Sada je: sri maj 22, 2024 7:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Put kojim idemo ?
PostPostano: pet okt 10, 2008 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
Razmisljao sam ovih dana o tom kako sam se upustio u ove "alternativne vode" i naravno galaksija forum je prvo sto mi pada na pamet, al osjete se promjene. Prije je bilo nekako ... harmonicnije , informacije su se djelile bez predrasuda , al u posljednje vrijeme osjetim samo cinizam,sarkazam i dosta negativne energije. Pojedinci misle da su pokupili svo znanje kosmosa i tako su totalno zatvoreni u okovima svog ega a da uopce nisu svjesni.

Naravno, uvijek postoje te pozitivne individue koje nekako drze taj balans, al galaksija forum je postala jedno tamno mjesto gdje se neslaganje sa necijim teorijama i pogledima na zivot nagradjuju sa subtilnim vrijedjanjem. Jel to fakat put kojim zelimo ichi ?[/b]

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 1:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
Potpisujem post iznad !

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 2:44 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Predlažem da ne prozivate druge na red, oni su ono što jesu i nisu.... i neka budu koliko god mogu i žele.

Ajmo svijetliti svim svojim sjajem ili čime već bez obzira na druge.
Ako nas neki percipiraju drugačije, to je njihova slobodna volja.
Može im se tri puta reći :):):) ili hi pitati, možda im dojadi.

A ako se nema što reći.... nikome ništa, neće biti postova, ostat će eventualno samo po nećijoj percepciji - spam.

Uostalom svi postovi su na svoj način vrijedni jer daju uvid u promjene, i u anatomiju naših iluzija, osobnih i grupnih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 11, 2008 5:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
promatrac je lepo objasnio.

Svaka razmena kao svaka komunikacija moze biti dvostrana, ili cak visestrana. Sve zavisi od nivoa svesti i shvatanja sveta oko nas, ili shvatanja konkretnog problema.

Svi smo razliciti, svaka nasa misao zivi svoj zivot. Ako forum dnevno poseti naprimer 100 ljudi, sta mislis koliko imaju svojih misli o forumu.

Sve je to previse sareno da bi se generalizovalo kao sto je to Cartman uradio.

Ovo selim pod sve ostalo posto ne potpada pod "Metafiziku".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Evo jedno viđenje o forumu galaksije :mrgreen:
Citat:
Idemo dalje, stepenicu ispod nam je vrla, ni manje ni više nego, galaksija. Čudi me što se ne zove svemir ili kreacija, da bude malo sveobuhvatnije. Kad već dijelomo znanje koje uglavnom neznamo onda da bar to učinimo uvjerljivije. Ovo me ujedno podsijeća i na onu priču kako prepoznati rasista, ako gledate večernju školu znate na što mislim. Galaksija uistinu jest stepenica ispod gore spomenute superzone. Uglavnom su tu ljudi koji se grčevito bore, bili oni toga svjesni ili ne, održati kreiranu sliku svijeta u statusu quo. Pri tome, jasno, točnost interpretacije je neupitna. Tko voli nek izvoli, al upozoravam vas, dio tema se tamo sustavno zaobilazi, a svaki komentar kontra opće prihvaćene "istine" vodi bananju sa foruma. Nema tu nekog velikog razumijevanja. Riješe vas se po kratko reptilskom postpuku. Neki bi rekli da je forum poprilično kontroliran od strane onih 'moćnika' koji kontroliraju i ostatak svjetonazora.

http://mito.blog.hr/2007/03/1622235167/ ... mraka.html
#-o :-k :D
Jeste li ga možda banirali??
:D

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 10:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pa, jeste neko od banovanih, bar sudeci prema subjektivnom vidjenju pitanja banovanja na forumu. Niko nije banovan zbog razlicitog misljenja nego najcesce zbog ponasanja i nacina iskazivanja tog misljenja. Onaj ko tvrdi suprotno laze ili vidi ono sto zeli da vidi, odnosno veruje da je u pravu. Mada, postoje neke stvari koje zaista ne tolerisemo, kao sto su bilo kakve tehnike astralne projekcije i slicni koncepti, pa tako svako ko insistira na tome i pored upozorenja, biva banovan.

Zanimljivo je da su prema tekstu na tom blogu skoro svi forumi na "jugo sceni" beskorisni. Mislim da ne treba objasnjavati koliko je to subjektivno pa samim tim i koliko ima veze sa "realnoscu".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 06, 2008 3:13 pm
Postovi: 46
Lokacija: Outside the Box
ma...to su miniorna neslaganja...

samo zato sto nismo napuseni :DDD

cekaj da spalimo pljugu :D

_________________
"Poznavati druge je inteligencija; poznavati sebe je prava mudrost.Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog je prava moć."
-Lao Tse-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
Aragorn je napisao/la:
Mada, postoje neke stvari koje zaista ne tolerisemo, kao sto su bilo kakve tehnike astralne projekcije i slicni koncepti, pa tako svako ko insistira na tome i pored upozorenja, biva banovan.


zasto to ne tolerirate ako smijem znati?

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 30, 2008 11:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Ma, forum i nije baš toliko bitan.
Ja sam ga našao kao link sa Galaksije. A Galaksiju sam našao kada sam tražio odredjene informacije i materijale po internetu.
Pošto sam informacija i materijala našao bezmjerno više nego što sam mogao i zamisliti, vidio sam da ima tu i jedna prostorija gdje se sakupljaju još i drugi, razni, što traže to isto ili ... e neko vrijeme sam se samo čudio šta se sve tražiti može.
I onda pričaju o tome i iznose svoja iskustva i - GLAVNO - informišu gdje se šta može još naći.
Izvrsno mjesto!
A, pošto se prostorija nalazi u kući Galaksije, a u njeno održavanje se dosta angažuje i kuća Znanja, ja njih doživljavam kao domaćine.
Ja sam gost.
Registrovan, ali gost.
A, ima i starijih gostiju.
I tako se ponašam.
Lično imam iskustva, da sam izbacivao goste iz svoje kuće.
Ne mislim virtualne kuće.
I to - s pravom.
A to što su i moderatori samo ljudi - hvala bogu!
Zamislite da nisu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 12:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
zasto to ne tolerirate ako smijem znati?


Zato sto se manje-vise slazemo da to nije dobar pravac tokom "rada na sebi". To ne znaci da smo u pravu, ali uglavnom postoji koncenzus medju urednicima po tom pitanju, tako da se slazemo da na ovom forumu ne posvecujemo paznju toj temi, bar ne kao pozitivnom konceptu. Sa druge strane postoje i forumi koji se detaljno bave tom tematikom, tako da svako ima mogucnost izbora.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 10:02 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Iskreno, meni je to bavljenje drugim forumima, sajtovima, tuđom potragom, prilično bedast način pristupa. Šetam internetom i procenjujem u kojoj meri je na ovom ili onom sajtu stepen tolerancije ili otvorenosti ili „istine“ više ili manje zastupljen :? . Malo mi to liči na poselo (jel’ ste videli šta je tetka Slavka/šta oni na ’galaksiji’/bilo gde drugde … dopuniti po nahođenju :wink: ).

Mnogo mi je bliža ideja da se bavimo sopstvenom potragom i podelimo njene plodove sa drugima, umesto da ubeđujemo druge da su na krivom putu. To je ono što podrazumevam pod ’pozitivnim pristupom’.

Na taj će način internet postati ono što treba i može da bude: mesto za različitosti.

Galaksija je takva kakva jeste, ima svoju osnovnu tematiku i svoj pristup. Mislim da je potpuno jasno da niko ne pretenduje da ima gotova rešenja, niti da nudi gotovu „istinu“ o svetu. Ja je posmatram kao pogodno mesto za samostalno istraživanje i razmenu sa drugima. Niko nema nameru da izigrava nekog „učitelja“, niti nastupa sa tih pozicija.

Upravo zbog tog osnovnog pristupa, mislim da je dobro da „učitelji“ za prosvećivanje neprosvećenih širokih masa prosto pronađu tom pristupu i tim interesovanjima primerenije mesto. To nije ni bolje ni lošije, samo je drugačije.
I onda stvari postaju ok, onda na internetu imamo istinsku, pozitivno/kreativno definisanu raznolikost i punu mogućnost izbora.

Citat:
Pojedinci misle da su pokupili svo znanje kosmosa i tako su totalno zatvoreni u okovima svog ega a da uopce nisu svjesni.


Posle straha i moći, sledeći neprijatelj je jasnoća, ako se ne varam. Po mojoj proceni, neki sa ovog foruma se upravo suočavaju sa njom.

Što se tona komunikacije tiče, tačno je da ona ponekad uđe u domen neke vrste ličnog obračuna, suptilnog vređanja i cinizma. Neko moje lično mišljenje je da je zdravo pustiti ljude da to sami raščiste i sami izađu sa time na kraj, ukoliko ne postoji pretnja da se taj konflikt prenese na područja, za koja smatram da mogu zaista biti štetna za atmosferu na ovom forumu.

A, naravno, i administratori i moderatori su ljudi, sa svojim programima, sopstvenim iluzijama, projekcijama, odbojnicima, prioritetima i odbojnostima.
Naopako da nije tako 8) .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 11:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 27, 2008 10:14 pm
Postovi: 63
Ima tu jedna bitna stvar-Galaksija je otvoreni forum,znaci,mozete ga citati,koristiti a ne biti registrovan.Ja sam,slicno Feliksu,pronasla Galaksiju,te forum, trazeci informacije,pa sam duuuuuuuugo citala pre nego sto sam i pomislila da postanem clan(moja borba protiv brbljanja :D ,izgubljena,naravno- QED).E,kad sam odlucila da se registrujem,prvo sam proucila pravila.Dakle,ulazim negde,prihvatam okruzje,atmosferu,bez obzira sta o tome mislim i kakve su moje projekcije.Kako je to From jos davno objasnio,osim "slobode od",postoji i "sloboda za".Osim napada i odbrane,postoji i mogucnost prihvatanja stvari kakva jeste.I nije strasno biti banovan,i dalje mozes koristiti Galaksiju kao izvor informacija,samo sto ne mozes druge mlatiti po glavi svojom istinom,lupati packe i "propovedati sa planine" ljudima koji te nisu opunomocili za "gurua".
Ima zanimljiv slucaj banovanog clana,covek je na svom blogu odmah zabranio komentare koji mu se ne svidjaju,uz "ezoterijsko" obrazlozenje,naravno!
He,he,inace mrzim ogranicenja,banove,izbacivace,ali,uvek,uvek se setim-'ajde,otvori svoje stranice pa ostvari "principe slobode"!Ma znam ja sebe! #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 3:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
Aragorn je napisao/la:
Citat:
zasto to ne tolerirate ako smijem znati?


Zato sto se manje-vise slazemo da to nije dobar pravac tokom "rada na sebi". To ne znaci da smo u pravu, ali uglavnom postoji koncenzus medju urednicima po tom pitanju, tako da se slazemo da na ovom forumu ne posvecujemo paznju toj temi, bar ne kao pozitivnom konceptu. Sa druge strane postoje i forumi koji se detaljno bave tom tematikom, tako da svako ima mogucnost izbora.


Pozdrav


evo da ja kazem nesto o sebi...

Ja sam prije nekoliko godina bila u dubokoj depresiji i autodestruktivnom ponasanju, tada iznenada i spontano sam pocela dozivljavati lucidne snove i astralne projekcije. Nisam ni znala sto je to, i nakon tog intezivnog razdoblja gdje sam imala snove svaki drugi dan, sam izasla ZBOG NJIH iz depresije, dobila volju za zivotom, pocela vjerovati (jer sam u to vrijeme bila totalni ateista i materijalista), promijenila mi se totalno komcepcija svega oko mene i mene same. ZATO ja smatram da je to dobar pocetak za samorazvoj...
ali dobro kad vi ne preferirate... necu silit... jer nema na balkanu foruma koji se bave tom tematikom... no bude uskoro.

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 5:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
idem ja sad logikom admina pa da vidim što će se dogoditi. znači, bilo kakva astralna projiciranja će me dovesti do toga da budem programiran od lizija. suprotno tome, beskrajno downloadanje materijala koje moram čitati, gledati i mantrati po cijele dane i naravno, ne raditi ništa (osim naravno biti pošteni građanini, raditi svoj posao i ne postavljati previše pitanja) će me dovesti do potpunog oslobođenja :? (računala ne spadaju pod programiranje pretpostavljam).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
e da btw... sve ovo sta imate napisano ... ukljucujuci i izvjestaje kasiopejaca sam dozivjela u lucidnima i astralnim. Citam sad i nalazim na dokaze da zbilja je stvarno ... a ne obrnutom logikom - da sam vjernik vjerujem u nesto sto pise pa onda trazim dokaze.

tako da po meni ja nebi dala nikome da ista cita, nikakve knjige samo bi ih uvela u svijet lucidnih.

Ono cega se vi plasite vjerovatno je gubitak razuma, nestabilnost osobe. To nije vase da se brinite . Svako je vlasnik svojeg tjela i uma. Svako bira kako da zivi pa cak ako i u ludari zeli provesti ostatk zivota. Inace je to isto kao da glumite instituciju "crkve" - pa se bojite za vjernike - ili drzave pa se bojite da radnici ne izgube sposobnost - zabrane dovedu samo do pobuna I KONTROLE

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 6:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 29, 2008 12:41 am
Postovi: 12
Lokacija: Na putu do vječnosti
sjemenka je napisao/la:
Ono cega se vi plasite vjerovatno je gubitak razuma, nestabilnost osobe. To nije vase da se brinite .


Ta nestabilnost je vrlo prisutna kod "tragaoca" i početnika, dakle onih koji su tek stupili na put traženja istine.

sjemenka je napisao/la:
Svako je vlasnik svojeg tjela i uma. Svako bira kako da zivi pa cak ako i u ludari zeli provesti ostatk zivota.


Hm. Ovo je vrlo subjektivno.

Citat:
Naravno, uvijek postoje te pozitivne individue koje nekako drze taj balans, al galaksija forum je postala jedno tamno mjesto gdje se neslaganje sa necijim teorijama i pogledima na zivot nagradjuju sa subtilnim vrijedjanjem. Jel to fakat put kojim zelimo ichi ?


Ova situacija je ista (ili barem slična) kao i na svim ostalim forumima. Pravo znanje se stječe kroz, naravno učenje pravog znanja, ali i pretežno iskustvom u svakodnevnom životu. Treba neke stvari probati, a ne dane i noći uvjeravati sebe i druge da nešto zbilja jest takvo kakvim se čini na prvi pogled ili kako mi sami na prvi pogled shvaćamo. Sve je podložno različitim interpretacijama.

_________________
Ironija je u tome što sada oni mene traže. Više ih ne moram zvati. Oni sami dolaze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 6:37 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
idem ja sad logikom admina pa da vidim što će se dogoditi. znači, bilo kakva astralna projiciranja će me dovesti do toga da budem programiran od lizija. suprotno tome, beskrajno downloadanje materijala koje moram čitati, gledati i mantrati po cijele dane i naravno, ne raditi ništa (osim naravno biti pošteni građanini, raditi svoj posao i ne postavljati previše pitanja) će me dovesti do potpunog oslobođenja (računala ne spadaju pod programiranje pretpostavljam).


Možda bi logika pre bila smanjenje dominacije formativnog centra i redukovanje sopstvenih projekcija :wink: .

Citat:
Ja sam prije nekoliko godina bila u dubokoj depresiji i autodestruktivnom ponasanju, tada iznenada i spontano sam pocela dozivljavati lucidne snove i astralne projekcije. Nisam ni znala sto je to, i nakon tog intezivnog razdoblja gdje sam imala snove svaki drugi dan, sam izasla ZBOG NJIH iz depresije, dobila volju za zivotom, pocela vjerovati (jer sam u to vrijeme bila totalni ateista i materijalista), promijenila mi se totalno komcepcija svega oko mene i mene same. ZATO ja smatram da je to dobar pocetak za samorazvoj...


I meni su snovi strahovito važni, neobični su i živi, često me zbunjuju ali uvek privlače pažnju.

Iskustvo astralne projekcije i lucidnih snova može značiti mnogo toga. Tebi su pomogli. Neko ko je meni veoma blizak je imao potpuno drugačije iskustvo. Nismo isti, u tome je poenta, a put je čudan, krivudav i pun zamki.

Ima nekoliko tema sa snovima/astralnim snovima/projekcijom. Iskustva se mogu podeliti – ja na primer sa istinskim interesovanjem čitam tvoje snove – i pustiti ljude da slede neki svoj put. Ako takođe smatraju da je to dobar početak za samorazvoj, lako će u brojnoj literaturi naći smernice za njega a onda možda i kreirati neko virtuelno mesto gde će se baviti astralnom projekcijom na praktičniji način nego što je to u duhu ovog foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 01, 2008 6:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
http://www.forum.hr/showthread.php?t=314444
http://www.positivaforum.com/showthread ... 0712&t=113
http://eydis.fantasy-hr.com/index.php?s ... 0&start=40
http://www.teen.ba/forum/Astralna-proje ... -80-5.html
http://niahr.forum0.net/lucidno-sanjanj ... sti-t7.htm
Evo par foruma s temom astralne projekcije

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=199 :mrgreen:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 02, 2008 4:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
Ja sam prije nekoliko godina bila u dubokoj depresiji i autodestruktivnom ponasanju, tada iznenada i spontano sam pocela dozivljavati lucidne snove i astralne projekcije. Nisam ni znala sto je to, i nakon tog intezivnog razdoblja gdje sam imala snove svaki drugi dan, sam izasla ZBOG NJIH iz depresije, dobila volju za zivotom, pocela vjerovati (jer sam u to vrijeme bila totalni ateista i materijalista), promijenila mi se totalno komcepcija svega oko mene i mene same. ZATO ja smatram da je to dobar pocetak za samorazvoj...


Licno mislim da postoji velika razlika izmedju toga kada je astralna projekcija spontana i onda kada se vrsi posredstvom odredjene tehnike. Prva mi je vise prirodna stvar i ne mislim da je losa, ali druga podrazumeva nameru/zelju koja nosi odredjenu frekvenciju, za koju mislim da i nije tako dobra. Dovoljno je imati na umu da mi gotovo da i ne poznajemo sami sebe ni na "javi", pa bi u tom slucaju znacilo da smo prilikom astralne projekcije jos vise odseceni od neke "objektivnije" spoznaje. Mislim da vecina praktikanata tehnika atralne projekcije u stvari ne zna nista o tome, gde idu, kako funkcionise ta sredina, kako oni funkcionisu u interakciji sa tom sredinom i kakve su mogucnosti delovanja na nas entiteta koji zive u toj sredini. A sve to ostavlja velike mogucnosti za manipulaciju koje najverovatnije nismo ni svesni. Isto tako, cini mi se da ljudi koji duze vreme praktikuju takve tehnike menjaju svoje ponasanje, kao da se "wishfullthinking" pojacava i dodatno gubi kontakt sa "realnoscu". Ne bih znao da kazem da li je to posledica programiranja takvih ljudi od strane entiteta na "astralu" ili su takvi ljudi i inace skloni tome. Secam se da je pre par godina jedan clan na ovom forumu, koji je "zagrizeno" praktikovao te tehnike, nama ovde prebacivao kako mi ne radimo nista produktivno dok je on, eto juce, na astralu ubio cetiri lizarda. Mislim, sta reci o tome, da li je tu u pitanju glupost, naivnost ili jednostavno "sto je babi milo to joj se i snilo" i jedna u sustini OPS frekvencija. Takvih primera nije malo. Kod "astralnih letaca" se cesto primecuje laka razdrazljivost, ne tolerancija i samozivost. Opet kazem, ne znam da li su te tehnike krive za to ili su takve osobe inace sklone tome, ali ne secam se da sam video nekog ko je stabilna licnost, sposobna da razume svoje mentalne programe i da se ne ponasa mehanicki a da redovno praktikuje tehnike astralne projekcije.

Sa druge strane, spontana astralna projekcija je nesto drugo, i pokazatelj nekih drugih stvari za koje mislim da nisu lose.



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 03, 2008 7:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
pih aragone, ti mislis da je astralna projekcija Med i mlijeko. Nit je astralna nit lucidni. Ja sam na pocetku imala takve strahove da uopce idem spavati koliko sam se bojala sta se desava i zasto se nemogu probuditi da sam izbjegavala spavat uopce. Posto sam isla u nizi astral susrecala sam se sa svakavim bicima iz horor filmova (kak bi se reklo - demonima - reptilima) . Poanta svega je DA POBJEDIS SVOJ STRAH. Kad pobjedis svoj strah, tad si na konju. To sto ti mislis da je programiranje sto netko ima neka losa iskustva to je totalno subjektivno... znas kako se kaze "trnovit je put do raja". Nekad je najbolje djete bacit u vodu pa nek se bori i nauci plivat, kad se nauci plivat nitko mu vise nista ne moze. Taj period ucenja moze trajati, i ici na razne putove - ljude je najbolje pustiti da sam ide na taj put - ne se mjesati - pogotovo ako slicno nisi dozivio. Nitko nije nista bilo od astralne i lucidnih - svi dodju sebi nakon nekog vremena, jer postoji i vrijeme "mirovanja" da ti sjednu svi info. Te sigurnosne mreze i "miran put do duhovnog levela" te samo zakopaju dublje u matrix (svoj svijet iluzije i sigurnosti). Duhovnost nije samo da si OPD nego i tvoje mentalne sposobnosti, medju kojima je i budjenje svijesti na drugim levelima (dimenzijama). Sta ti mislis da samo ako si "dobar" da ce doci po sebi? Varas se... tko nije zakrocio i u vatru nikad nece probuditi svoje sposobnosti.

Moje misljenje naravno. 8)

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz