuna.
A to su tek "kaplje" u moru.

Šalu na stranu (hm?). Jedan naslov od 4.siječnja ove godine, kaže da je "globalni dug" dosegao 325% "svjetskog" BDP-a i ostvario rekordnih 217 trilijuna dolara. Ups. Tek to je vic svoje vrste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto jan 30, 2018 7:43 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovaj Edin Adilović zna nasmijat do suza...

https://www.youtube.com/channel/UCQGA7nJvlMRITcDZpxkEtfw

:lol: :lol: :lol: :P :P :rofl :rofl :rofl

:wink: :mrgreen:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: ned feb 04, 2018 11:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
https://www.youtube.com/watch?v=Mlr7iqVVnBk

Sta su (koliki su) dramovi?

Nikad saznat necemo iako se 2 minute klipa efektivno objasnjava sta bi( koliko bi) to moglo da bude.

Obavezno za one koji vole dobru zEjbanciju :D

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: ned mar 04, 2018 1:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
:) :) :) :) :rofl :rofl :rofl :rofl


_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto maj 15, 2018 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 09, 2013 8:06 pm
Postovi: 295
Lokacija: tu i tamo
slika

_________________
Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pon jun 18, 2018 12:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Ma nije ovo crnjak...


"Čuo sam da bi kuhari mogli zarađivati i do 40 tisuća kuna, a barmeni oko 25. Pogledajte koliku sam plaću ja dogovorio"


Novinar Jutarnjeg lista, Vid Barić, proveo je zanimljvio istraživanje.

Uzbuna je oglašena, turistička sezona je ugrožena zbog nedostatka radne snage. Nedostaje oko 15 tisuća radnika. Poslodavci ih stoga privlače na sve moguće načine, posebno u sektoru trgovine, ugostiteljstva i hotelijerstva.

Vlada je upravo povećala kvote za sezonsko zapošljavanje stranaca, brojka trenutačno iznosi 35 tisuća. Prvih 11 Egipćana već je stiglo u hotel na jednom dalmatinskom otoku.

Mediji su puni bombastičnih naslova: slastičarnica obustavila rad jer goste nema tko služiti, glavni kuhari ovog bi ljeta na obali mogli zarađivati i do 40 tisuća kuna neto, barmeni na otocima oko 25. Jedni drugima kradu radnike s blagajni. Ako dovedeš prijatelja da radi s tobom, dobiješ bonus.

Međutim, kako to izgleda u stvarnosti? Pokušali smo naći sezonski posao u zadnji čas i provjerili jesu li poslodavci koji navodno vape za osobljem zbog svega poboljšali uvjete rada te plaće. Što doista nude i koliko su spremni pregovarati? Jesu li spremni odriješiti kesu?

Zbog svega ovog odlučio sam okušati sreću pa tako u mojem zamišljenom CV-u za ovu priliku stoji kako govorim tri jezika te raspolažem širokim spektrom znanja u uslužnim djelatnostima, a koji se proteže od konobarenja za šankom, na terasi, preko posluživanja sladoleda pa sve do jednostavnije gril kuhinje.

Radio sam, kao, već nekoliko sezona i spreman sam i čistiti sobe, mijenjati posteljinu ili prodavati krafne na plaži.

Bilo što, samo neka je dobro plaćeno, barem više nego što je prosječna plaća u Hrvatskoj (6253 kn) jer sezona je i panika - želim zaraditi novac i na jesen platiti godinu fakulteta te registraciju za auto.

Priupitat ću i za broj radnih sati u danu, kao i s kime dijelim životni prostor dok obavljam sezonski posao. Ne želim gnjaviti - ali odlazim raditi na tri mjeseca u nepoznate okolnosti i neke bih stvari ipak morao znati unaprijed. Evo što sam naučio.


1) Hotel na Braču: Sobarice dobrodošle, ali sobari baš i ne

Prvi poziv upućujem na Brač. Hotel na moru traži radnike. Točnije, sobarice i pomoćno osoblje. Uvjeti su dobri, kako piše u oglasu, a osiguran je i smještaj te hrana.

Lijeni glas s druge strane govori mi kako su "došle već neke cure".

"Protiv cura nemam ništa, ako vi primate i sobare", odgovaram. Nakon kratke šutnje s druge strane linije stiže odgovor - popunjeni smo. Ali oglas vam je aktivan, govorim.

Šutnja. Čini se kako se na ovom otoku koncept "sobara" nije još primio.

Nema veze, zovem dalje, mediji tvrde kako nema tko raditi.


2) Restoran na Pagu: Kakva su to pitanja? Čovječe, dolaziš li ili ne?

Restoran pansion traži konobara m/ž za rad na moru, mjesto radnje je Pag. Sjajno, pomislio sam. Glas s druge strane, međutim, postaje sve razdražljiviji sa svakim mojim novim pitanjem.

"Kako to mislite radno vrijeme, radi se od sad do sad, kako već bude dan. Nekad ima puno posla, a nekad ništa. Evo sad da si tu, sjedio bi prekriženih ruku. Ali onda kada dođe neki festival, nećeš stati raditi", pojašnjava mi čovjek.

"Znači, ponekad se radi i više od 10 sati u danu? Kolika je satnica, plaćaju li se prekovremeni, ima li slobodnih dana?" pitam, ne zato što ne želim raditi, nego zato što me interesira što mogu očekivati prije nego što donesem odluku.

"Nemoj me to pitati, kakva su to pitanja, čovječe, kakva satnica, posla ima, želiš li doći raditi ili ne želiš?" čovjek je već ljut.

"Ne znam isplati li mi se dolaziti na sezonu ako ne mogu zaraditi novac, znate, spremiti sa strane", pojašnjavam mu.

"Gledajte, ja ne mogu garantirati zaradu nikome. Recite vi, bez koje plaće ovdje ne dolazite?"

"Niste mi htjeli reći koliko se kod vas radi pa ne mogu procijeniti kakvu plaću želim", odgovaram.

"Pa radi se, mladiću, radi se, rekao si da si bio već na sezoni, prema tome sve ti je jasno. Kakvu plaću želiš?"

"Ovako, budući da mi niste rekli nijednu konkretnu stvar o uvjetima rada, želim najmanje sedam tisuća kuna, pa što bude."

"Možeš početi sa šest", odgovara vlasnik restorana pansiona koji mi, zapravo, nije rekao ništa detaljnije o poslu ili o smještaju, osim da se radi "od sad do sad", a svakim mojim pitanjem bio je sve ljući.


3) Hotel na Hvaru: Imamo manje soba, pa je i plaća manja

Zovem dalje jedan hotel na Hvaru. Inzistirat ću na tako nekom poslu jer čitao sam da u jednom drugom hotelu poslove pomoćnog osoblja obavljaju uvezeni Egipćani za 20 posto manje plaće od hrvatskog prosjeka.

To je zato, kažu novine, jer ne govore jezike te nemaju bliski kontakt s gostima. Ja, s druge strane, fluentno govorim tri jezika pa u ovome hotelu koji nazivam možda mogu biti i pravo osoblje, a ne pomoćno. Budući da sam prema ovim Egipćanima pravi poliglot, tražit ću 20 posto veću plaću od hrvatskog prosjeka izvan sezone. To je oko sedam tisuća kuna. Recimo, za taj novac moji bečki i berlinski prijatelji rade part-time poslove u svojim državama, tri dana u tjednu, izvan takozvane sezone koja je, čini se, tamo na snazi uvijek.

"Nažalost, kod nas ne možete dobiti tu plaću, ali možda ćete imati više sreće na nekim drugim mjestima", odgovara mi pristojno glas s druge strane žice pa dodaje kako su oni manji hotel. To je, valjda, trebalo značiti kako se kod njih ne može zaraditi velika lova. Zaželio sam im sreću te odlučio nazivati dalje.


4) Fast food u Biogradu: Tražiš fotografiju smještaja? Jesi li ti ozbiljan?

Novi oglas nudi mi posao roštiljara. Fast food kiosk na plaži, Biograd na moru. Uvjeti su, kaže oglas, odlični, a nude mi i smještaj, hranu te osam sati rada dnevno, bez prekovremenih koji tamo nisu ni opcija. Smještaj i hranu, zapravo, nudi gotovo svatko koga sam nazvao vezano uz ljetni posao, ali rijetki žele u detalje raspraviti o tome.

Pitanje smještaja je gotovo u pravilu obavijeno velom tajne pa se počesto u ovakvim razgovorima ne može doznati s kim se i u kakvim uvjetima dijeli soba, a jednom sam se drznuo upitati za fotografije smještajne jedinice u kojoj bih trebao živjeti dok sam na sezoni. Glas s druge strane nije mogao vjerovati da sam ozbiljan oko tog pitanja.

No vratimo se na taj roštilj.

Ni ovdje ne mogu zaraditi sedam tisuća kuna plaće, doznajem, ali navodno je bakšiš nevjerojatan. Svidjelo im se što govorim tri jezika, ali nisu bili spremni zbog toga povećati mi plaću. "Zabavljat ću vam goste, svi će se vraćati, stvarno sam komunikativan", postajao sam već patetičan.

Glas na telefonu mi je zahvalio, rekavši kako će zaposliti već nekog lokalca, taman na vrijeme prije najvećih gužvi.


5) Makarska, grill bar: Grilaš za 6 tisuća kuna, živiš s cimerima, a bakšiš se podijeli

Zovem dalje. Opet gril posao, no ovaj put se ne radi o kiosku, nego o nekakvom lokalu na plaži u Makarskoj.

Ovdje je sve "čisto", glas s druge strane konkretno odgovara na moja postavljena pitanja i nema mutnih priča kao s onim čovjekom kojega sam prvog zvao. Plaća je šest tisuća kuna, smještaj je, tvrdi glas, odličan, a soba se dijeli s muškim kolegama, kuharima i konobarima, dok cure spavaju u drugoj sobi. Bakšiš, pak, dijelimo svi zajedno.

"Hvala na informaciji, ali zamislio sam raditi za više novca kako bih ujesen mogao poplaćati račune", odgovaram.

"Probajte s nekim većim hotelima, kompleksima... Ako govorite jezike, prijavite se za neki posao animatora, tamo biste mogli dobiti veću plaću", upućuje me uljuđeni glas pa me lijepo pozdravi.

Pravo osvježenje spram mojeg prvog poziva danas, ali uskoro doznajem kako ni kao animator neću zaraditi lovu kakvu sam zamislio. Naime, većina takvih poslova u poznatijim i većim turističkim kompleksima već je odavno podijeljena te su njihovi timovi uigrani, a manja mjesta nude solidne uvjete, no i animatorske plaće debelo ispod onoga što sam zamislio.


6) Kafić u Splitu: Gazda mora raditi sam jer mu je konobar pobjegao

Pokušavam i s jednim kvartovskim splitskim kafićem. Naravno, bez mnogo očekivanja, i jasno mi je kako ondje ne mogu zaraditi kao na šanku kakvog kapitalnog kluba na obali. Zvao sam, inače, i takve - tu se, pak, čini nemogućim dobiti posao na ovaj način, što me nije tako začudilo.

Prema pričama nekih sezonaca, gužva za takve poslove je golema, a takva su mjesta jedina u Hrvatskoj gdje se tijekom ljetne turističke sezone može u nekoliko mjeseci zaraditi ozbiljan novac, primjerice za automobil srednje kategorije.

Idem, dakle, probati s tim kvartovskim kafićem - ništa me ne košta, a njima i dalje trebaju radnici pa su ih, tko zna, možda odlučili privući većim plaćama. Navodno tako tržište funkcionira.

Zatječem se u razgovoru s jednim čovjekom koji mi se ne prestaje žaliti na državu i namete, govoreći kako on ne može podići plaću mnogo iznad 5000 te kako ne zna tko će mu ovo ljeto u kafiću uopće raditi. Sada, veli, odrađuje smjene sam, a nekada i zatvara ranije. Jedan radnik mu je, završava, pred sezonu "nestao" raditi na obalu, za ni tisuću kuna veću plaću.


7) Cres, restoran: Sjajno - solidna lova, a odmah će me prijaviti

Nastavljam dalje nazivati. Spustio sam kriterije jer očito se s mojim rasponom ljetnosezonskih vještina ne može zaraditi puno. Evo, radit ću za šest, bit ću štedljiv pa možda nešto i uspijem spremiti sa strane nakon odrađene sezone. A možda mi netko i ponudi mogućnost da lupam prekovremene sate pa ću zaraditi i više.

Pomoćni kuhar na Cresu. To je okej; malo priprema salata, dekoriranja, rezanja povrća, pranja tanjura, možda tu i tamo neki jednostavniji gril. Samo da ima mogućnost prekovremenih!

Ugodan glas s druge strane nudi mi 6000 kuna. Radi se od 14 do 23 h, imam dva obroka dnevno, a čovjek spominje i obveznu prijavu.

To je, kad promislim, prvi tip koji je uopće spomenuo tu prijavu! Okej, to ne zvuči loše, nažalost nema opcije prekovremenih, ali ovaj poslodavac mi barem sve iskreno govori o smještaju.

Nas šest u jednom stanu s dvije spavaonice po troje te velikim dnevnim boravkom i kuhinjom. "Hvala, javit ću vam se s povratnom informacijom", poručio sam creskom poslodavcu pa poklopio slušalicu.


8) Rab: Koliko želiš? Sedam tisuća? Hm... Dogovoreno

Opet čudan poziv.

Neki tip s Raba želi da ja njemu predložim plaću za koju bih radio! Prije toga je ispalio kako će mi reći uvjete kada dwđem te odradim koji dan. Kao, on mora vidjeti kako ja radim. Smještaj i hrana su, standardno, osigurani.

"Gospodine, inače je običaj da se početna plaća zna unaprijed, a kada me vidite kako radim - možete mi eventualno odlučiti dati bonuse", pokušavao sam biti šaljiv, a zapravo sam razmišljao o tome koju ću mu cifru navesti u idućem trenutku.

"Dajte mi sedam tisuća, ne dolazim bez toga", poručio sam mu uvjereno. Čovjek je preda mnom izračunao kako bi to bilo 28.000 kuna za četiri mjeseca te je pristao. Nije izgledalo kao da na to računa i razne doprinose, (ne)potrebne državne namete i slično pa ga nisam ni upitao za prijavu.

Uostalom, nije mi se učinilo da je ta prijava neka mejnstrim stvar u ovim sezonskim poslovima pa bolje da ne talasam. Zahvalio sam na informacijama i rekao da ću se javiti povratno te sam poklopio slušalicu. Konačni rezultat: od 10 poziva, osam ih je bilo ozbiljnih, i to je bilo dovoljno za plaću od 7 tisuća kuna mjesečno.


MojPosao.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pon apr 22, 2019 9:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Agencija za održavanje fejsa...



... posmrtno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri apr 24, 2019 10:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
sen-sei je napisao/la:
Agencija za održavanje fejsa...



... posmrtno



:rofl :rofl :rofl

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: ned maj 12, 2019 10:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 11, 2014 5:54 pm
Postovi: 11
"Eh, da: zvao me te noći u dva iza ponoći Kožo da ispriča vic. Ima on taj običaj, zovne u gluho doba noći iz kafane da ispriča vic.

Elem, zajebavaju se Viktor, Boro i Predrag na sahrani Miljenka Smoje, pa pričaju što bi voljeli da o njima, jednog dana kad umru, govore nad odrom. “Ja bih volio”, započe Viktor, “da kažete kako sam bio istinoljubiv i pošten čovjek kojemu je jedno ljudsko biće bilo važnije od cijele države.” “Ja bih volio da kažete kako sam volio ljude i kako sam imao mnogo prijatelja”, doda onda Boro, a Predrag će na kraju: “Ja bih volio da kažete: ‘Ljudi, eno se miče!’ ”"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: ned jun 09, 2019 11:00 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
.




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: čet jun 20, 2019 2:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 3:02 pm
Postovi: 104
Lokacija: Pogani vrh
"Obilježavanje Tijelova počinje u 13. stoljeću, kada se augustinskoj redovnici svetoj Julijani iz samostana kod Liegea u Belgiji, u jednom viđenju punoga mjeseca na mjesecu pokazala mrlja. Puni je mjesec redovnica protumačila kao Crkvu, a mrlju kao svetkovinu koja Crkvi nedostaje, kojom bi se častio Presveti oltarski sakramenat". Kruh u pretvorbi u svetoj misi postaje Kristovo Tijelo.

killing joke


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet jul 02, 2021 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
:love10:

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri sep 15, 2021 9:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546

_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri sep 15, 2021 9:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546
:rofl :rofl


_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto dec 07, 2021 10:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sub nov 12, 2022 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 16, 2010 9:59 am
Postovi: 546






_________________
Hvalisanje je početak sramote.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: čet feb 16, 2023 3:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
:love12:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet okt 13, 2023 11:53 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Geopolitika u ludnici-maskiranoj-u-planetu


- Jel se Rusi i Ukrajinci rokaju zbog religije?
- Ne, i prvi i drugi su pravoslavci...
- Ukrajince podržava Amerika, a Ruse Kina...
- Tako je.
- Kinezi su ateisti?
- Da.
- A Ameri?
- Jebem li ga, Ameri su neki Protestanti, Katolici, Mormoni, kurac - palac.
- A Izrael?
- Šta Izrael?
- Šta su oni?
- Oni su Židovi.
- A Palestinci?
- Palestinci su Muslimani. Suniti.
- Ko podržava Palestince?
- Iran.
- Jesu i Iranci Muslimani?
- Jesu, al Muslimani Šijiti. Koji se inače ne slažu sa Sunitima, al ako moraju birati između njih i Židova ondak su sa Sunitima.
- Aha.
- A Albanci?
- Albanci su za Židove.
- Al oni su Muslimani?
- Jesu, al su uz Ameriku, a Amerika je uz Izrael.
- Ok. Onda su Srbi iz Bosne sigurno protiv Izraela.
- Jok, oni su za Izrael.
- Ok, a ako su Muslimani iz Albanije za Izrael, onda su i Muslimani iz Bosne za Izrael.
- Jok, oni su za Palestinu.
- Ok... A Hrvati iz Bosne, oni su u Federaciji sa Muslimanima, onda su i oni za Palestinu?
- Jok, Hrvati iz Bosne su za Izrael...
- A jebote... A Srbi iz Srbije su onda sigurno za Palestinu koja nije priznala Kosovo, a protiv Izraela koji ga je priznao?
- Jok, i Srbi iz Srbije su za Izrael.
- A Ukrajinci?
- Za Izrael.
- Onda su Srbi sigurno za Ukrajinu kada su i za Izrael.
- Jok, za Rusiju su.
- O jebote, oćul išta pogoditi...
- Probaj.
- A Hrvati?
- Za Izrael.
- Onda su i Hrvati za Rusiju?
- Jok, za Ukrajinu.
- A jesul Rusi za Izrael?
- Jok, Rusi su za Palestinu jer je uz njih Iran, a Iran je ruski saveznik.
- Ok, onda su sigurno Muslimani iz Bosne za Rusiju jer su iranski Muslimani uz Rusiju koja je za Palestinu, a Ukrajina za Izrael. Jel tako?
- Jok, Muslimani iz Bosne su za Ukrajinu, a protiv Rusije jer su Srbi iz Bosne za Rusiju.
- Sad mi više ništa nije jasno... A Turci?
- Šta Turci?
- Turci su Muslimani, oni su onda za Palestince?
- Pa ne baš, Palestinci su zajedno s Britancima istjerali Turke iz Palestine pa se baš i ne mirišu.
- Jesu onda Palestinci neprijatelji Turaka?
- Jok, neprijatelji Turaka su Kurdi.
- Šta su sad koji kurac Kurdi?
- Kurdi su ateisti.
- Aha, Kurdi su onda sigurno s Kinezima jer su i oni ateisti.
- Jok, Kurdi su s Amerima.
- Onda su Turci protiv Amera ako su Ameri s Kurdima?
- Ma kakvi, Turci su u NATO -u, Američki saveznici.
- A u kurac više, a šta je s onim Armencima?
- Šta s njima?
- Šta su oni?
- Oni su Pravoslavci.
- Jesu oni uz Ruse?
- Jok, uz Amere.
- Al njih su protjerali oni Azerbejdžanci iz Nagorno Karabacha?
- Jesu.
- Jesu ti Azerbejdžanci ondak za Muslimane iz Palestine?
- Jok, oni su za Židove.
- Onda su sigurno i protiv Irana jer je Iran za Palestinu?
- Jok, Azerbejdžan je uz Iran.
- A ovi Sirijanci su Muslimani?
- Jesu.
- Onda su oni s Turcima?
- Jok, rokaju se s Turcima.
- Turci su protiv Kurda, onda su sigurno Sirijanci s Kurdima?
- Jok, rokaju se s Kurdima.
- Jesul onda Sirijanci za Izrael?
- Ma koji crni Izrael, Sirija je uz Palestinu 100 %.
- A jebote led...A Crnogorci?
- Šta s njima?
- S kim su Crnogorci?
- Prije su ratovali protiv Japana, a sad su preko Amera s njim u savezu.
- MOLIM?!
- Opalim te golim.

...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2260 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 109, 110, 111, 112, 113

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz