Sada je: čet mar 28, 2024 9:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: čet nov 18, 2010 10:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Manite se institucija i njihovih tutora, okrente se sebi svojoj suštini a ne vanjštini koja je samo velika obmanjujuća iluzija.
Skoro mi navratiše Jehovini svijedoci točnije dvije srednjovječne žene, bio je baš lijep dan, kosio sam travu kad one lagano k meni i u priču, pa da ne ispadnem nekulturan pridružih se besjedi.
Kad su rekle što su imale, upitah ih što će biti sa ljudma koji nikad nisu čuli za kršćnastvo, hoće li oni možda u pakao?
Kako i na temelju čega ste sigurni da ste na pravom putu prosvjetljenja, kako znate da je vaša religija bolja od drugih itd.? Jedna je pokušavala dati neke šture odgovore naravno zapetljala se u vlastitu kontradiktornost, dok je iz druge izbijao vidljiv bijes tipa kako se on usuđuje, jedva se suzdržavala da mi ne kaže nešto nedolično u facu, na kraju sam ih kulturno ispratio i poželio im ugodan dan.
Religije su opisivanje slona u mraku, jedan se drži za nogu i tvrdi da je Slon kao stablo, drugi koji drži za surlu se kune da je Slon grana, treći se uhvatio trbuh i tvrdi da je slon kao bure itd.
Svaka čast svim religijama svijeta ali od mene imaju samo riječi kritike i pokude, odgovorne su za sva zla ovoga svijeta, kad se one ugasnu svijet će spoznati pravu istinu.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub dec 04, 2010 12:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
did / How the Vatican created Islam

http://www.remnantofgod.org/books/docs/ ... -Islam.pdf
http://www.metacafe.com/watch/2091161/d ... am_pt_1_3/

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub dec 04, 2010 3:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Vjera ti je poput odjeće. Nalazimo se u onoj vjeri u kojoj smo odgajani (obicno). Ipak na kraju krajeva svi mi zagovaramo jednu te istu stvar : da zivot ima smisla i da smo zahvalni sili koja nas je stvorila.

Ili kako bismo jos mogli reci, za sve vjere a ne samo za Islam? Vjera je univerzalna. Specificne metode razmjevanja vjere svakog od nas su proizvoljne. Neki se mole Isusu, neki klanjaju Alahu dz.s., a neki proučavaju subatomske cestice . Ali na kraju se sve svodi na to da svi mi trazimo istinu vecu od nas samih.

Inace ja sam Islamske religije od rođenja.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub dec 04, 2010 11:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Vjera ti je poput odjeće. Nalazimo se u onoj vjeri u kojoj smo odgajani (obicno). Ipak na kraju krajeva svi mi zagovaramo jednu te istu stvar : da zivot ima smisla i da smo zahvalni sili koja nas je stvorila.

Ili kako bismo jos mogli reci, za sve vjere a ne samo za Islam? Vjera je univerzalna. Specificne metode razmjevanja vjere svakog od nas su proizvoljne. Neki se mole Isusu, neki klanjaju Alahu dz.s., a neki proučavaju subatomske cestice . Ali na kraju se sve svodi na to da svi mi trazimo istinu vecu od nas samih.

Inace ja sam Islamske religije od rođenja
.


Vjerovati znači ne znati, jednom kad doživiš svijetlo ne možeš više živjeti u sjeni nema natrag, nema više potrage za istinom jer ona je u nama samima, zar nam onda drugi moraju govoriti gdje da tražimo istinu?
Odgoj, zajednica, nacija itd. sve su to suptilni okovi kojim nas drže i vezuju život za životom tvorci ove iliuzje.
Moja je vjera bolja od tvoje, moj Bog je pravi Bog tvoj nije itd. koliko je ljudskih glava skinuto zbog ovih gluposti?
Imaš li ti hrabrosti napustiti svoju vjeru, zajednicu, naciju ili bolje reći krdo, te posvetiti se sebi svom istinskom duhovnom napretku ili ćeš i dalje podržavati tuđe stavove, po mišljenje ići u crkvu ili džamiju? Ako nemaš onda zašuti za sva vremena i ne mješaj vjeru sa duhovnošću.
Rođen si kao orginal bez imena, vjere i nacije, sve te epitete su ti kasnije drugi dali bez tvog pristanka, sve to su etikete od sličnih prije tebe, ništa od toga nisi TI ni musliman, ni katolik ni pravoslavac ti si iznad imena i oblika.
Nemoj umrijeti kao kopija.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub dec 04, 2010 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
odavno nistam cuo ovako jasno i sazeto obracanje, svjetlo za sve.
respect posebno od polovice drugog odlomaka.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sri nov 02, 2011 3:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 7:41 pm
Postovi: 143
http://www.youtube.com/user/DesnoOko#p/u/3/TNesh8fXXvQ
:read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sri nov 02, 2011 9:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Sad će praznici i ja ću opet imati hebene nemirne snove. Zašto je to uvijek tako, nekad sam se pitala?
Koji su to bogovi ili bog koji zahtijeva žrtvovanje životinje da bi se spasila svoja guzica? Potom koji to bog govori da jedeš božije tijelo i piješ božiju krv itd. Jeli to nekakav kanibal,vampir...šta li.Nešto su mi puno krvožedni...
Jeli Mejrema, Marija,Mirjam bila abducirana (astralno hebana) ili ,,đe ba zapelo,,
Pitali se iko išta pametno od ovih vjerničkih hipnotisanih i implantiranih ili se od straha uzima sve servirano.
Na kraju krajeva boli me đon za sve dalje opservacije bilo koje svete knjige i učenja (ranog i kasnog). Davno sam spoznala da je to čisto gubljenje vremena i energije i samo dobra mreža za otkrivanje hebenih programa naročito onih prosvjetljenih koji se nalaze u nekom od kontejnera, potom onih koji ponekad vire iz njih, i na kraju onih koji su ko biva izašli iz svih kontejnera, samo su zaboravili još sa sebe saprati smrad bivšeg kontejnera... :evil:

Takođe,ne ostaviti nikakav komentar na propagiranje bilo kojih vjerskih prosvjetitelja, meni takođe može više reći o nekoj osobi i njegovom stepenu prosvjetiteljstva iliti priči o ,,nakoj,, podignutoj ili hahaha odignutoj frekfenciji i vibri...Palamuditi o tuđo vjerskoj čipiranosti, a zaboraviti komentirati ,,aktiviranog igrača,, iz pripadajućeg nam podneblja ili vjere je bezzzeeezzzee i providno, i to me uvijek vrati na one koji su se zaboravili još i okupati od smrada kontejnera kojeg su nekako uspjeli napustiti.
Ps. Ko je dosad htio da apsolvira vjerske teme imao je šansu bar na ovome forumu. Sve ostalo i naknadno je palamuđenje i energetski vampirizam od strane onih koji nisu pročitali ni trećinu stvari koje su ovdje napisane. Kod takvih vidim samo crveni i zlokobni sjaj u očima (moja je vjera bolja i istinitija). :twisted: :twisted: :twisted:

Hajmo malo gosn, Hrkljuša i Djece matrixa...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 2:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Kartikeya - hrabrost se mjeri u nekim drugim stvarima a ne u napuštanju vjere (koliko ih je to ucinilo-velik broj…), zajednice i svoje nacije. Zajednicu sam napustila, naciju bih mogla, a vjeru ne želim jer sam se našla u njoj. Ako to moje shvatanje nekome steti (a znam da ne steti) onda mi je žao-jer drugo nemam sta reci.
Meni ne smeta da pripadam kako ti reče “krdu” u smislu religije, i pripadam, ali me niko ne vodi za uzicu u smislu da klimam glavom na tuđe stavove, i da po tuđim misljenjima idem u bozije kuce i molim se. Imam svoju slobodu i svoje misljenje.
Ovo original i kopija je nepotrebno obasjavati-mislim da smo svi jednaki, a jedino se razlikujemo po svijesti-nema tu original/kopija.Ne znam sta ti znaci original a sta kopija i sta si ti konkretno?

@znak nije ti fino da pišeš o tome sada u vrijeme Musl.praznika. Necu ulaziti u polemike sa tobom, ali osjecam se duznom da ti skrenem paznju da nije fino ni kulturno pisati o tome, i tvoj komentar smatram neukusnim.
Pozdrav.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 5:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Draga ptičice zar nisi skontala da je ovdje 95% kjafira i nevjernika i da ti se sve ovdje napisano kosi sa vjerom. Bjež ba ,,odavden,, izgubit ćeš iman... I kako ti to prakticiraš Reiki, kad ti to tvoje vjerovanje brani. NE LAŽI BOGA U KOJEG VJERUJEŠ, I NE BUDI LICEMJER, To piše u Kuranu i duboko nadam se da si bar to pročitala.
PS: Inače mi se gade svi vjerski praznici. Hebi ga možda je nakav šejtan ili džin ušao u mene, i tog ti tvog boga ne istjeravaj ga iz mene ptičice, nego mi objasni kako ti i takvi uspjevate zahebati tog svog boga lažno mu vjerujući...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 7:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Ps. Ko je dosad htio da apsolvira vjerske teme imao je šansu bar na ovome forumu. Sve ostalo i naknadno je palamuđenje i energetski vampirizam od strane onih koji nisu pročitali ni trećinu stvari koje su ovdje napisane. Kod takvih vidim samo crveni i zlokobni sjaj u očima (moja je vjera bolja i istinitija).

Potpisujem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 9:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 3:22 pm
Postovi: 76
Mislim da bi u Islamu moglo biti dobra za čovjeka,kao i u ostalim monoteističkim religijama.
Ali ako se slijede primjeri aktuelnih vjerskih lidera i sve shvata bukvalno,zapetljaćemo se.Ono što se zaboravlja je da je glavna ideja u islamu-smrtnost duše.Dakle po tom vjerovanju bog ima neke svoje zakone koji se nama i ne moraju svidjeti,pa tako može i uništiti dušu odnosno nema nikakve besmrtne transcendentalne duše.Čujem i razne teorije o skrivenim porukama i simbolima u svetim knjigama,ali trenutno ne znam skoro ništa o tome.Čak mi i zeitgeist nakon početnog oduševljenja pomalo smrducka.Naravno na svu tu priču može se nadovezati i manipulacija širokim narodnim masama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 9:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Evo sta pise u Bibliji,koliko ce se ljudi spasiti

Otkrivenje - 7
4 I čuh broj zapečaćenijeh, sto i četrdeset i četiri hiljade zapečaćenijeh od sviju koljena sinova Izrailjevijeh
9 Potom vidjeh, i gle, narod mnogi, kojega ne može niko izbrojiti, od svakoga jezika i koljena i naroda i plemena, stajaše pred prijestolom i pred jagnjetom, obučeni u haljine bijele, i palme u rukama njihovima

Otkrivenje - 14
3 I pjevahu kao novu pjesmu pred prijestolom i pred četiri životinje i pred starješinama: i niko ne mogaše naučiti pjesme, osim onijeh sto i četrdeset i četiri hiljade koji su otkupljeni sa zemlje.
4 Ovo su koji se ne opoganiše sa ženama, jer su djevstvenici, oni idu za jagnjetom kud god ono pođe. Ovi su kupljeni od ljudi prvenci Bogu i jagnjetu

A vi razmislite,hoceteli i vi tamo biti,to jest imati vecni zivot


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 10:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
znak je napisao/la:
Draga ptičice zar nisi skontala da je ovdje 95% kjafira i nevjernika i da ti se sve ovdje napisano kosi sa vjerom. Bjež ba ,,odavden,, izgubit ćeš iman... I kako ti to prakticiraš Reiki, kad ti to tvoje vjerovanje brani. NE LAŽI BOGA U KOJEG VJERUJEŠ, I NE BUDI LICEMJER, To piše u Kuranu i duboko nadam se da si bar to pročitala.
PS: Inače mi se gade svi vjerski praznici. Hebi ga možda je nakav šejtan ili džin ušao u mene, i tog ti tvog boga ne istjeravaj ga iz mene ptičice, nego mi objasni kako ti i takvi uspjevate zahebati tog svog boga lažno mu vjerujući...

Ne, ja nisam procitala Kur’an (tako se pise pravilno ako nisi znala) - cuj ja da procitam nesto…vec se ovdje nadmećem s tobom, bas s tobom, kako bih ti uzimala energiju koja mi toliko pase da se po prvi put osjecam prosvijetljenom. Zboris divno, za aplauza, bez tvojih rijeci bila sam u mraku sve ove godine.

Reiki se ne kosi sa vjerom i on je Boziji dar, a Isus iliti Isa a.s. je isto to radio.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: sub nov 05, 2011 10:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Kartikeya - hrabrost se mjeri u nekim drugim stvarima a ne u napuštanju vjere (koliko ih je to ucinilo-velik broj…), zajednice i svoje nacije. Zajednicu sam napustila, naciju bih mogla, a vjeru ne želim jer sam se našla u njoj. Ako to moje shvatanje nekome steti (a znam da ne steti) onda mi je žao-jer drugo nemam sta reci.
Meni ne smeta da pripadam kako ti reče “krdu” u smislu religije, i pripadam, ali me niko ne vodi za uzicu u smislu da klimam glavom na tuđe stavove, i da po tuđim misljenjima idem u bozije kuce i molim se. Imam svoju slobodu i svoje misljenje.
Ovo original i kopija je nepotrebno obasjavati-mislim da smo svi jednaki, a jedino se razlikujemo po svijesti-nema tu original/kopija.Ne znam sta ti znaci original a sta kopija i sta si ti konkretno?

@znak nije ti fino da pišeš o tome sada u vrijeme Musl.praznika. Necu ulaziti u polemike sa tobom, ali osjecam se duznom da ti skrenem paznju da nije fino ni kulturno pisati o tome, i tvoj komentar smatram neukusnim.
Pozdrav.


Da svi smo mi isti ali se razlikujemo ne po svijesti nego po osvještenosti. Samo je osvještena osoba slobodna i orginalna svi ostali nečemu ili nekome pripadaju kao vlasništvo želeći postati ili kopirati uzor odnosno autoritet.
Poštujem svačiju slobodu izbora i potpuno sam inferioran na vjarske običaje, na prosuđujem niti sudim što se može isčitati iz mojih postova i ne namjeravam povući niti jednu riječ.
Većina se vjernika voli utopiti u masi istomišljenika jer se na taj način osjećaju sigurniji i zaštićeniji, povrijediš li mene povrijedio si cijelu zajednicu i eto belaja, eto što je ego on drugačije nezna.
I na kraju da dodam; Jadan je onaj čijom sviješću ego gospodari.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: ned nov 06, 2011 7:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
znak je napisao/la:
Draga ptičice zar nisi skontala da je ovdje 95% kjafira i nevjernika i da ti se sve ovdje napisano kosi sa vjerom. Bjež ba ,,odavden,, izgubit ćeš iman... I kako ti to prakticiraš Reiki, kad ti to tvoje vjerovanje brani. NE LAŽI BOGA U KOJEG VJERUJEŠ, I NE BUDI LICEMJER, To piše u Kuranu i duboko nadam se da si bar to pročitala.
PS: Inače mi se gade svi vjerski praznici. Hebi ga možda je nakav šejtan ili džin ušao u mene, i tog ti tvog boga ne istjeravaj ga iz mene ptičice, nego mi objasni kako ti i takvi uspjevate zahebati tog svog boga lažno mu vjerujući...

Ne, ja nisam procitala Kur’an (tako se pise pravilno ako nisi znala) - cuj ja da procitam nesto…vec se ovdje nadmećem s tobom, bas s tobom, kako bih ti uzimala energiju koja mi toliko pase da se po prvi put osjecam prosvijetljenom. Zboris divno, za aplauza, bez tvojih rijeci bila sam u mraku sve ove godine.

Reiki se ne kosi sa vjerom i on je Boziji dar, a Isus iliti Isa a.s. je isto to radio.


Ma nekačiš se ti sa mnom ptičice, kačiš se ti sa mnogima. Prvo nešto filozofiraš, a onda stalno nešto pitaš i to većinom osnovne stvari i samim tim pokažeš koliko te ,,zaboli,, da bilo šta pročitaš što je ovdje napisano...
To kako se piše Kuran ja to vrlo dobro znam, ali ako uopšte imaš koju pticu u glavi jesi li možda skontala da ja to neću namjerno...

Reikiju, hipnozi, regresiji, jogi i ostalim ,,praktikalijama,, ne smetaju nikakva vjerska uvjerenja, ali vjerama i njihovim učenjima smeta sve navedeno i ostalo, jer kako drukčije držati ovce u toru.
Reiki je samo jedna od energetskih tehnika i učenja, kojom bi valjda trebao bar donekle shvatiti djelovanje energija, ali i to kod tebe ptičice nešto slabo ide...jer reiki je stariji od današnje riječi i poimanja reikija, a isto tako i od Isusa ili Ise itd... jer je energetsko djelovanje postojalo od same tačke početka i možda se to tada zvalo ,,cipela,,. Ko je sve poslije okretao vodu na svoj mlin su shvatili neki kojima nije bilo mrsko ni čitati, ni meditirati ni na bilo koji drugi način nastaviti ,,taj rad,, hahaha, mislim ,,rad na sebi,,

U biti najbolje je kad ljudi ništa ne znaju, tj. znaju samo za ono što im je njihov bog ili učitelj rekao.Doista većini je i mrsko podignuti dupe i kontati nešto i to su oni koji velikim dijelom žive kroz um druge ili drugih osoba i njihov identititet (krdo ovčica)

Već sam negdje navela da mi je normalno da je većina ljudi bilo koje znanje o duhovnosti bar na našim područjima ex-juge počinjala sa vjerom i to mi je ok, jer nismo svi rasli ispod Tibeta,hahaha.
Što god su pitali, većini su neke stvari bile objašnjavane nekakvim znanjima iz vjerskih knjiga.
Pravi tragaoci su nastavili ići dalje i ići će dalje da uče i izučavaju čak i u samom zadnjem trenutku smrti, jer i to će biti zadnje iskustvo kroz koje će učiti svako svoju lekciju zasebno...tako da priča ,,ja sam dostigao znanje,, pada u vodu, bar kod mene.Možeš imati više ili manje znanje od nekoga, ali potpuno nikad sve dok si u 3D i da se ne lažemo dalje...

Draga ptičice, ti i mnogi drugi današnji vjernici spadate u ove moderne ,,novokomponovane vjernike,, a takvih mi je puna kapa. Kod njih je red ,,vaza,,-priče o vjeri, pa red zahebi koga stigneš, pa opet malo vjere, pa opet malo ideje kako pronaći dobru zaštitu kojom šejtan nemože prići, ali takvu zaštitu da isti ti mogu zahebati koga stignu, ali da njima ne može ništa biti.

Sve što pišem o islamu mislim isto i o svim ostalim vjeroispovjestima i vjeroučenjima da nebi bilo zabune......što znači da sam definitivni, apsolutni nevjernik i sad ako si čitala Kuran, opet citat iz knjige u kojoj vam se kaže ,, da nam ne skidate koprenu sa očiju, koja je namjerno postavljena,, čime se opet vraćamo na priču o drvetu znanja i Adamu i Evi ili Ademu i Havi koje dobri bog zbog želje za znanjem i shvatanjem aterira u ovaj nam dragi 3D, da se međusobno koljemo i budemo jedni drugima neprijatelji...
Za čišćenje srca i dobijanje ,,srčanog vida,, ne trebaju ti vjerska učenja, kao što rekoh ona mogu biti samo jedan stepenik u spoznaji duhovnog i nevidljivog.Bilo koje zaustavljanje na tom stepeniku, je veliko STOP daljem ZNANJU.

Ps:Hebi ga, nekim ljudima fali daska u glavi, a nekima čitava drvna industrija...haj zdr,aoo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: ned nov 06, 2011 9:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ne smatram se filozofom i ne filozofiram nikad. Pitam, jer smatram da imam prava na pitanja kao i svi sa foruma.
Ti si puna frustracija, mrznje, kompleksa i koječega a to se vidi iz tvog pisanja. Ko zna u kakvom si okruženju odrastala i kakvoj porodici, pa cu zbog tog ovdje i stati, jer te sazaljevam.

Vozdra i tebi.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: ned nov 06, 2011 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Danas baš imam vremena da se zahebavam, jer je praznik koji ja ne slavim. Vidim da ti slaviš ali ti izgleda nešto dosadno.
Dobra si u određivanju psihoprofila drugih, ali da bi bila SAVRŠENA trebaš prvo počistiti smeće ispred svojih vrata, ako ih uopšte i imaš, jer si onomad na METAFIZIČKOM forumu tražila stan ](*,) :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: ned nov 06, 2011 11:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Nezgodno je se nekih programa otarasiti jer stvarno se nekad na brutalan način usađuju. ovo je u najmanju ruku za zatvora ali nažalost većina nas je prošla kroz to masu puta



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: ned nov 06, 2011 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
... i poslije religijskih ispiranja mozga bude to,

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15263894,00.htm

i bude to....

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/111031124

itd,itd...

Samo da se vjernici sada ne zaogrnu plaštom da psihopata ima i među vjernicima i ateistima što je tačno, ali neka izbace procente samo kod nas (ex-yuga) koliko je ispiranje mozga i nacionalistički rat obezbjedio mrtvih glava nekim dobrim bogovima...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Islam
PostPostano: ned nov 06, 2011 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 07, 2011 10:15 pm
Postovi: 88
Jadna djeca koliko su izložena teroru ljudi koji ih trebaju štititi.Ovako samo od njih prave buduće teroriste i zlostavljače jer neznaju za drugačije.

_________________
-Slobodni smo da podjemo gdje zelimo i budemo ono sto jesmo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz