Sada je: čet mar 28, 2024 9:35 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri maj 21, 2008 5:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
gwydion je napisao/la:
Znaš tehiuti, jedan veliki autor, u smislu popularnosti svojih knjiga, je pisao o masoneriji. Posle kad je ušao u istu i predgovoru 10. ili 15. izdanja svoje najpoznatije knjige, napisoa je da je zapravo nalupeo gomilu gluposti. Ja poštujem tvoju prdanost materiji, ali i pretpostavljam da stvari iznutra izgledaju drukčije. Ko je Hiram* projatelju, pogledaj šta je Idris Šah pisao o masoneriji i onome ko je prethodio Hiramu ...


Kad sam pitao tko je Hiram mislio sam to više kao retoričko pitanje.

Vidio samo sufijsko tumačenje.

Puno hvala za referencu na Idraha. Nisam to prije znao.

No ja nisam mislio na egzoterijskg Hirama, već ezoterijskog. Znamo da je tradicija došla sa raznih strana svijeta i slila se u masonska učenja, no nije bitan toliko izvor legende koliko njegova univerzalna istina.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 05, 2008 9:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 06, 2008 9:29 pm
Postovi: 53
gwydion je napisao/la:
A generalno prihvatam i teoriju da je teorija zavere prijemčiva latentnim homoseksualcima koji imaju problem da priohvate to u sebi i da je recimo to bilo objašnjenje Hitlerovog uspeha i načina na koji je naveo ljude da ga prihvate.


teorija zavjere i homoseksualci?!?!

izvini, nisam još čuo za tu teoriju?
o čemu se radi?

što se tiče Iluminata i reptila ne vidim razloga zašto ne bi bili u paktu
ali isto tako ne vidim razloga zašto bi i bili u paktu.
svako gleda svoje dupe.
u tom smislu nekom taj pakt paše a nekom ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 05, 2008 9:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
probuđeni je napisao/la:
gwydion je napisao/la:
A generalno prihvatam i teoriju da je teorija zavere prijemčiva latentnim homoseksualcima koji imaju problem da priohvate to u sebi i da je recimo to bilo objašnjenje Hitlerovog uspeha i načina na koji je naveo ljude da ga prihvate.


teorija zavjere i homoseksualci?!?!

izvini, nisam još čuo za tu teoriju?
o čemu se radi?

što se tiče Iluminata i reptila ne vidim razloga zašto ne bi bili u paktu
ali isto tako ne vidim razloga zašto bi i bili u paktu.
svako gleda svoje dupe.
u tom smislu nekom taj pakt paše a nekom ne.


O da, to nije ništa novo. Postoji teorija nekih psihologa da se potisnuti homoseksualizam u nekom društvu ispolji kroz teoriju zavere. Nacisti, koji su većinom bili homoseksualci samo se to krilo, su sasvim lep primer toga. Mada kod njih nije bilo toliko psihotičnih momenata da izmišljaju neke nepoznate životne forme, oni su se zadržavali na Jevrejima kao navodnim nosiocima zavere.

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 05, 2008 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
Procitah knjigu o masonima... koja se koncentrira na njihovu povjest (i to na ex-yu prostorima) i utjecaj na društvo. Nedvojbeno je, i to nije "teorija" nego činjenica, da su prije masoni, pomocu mreza utjecajnih ljudi, mogli manipulirati sustav kako su htijeli. Ima više primjera u toj knjizi. U knjizi ima i nekoliko govora Adolfa Mihalića... Govori su mu puni "slobode" "ravnopravnosti" "jednakosti" :mrgreen: Isto tako, autor knjige cesto naglasava kako masoni sami sebe zovu "plemnitima i časnima". No na više je mjesta dokazao, činjenicama (primjerima manipulacija) kako oni "jedno govore a drugo rade".

Toliko o tim "dobrim, plemenitim i časnim ljudima"... :mrgreen:
Zakljucak ovoga nije "svi oni su zli" niti "svi oni su dobri", i jedno i drugo je glupo reci. Nevolim generalizacije :twisted:

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 05, 2008 10:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Nietzsche je napisao/la:
Procitah knjigu o masonima... koja se koncentrira na njihovu povjest (i to na ex-yu prostorima) i utjecaj na društvo. Nedvojbeno je, i to nije "teorija" nego činjenica, da su prije masoni, pomocu mreza utjecajnih ljudi, mogli manipulirati sustav kako su htijeli. Ima više primjera u toj knjizi. U knjizi ima i nekoliko govora Adolfa Mihalića... Govori su mu puni "slobode" "ravnopravnosti" "jednakosti" :mrgreen: Isto tako, autor knjige cesto naglasava kako masoni sami sebe zovu "plemnitima i časnima". No na više je mjesta dokazao, činjenicama (primjerima manipulacija) kako oni "jedno govore a drugo rade".

Toliko o tim "dobrim, plemenitim i časnim ljudima"... :mrgreen:
Zakljucak ovoga nije "svi oni su zli" niti "svi oni su dobri", i jedno i drugo je glupo reci. Nevolim generalizacije :twisted:


Koji masoni i iz kog vremena? Srpski masoni su svoje ugasili kad su ih lepo prikazal ina anti-masonskoj izložbi koju su organizovali nacisti i ljotićevci. Hrvatski su se redom uklopili u ustaški stožer i odustali tako od masonskih principa. Moderni masoni sa ovih prostora nisu nikad baš bili samostalni. ali to jednostavno nema veze sa zaverama, već sa nekim državnim strukturama ...recimo :P

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 10:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 06, 2008 9:29 pm
Postovi: 53
gwydion je napisao/la:
probuđeni je napisao/la:
gwydion je napisao/la:
A generalno prihvatam i teoriju da je teorija zavere prijemčiva latentnim homoseksualcima koji imaju problem da priohvate to u sebi i da je recimo to bilo objašnjenje Hitlerovog uspeha i načina na koji je naveo ljude da ga prihvate.


teorija zavjere i homoseksualci?!?!

izvini, nisam još čuo za tu teoriju?
o čemu se radi?

što se tiče Iluminata i reptila ne vidim razloga zašto ne bi bili u paktu
ali isto tako ne vidim razloga zašto bi i bili u paktu.
svako gleda svoje dupe.
u tom smislu nekom taj pakt paše a nekom ne.


O da, to nije ništa novo. Postoji teorija nekih psihologa da se potisnuti homoseksualizam u nekom društvu ispolji kroz teoriju zavere. Nacisti, koji su većinom bili homoseksualci samo se to krilo, su sasvim lep primer toga. Mada kod njih nije bilo toliko psihotičnih momenata da izmišljaju neke nepoznate životne forme, oni su se zadržavali na Jevrejima kao navodnim nosiocima zavere.


dakle, nacisti koji su potiskivali svoju homoseksualnost
(mada to može biti i dio okultne prakse kojom su bili opčinjeni)
su to rješili tako što su to potiskivanje preusmjerili na židovsku zavjeru

hm,ja baš i ne vidim neku kvalitetnu vezu između tog dvoja.
kontam potiskivanje homoseksualnosti kao borbu ličnosti.
ali poznavajući neke od homoseksualaca ne pije mi baš vodu to potiskivanje i zavjere.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 10:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 06, 2008 9:29 pm
Postovi: 53
što se tiče nepoznatih životnih formi
(što je jedan od razloga zašto govorimo o zavjeri)
kako bi komentirao priču credo mutwe i bezbroj sličnih svjedočanstava?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jan 06, 2008 9:29 pm
Postovi: 53
evo za gwideona jedan post sa jednog drugog foruma koji upućuje u cjelu stvar.
imam osjećaj da ne ubireš o čemu se radi

tema sa tog reiki foruma je bila mistična bratstva, redovi i slično.

'malo je tema zastarila na ovom forumu ali izgleda da je spoznaja samog sebe ili ti gnoza (gnostika) uvijek aktualna tema
pa u tom smislu treba razmisliti koliko se zna o tajnim društvima i o njihovim učenjima kad se u temi na nekliko stranica ni jednom nije spomenula ta riječ: gnoza

kako god, svi redovi prenose znanje tj. gnozu.
proučavanje gnoze može biti samostalno ili preko nekog reda.
ja sam odabrao obadvoje.

tako da ovi što misle da su nešto pametno rekli kako je znanje unutar samog sebe
samo pokazuju kako nemaju pojma o čemu se priča

redovi su itekako svjesni toga da je znanje unutar svakog od nas,
međutim ono što oni prenose su koncepcije i tehnike kako doći do tog znanja unutar sebe
držim otvorenu mogućnost da postoje članovi unutar redova koji su odabrali koristiti ezoterijske tajne kako bi vladali svijetom
(welcome to the matrix)
no to ne mora značiti da su to članovi sa vrha piramide iz SVIH redova.

teza da su neki redovi u vlasti ovih ili onih političara je smiješna
zato jer su političari igrači/lutke onih koji vladaju u sjeni
a o onima koji upravljaju svime - ništa ne znamo (kum3)

ja jedino slutim da je točno to da su ti činjenični vladari svega pravi poznavatelji ezoterijskih tajni,
da su poklekli pred svojim Slabim ja
(AMORC ih u jednoj od svjoih brošura zove 'samoodabrani', ako sam dobro shvatio po priči u nekom drugom kontekstu)
i također vjerujem da neki od njih nisu zemaljska bića.
dok neki aspekti vladavine opet prave mješavinu toga dvoje
dakle dogovor između vladi i 'loših' vanzemaljaca il čega god

ako netko traži dokaz za te tvrdnje siguran sam da će ga i naći'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 4:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
probuđeni je napisao/la:
evo za gwideona jedan post sa jednog drugog foruma koji upućuje u cjelu stvar.
imam osjećaj da ne ubireš o čemu se radi

tema sa tog reiki foruma je bila mistična bratstva, redovi i slično.

'malo je tema zastarila na ovom forumu ali izgleda da je spoznaja samog sebe ili ti gnoza (gnostika) uvijek aktualna tema
pa u tom smislu treba razmisliti koliko se zna o tajnim društvima i o njihovim učenjima kad se u temi na nekliko stranica ni jednom nije spomenula ta riječ: gnoza

kako god, svi redovi prenose znanje tj. gnozu.
proučavanje gnoze može biti samostalno ili preko nekog reda.
ja sam odabrao obadvoje.

tako da ovi što misle da su nešto pametno rekli kako je znanje unutar samog sebe
samo pokazuju kako nemaju pojma o čemu se priča

redovi su itekako svjesni toga da je znanje unutar svakog od nas,
međutim ono što oni prenose su koncepcije i tehnike kako doći do tog znanja unutar sebe
držim otvorenu mogućnost da postoje članovi unutar redova koji su odabrali koristiti ezoterijske tajne kako bi vladali svijetom
(welcome to the matrix)
no to ne mora značiti da su to članovi sa vrha piramide iz SVIH redova.

teza da su neki redovi u vlasti ovih ili onih političara je smiješna
zato jer su političari igrači/lutke onih koji vladaju u sjeni
a o onima koji upravljaju svime - ništa ne znamo (kum3)

ja jedino slutim da je točno to da su ti činjenični vladari svega pravi poznavatelji ezoterijskih tajni,
da su poklekli pred svojim Slabim ja
(AMORC ih u jednoj od svjoih brošura zove 'samoodabrani', ako sam dobro shvatio po priči u nekom drugom kontekstu)
i također vjerujem da neki od njih nisu zemaljska bića.
dok neki aspekti vladavine opet prave mješavinu toga dvoje
dakle dogovor između vladi i 'loših' vanzemaljaca il čega god

ako netko traži dokaz za te tvrdnje siguran sam da će ga i naći'


Tekst je jednostavno drastično pogrešan... :D

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 6:45 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Ja moram da priznam da znam veoma malo o masonima.

No, jedan ljubazni član nam je ostavio adresu jedne interesantne domaće masonske stranice i još interesantnijeg masonskog foruma. =D>
http://www.paladium-societe.com/index.htm

Tu je bilo izuzetno interesantnih diskusija, ups, monologa na primer o društvu „Lobanja i kosti“ i svetle karijere mladog Dzordza Busa u njemu, te neraskidivim prijateljskim vezama koje su mladi, idealistični ljudi sklapali u njemu i opise rituala kojima su se ovi mladi, plemeniti ljudi (hrabro i bez gadjenja) podvrgavali.
Valjda sada kreću na realizaciju naše bolje budućnosti.

Da, tačno. Bio je iznet i plan o spašavanju sveta i nekako mi je čudno poznato zvučao :-k .

No, na žalost, ovaj izuzetan izvor informacija je veoma brzo postao nedostupan - zatvoren je za širu publiku. Možete da koristite forum samo uz posebno odobrenje administratora (poješću se što nisam copy-pastala barem deo tekstova ](*,) ). Tako, više nema svrhe otvarati stranicu. U javnom delu nema ničega.
Zašto li je zatvoren – nije valjda da strahuju od neke eventualne zavere :P .


Zadnja izmjena: Arja; pet jun 06, 2008 7:41 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 7:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
gwydion je napisao/la:

Ja ne verujem u teoriju zavere i prihvatam onu teoriju po kojoj se takve ideje šire da bi se strahom pokorio i kontrolisao narod.


Zar nije opet u tom slucaju zavera u pitanju, ako neko smisljeno "siri takve ideje" zarad kontrole?

Licno smatram da je ne videti zaveru ni u cemu podjednako stetno kao i videti je u svemu.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 8:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Arja je napisao/la:
Ja moram da priznam da znam veoma malo o masonima.

No, jedan ljubazni član nam je ostavio adresu jedne interesantne domaće masonske stranice i još interesantnijeg masonskog foruma. =D>
http://www.paladium-societe.com/index.htm

Tu je bilo izuzetno interesantnih diskusija, ups, monologa na primer o društvu „Lobanja i kosti“ i svetle karijere mladog Dzordza Busa u njemu, te neraskidivim prijateljskim vezama koje su mladi, idealistični ljudi sklapali u njemu i opise rituala kojima su se ovi mladi, plemeniti ljudi (hrabro i bez gadjenja) podvrgavali.
Valjda sada kreću na realizaciju naše bolje budućnosti.

Da, tačno. Bio je iznet i plan o spašavanju sveta i nekako mi je čudno poznato zvučao :-k .

No, na žalost, ovaj izuzetan izvor informacija je veoma brzo postao nedostupan - zatvoren je za širu publiku. Možete da koristite forum samo uz posebno odobrenje administratora (poješću se što nisam copy-pastala barem deo tekstova ](*,) ). Tako, više nema svrhe otvarati stranicu. U javnom delu nema ničega.
Zašto li je zatvoren – nije valjda da strahuju od neke eventualne zavere :P .


Nisam siguran da je to "masonski forum", pre forum o misterijama i tajnim društvima. Ali mislim da nije baš masonski.

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 8:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Aragorn je napisao/la:
gwydion je napisao/la:

Ja ne verujem u teoriju zavere i prihvatam onu teoriju po kojoj se takve ideje šire da bi se strahom pokorio i kontrolisao narod.


Zar nije opet u tom slucaju zavera u pitanju, ako neko smisljeno "siri takve ideje" zarad kontrole?

Licno smatram da je ne videti zaveru ni u cemu podjednako stetno kao i videti je u svemu.


Pozdrav


Da se razumemo, manipulacije javnim mnjenjem postoje. Vlade država muljaju, razne stvari predstavljaju na razne načine ne bi li napravile profit, ali ne verujem da postoje neke tajbe grupe koje manipulišu vladama. Baš kao ni neki "reptili". :D

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 9:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
Nietzsche je rekao "There are no facts, only interpretations". Ovo je najlakse prepoznati u povjesti i politici.
Nema cinjenica - samo interpretacije :mrgreen:
Vratit ce mi frend knjgu o masonima sljedeci tjedan pa cu prepisat koje poglavlje...
pozdrav :love3:

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 9:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Nietzsche je napisao/la:
Nietzsche je rekao "There are no facts, only interpretations". Ovo je najlakse prepoznati u povjesti i politici.
Nema cinjenica - samo interpretacije :mrgreen:
Vratit ce mi frend knjgu o masonima sljedeci tjedan pa cu prepisat koje poglavlje...
pozdrav :love3:


Jedan poznati autor knjiga o masonima je mnogo kasnije, kad je ušau u masoneriju, napisao u predgovoru jednog novog izdanja da je sve što je do tada napisoa o masonima bilo pogrešno. Knjige nekad mogu i da zavaraju :D

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 9:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
gwydion je napisao/la:
Nietzsche je napisao/la:
Nietzsche je rekao "There are no facts, only interpretations". Ovo je najlakse prepoznati u povjesti i politici.
Nema cinjenica - samo interpretacije :mrgreen:
Vratit ce mi frend knjgu o masonima sljedeci tjedan pa cu prepisat koje poglavlje...
pozdrav :love3:


Jedan poznati autor knjiga o masonima je mnogo kasnije, kad je ušau u masoneriju, napisao u predgovoru jednog novog izdanja da je sve što je do tada napisoa o masonima bilo pogrešno. Knjige nekad mogu i da zavaraju :D


Istina, većina knjiga o masonima je pisana tonom teorija zavjera.

Meni je najdraža masonska od Prentiss Tuckera - The Lost Key i Duncanov Ritual, ni Mackey nije loš, samo on mi se manje zadržava na ezoteriji i simbolima, a puno drobi o povijesti koja je blago rečeno neprovjerljiva i nepouzdana,...

Ali jebiga, Pike nikad ne razočara. :D

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 9:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
gwydion je napisao/la:
Nietzsche je napisao/la:
Nietzsche je rekao "There are no facts, only interpretations". Ovo je najlakse prepoznati u povjesti i politici.
Nema cinjenica - samo interpretacije :mrgreen:
Vratit ce mi frend knjgu o masonima sljedeci tjedan pa cu prepisat koje poglavlje...
pozdrav :love3:


Jedan poznati autor knjiga o masonima je mnogo kasnije, kad je ušau u masoneriju, napisao u predgovoru jednog novog izdanja da je sve što je do tada napisoa o masonima bilo pogrešno. Knjige nekad mogu i da zavaraju :D


Tako je to kod teoretičara zavjera. Ali knjigu o kojoj ja pricam je napisao povjesnicar. Knjiga je puna slabo poznatih povjesnih cinjenica za razliku od knjiga od nekog teoretičara zavjere koje su pak pune subjektivnih interpretacija cinjenica.

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 06, 2008 10:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 23, 2007 3:06 am
Postovi: 94
Lokacija: Novi Sad
Nietzsche je napisao/la:
gwydion je napisao/la:
Nietzsche je napisao/la:
Nietzsche je rekao "There are no facts, only interpretations". Ovo je najlakse prepoznati u povjesti i politici.
Nema cinjenica - samo interpretacije :mrgreen:
Vratit ce mi frend knjgu o masonima sljedeci tjedan pa cu prepisat koje poglavlje...
pozdrav :love3:


Jedan poznati autor knjiga o masonima je mnogo kasnije, kad je ušau u masoneriju, napisao u predgovoru jednog novog izdanja da je sve što je do tada napisoa o masonima bilo pogrešno. Knjige nekad mogu i da zavaraju :D


Tako je to kod teoretičara zavjera. Ali knjigu o kojoj ja pricam je napisao povjesnicar. Knjiga je puna slabo poznatih povjesnih cinjenica za razliku od knjiga od nekog teoretičara zavjere koje su pak pune subjektivnih interpretacija cinjenica.


I ovaj o kome sam ja govorio je spadao u tu kategoriju. Dakle nisam siguran koliko se bilo koje misterijsko društvo može shvatiti iz knjiga. U stvari bilo koje društvo uključujući i religijska. Ja mogu pročitati 50 knjiga o katolicima, sve to ne vredi ništa kad pričam sa nekim ko živi na nekom hrvatskom ostrvu i kome je to živo životno iskustvo.

_________________
www.prosvetljenje.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 09, 2008 10:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
mada ovaj filmicje nevezan za hrvatsku,eto da odemo na malo sire podrucje...

http://www.youtube.com/watch?v=Qj8741m2 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 15, 2008 8:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Problem s you tube filmovim je u tome što su loše kvalitete...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz