Sada je: sub maj 11, 2024 6:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri jun 08, 2005 5:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Strah je dio sebicnosti i ne pripada duhovnoj dusi! Sto ste to Vi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 06, 2009 6:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Zanima me dal je možda neko preveo na naše jezike ovo http://www.cassiopaea.org/cass/grail.htm
Počeo sam prevoditi pa da ne radim već urađen posao
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 06, 2009 7:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Hej, super!
Koliko ja znam, nije niko.

Nije mali zalogaj :? i sa zadovoljstvom ću sačekati prevod, umesto da tekst čitam na engleskom :wink: .
:read:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 06, 2009 7:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Da se ne veselite previše,vjerojatno neće biti tako brzo gotovo :-k

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Dajite i dijelite knjige, linkove ovakvih sajtova svima kome mozete, porodici, rodbini, prijateljima, poznanicima, i zahtjevajte da i oni rade isto.
Da bi se stanje promijenilo PRVO moramo svi otvoriti oci.
Najbolji je nacin putem interneta Licno sam `motivisao` na stotine, mozda i vise ljudi da skinu jednu knjigu. Imam i velike planove za koje ce mi trebati malo vise novca i vremena, a i ljudi.

Treba primorati na neki nacin ljude da pocnu razmisljati. Ljudi su slijepi, jer dzaba im oci kada ne koriste mozak

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
dajte ove stvari ljudima neka citaju, porodici, rodbini, svima koje znate, i zahtjevajte da i oni urade isto.

Kako to misliš,zahtjevajte?

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 19, 2009 10:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Dao bih takticki savet ljudima koji prosledjuju materijal dalje, neka paze kome ga daju. Rizikuju da navuku razne bede sebi na vrat.. dajte ga samo nekima za koje smatrate da ce razumeti, ako ne, bar prihvatiti mogucnost toga sto hocete da im prosledite. Ali kontam da je neko vreme najbolje cutati i nikom nista ne govoriti o svom razmisljanju. Upload na net i sirenje linkova je najbolje resenje. Pod nickom te komsije nece prepoznati, a mozda je bas ono sto si ti napisao bilo potrebno da nekome otvori oci. Ono sto meni fali je pisani,ili video materijal, citanje sa monitora mi pravi gadnu zbrku u glavi.. ne znam za druge, ali ja cak i kad je monitor na 85 hz vidim da se on pali-gasi, kao da je na 60, ili nize.

Konkretno imam problem sa cistocom misli,znaci kad puno citam sa monitora-ponekad dok razmisljam ne mogu da odrzim fokus, ili ga i odrzim ali mi u glavi teku ili muzika, ili neka razmisljanja skroz nevezana za temu kojom se bavim. Negde u pozadini doduse, ali kao da to tamo neki drugi ja konta nesto za sebe. Xm. A treci ja uglavnom cuci i posmatra. E taj me brine, kad citam sa monitora to mi uglavnom razbije tu "prisutnost".LOL. Kada bih uspeo svu trojicu da objedinim iskocio bi i cetvrti, odnosno peti.

Inace je ovakva sekcija strava, znam koliko licne nedoumice oko nekih stvari mogu da koce progres.. iako je to individualna stvar postoje neke opste odrednice koje vaze za sve, u to sam siguran. Tako da ako neki "senior" zna faze kroz koje prolaze pocetnici... let him spik ;p. A neke faze je nemoguce proci bez tudje pomotji..

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 22, 2009 9:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
kolos je napisao/la:
Citat:
dajte ove stvari ljudima neka citaju, porodici, rodbini, svima koje znate, i zahtjevajte da i oni urade isto.

Kako to misliš,zahtjevajte?


Neka te vazne, istinite informacije koje ste im dali oni raznose drugima, porodici, prijateljima, svima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 29, 2009 2:42 am 
Da dodam par stvari ako smijem naravno hehe od onoga sto sam ja prokuzio.

1.) Pokusajte ne zurit negdje. To samo radi kontraprodukt
2.) Znajte da sve sto ste dobili, sve sto zelite dobit ne trebate imat vjeru u to vec samo pustit da se desi jer ako ne pustite nikad se niti nece desit. Znaci stat razmisljat o "ja bi volio ovo" i ono itd...
3.) Pogledajte vise od jednom The Secret... Malo vise od jednom-dva-10 puta... Njega kad se u sustinu shvati ali jos ne realizira, razvali zivot 200 na sat hehe. :)
4.) Za one koji pocnu osjecat neke sile oko sebe, neka upale svijecu i kazu odite u svijetlo. Kako je jedan meni dragi frend rekao, i one "nezeljene" duse traze svijetlo tako da ih tamo posaljite i zaboravite na postojanje njih tj. da su oko vas ( The Secret opet... )
5.) Nitko vas ne sili da citate sada odma i sve potrpate. Uzivajte dok se transformirate :) Ne morate odma sada sve to obavit lol. Malo uzivanja u prilagodbama-prijelazima vam nece naskodit :D

Pozdrav :)

DODAJEM:

miodragm2 je napisao/la:
kolos je napisao/la:
Citat:
dajte ove stvari ljudima neka citaju, porodici, rodbini, svima koje znate, i zahtjevajte da i oni urade isto.

Kako to misliš,zahtjevajte?


Neka te vazne, istinite informacije koje ste im dali oni raznose drugima, porodici, prijateljima, svima!


Kad udjes u taj krug poprilicno, obicno i nemas kome dijelit informacije jer te druge osobe vec itekako znaju za iste. Ja u zadnje vrijeme samo takve ljude upoznajem. Da ga mogu upoznat na wc-u hebemu tetku i tamo bi takav dosao . ( Doduse brijem da moj nematerijalni - visevidljivi ja i tada upoznaje druge no... ) lol


Vrh
  
 
 Naslov: Zna li iko shta je Dimetiltriptamin i gde se mozhe zbaviti?
PostPostano: sri apr 01, 2009 12:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 31, 2009 11:42 pm
Postovi: 35
Lokacija: Balkan
Znam da su ovo koristili i dan-danas koriste Indijanci , shamani iz Afrike, shamani sa Tibeta i dr. zato shto tvrde da tako lakshe stupaju u kontakt sa duhovnim svetom. I unosi se uglavnom oralno , jer tako ,,tripovanje'' traje najduzhe (oko jedan sat), ali da bi delovalo mora da se mesha sa nekim maoinhibitorima! Tu supstancu koriste iz odrednjenih biljaka, a ja neznam ni kojih , ni gde se mogu naci, niti recept kako tachno da se koristi. A da zbavljam sa ulice neku drogu od nekog dilerchica koji tvrdi da tu DMT-a ima, a zapravo i nema ili ima samo 1%,... to ne zhelim da uzimam!
:shock: :| Ako neko mozhe da me informishe shto se tiche ovoga , neka to i uradi! Bicu veoma zahvalan! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: ned jul 26, 2009 7:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
miodragm2 je napisao/la:
dajte ove stvari ljudima neka citaju, porodici, rodbini, svima koje znate, i zahtjevajte da i oni urade isto.

kolos je napisao/la:
Kako to misliš,zahtjevajte?


miodragm2 je napisao/la:
Neka te vazne, istinite informacije koje ste im dali oni raznose drugima, porodici, prijateljima, svima!


Ok post je stariji ali brate pusti coveka da izjavi sta zeli.. na kraju je morao da se vraca nazad da preformulise izjavu samo za tebe...
Jel ti sad odgovara kolos? Jesi li sad srecan sto si nasao propust u tudjen nacinu pisanja te je on morao da ispravi?
Ajmo sad svi da preformulisemo nase izjave i postove tako da svaki pojedinac ima odgovarajuce preformulisanu isjavu. Ima nas trenutno "samo" 1340 korisnika tako sada pa na dalje neka svako "preformulise" 1340 puta jedno te istu ideju koju je hteo reci tako da odgovara svakome.
Neverovatno kako vi ljudi jednostavno ne mozete da razumete druge...

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: ned jul 26, 2009 8:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
Ok post je stariji ali brate pusti coveka da izjavi sta zeli.. na kraju je morao da se vraca nazad da preformulise izjavu samo za tebe...

he he he :mrgreen:
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: ned jul 26, 2009 8:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
:occasion5: :thumbup: :blob: :blob: :blob:

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: pon jul 27, 2009 9:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Ah da.. sada kada citam samo naslov posta:
Konkretno delovanje
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ma daj molim vas nemoj te zajebavati... Konkretno delovanje toliko ne postoji da sama tema posta neznam odakle se pojavila.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: sub jan 16, 2010 8:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split


:love3: :love3: :love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: sub feb 13, 2010 5:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 06, 2010 9:44 pm
Postovi: 38
VV je napisao/la:
Pozdrav svima!

Vec sam se javljao na ovom forumu sa pitanjem o konkretnom delovanju radi prosirenja svesti i dobijao sam uglavnom filozofske odgovore. Takodje sam vise puta napomenuo da sam nedovoljno upucen u temu i molio za savet sta da pocnem da citam. Za ovih desetak dana sam procitao sve sto se nalazi na sajtovima GALAKSIJA i ZNANJE. Jedino sto sam od toga dobio je osecaj necijeg prisustva i strah kakav sam imao kao dete (klasicna paranoja), a izgubio sam potporu u vidu Hrista u smislu Oca koji me cuva. Citajuci ove tekstove dobio sam "znanje", a izgubio "veru".
Zato Vas pitam STA SAD? Recimo da je sve to sto sam procitao istina (reptili, 4. D, lanac ishrane ...), koji su konkretni koraci koje trebam preduzeti? David Icke predlaze da prestanemo da vracamo kredite kako bismo srusili nametnuti drustveni sistem. Don Huan predlaze da radimo rekapitulaciju i magijske pokrete kako bismo vratili izgubljenu energiju.
Sta Vi predlazete?


Probaj sa vežbama - 5 tibetanaca


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: ned feb 14, 2010 12:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
Sve je savršeno tako kako je.. samo se opusti, izabrao si da se inkarniraš ovde da se usprkos svemu osjećaš dobro... sad će me svi napast to je nu ejdž i tako dalje....

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: ned feb 14, 2010 1:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
bart je napisao/la:
Sve je savršeno tako kako je.. samo se opusti, izabrao si da se inkarniraš ovde da se usprkos svemu osjećaš dobro... sad će me svi napast to je nu ejdž i tako dalje....


pa šta onda ako te i napadnu?

(ako je savršeno tako kako je)

daj se poslušaj i opusti se ! :wink:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: uto apr 20, 2010 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088



:love9:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Konkretno delovanje?
PostPostano: uto apr 20, 2010 11:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Da ili su ih prodali za 30 miljardi eura?

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz