Sada je: uto maj 28, 2024 6:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pogadjanje brojeva, moguce ili ne?!
PostPostano: pet nov 28, 2008 4:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 27, 2008 5:06 pm
Postovi: 3
Verovatno ste videli ovako nesto na tv-u. Tip kaze ovom drugom da zamisli neki broj i ovaj pogodi koji je zamislio. Ja licno mislim da je moguce, i da se to radi nekom telepatijom, tipa lik koji pogadja u stvari, na neki nacin, usadi broj koji on zeli u mozak ovog sto ispituje...
Aj da cujem vasa misljenja.
P.S.ako imate neku knjigu da mi preporucite o tome mogli bi ste


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: pogadjanje brojeva, moguce ili ne?!
PostPostano: pet nov 28, 2008 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
draganta je napisao/la:
Verovatno ste videli ovako nesto na tv-u. Tip kaze ovom drugom da zamisli neki broj i ovaj pogodi koji je zamislio. Ja licno mislim da je moguce, i da se to radi nekom telepatijom, tipa lik koji pogadja u stvari, na neki nacin, usadi broj koji on zeli u mozak ovog sto ispituje...
Aj da cujem vasa misljenja.
P.S.ako imate neku knjigu da mi preporucite o tome mogli bi ste

bez mishljenja :D
to jeste tako
kad mogu biljke(2D) da provale zamishljeni broj
zashto ne bi mogao i Chovek(3D)
chini mi se da je biljkama i lakshe u pogadjanju

btw,mada nije ni bitno,
ali poshto je "dokazivanje" nekima jedino bitno,eto,chak i na metafizichkom forumu,pa ima ljudi koji vec par godina chuche chekajuci "dokaze" :wink:
ovo sa biljkama je dokazano,i to NAUChNO 8) ( u jebote,prvi put da osetim kako ovo Nauchno nekima moooooocno zvuchi,brrrrrrr.... :lol: )josh sredinom proshlog veka,
imali neki rusi slobodnog vremena :D ,pa i to, onako usput ,"dokazali" :wink: :mrgreen:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 28, 2008 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
Ja bih vise volio da neko pogodi brojeve na lotu...ako moze od ovog srbijanskog..posto je 7 pogodaka preko 1.800.000 eura... :D

Izvinjavam se na offtopicu...

Cini mi se da je to isto kao i neka ispitivanja osoba koja imaju "neke" telepatske moci,tipa..pogadjanja karata i slicno,sto smo imali priliku da gledamo u mnogim holivudskim ostvarenjima i slicno.
Uglavnom,vjerujem da postoje ljudi koji su u stanju pogadjati brojeve,ali cini mi se da ako mogu pogadjati brojeve,da se to moze povezati sa citanjem misli ili sa nekom vidom telepatije i utjerivanja misli u nase glave.Odavno je pozanto da Ameri i neki rade na tom polju.Mozda su i strasno daleko odmakli.....

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz