Sada je: čet maj 23, 2024 4:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2260 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 113  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 22, 2009 8:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Malo joge u svakodnevnom životu pa tko voli nek izvoli izabrati varijante.....

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 22, 2009 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
genijalno Jack!

...do suza!!! :rofl

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet jul 24, 2009 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 16, 2007 9:29 am
Postovi: 290
Ne znam, jel ga ranije bilo na forumu, al meni se bas dojmio... Kaze vako:

Dosao covek sa zabom na glavi kod doktora...
Doktor upita: Izvolite, koji je vas problem?
Zaba rece: Ma pomagajte doktore, izraslo mi nesto na dupetu!!! :-k

_________________
...svega ovoga ne bi bilo da je Pera na vreme otišao u policiju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto jul 28, 2009 11:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
vic je prastar i ponavlja se do komiranja od dosade
pogotovo za vreme raspusta dolazi do hiperprodukcije ponavljanja jednog te istog vica
mihailo1993 je napisao/la:
Ljudi jeste li isli skoro kod psihijatra on ce vam dati jaku terapiju da vise nikad ne poverujete u "vanzemaljce" kakvi stitovi i ta sranja TO NE POSTOJI!!! posetite psihijatra!
i VANZEMALJCI NE POSTOJE NEMA IH TO JE NAUCNA FANTASTIKA MNOGO STE GLEDALI FILMOVE O VANZEMALJCIMA , SAMO POSETITE PSIHIJATRA I VASI PROBLEMI CE NESTATI!!!

:rofl
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto jul 28, 2009 3:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
vic je prastar i ponavlja se do komiranja od dosade


Da, to je u stvari legendarni vic vekovima star, samo je to danasnja varijacija. Predhodna je bila "Zemlja je ravna ploca i Sunce se okrece oko nje". :lol:




Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: uto jul 28, 2009 3:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
sreli se slobodan milošević i bill clinton na havajima i na to će bill: "o slobodane, pa kako je mali svijet!" slobodan:"nije mali svet bille, velika je srbija!" :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 29, 2009 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Citius je napisao/la:
nacinonalnost je nesto sto bi svaki covjek trebo teziti k tome ....

ovi kaj propagiraju protiv nacionalnosti su tajni agenti NWO-a :)

uglavnom ... dovljno je da pogledate ove filmice da shvatite kolko nacionalnost moze uc u krv covjeka ....

http://www.youtube.com/watch?v=tN6-tddQBdU
=> pocetak filmica je itekako istinita prica ... i jos tu imate primjera kamikaze i civila koji su se rado odlucili ubiti sebe negoli predati se neprijatelju ... to je nesto sto nadilazi razum ... to se zove cast i ponos ...


i sljedeci su filmici u cast najveceg govornika u povijesti :

http://www.youtube.com/watch?v=Plu0HpupNzQ

http://www.youtube.com/watch?v=W2c0yfTKfS8

http://www.youtube.com/watch?v=V_o2u3X-bfc

http://www.youtube.com/watch?v=GPpEQuatcTU

da bi ovo shvatili , morali bi ste razumijeti .... razumijevanje stvari je na puno vecem nivou negoli puko racionalno shvacanje ...
kratko receno da bi razumio covjeka moras biti on sam .... razumijevanje za stvari ce uvijek nadilaziti puko racionalno shvacanje ...
tko se ne osjeca drugcije nakon pogledanih ovih filmica , taj uistinu nema sposobnost za razumijevanje ...

probajte se udubiti u politicku situaciju toga doba i imaginirajte se kao da se vi trenutno tamo nalazite ....

uglavnom i u bibliji se moze naci nesto sto bi propagiralo nacionalnost i to u djela apostolska 17:26 a ide ovako nekak " bog je nacinio sve nacije ljudi od jedne krvi i rasuo ih po kugli zemaljski i odredio im vremena i granice njihovih prebivalista ! "
interesanta je prica ta biblijska kada bog odluci pomijesati jezike ljudima tako da se prosire po kugli zemaljskoj ... jer prije kad je bio samo jedan jezik i jedna nacija , onda su oni poceli da rade tu neku babilonsku kulu , htjeli su ic direktno protiv boga ... i onda bog dodje i kaze da ce im pobrkati jezike ....
kolko je ta prica istinita ili nije , to ostavljavam vama ... ali ima dobre indikacije da je istinita ako proucavamo sumerske plocice koje dosita tvrde da je prije bio samo jedan jezik ...

:rofl :rotfl:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 29, 2009 2:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 18, 2008 8:01 pm
Postovi: 98
nat je napisao/la:
Citius je napisao/la:
nacinonalnost je nesto sto bi svaki covjek trebo teziti k tome ....

ovi kaj propagiraju protiv nacionalnosti su tajni agenti NWO-a :)

uglavnom ... dovljno je da pogledate ove filmice da shvatite kolko nacionalnost moze uc u krv covjeka ....

http://www.youtube.com/watch?v=tN6-tddQBdU
=> pocetak filmica je itekako istinita prica ... i jos tu imate primjera kamikaze i civila koji su se rado odlucili ubiti sebe negoli predati se neprijatelju ... to je nesto sto nadilazi razum ... to se zove cast i ponos ...


i sljedeci su filmici u cast najveceg govornika u povijesti :

http://www.youtube.com/watch?v=Plu0HpupNzQ

http://www.youtube.com/watch?v=W2c0yfTKfS8

http://www.youtube.com/watch?v=V_o2u3X-bfc

http://www.youtube.com/watch?v=GPpEQuatcTU

da bi ovo shvatili , morali bi ste razumijeti .... razumijevanje stvari je na puno vecem nivou negoli puko racionalno shvacanje ...
kratko receno da bi razumio covjeka moras biti on sam .... razumijevanje za stvari ce uvijek nadilaziti puko racionalno shvacanje ...
tko se ne osjeca drugcije nakon pogledanih ovih filmica , taj uistinu nema sposobnost za razumijevanje ...

probajte se udubiti u politicku situaciju toga doba i imaginirajte se kao da se vi trenutno tamo nalazite ....

uglavnom i u bibliji se moze naci nesto sto bi propagiralo nacionalnost i to u djela apostolska 17:26 a ide ovako nekak " bog je nacinio sve nacije ljudi od jedne krvi i rasuo ih po kugli zemaljski i odredio im vremena i granice njihovih prebivalista ! "
interesanta je prica ta biblijska kada bog odluci pomijesati jezike ljudima tako da se prosire po kugli zemaljskoj ... jer prije kad je bio samo jedan jezik i jedna nacija , onda su oni poceli da rade tu neku babilonsku kulu , htjeli su ic direktno protiv boga ... i onda bog dodje i kaze da ce im pobrkati jezike ....
kolko je ta prica istinita ili nije , to ostavljavam vama ... ali ima dobre indikacije da je istinita ako proucavamo sumerske plocice koje dosita tvrde da je prije bio samo jedan jezik ...

:rofl :rotfl:


:love3:


Dovoljno je reći: nat je najveći licemjer i mentalno ''najisprogramiranija'' osoba na ovom raspravniku a možda i na svim raspravnicima na indoeuropskim jezicima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 29, 2009 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
jolo_du je napisao/la:
Dovoljno je reći: nat je najveći licemjer i mentalno ''najisprogramiranija'' osoba na ovom raspravniku a možda i na svim raspravnicima na indoeuropskim jezicima.


Ma ne samo na indoevropskim jezicima, nego u galaksiji! ...Ma u stvari u celom Univerzumu...pih taj nat, to stvarno nema smisla, toliko da zeza naseg drugara Joloa, šta ćemo ako se Jolo naljuti i reši da više ne posta? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 29, 2009 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Sramota!
:shock:
ako jolo du prestane postat
onda ću ija!
a svijet nek propadne
nije neka šteta
:evil:
http://www.youtube.com/watch?v=7dfLUVgREc0


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 29, 2009 5:16 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Nemoj tako Aragone, on se eto trudi da
Citat:
intezivno, bez razmišljanja o ičem drugom, vizualizira svoju želju, osjeća se kao da se ostvaruje,
ali avaj po našeg dragog jolo_dua
Citat:
to ne postaje stvarnost, već ni više ni manje - halucinacija.
te naravno onda se pita
Citat:
Kreiramo li sami svoja priviđenja?

A nat mu kvari kreiranje priviđenja i halucinacija cijelo vrijeme...no jolo_Du ne razumije....šta da se radi nego da se ode u viceve...na žalost :(
Bilo bi dobro kad bi se jolo_du naljuto i pogledo u sebe a onda shvatio gdje čuče problemi te iskreno krenuo u rad na sebi. Cijenim da bi prvi nat pomogao kao što mu pomaže cijelo vrijeme ali ne shvata to jolo_du ili neće da shvati a ako već ne može ili neće da shvati...onda...Samo tako Aragone.

atekut ucjene ovdje ne prolaze a mogu se isto tako podvesti pod viceve ako zafali prostora u manipulacijama. Uzdaj se u se' i u svoje kljuse, atekut. Samo za tebe jedan link:
http://www.youtube.com/watch?v=rw_jK7SkpoQ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sri jul 29, 2009 6:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split


=D> =D> =D>
:wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: čet jul 30, 2009 6:48 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Pravila Muskaraca
Napokon je neko seo i zapisao sve ovo.

Konacno, muska strana price.
(morate priznati, vrlo dobra)
Dosad smo samo culi "pravila" sa zenske strane.

A sad evo i pravila muske strane.


Ovo su nasa pravila!
Molimo obratite paznju.. sva su NAMERNO pod brojem "1"!

1. Muskarci NISU citaci misli.

1. Naucite da korististe WC dasku.
Odrasle ste devojke. Ako je gore, spustite je dole.
Nama je potrebna gore, vama dole.
Mi se ne zalimo sto je vi ostavljate dole.

1. Sport nedeljom: to vam je kao pun mesec ili oseka i plima.
To je tako.

1. Plakanje je ucena.

1. Trazi ono sto zelis.
Ali znaj ovo:
Tanane aluzije ne pale!
Jake aluzije ne pale!
Jasne aluzije ne pale!
Samo reci sta zelis!

1. DA i NE su savrseno prihvatljivi odgovori na skoro svako pitanje.

1. Nama se obratite s problemom samo ako zelite da se resi. To je ono sto mi radimo.
Saosecanje ocekujte od vasih drugarica, one tome sluze.


1. Bilo sta sto smo rekli pre 6 meseci je nedopustivo kao argument.
U stvari, sve receno se nulira i postaje navezece nakon 7 dana.

1. Ako nesto sto smo rekli moze da se razume na dva nacina, a jedan od njih vas cini tuznim ili ljutim, mislili smo na onaj drugi.

1. Mozete nas ili pitati da nesto uradimo ili da kazete kako zelite da bude uradjeno.
Ne oboje.
Ako vec znate kako nesto da uradite najbolje, onda uradite sami.

1. Kad god je moguce, molimo vas recite sve sto imate da kazete TOKOM reklama.

1. Christopheru Columbusu NISU trebale smernice, a ne trebaju ni nama.

1. SVI muskarci vide samo 16 boja, kao default podesavanja Windows-a!
Kajsija, na primer, je voce, a NE boja. Tikva je takodje voce. Pojma nemamo sta vam je to sljezova boja.

1. Ako svrbi, bice pocesano.
Mi to tako radimo.
1. Ako pitamo sta nije u redu, a vi kazete "nista", mi cemo se tako i ponasati - kao da nije nista.
Znamo da lazete, tako da nije vredno svadje.

1. Ako postavite pitanje na koje ne zelite odgovor, ocekujte odgovor koji ne zelite da cujete.

1. Kada moramo da idemo negde, sta god da obuces je dobro... STVARNO!

1. Ne pitajte nas o cemu mislimo, osim ako niste spremne da diskutujete o temama kao sto su fudbal, trke, kosarka i sl.

1. Imas dovoljno garderobe.

1. Imas previse cipela.

1. Ja sam u formi i imam dobru figuru. Okruglo JE figura!

1. Hvala sto si citala ovo.
Da, znam, veceras moram spavati na kaucu;


Ali da li ste znale da muskarcima to uopste ne smeta? To je kao kampovanje.


Samo, ovo nije ni malo smesno, nego poucno. Naravno za zene. :thumbup:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet jul 31, 2009 6:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Rudar je napisao/la:
Samo, ovo nije ni malo smesno, nego poucno. Naravno za zene. :thumbup:


ma, brate u pravu si 100 posto!!!
samo šta su žene takve da im nikakva pouka NE TREBA!!! :D

To je kao onaj vic:

"Zašto žene imaju PMS?"
- ZATOOOOOO!!!!!!!!"

ju nou vaj aj min??? :wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet jul 31, 2009 6:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
demiurge je napisao/la:
sreli se slobodan milošević i bill clinton na havajima i na to će bill: "o slobodane, pa kako je mali svijet!" slobodan:"nije mali svet bille, velika je srbija!" :D


ma bravo!!! =D>

A znaš ovaj:

HRVATI imaju more,
a Srbi imaju "MORE BRE!!!"

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: sub aug 01, 2009 1:57 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri jul 29, 2009 8:35 pm
Postovi: 8
Vecita dilema Makedonskog muza:
Da ide u grad i da gleda ono sta ne moze da seksa
il da ostane kuci i da seksa ono sta ne moze da gleda :rofl
(moze ima neka druga verzija tu zato oprostite ako se povtaram)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: čet aug 06, 2009 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split


legendarno!!!

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet aug 07, 2009 9:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Momo je napisao/la:
Prvi put sam na ovom forumu i zelim da vas pozdravim sve od srca!Citao sam vasa tumacenja sta ce se desiti 22.12.2012 pa sam odlucio da se registrujem na ovaj forum da vam kazem istinu o tom danu.Sada pazljivo citajte ove rijeci i zapamtite!Tog nesretnog dana u Jerusalimu u Solomonovom hramu koji ce se obnoviti zacari ce se antihrist i tada ce objaviti da ukida sve vjere na svijetu i uspostavlja novu vjeru.Ko mu se usprotivi bice odmah ubijen!Njegova vladavina ce trajati sedam godina ali da bi iko opstao Gospod BOG ce skratiti vrijeme tako da ce dan biti sedmica a sedmica ce biti mjesec a mjesec godina samo sto mi to necemo primjetiti.Svako oko na zemlji ce ga vidjeti i ko ga bude gledao i slusao bice opcinjen sa njime,tako ce slatko pricati da ce mu skoro svi povjerovati.Davace obecanja ljudima na zemlji da od tog dana nema vise gladi,ratova,bolesti...itd.Ali ce Gospod svemoguci u te dane na zemlju baciti glad i zedj da se njegova obecanja slucajno ne ispune.Prezivjece samo onaj covijek koji bude postio najstroziji post i tako spasao dusu svoju i ostao uz Gospoda.Ako ste primili nove licne dokumente vratite ih i pokajte se za to sto ste ih i uzimali!Ove rijeci koje sam vam napisao nisu moje vec su meni poslate sa svetog mjesta da govorim ljudima istinu da bi se sto vise spasilo i ostalo uz Gospoda.Blago onom covijeku koji poslusa ove rijeci i njegovoj porodici jer je put spasenja trnovit ali ko pretrpi Gospod ce ga primiti u narucje svoje!


:angel4:

Momo je napisao/la:
Pozdravljam sve koji su komentarisali moj post a i one sto nisu!Na pocetku da nesto razjasnimo:1) ja nisam niciji kurir 2)nije me niko poslao da ovo pisem 3)nisam vjerski fanatik 4)nepripadam nijednoj politickoj partiji,niti sam ikad glasao na izborima 5)izlazim svaki vikend imam djevojku 30 mi je godina volim da se zezam i zabavljam cijelo drustvo koje je sa mnom. A sad o onome sto sam vam napisao za 2012.g.! Podijelio sam sa vama nesto sto mi mi je receno ali sam i upozoren da negovorim ljudima koji Boga ne poznaju niti hoce da ga upoznaju i da cu biti ismijan od mnogih ljudi kojima budem ovo ispricao,jer mnogima nije dato da vide istinu jer nisu odredjeni za spasenje.Ono sto su mi pokazali monasi koji se mole dan,noc i koji poste vec 30 godina bez prestanka i koji iz ruka neispustaju Krst i ikonu Presvete Djeve Majke BOZIJE to necete naci ni na jednim stranicama interneta!I sve sto sam vam napisao u mom proslom postu nije ni 20% od onoga sto znam,samo sam htjeo da podijelim jos sa nekim jer da nisam osjecao bih se krivim i sebicnim jer kakav sam ja to covijek ako gledam samo da sebe spasim!

Sve vas jos jednom pozdravljam sa nadom da se neljutite na mene jer nisam mislio nista lose ako jesam mene neka kazni GOSPOD BOG!


:angel4:


Momo je napisao/la:
Na pocetku ovog posta hocu da ispravim jednu gresku koju sam napravio, a to je da ja nepripadam Rimokatolickoj vec Pravoslavnoj vjeri!Da bih vam pokazao ostalih 80% moramo krenuti sa osnovnim stvarima da bih me mogli kasnije shvatiti o cemu govorim.Za pocetak skinite sa interneta sve dijelove "Digitalni Andjeo 1" i spojite u jednu cijelinu pa odgledajte,posle ovoga skinite "Digitalni Andjeo 2" isti postupak kao u prvom dijelu,posle ovoga skinite "Susret sa vijecnoscu". kada sve ovo odgledate pazljivo posle toga cemo nastaviti sa vasim pitanjima i komentarima.Sve ovo mozete naci na http://www.Youtube.com


:angel4:


:rofl :rotfl:



P.S. poshto se misionarski postovi ponavljaju kao da je vreme agitpropa vaskresnulo
da ponovim jednu molbicu -
smajli koji povraca je od nasushne potrebe
urgent :toothy2:





:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet aug 07, 2009 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
stvarno, nat, slažem se sa tobom!!! :wink: =D>

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vicevi, šale, zabava...
PostPostano: pet aug 07, 2009 9:15 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jun 06, 2009 10:01 am
Postovi: 4
Lokacija: Nepoznato
http://www.youtube.com/watch?v=w0VrKeXQzL0

Hahah isus gubi :rofl :rofl :rofl

_________________
Budi to sto si...Ali stvarno budi...E ama svarno budi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2260 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 113  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz